Niepoprawni. Będą tutaj za wszelką cenę

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

 

Przyznam, że będąc na tym portalu niespełna półtora roku dopiero od kilku dni zacząłem interesować się jego historią. Częściowo pod wpływem niebieskiego renegata, który z dzikiem zapałem próbował odeprzeć zarzuty co do ukradzenia wierzycielom „polskiego” portaliku NEon.

Poniżej dwa teksty, pochodzące ciut z innej epoki, ale w końcu nie aż tak stare, by o nich zapomnieć.

 

1.

 

RebeliantkaJęzyk zbirów. Tekst opublikowany na NEon24 9 czerwca 2015 roku:

 

W zasadzie nie zaglądam już na NP. Wczorajsza notka trybeusa skłoniła mnie jednak do tego.

Wczoraj trybeus opublikował notkę, w której opisał naganne zachowania kilkuosobowej grupy blogerów na NP, zajmującej się w sposób zorganizowany zwalczaniem innych blogerów, szczególnie tych, którzy nie podzielają ich poglądów nt. obecnych władz Ukrainy. "Zwalczanie" odbywa się głównie przy pomocy insynuacji, oszczerstw i obelg. Okazało się, że ten proceder nie tylko jest znany redakcji portalu i przez nią akceptowany, ale że niektórzy "redaktorzy" wręcz aktywnie w nim uczestniczą.

 

Samo w sobie jest to naganne i oznacza nadużycie zaufania wielu osób, które w dobrej wierze publikowały na portalu, nie wątpiąc w oficjalnie ogłoszoną misję, jaką było:

"stworzenie niezależnego miejsca wolnej wymiany myśli, poglądów, opinii i informacji, do którego nie sięgałyby - wszechogarniające główny nurt polskich mediów informacyjnych - manipulacja, fałsz, kłamstwo i cenzura".

Jednakże na szczególną uwagę zasługuje język inkryminowanej grupy, trudniącej się przede wszystkim stalkingiem wobec innych blogerów.

Gdy wczoraj odszedł z NP Bibrus, uznając, że portal stał się niewiarygodny, wywołało to kolejną falę bluzgów pod jego adresem.

Niejaki Jozio z Londynu napisał z entuzjazmem do blogera jazgdyni:

"Januszu, jedno cieszy - wyrwaliśmy chwasta z korzeniami"


No cóż, to jest język zbirów. Tak się porozumiewali na przykład sadystyczni mordercy maturzysty Tomka z Warszawy. Przypomnijmy cytat z artykułu:

19-letni Tomek otrzymał cztery śmiertelne ciosy nożem. Jego ciało oblano benzyną i podpalono, zwłoki zasypano ziemią. - Wyrwaliśmy chwasta - stwierdził po "akcji" jeden z oprawców. Po powrocie do mieszkania mordercy kontynuowali libację.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/na-tropie/wyrwalismy-chwasta/hv2hf

Appendix 23:28


Bardzo nieudolne i dziwne wyjaśnienia Satyra (przygotowywał je cały dzień) są tutaj:

http://niepoprawni.pl/blog/satyr/jak-niepoprawni-zostali-zmieszani-z-blotem-przez-hejterow

Szkoda na to wszystko czasu. Trzeba robić swoje zamiast tracić energię na analizy wojenek wszczynanych przez jakąś dziwaczną trollerską nawiedzoną grupę.


http://rebeliantka.neon24.pl/post/123294,jezyk-zbirow

Uwaga: link nie aktywny.

W komentarzu Rebe dodaje:

Poza tym, ten MS ustawicznie prze do wojny Polski z Rosją. A z czym my mamy iść przeciwko tym ładunkom jądrowym wycelowanym w Polskę?

MS jest groźnym agitatorem wojennym.

 

MS to Mind Service, najwyraźniej największy problem jaczejki oparenkowej.

 

Rebe obraziła się na NP aż do 2016 roku. Wtedy to znowu, jakby nigdy nic, zaczęła tu zamieszczać „swoje” teksty.

 

Czyżby na NEon24 nie dało się dłużej udawać wszechwiedzącego autorytetu z kolosalnym dorobkiem dziennikarskim (aż dwa arty w niskonakładowej gazetce, o której prawie nikt nawet nie słyszał)?

 

2.

 

Kolejny ciężko obrażony na NP, który jednak żyć nie może bez publikowania tutaj to Zbynio z Podkarpacia znany także jako Trybeus. Człowiek, który gdyby przypadkiem wzniósł się na wyżyny swojego ego umarłby z braku powietrza. Niestety, w parze nie idzie ani wiedza, ani umiejętności.

