Odwołany coming out czy kolejna „niebieska” prowokacja w sieci

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Admin polskojęzycznego ośrodka dezinformacyjnego używający również nicka Zawisza Niebieski zdążył nas przyzwyczaić do tego, że oględnie mówiąc w swoich tekstach rozmija się z prawdą. I to do tego stopnia, że wystarczy przyjąć odwrotnie niż obwieścił to Faral by wiedzieć, jak było naprawdę.

Jednak to, co wyczynia ostatnio na portalu Niepoprawni przechodzi już wszelkie granice. Nic to, że odkąd pamiętam za każdym razem zaorywany i mieszany z błotem (nie chcę pisać dosadniej, ale polemicznie Niebieski ciągle tapla się poniżej dolnej cembrowiny wychodka) oblizuje twarz z błota i obwieszcza... swoje kolejne zwycięstwo.

No niczym wzorzec żołnierza, jak opowiadał Szwejk. ;)

Tym razem jednak przedobrzył. Otóż najprawdopodobniej założone przez siebie na S24 konto próbował przypisać m. in. mnie.

To przecież nic dziwnego. Np. portal, na którym jego przyjaciółka wyłudzała pieniądze od naiwnych, po wykryciu czego zmuszona była wyp.erdalać z Polski, że użyję języka obecnej ulicznej opozycji, Cezary W. nazywa portalem, gdzie pomagano ofiarom!

Żeby było weselej za wszystkim kryli się ludzie, którzy dzisiaj odpowiadają w aferze śmieciowej w Gorlicach.

Bo Cezary W. ma w genach usłużność wobec ludzi mających pieniądze. Bądź też do których czuje respekt nabyty jeszcze w PRL.

Tylko tym można bowiem wytłumaczyć promowanie na NEon24 ruskich trolli jawnie atakujących politykę Polski oraz NATO.

 

O trollu rosyjskim NDW pięknie pisał ostatnio Tezeusz. No ale dla zadaniowego kmiota to żadna przeszkoda przecież.

Mimo wielokrotnego wykazania, że prowadzi działalność antypolską dalej twierdzi, że jest „patriotą”.

 

Powróćmy jednak do S24 i nowego profilu o nazwie Cezary Dobrowolski Inz. elektryk.

Zdaniem ZN to fejkowe konto. Dlaczego zatem nie wystąpi do admina S24 i nie zażąda jego usunięcia?

Przecież wystarczyłoby okazać skan dowodu osobistego i rzekomo posiadanego dyplomu Politechniki.

W czym problem, proszę Państwa?

Wszak ZN ciągle wytyka Tezeuszowi, że wskutek jego interwencji zostało zlikwidowane konto na S24, rzekomo należące do Tezeusza.

I nie potrafi zrobić tego samego z kontem, które to rzekomo podszywa się pod niego?

 

Odpowiedzi są dwie. Admin S24 zażądał skanu dyplomu, a takim ZN nie dysponuje. Bo przecież na Politechnice Warszawskiej w latach 1979-1999 nie było absolwenta o takim imieniu i nazwisku.

Druga natomiast jest taka, że to konto autentyczne. Niebieski tylko wystraszył się, że zostało odnalezione przez jednego z tutejszych blogerów.

Stąd wyjątkowo nawet jak na Cezarego durnowaty tekst, jakim zaśmiecił Niepoprawnych w dniu wczorajszym.

Dla odmiany Cezary postanowił zaprzeczyć, jakoby był innej orientacji i swoim zwyczajem zaczął pomawiać innych.

 

Przyznam się, że nigdy w życiu nie spotkałem się z takim cymbalstwem.

Otóż Cezary na Niepoprawnych nazywa LGBT czynami „społecznie nieakceptowalnymi”.

Swoją drogą czyż nie jest to piękny przykład mowy nienawiści?

Tyle tylko, że dzisiaj na NEon24 pojawił się kolejny tekścik podpisany przez Niebieskiego. I znowu jest to chwalba zachowań homoseksualnych!

 

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych dziś zachowań seksualnych zwierząt są zachowania homoseksualne. Do niedawna usuwano z raportów opisujących życie seksualne zwierząt wszelkie informacje dotyczące takich zachowań. Jednak dziś już wiemy, że zachowania takie się zdarzają i wbrew opiniom różnych środowisk spełniają one różne istotne zadania, często dalekie od spraw seksu.

