Неон24. Мы все здесь поляки

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kultura

Kolejny popis admina polskojęzycznego portaliku kolejny raz wskazuje, że NEon24 jest tępą tubą kremlowskiej propagandy. A jeszcze wczoraj rano Cezary D. (skojarzenie z częścią ciała jak najbardziej nieprzypadkowe) piał z zachwytu nad samym sobą:

Znany tropiciel tzw. „ruskich portali” oraz Polaków, przez niego pomawianych wykrył kolejny „ruski” portal Neon24.pl. Pilnie studiuje ten portal a ponieważ został z niego usunięty, gdyż nie potrafił sprostać podstawowym standardom kulturalnej dyskusji oraz temu co Polacy uważają za cenne... prawdzie, uczciwości, unikania niczym nie uzasadnionych pomówień tak więc teraz na swym blogu komentuje kolejne teksty pojawiające się na tym poczytnym, opiniotwórczym portalu.


Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/jak-sowiecki-agencik-znalazl-polski-portal

 

Co do rzekomego usunięcia pisałem już o tym tu:

 

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/niebieski-klamczuch

 

Wróćmy jednak do meritum. Czaruś jako dzisiejszy admin właśnie po raz kolejny pokazał swoją „polskość”.

Na bannerze umieścił kolejną agitrabotkę w wykonaniu fejkowego ruskiego konta NDP. Tym razem ruskie potępiają p. Cichanouską za… zbrodnię obrazy majestatu Putina. ;)

 

Tekst zatytułowano szumnie Cichanouska ponownie grozi Putinowi.

 

Ruski Organ Propagandowy obnaża zbrodnie, jakiej dokonała. ;)

 

Wkrótce po deklaracji byłej kandydatki na prezydenta Białorusi Swiatłany Cichanouskiej, że chciałaby się spotkać z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, żeby zrozumieć, dlaczego popiera Alaksandra Łukaszenkę, w sieci pojawiło się kolejne arcydzieło w jej wykonaniu.

– „Moje negocjacje z Putinem nie są negocjacjami: usuniesz Łukaszenkę, oddamy kraj tobie. Nie ma mowy. To negocjacje mające na celu zapewnienie, że Rosja nie będzie ingerować w sprawy Białorusi, dając nam możliwość samodzielnego decydowania o naszej przyszłości.”

Wydaje się to bardzo dziwne. Gospodynia domowa zarzuca Putinowi ingerowanie w sprawy wewnętrzne naszego wschodniego sąsiada. Sądząc z jej logiki to udzielanie ekonomicznej, militarnej i politycznej pomocy ze strony strategicznego sojusznika to rażące naruszenie suwerenności Białorusi, podczas gdy europejskie sankcje, groźby użycia siły i otwarte poparcie opozycyjnej szumowiny z Białorusi przez Litwę i Polskę są tym, czego naprawdę chcą Białorusini.

 

 

Opozycyjna szumowina brzmi całkiem, całkiem… Jako potomek niegdysiejszego zaplutego karła reakcji opluwany dzisiaj przez emerytowanego esbeka widzę rażące podobieństwo języka.

Oczywiście to nie wszystko. Propagandowy NDP ciągnie wyzwiska dalej:

 

Cichanouskiej w Moskwie nikt nie traktuje poważnie. Na jakiej podstawie mieliby traktować poważnie? Kim ona jest? Uczestniczyła w wyborach, których wyniku nie uznaje część krajów i część białoruskiego społeczeństwa. Tyle. Nie ma podstaw, by Kreml z nią się spotykał. Mąż tej Pani był kandydatem na urząd prezydenta. Został aresztowany i nagle ona bez zebrania podpisów wystartowała w wyborach na zasadzie, właśnie kogo i czego? Bo była żoną kandydata? Bo sama sobie tak pomyślała i się zgłosiła? To jakiś demokratyczny absurd.