 

6 czerwca 2015 roku Trybeus także żegna się z NP tekstem zatytułowanym Ławeczka w Niepoprawnych Wilkowyjach…:

 

Jak powstawała Ławeczka na Niepoprawnych Wilkowyjach...

Ławeczkę na niepoprawnych zrobili sobie kosztem głupiego Gawriona pan @jazgdyni vel Janusz E. Kamiński, @Mind Service (wirtualny plagiator), Jozio z Londynu (emerytowany milicjant na londyńskich zmywakach), @maruś vel doktor Sosabowski, którego próżno szukać w lecznicach, chyba, że tych psychiatrycznych, o których sam wspominał w komentarzach.

Dodam, że na ławeczce dosiadały dwie damy, w zasadzie czirliderki Prezesa z Żoliborza, jedna @Contessa i druga @Ula Ujejska vel Layla...która ma wyraźne rozdwojenie jaźni...raz jest prawicową fanką wspomnianego Prezesa, a jej drugie ja, to lewacka feministka działająca w wirtualu pod nickiem @Layla...portrety psychologiczne wynikły z ich własnych komentarzy. Agresywna ławeczka wysiudała z portalu niepoprawnych ostatnich, normalnych blogerów dzięki stworzonemu przez Gawriona systemowi punktów, który szybko doprowadził do tego, że ktoś, kto miał odmienne zdanie niż „ławeczka bandy czworga” został zapałowany, zakopany, ekstraktowany.

Odpuściłem sobie przebywanie w obecności tego gremium, motywy opisałem tutaj...

Nietrudno było przewidzieć, że ławeczka osiągając swój cel i zabierze się za to, co zaplanowała. W zasadzie jestem pełen podziwu dla zakamuflowania wirtualnych hejterów, którzy uśpili tak czujność właściciela portalu niepoprawni, że teraz bez problemu mogą dokończyć to co zaplanowali...rozsadzić portal od środka.

Kto przebywał na niepoprawnych codziennie to wie, że banda hejterów pisała tylko w zasadzie jednej tematyce...cała energia szła w ośmieszenie Komorowskiego i Platformy Obywatelskiej...jestem zdania, że Komorowskiego i PO nie trzeba było tak akcentować, gdyż każdy normalny człowiek widział, że Komorowski i Platforma niszczy Polskę i Polaków, ale to w zasadzie nieistotny epizod, jesli chodzi o ławeczkę w Niepoprawnych Wilkowyjach.

Na początku myślałem, że niepopki zostaną przejęte przez targalowisko Sakiewicza, w zasadzie wszystko na to wskazywało. Niepoprawni, jako portal był wysoko klasyfikowany w spisie stron patriotycznych...kiedy jeszcze tam pisałem, niepopki były na trzecim miejscu. Na chwilę obecną są na szóstym za Gajówką Maruchy, czyli ranking jakby wyraźnie spadał... (...)

Ławeczka miała za zadanie pisanie też w tematyce wybitnie proukraińskiej z akcentem na “dozbrajaniem Ukrainy” i “szczuciem na Rosję”, oraz “zaniżaniem ofiar ludobójstwa na Wołyniu”... sytuacja jednak zaogniła się, kiedy poczytność zyskiwały jednak teksty w tematyce ukraińskiej raczej merytoryczne i takie, które obnażały probanderowską retorykę Gazety Polskiej.

Nastąpiła agresywna wolta ławeczki, ściągnięto z targalowiska @Ulę Ujejską vel @Laylę, która jak na nowicjuszkę czuła się jak u siebie w domu...beształa z automatu blogerów, którzy publikowali już na portalu parę lat. Wystarczy prześledzić czas obecności ławeczki...najstarszy wiekiem @maruś, cham pospolity, który nie wachał się poniżać kobiety sugerując im “niedopchnięcie” nazywając szmatami, sugerując podteksty seksualne....reszta ławeczki, to “nowicjusze”, którzy od razu zabrali się do “pracy”...

Nastał jednak dzień, który przelał czarę goryczy...@maruś cham pospolity i wirtualny damski bokser dostał bana na 48 godzin i tego było za wiele, ławeczka została rozdzielona i nie miała siły rażenia (przypominam, że tzw punktowi, ławeczkowi purpuraci mogli za każdym razem dać -24 punkty x 6, co daje -144 punkty od razu...nowy komentator, który by skomentował nie po myśli ławeczki zostawał natychmiastowo zabetonowany)...