(…)

Seksu nie można rozpatrywać z naszego monogamicznego punktu widzenia. I choć wiele wskazuje na to, jednak nie ma ostatecznych dowodów, by zachowania zwierząt nie służące bezpośrednio rozmnażaniu, takie które wśród ludzi odbierane są jako przejaw seksu, uznać za seks dla przyjemności w naszym ludzkim rozumieniu tego pojęcia. Nawet dziś podkreślanych przejawów zachowań homoseksualnych wśród zwierząt nie należy rozpatrywać jako seksu dla przyjemności, są to bardzo złożone zachowania mające na celu zapewnienie więzi gwarantującej przetrwanie. Po prostu zwierzęta nie traktują seksu jako czegoś wstydliwego, akty seksualne nie są ukrywane, jest to coś zupełnie normalnego, jeden z elementów życia o wielorakim znaczeniu zarówno dla prokreacji, jak i przetrwania.

https://zawisza.neon24.pl/post/158879,swiat-zwierzecej-erotyki

 

Jak więc widzicie zachowania homoseksualne to jeden z aspektów życia mający znaczenie dla przetrwania gatunku. Wg Cezarego alias Zawiszy alias...

Dodajmy do tego teksty zamieszczane przez Cezarego na NEon24, w których mocno potępia „język nienawiści” w stosunku do gejów.

 

Jak wiadomo w Polsce homoseksualizm nie jest prawnie zabroniony, za to przypisywanie osobom homoseksualnym zboczeń w stylu zoofilii, pedofilii jest tak samo zgodne z prawdą jak przypisanie Kościołowi zboczenia pedofilii. Są jednostkowe przypadki, ale badania naukowe nie potwierdzają jakoby zoofilia była powiązana z homoseksualizmem i tak samo może występować wśród osób homoseksualnych jak i heteroseksualnych. Teksty w stylu "Lewactwo i różne śmiecie rowerowe" wskazują iż autor ma duże problemy, ale może niech w tej sprawie wypowiedzą się osoby bardziej kompetentne.

Tego typu wypowiedzi przesycone nienawiścią do osób odmiennych dobitnie potwierdzają list ambasadorów i zadają kłam słowom Mateusza Morawieckiego iż w Polsce nie ma problemów z nietolerancją. Mamy ogromne problemy, które można leczyć dyskusją społeczną na te tematy a w niektórych przypadkach interwencją psychologów i psychiatrów.

https://zawisza.neon24.pl/post/158243,lepiej-wypic-szklanke-wody-niz-zrobic-z-siebie

Proszę Państwa, wygląda na to, że właśnie znaleźliśmy odpowiedź. Cezary przez lata robił wszystko, by jak najdalej odsunąć od NEon24 blogerów o prawicowych poglądach. Nieliczni, którzy są tolerowani, stanowią jedynie element mimikry, mającej ukryć prawdziwy antypolski i antychrześcijański kurs portaliku.

Wystarczy wejść w jakąkolwiek dyskusję, by zobaczyć, iż homoseksualista podobnie jak Żyd stosowane są przez „żelazną gwardię” Oparowa jako obelga. Do tego jeszcze dochodzi pomawianie o banderyzm.

 

Czaruś widocznie tego nie wytrzymał. Z jednej strony odczuwa dumę i ulgę, że wyznał, co wyznał, z drugiej natomiast boi się ostrej reakcji na NEon-ie.

 

Jest więc w rozkroku – i to kusi, i to nęci. Taka dialektyka małego człowieczka, który w realu jest nikim i dlatego boi się postawić jasno sprawę w internecie. Bo mógłby być wykopany z jedynego miejsca, w którym cokolwiek znaczy.

 

Dlatego tak zaprzecza autentyczności konta na S24 i nic nie robi, aby je zamknąć. Jednocześnie zaś publikuje teksty mające pokazać, że gej jest cool.

 

Zupełnie nie pamięta, że to również jego teksty sprawiły, że obecni czytelnicy NEon24 to WSI-owi troglodyci o poglądach gomułkowsko-moczarowych.

Ale to akurat nikogo nie powinno dziwić. Wszak nad moczarami zawsze unoszą się opary...