Kobieta wiedziała, że działa na zlecenie, więc zwiała na Zachód, który ją sponsoruje. Jakby nie miała nic na sumieniu zostałaby w ojczyźnie. Gdyby wierzyła w bzdury, które plotła w czasie wyborów, to by została i walczyła do końca.

Głupia Pani Cichanouska nie rozumie, że wzywając do morderstw, ataków na instytucje państwowe, siły bezpieczeństwa, podpisała na siebie “wyrok śmierci”. Ścigana jest listem gończym na Białorusi i w Rosji, teraz władze mogą traktować ją z czystym sumieniem jak zwykłą bandytkę.

 

Z przyczyn oczywistych nie podaję linka do tego intelektualnego s.fu.

 

Zwróćcie jednak uwagę na standardy demokracji białorusko-rosyjskiej:

Mąż tej Pani był kandydatem na urząd prezydenta. Został aresztowany (…).

Generalnie Łukaszence i Putinowi cały świat demokratyczny powinien być wdzięczny – facet został tylko aresztowany, a przecież mogli kazać go zabić. Co przecież nie wyklucza, że targany wyrzutami sumienia (jak mogłem dać się wykorzystać przeciw Bat’ce?) powiesi się na pryczy w areszcie.

Albo zaraz po wypuszczeniu na wolność popełni samobójstwo strzelając do siebie z odległości 3 metrów w głowę i schowa broń tak dobrze, że nawet najbardziej inteligentni Omonowcy jej nie znajdą.

Jako że NDP robi za polskiego blogera na NEon24 robiącym za polski portal na zakończenie jest też przesłanie skierowane do polskich gospodyń domowych:

Najwyższy czas zrozumieć, że kucharka nie może rządzić krajem. Białoruś i Rosja to państwo związkowe i cały świat to wie. Władimir Putin nie rozmawia z kryminalistami i terrorystami. Dlatego trzeba pozostawić wszystkie swoje szalone wypowiedzi kuratorom z Litwy i Polski i znaleźć pracę, bo nikt nie będzie jej wiecznie wspierał na pieniądze podatników. Jak ta Pani, widząc co się dzieje w Europie – pandemia, brak pieniędzy, może na nasz koszt tu żerować. U nas też są gospodynie domowe, które potrzebują wsparcia.


Najwyraźniej szefem Państwa może być były dyrektor kołchozu oraz oficer wywiadu. Są to niewątpliwie spore kwalifikacje. Rzekłbym, tak samo duże, jak te, które byłemu lekarzowi medycyny pozwalają na używanie tytułu doktora.

Tak wygląda „polskość” w wykonaniu Cezarego. Trudno zresztą się dziwić – oparowy pampersik realizuje z podziwu godną konsekwencją linię programową zapowiedzianą ongiś przez byłego lekarza Ryszarda Oparę, podobno rednacza polskojęzycznego portaliku:

Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji. Tym bardziej, że wbrew pozorom ideologii i historii - Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową. O inny NWO.

Proponuję:

Stworzyć organizację i struktury – wspierające działania Rosji, w walce o nowy (ale inny) porządek świata – w którym Słowianie (w tym Polacy) mieliby czynny, partnerski udział.

https://ryszard-opara.neon24.pl/post/109136,zmierzch-narodow-25-05-2014

Ponad wszelką wątpliwość taką strukturę Opara stworzył, a Cezary D. alias Zawisza Niebieski wiernie obsługuje.

To obecny NEon24, słusznie w sieci pisany cyrylicą tak, by usunąć nawet najmniejsze wątpliwości.