Nastąpił dzień, kiedy ze wzruszenia łezka mi się zakreciła w oku... niejaki Jozio z londyńskiej budki wysmarował tekst w imię solidarności z damskim, wirtualnym bokserem marusiem...

(...)

...dołączył się pan @jazgdyni, który zaczął bezczelnie kąsać rękę chlebodawcy Gawriona, dołączył się cały wór chujów, ups przepraszam chór wujów, który pogrywał sobie przez cały dzień z właściciela portalu ...

Aż w końcu przyszedł Gawrion i poustawiał ławeczkę do kąta...ławeczkowicze stanęli na baczność, popuścili gatki, pospuszczali głowy...

Gawrion powylewał ławeczkowe “mamroty” do studzienki ściekowej i dał ostatnie ostrzeżenie dla portalowych primadonn ... :))

(...)

Czy ławeczka przeniesie się do towarzysza Targalskiego...czas pokaże. Być może ostatnim rzutem na taśmę Gawrion uratował swój grajdołek...

 

http://trybeus.neon24.pl/post/123216,laweczka-w-niepoprawnych-wilkowyjach

 

Link nieaktywny. Pisownia oryginalna.

 

Okazuje się, że pewna grupka, której epicentrum ciągle stanowi Rebeliantka, od lat w ten sam sposób atakuje innych.

Ten sam zasób słów, co teraz, używany jednak pod adresem innych blogerów. Czyżby tych, którzy nie idą na pasku coraz wyraźniej widocznych zadaniowców?

Ich knucie jest doskonale widoczne na przestrzeni lat. Portal Niezależna, jako ciągle pozostający poza orbitą wpływów WSIowego Kangura i jego jaczejki powinien być zdyskredytowany w oczach potencjalnych czytelników, skoro nie można nim zawładnąć.

 

Wygląda na to, proszę Państwa, że ponowna obecność Rebeliantki tutaj i ustawiczne wszczynanie przez nią awantur to tylko kontynuacja dzieła, które poniosło fiasko w 2015 roku.

 

Co prawda teraz metoda działania była inna – Rebe przyczaiła się i legendowała przez lata jako prawicowa i katolicka publicystka.

 

Warto więc zapytać, co takiego stało się, że nagle odwidział jej się zamiar, o którym tak głośno piała na NEon-ie:

w zasadzie nie zaglądam już na NP.

 

Zbynio podobnie.

 

Ciekawe, co im się w głowy porobiło, że wrócili na portal?

Rebe ze starą śpiewką o stalkingu, który ją dotyka.

Tzn. opuściła portal, bo była ofiarą stalkingu, i wróciła, by być ofiarą nadal?

Takie zachowanie nie da się wytłumaczyć żadnym defektem mózgu.

 

To po prostu normalna kolej rzeczy u zadaniowca.

 

Na dodatek oboje ożywili się mniej więcej rok przed wyborami.

A nad nimi pląsa niebieski renegat i ile może tyle pluje w kierunku Polaków.

Niestety pod wiatr, bo ciągle wieje w jego stronę...


 

13.09 2020


 


 


 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:9)

Komentarze

Parę wyjaśnień:

- Nie Zbynio ten zatrybiony z Rabki, tylko Robercik, onegdaj ortodoksyjny katolik i twardy hewy-metalowiec. Widziałem się w z nim twarzą w twarz. Może jeszcze był młody i głupi, lecz reprezentował już wtedy zadatki na agenta. A jako swój do swego, to schował się u Opary. Tam Rosji nikt nie atakował. No - kariery nie zrobił. Bo jest po prosu kiepski.

- Rebeliantka jest osobą absolutnie nie kreatywną. Gros wpisów to copy & paste. Postać toksyczna. Koledzy ze Śląska, dobrzy ludzie, lecz naiwni, opowiadali, jak dali się nabrać "biednej, skrzywdzonej kobiecie" (to taka zagrywka, jak dzisiaj "na wnuczka"). Ty masz swoją misję, lecz innym radzę omijać z daleka.

 

W cytatach jest rok 2015. Ci fajni, neonowi eksperci wieszczyli szybki upadek Niepoprawnych. A upadł NEon. I bronieni Komorowski, czy Tusk. Rosja też marnie przędzie.