 

17.11 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:12)

Komentarze

Daję 5 . Materiał w punkt ! Cezary Dobrowolski vel Zawisza Niebieski to NAJGORZEJ oceniany bloger w Niepoprawnych pl. Co drugi jego komentarz wylatuje w kosmos.Wszystkie materiały sa totalnie zbanowane i żle oceniane. posiada tylko -53192. Szok !

Po co tutaj przyszedł zadajemy sobie pytanie odpowiem :

1. Ponieważ NP sa konkurencją i to potężną do Sciewroneona, z którego uciekają blogerzy do nas. Chce ośmieszyć portal NP

2. Razem z Ruszczyńskim, skłócać, obrażać, judzić wśród blogerów NP.

3. Wylewać jad sowieckich pomyj.

Ale się pomylili. Admin wie o wszystkim, a ww. trolle zostały ujawnione, skompromitowane. "Szperaczki" patrz Ruszczyński, skompromitowany-  wyleciał skąd przyszedł.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1652148

Gdyby to nie cymbalstwo z matołectwem (z przewaga kupy, naturalnie) to mógłbym wygodnie założyć, że ruscy mocodawcy zalecili pozyskać proletariat dla nowej rewolucji (elgiebete). Ale to przeciez niebieskie farmazony.

swoją drogą, czy może istnieć pajacodziennikarz, który wypisuje

Do niedawna usuwano z raportów opisujących życie seksualne zwierząt wszelkie informacje dotyczące takich zachowań. Jednak dziś już wiemy, że zachowania takie się zdarzają

cóż, może on sam jeszcze wczoraj nie wiedział, choćby i zobaczył, bo radzieccy naukowcy mu nie powiedzieli

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652149

Dzięki, Rebe, bez tego wiedziałem że staniesz za kacapami

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652150

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/dlaczego-blogerzy-zawisza-niebieski-oraz-szperaczka-oczerniaja-polske-przezyjecie-szok

Tutaj zostali ujawnieni i skompromitowani

Tak jak prosił Amin. Oceniamy " odpowiednio do treści" materiały tego trolla i ujawniamy w internecie jego osobowość. Jak wrzuciłem na strony MW, ONR czy kibiców w tym na FB. Ustalili o nim wszystko. Pewno sam się przekona. Ale najważniejsze, Prokuratura i IPN się nimi interesuje i to nie są żarty. NEonek zniknie ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1652152

Dopóki ja będę kierował portalem Neon24.pl - nie będzie żadnych zasadniczych zmian operacyjnych ani fundamentów działań portalu.
Każdy bloger jest współgospodarzem Neon24; ma "swój kawałek" - i może na nim robić praktycznie wszystko.
Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie!

Jedynym warunkiem - jest kultura i merytoryczność wypowiedzi - w formie artykułu (notki) czy też komentarza.

Pozdrawiam serdecznie

Janusz Sanocki 

https://ryszard-opara.neon24.pl/post/154235,koniec-swiata-who-knows-kto-wie#comment_1655617

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652163

normalka. tam kacapy były tak bezczelne, że nawet kradły zachowany szkic notki i plagiatowali z wyprzedzeniem, bez wstydu i obawy przez oczywistą wpadką, że się grzebało po cudzym koncie. tak się rozzuchwalili, że zupełnie stracili kontakt z rzeczywistością. oczywiście półidioci z marginesu mają tylko maskowac innych oraz inne działania, więc gdy zostały same bałwany to nic dziwnego, że zbałwaniało wszystko do kwadratu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652165

Sanocki jest właścicielem Neona od kwietnia ub.r i nie jest to żadna tajemnica.

Opara na dzis  to ściema

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652167

no cóż, zapoznaj się również z tym. Podpowiedz tym dwóm "geniusiom". Bo może się przydać. I portal niepoprawni.pl straci "takiego blogera".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652176

Oskarżasz mnie publicznie, że wykorzystałem twoje dane? No super. Kolejna rzecz, jaką będziesz musiał udowodnić przed sądem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1652181

czytać nie nauczyli? Rozumiem, że prośba o to byś coś przeczytał to oskarżenie ciebie o cechę której nie posiadasz. W takim przypadku bardzo przepraszam, nie przypuszczałem.