 

16.10 2020

 


 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:9)

Komentarze

Ten tekst nie ma żadnego związku z moją osobą.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1648228

ma i to spory. zostałaś przy oparze, gdy okradł ŁŁ- ba! nazywałaś go dżentelmenem- udajesz dziennikarkę mając starą legitymację od samego opary, udzielasz się tam jako jedna ze znanych prorosyjskich aktywistek, bronisz fanatycznie wybranych kacapów niczym swojego braciszka, brat tez tam pisuje więc to dla was rodzinne miejsce i śmiało można powiedzieć o rodzinnych powiązaniach. jesteś też opisywana jako związana nie tylko z leonem ale i trybeusem, w raportach i in. opracowaniach ma to jednoznaczną wymowę.

przypomnę też, jak wściekle rzuciła się Rebe zagłuszyć swym jazgotem mój komentarz o neonie, ukazujący że przez państwo polskie jest uznawany za jednoznacznie prokremlowską propagandówkę. przypadek?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648233

Na tym portalu pisze wielu blogerów NP, więc czemu ich się nie czepiasz?

Pozostałe twoje info to oszczerstwa. Szczególnie nikczemne są zarzuty o jakąś rzekomą prorosyjskość. Nie mam takich poglądów, cynicznie zmyślasz, prowokatorze.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1648237

faktycznie, bardziej chodzi o prokremlowskość i ruskie interesy. temu służy osłona waszym koszerwatyzmem i krześcijaństwem. jak tam apele do putina o interwencję? jak tam nazywanie innych podżegaczami wojennymi, gdy solidaryzują się z napadniętym i jak tam udawanie "pokój jest najważniejszy", by nie dopuszczać myśli o obronie? jak tam wściekły antyukrainizm, wieczne przytakiwanie w towarzystwie swoich kacapofilów, wszelkie ruskie fejki? jak tam reagowanie tylko wtedy, gdy ktoś krytykuje opcję rosyjską albo narusza urojone krucjaty? już dawno jesteś znana w sieci, więc udawać to możesz sobie wzajemnie z takim zawiszą. ja też wiele opisywałem z nazwiskami i cytatami, więc to żadna tajemnica.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648239

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1648249

Wynocha stąd, ale już!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1648250

Tezeusz ci zresztą wytłumaczy, że to nie jest twój blog.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1648257

Albo umyj okna. Raz na trzy lata wypadałoby trochę światła na gruz wpuścić.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1648260

Nie czytam materiałów tego antypolskiego i pro sowieckiego portalu. Nie analizuję treści w nim zawartych to pozostawiam między innymi Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Cytat z zadań tej instytucji państwa :

" Agencja jest zobligowana do uzyskiwania, analizowania i przetwarzania wszelkich informacji mogących mieć istotne znaczenie dla ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i jego porządku konstytucyjnego..."

Jeżeli ktoś myśli, że antypolskie publiczne wypowiedzi blogerów na portalu NEon24.plpl szkalujące nasz kraj, władze państwowe, podważające sojusze i bezpieczeństwo narodowe, nie jest wiadome tej instytucji - TO JEST W BŁĘDZIE !

Po co się denerwować. Pałować ich teksty na maksa. Złamanie przez nich prawa zgłaszać stosownym instytucjom.

Kim oni są mała próbka !

https://nowyekran.wordpress.com/2014/08/08/bloger-o-neon24-pl-fakty-czy-fikcjacz-1/

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

Piszmy na naszym patriotycznym portalu Niepoprawni.pl

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1648232

znów po raporcie do centrali zapomniałeś klawiatury przełączyć

https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/jak-sowiecki-agencik-znalazl-polski-portal

Znów Humptuś kapiś ślęczał przy polskim portalu a potem po wykonaniu prac, w języku rosyjskim, dla głównego pracodawcy długi czas nad analizą tekstu spędził.

Oj w tym miesiącu przelewik będzie cienki. Ale jak widać ciągle ślęczysz pry tej szybie która cię dzieli od opiniotwórczego polskiego portalu. No cóż, widocznie tam serce ciągnie a tu musisz być. Jak mi żal.

Humptuś analizuje teksty z Neon:

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648258

Won za Don!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1648265

to sprawdź swój przelew z Moskwy, który co miesiąc przecież dostajesz. Czy pierwszy to raz się zdarzyło, że pisząc antypolski tekst zapominałeś przełączyć klawiaturę z rosyjskiej na polską?