Czy to zadaniowcy? Raczej tak. Każdy prawicowy portal ma takich przydzielonych. WSIoki dają tematy, podrzucają informacje, albo je fabrykują. Kiszczak wiecznie żywy. A Wilecki pilnuje, by miał się dobrze. No i Urban prowadzi szkolenia (autentycznie!)

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1644351

policzka. A babunia mnie zaatakowała zaraz po pierwszym tekście, w którym "ośmieliłem" się mieć inne zdanie, niż ona. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1644357

Jesteś inteligentnym człowiekiem, więc powinno być Cię stać na "samodzielność". A ty powtarzasz, jak echo, prostackie kalumnie i oszczerstwa najbardziej prymitywnych hejterów na portalu: Humptego Dumpty i kontrika.

Jednak inteligencja nie zabezpiecza - okazuje się - przed nieproduktywną nienawiścią.

A tutaj masz statystykę najpopularniejszych tekstów na NP za ostatni miesiąc:

Na 10 notek na topie 4 zostały napisane przez mnie:

2. miejsce

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/apel-wybitnych-hierarchow-do-kosciola-i-do-swiata-w-sprawie-pandemii

13.711 odsłon, 177 udostępnień, 93 polubienia

5.miejsce

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/moje-artykuly-4-czwarta-encyklika-sw-jana-pawla-ii-slavorum-apostoli

5.042 odsłony

7. miejsce

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/satanistyczny-taniec-na-grobie-sp-romana-danko

4.829 odsłon

8. miejsce

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/czy-i-w-jaki-sposob-uda-sie-zmienic-wymiar-sprawiedliwosci-ani-slowa-o-lawach

4.408 odsłon, 66 udostępnień, 56 polubień

Pozdrawiam

Ps. I nie powołuj się na "anonimowych informatorów", bo to zagrywka jeszcze z czasów stalinowskich, wyjątkowo chętnie stosowana przez Humpty Dumpty.  Naprawdę stać cię na więcej.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644372

Albo mafia. Sądy, które nie chciały uznać bezzasadnych roszczeń Rebe i jej brata - to "żydowskie" plus mafijne. Policja, która po 5 latach sprawiła, że Januszek w końcu musiał się do prawa zastosować, działała "bezprawnie" i "brutalnie".

Lekarz, który nie dojrzał tego, co Rebe, to konował działający w celu ukrycia przestępstw.

Emerytowany lekarz awansował do tytułu dr, bo zdaniem Rebe potwierdza jej kocopały.

 

Itd, itp.... To już zupełny odlot zadaniowej blogerki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644374

Szanowni Państwo,

jestem tu dla Was, mimo hejtu uruchomionego wobec mnie - od kilkunastu miesięcy - przez nowego blogera Humpty Dumpty - i starego (prawdopodobnie w poprzednim wcieleniu piszącego pod nickiem Mind Service) - kontrika. Rozpętali oni wobec mnie nieprawdopodobną kampanię oszczerstw, do tego posługując się najbardziej prymitywnymi wyzwiskami i szydzeniem. Posuwają się nawet do atakowania członków mojej rodziny.

Liczyłam na to, że praktyki te ukróci administrator portalu. Odsyła on mnie jednak do sądu. Będę musiała - w takim razie - to zrobić, mimo tego, że nie podoba mi się rozwiązywanie konfliktów w internecie przy pomocy organów wymiaru sprawiedliwości.

I jeszcze jedno wyjaśnienie. Istotnie, w pewnym momencie przestałam pisać na NP ze względu na szalejącą wówczas grupę trolli, posługującą się "językiem zbirów". Powróciłam, gdy trolle zniknęły.

Niestety, od czasu, gdy zjawił się tutaj Humpty Dumpty, mamy do czynienia z déjà vu. Nie znam osobiście tego blogera, widziałam go przypadkowo 3 razy w życiu. Nie wiem, dlaczego on mnie napastuje, ale wyjaśnię tą sprawę. Jestem to winna sobie, mojej rodzinie i Wam, Państwo Czytelnicy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1644376

rodzinę itd. ale skoro jest taka chętna do wyjaśnień to pytam:

Czemu tyle lat kłamiesz o pobiciu brata?

 

Wyjaśnij to swoim "czytelnikom". Są pewnie ciekawi bardziej ode mnie.

Poza tym jaka to "kampania oszczerstw", skoro 90% argumentów przeciwko tobie to twoje własne twierdzenia zawarte w twoich własnych blogach?

Masz pretensje do mnie? Do kontrika? O swoje własne wpisy???

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1644377