Odlot indukowany

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

To zaczyna zakrawać na jakąś nową tradycję. Otóż Wielki Tydzień sprzyja ujawnianiu się Wielkich Świrów.

Jeszcze dwa lata temu część czytelników mogła uważać, że to, co zainicjowała była krawcowa ze Skawiny, a od pewnego czasu samozwańcza prezydentka Teresa Garland, to doskonała satyra na wszelkiej maści kanapy i wersalki polityczne, z „monarchistami” niejakiego Brauna na czele.

Okazuje się, że jest inaczej. Ścigana za mowę nienawiści „prezydentka” nie zamierza zaprzestać tego hapeningu, który przerodził się w długachną tragifarsę.

Oto kolejna odezwa samozwańców, popieranych chyba już tylko przez najbliższą rodzinę.

Tym razem Garland i jej komando mierzą wysoko. Kolejna „petycja” wystosowana jest do Prezydent Komisji Europejskiej p. Ursuli von der Leyen:

 

                    Prezydent Tymczasowej Rady Stanu NP SKK Teresa Garland

                    do Prezydent Komisji Europejskiej p.Ursuli von der Leyen

                    ws sądownictwa i prawa w Polsce

 

Szanowna Pani Prezydent

Nawiązując do działań Komisji Europejskiej ws polskiego sądownictwa i prawa, Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego – Społeczny Komitet Konstytucyjny uprzejmie informuje iż:

W związku z galimatiasem prawno-sądowym w Polsce, oraz z wielkim bezprawiem i krzywdzeniem Polaków przez prokuratorów i sędziów, przygotowaliśmy projekt reformy sądownictwa i prawa, który wkrótce zostanie zatwierdzony przez społeczeństwo polskie większością demokratyczną na podstawie art.4 Konstytucji RP pkt.2 tj. BEZPOŚREDNIO, z ominięciem Sejmu i Senatu.

W tej reformie, Sąd Nawyższy w Polsce zostanie zlikwidowany, tak jak i zlikwidowany zostanie Trybunał Konstytucyjny. W miejsce tych dwóch instytucji wdrożymy Trybunał Prawa Naturalnego.

W związku z powyższym, żądamy by Komisja Europejska w trybie natychmiastowym zaprzestała jakichkolwiek dalszych działań w związku z funkcjonowaniem sądów i prawa w Polsce, bo jest to materia wewnętrzna narodowego SUWERENNEGO państwa polskiego!

SUWERENEM Polski jest Naród Polski.

Potem następuje wyliczanka przepisów Konstytucji, rzekomo mających uzasadnić kolejne wariactwo ekskrawcowej plus cuda-niewidy o sytuacji Polski, łącznie z posądzeniem obecnego rządu o zdradę i ludobójstwo.

Podpisani pod tym „dokumentem” prócz b. krawcowej ze Skawiny to:

Piotr Smolana – b. poseł na Sejm RP IV kadencji, zaprzysiężony członek TRS NP SKK;

Marek Krasnopolski - zaprzysiężony członek TRS NP SKK;

Janusz Górzyński - członek TRS NP SKK;

Tadeusz Koza – członek TRS NP SKK;

Maria Leśniak-Wojciechowska – kandydatka na Prezydenta Polski w 2020r.


Dodać należy, że niejaki Janusz Górzyński w paranoicznej układance panny Garland pełni rolę… Prezesa Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego, zatem ma skupić w sobie kompetencje Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego.

Nic dziwnego, że od dekad nigdzie nie pracuje. Wszak dla ludzi z jego wykształceniem nie ma pracy w III RP. ;)

Ale jak tylko ekskrawcowa obejmie rządy on wyda dekret jako prezes Trybunału Prawa Naturalnego i przyzna sobie 2 miliardy zł plus 3 miliardy zł odsetek. Albo i 7, bo przecież straszna krzywda, jaką było uratowanie nogi przed amputacją wymaga słusznej rekompensaty.

 

Odwołać się od tego wyroku będzie można jedynie do Sądu w Dolinie Jozafata. ;)
 

31.03 2021


 


 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:12)

Komentarze

Dlaczego cyrk robisz dzisiaj? Czy można sobie jakieś stanowisko wybrać, może zaproponujmy kogoś na króla, albo gubernatora przynajmniej. Jest tu kilku ambicjonerów, byliby jak ulał. Żadnych zasad moralnych, na władcę absolutnego w sam raz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Apoloniusz

#1667141

Janusz Górzyński to przecież Ścierwoneon i wszystko już jasne, nie wymaga żadnego komentarza ! Mamy ich tutaj dosyć tego czegoś jak np.Niebieściutkich, Jarusiów, szperaczki i inne sowieckie ujawnione ścierwa antypolskie i pomiotła debilne. Starczy !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1667199