Donosicielstwo zawsze przez Polaków było ostro traktowane a ty przecież donosiłeś, co prokuratura potwierdziła i że donosy były z palca wysłane, świadczy o tym fakt odrzucenia donosu. Więcej przekrętów przeciw Polakom masz masz na sumieniu? Nie tylko przekrętów ale występowaniu jako "damski bokser", to w oczach wszystkich mężczyzn czyni z ciebie materiał do "oklepania" i obiekt pogardy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648277

Na mocy tak tworzonej auto-legendy domniemanego „profesjonalisty”, zawisza niebieski domaga się, aby tolerowano jego antykatolicki spam, manipulacje i stalking na blogach osób, które sobie tego nie życzą.

Gdy – po jego niemerytorycznych występach na moim blogu i obsmarowywaniu mnie za plecami – zbanowałam go u siebie, dostał szału, zaczął się uskarżać na rzekomą cenzurę, wymyślać mi od politruków, oszczerców, grzeszników, nieuków, domagać przeprosin za urojone krzywdy, etc.

Co najbardziej podłe, szydzi przy tym z katolickich sakramentów świętych. Dopytuje się o moje spowiedzi, przypomina o spowiedzi wielkanocnej,  żąda rachunku sumienia, „przyznania się” do obrażenia go, czyni uwagi nt. Katolików „w ogóle”, etc.

Łazi za mną na portalu już tak od 3 dni i wtrąca się do wszystkich moich dyskusji z innymi internautami, mimo, że wyraźnie oświadczyłam, że traktuję jego ataki personalne, jako stalking i zażądałam zaprzestania takich działań.

Jego zachowania przypominają mi działania stalinowców, którzy wymuszali „przyznawanie się” do nieistniejących win przez polskich patriotów. Dokładnie ten sam styl. Zawiszy niebieskiemu można byłoby nadać ksywę: „katoliku – przyznaj się”.

No i to maglarskie plotkarstwo. Z zaczerwienionymi od emocji pulasami donosi ustawicznie o moich „grzechach” (rzekomego obrażenia go). To mentalny „kgb-ista” i chyba jednak zawodowy „pracz mózgów”, a nie amator. Ciągle próbuje brudnymi łapami dostać się do mojego sumienia, sprawdzić, czy „fala”, którą stosuje, spowodowała uszczerbki w moim super-ego. Może jeszcze aparaturę podsłuchową w konfesjonale zainstaluje? W końcu współczesna technika umożliwia nawet zdalne podsłuchiwanie.

Nie podoba mi się to, co się dzieje na neonie24.ru. Sporo tutaj ostatnio manipulantów, masońskich sztuczek i wypowiedzi zniekształcających historię polski. No i tej „fali”, przypominającej napaści na słabszych i kulturalniejszych, jak w komunistycznym wojsku.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648285

C.V.

1)Do Admina Troll zapukał.

Czy ktoś mnie do pracy szukał?

Jestem zdolny, obrotowy.

Zdolny do świństw odlotowych.

 

2)Tu napluję, tam zbanuję.

Nad tym bydłem zapanuję.

Jeśli tylko zechcesz mnie.

To Cię pocałuję w "De".

 

3)Zrobię wszystko czego chcesz.

Jako zawodowa wesz.

Albo wredny mózgów mol.

Gotów portal wziąć na hol.

 

4)Bez skrupułów i bez wad.

Z każdą ku...wą z pan brat.

Każdy strzał na bramkę? Gol!!!

Taki ze mnie Admin Troll.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Brian

#1648276

 

Prosze mnje siem tu nie pastwić nad Czarkiem D

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648308

To opis typowego czarnoroboczego od brudnej roboty.

Na NEonie dałem opis kariery takiego gada bez skrupułów ale zdarzają się wszędzie.

Równie dobrze może pasować do Bolesława zwanego jako Te Wu "Lech" .

Jeszcze taki powie że chciał rodzinie zapewnić... ech.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1648337