Ale jeśli umiejętność rozróżniania literek nie jest ci obca przesylabizuj, w którym miejscu tekst dotyczy ciebie? Prosiłem tylko byś zapoznał się z tym paragrafem, bo widać go nie znasz i poinformował tych idiotów, co się pod moje dane podszyli przyznając się, że są gejami. Człowieku, ciebie nawet czytanie ze zrozumieniem przerasta?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652185

polskiego portalu który Humptuś jak i kilku ogląda polski portal przez szybę płacząc, że nie ma wstępu na Salony. No cóż Polacy nie z każdym chcą rozmawiać a szczególnie z kapusiami. Więc wyje trollik na swym blogu, kto go czyta? 

Pytasz, dlaczego nie zgłaszałem dowodów przestępstwa z art 190a par 2? I tych co podszywając się pod moje nazwisko na innym portalu blog założyli? Pewnie byś to zrobił, tyle, że ja takim idiotą jak ty nie jestem. Po co usuwać dowody przestępstwa wiadomo kogo. Już jeden krzyczał, że niedługo Wielka Brytania wyjdzie z Unii i nie będzie osiągalny. Będzie i przyjdzie pora dowody przydadzą się jak znalazł. Musiał was Gawrion za uszy wyciągać moje teksty skwapliwie usuwając. To bezsprzeczny dowód kto tu za elity robi. Czy mam pozbawić się dowodu w sieci, gdzie na założonym przez siebie blogu publicznie ogłaszacie się gejami? Gdy ktoś zapyta się mnie dlaczego tego i tego nazywam gejem, będę miał na dowód moich słów przyznanie. A teraz tylko mogę się śmiać. 

Czy warto zajmować się trzema idiotami, w tym podobnież "prawnikiem" co tak pięknie się podkłada. Myślę, że są bardziej ku temu powołani ludzie. Wstyd przynosisz swojej uczelni, ja zawsze myślałem, że prawnicy to ludzie poważni, ale widać iż będąc idiotą też można dyplom prawnika zdobyć. Mam nadzieję, że poza trollami Ziobro i tobą już więcej w tym zawodzie tak "inteligentnych" nie ma. 

Drogie trolliki zajmijcie się lepieniem babek z piasku, albo rysunkami na kartce papieru, to dla waszego poziomu intelektualnego odpowiednie zadanie, bo w internecie to tylko sobie wstyd przynosicie. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652182

Ale zapraszam do przeczytania całego artykułu, bo przecież ta analfabeta dwóch zdań ze zrozumieniem przeczytać nie potrafi.

https://zawisza.neon24.pl/post/158879,swiat-zwierzecej-erotyki

I jeszcze nowość dla analfabety, co widział mój dyplom inżyniera ale był on pisany pismem łacińskim a nie cyrylicą, którą tylko czytać potrafi. Nie jestem inżynierem elektykiem, jestem automatykiem (wiesz to takie płytki niektóre cyfrowe co sygnał cyfrowy przekazują a czasami analogowe z przekaźnikami, czyli elektromnesem i stycznikami. Jak w obwodach elektromagnesu popłynie prąd to stycznik się zewrze i przez niego znacznie większy prąd popłynie). Ale dalej łowco taksówkarzy szukaj sobie, choć przy twej inteligencji to i drwal by cię ośmieszył. Trzech "ęteligentów" walczyło i trzech się zaorało, a ja przecież tylko warszawski taksówkarz i to z Podlasia, choć niekiedy Szultz, czy jakiś tam inny od Prusów. No cóż Humptusiu jesteś elitą jak na możliwości tego portalu. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652183

zrozumieć polski tekst pomoc edukacyjna.  Bo jak widzę Humptusiu jeszcze alfabetu łacińskiego nie opanowałeś.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652184

1. oglądanie "przez szybkę". Każdy, kto oddawał kał do badania w laboratorium wie, że jest badany właśnie "przez szybkę". Analogia jak najbardziej pasująca do LEona.

2. ponad wszelką wątpliwość udowodniono, że Cezary D. nie kończył Politechniki Warszawskiej w latach 1979-1999. Napinanie się nic nie daje, a tylko śmieszy.

Więc przestań trollować, adminie niepoważnego portaliku szerzącego fejki. A że minęła 12 to już ci pisałem, co będzie.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1652223