NEon24 – antypolscy renegaci „czczą” rocznicę wybuchu stanu wojennego najlepiej jak potrafią

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

To najwidoczniej taka tradycja antypolskich swołoczy. Każda, nawet najbardziej bolesna rocznica w dziejach Polski i Polskiego Narodu musi być odpowiednio obes.ana przez samozwańczego „doktora” Oparę i zebraną wokół niego grupę antypolskich nieudaczników.

Tradycyjnie wojna, jaką wydał antypolski renegat Jaruzelski dla WSI-owych kacapofilów jest okazją do wypominania czerwonemu bandycie, że… wymordował zbyt mało Polaków!

W tekście neonowego mędrka, niejakiego Krzysztofa Wojtasa, czytamy bowiem:

Co by było, gdyby 13 grudnia Jaruzelski zastosował metody znane 30 lat wcześniej?

Czyli - fizyczną likwidacją przywódców Solidarności - przynajmniej tych "topowych" , powiedzmy w liczbie 1000?

(…)

Nie doszłoby do haniebnego pozbycia się dorobku polskiego społeczeństwa - "za psie pieniądze", a do tego nie byłoby cierpienia milionów Polaków, którzy utracili swoje oszczędności (Balcerowicz).

Zadłużenie, które "Solidarność" (to tak w skrócie) zrobiła powoduje, że corocznie każdy obywatel jest obciążany od 1000 do 1500 PLN - to z tytułu odsetek. A dług wisi.

Czy bez tej transformacji nie byłoby rozwoju?

Sądzę, że przeciwnie. Polska inicjatywność dokonałaby znacznie większego postępu rozwojowego.

Najwyraźniej tekst skierowany jest do pokolenia, które w życie wchodziło najwcześniej pod koniec lat 1980-tych i pamięta jedynie pierwsze lata III RP. Upadek całego słusznie określanego jako obóz Imperium Sowieckiego wraz z ziemiami lennymi (w tym Polska zwana PRL-em oraz 1/3 Niemiec) nie miał równych w całej historii świata. Droga, którą obrał Reagan (największy prezydent USA) prowadziła do upadku gospodarczego tego Imperium Zła. Brakowało wszystkiego. Nawet opracowane dość udane modele samochodów musiały pozostać jako prototypy bo praktycznie każda część wymagała tzw. wsadu dewizowego.

Czyli pieniędzy akceptowanych przez normalną część świata.

A tu brakowało nawet drutu potrzebnego do produkcji maski do samochodu nazywanego ongiś Polskim Fiatem 125p. Wojtas tymczasem pitoli o znacznie większym postępie rozwojowym, jaki dokonałby się, gdyby Jaruzel wprowadził metody jak za wczesnego Bieruta!

Karwasz twarz chyba chodzi o taki postęp, jaki dokonał się w Korei Północnej za rządów Kimów – tam Naród opanował empirycznie, że szybę okienną (towar niedostępny, bo strategiczny) doskonale zastępuje rozciągnięta pomiędzy ramami torebka foliowa, w jakiej w ramach darów charytatywnych wędruje do Korei kiszona kapusta.

Widocznie Wojtas upatruje w satrapii Kimów wzór do naśladowania.

Jakoś nie trafia do jego mózgu (o ile ma gdzie trafić), że cała gospodarka PRL-u była nastawiona na produkcję uzbrojenia. Nawet jedne z lepszych w świecie tzw. wieże RADMOR-a powstawały jako produkt uboczny zakładów produkujących radary dla wojska.Nie tylko polskojęzycznego.

Jeśli zaś kiedyś znajdzie się w Warszawie i jakimś cudem zawędruje pod Pomnik Bohaterów Warszawy niech sobie pomyśli, że to też produkt uboczny zakładów produkujących pełną parą części do popularnych na całym świecie „kałachów” (Ak-47). Przy okazji, ale to już później, budowano także suwnice.

Nie było piwa w puszkach, bo choć produkowaliśmy najwięcej stali w Europie (po Związku Sowieckim), to nie potrafiliśmy jej walcować tak cienko, by mogła służyć nawet jako element nadwozia współczesnego samochodu.

Bo przecież stal była potrzebna do produkcji czołgów, kombajnów węglowych i lokomotyw. Więc wystarczyło, by najcieńsza miała 8 milimetrów. Co zapewniało ochronę przed pociskiem wystrzelonym z kałacha z odległości większej niż 2 metry.

Piękna książka, którą powinien przeczytać każdy zamierzający zostać neomarksistą, Mała Apokalipsa Tadeusza Konwickiego pokazuje świat rozwiniętej komuny. Dokładnie taki, jaki wymarzył sobie Wojtas i promujący ten tekst antypolscy wszarze. Otóż socjalistyczna polska inicjatywność wprowadziła na rynek „polskie winogrona”. Na prawdziwe co prawda nie było nas stać (znowu te dewizy, czyli realne pieniądze), ale od czego jest agrest? Wystarczyło ogolić włoski i już był wyrób winogronopodobny.

Pomijam komentarze do tekstu Wojtasa. Bo to jeszcze większy odlot.

 

Drugi, promowany przez ścierwoadminów tekst tradycyjnie jest autorstwa rosyjskiego ośrodka dywersji wirtualnej używającego nazwy NDP.

Tym razem ruskie nas straszą, że amerykańska baza w Polsce to dla nas nieszczęście. Nosz karwasz twarz, Putinkowi się podbojów zachciało, czy też poczuł w sobie ducha Czyngis - Chama (m celowo)?

Bo to „nieszczęście” może być tylko i wyłącznie skutkiem ruskiego ataku.

To jednak ścierwoadmini i ścierwodoktor jakoś przeoczyli. Bo w swoich łepetynach mają już na wieki wdrukowaną podległość Moskwie.

I tak właśnie wygląda NEon, wiedzieć czemu zwany ścierwoneonówką.

Oto program, realizowany od lat z podziwu godną konsekwencją:

1. Zawsze na kolanach przed aktualnym carem.

2. Bez względu na interes Polski.

Bo ten akurat Oparę i resztę neonowego antypolskiego ścierwa nic a nic nie obchodzi.

 

15.12 2020

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:12)

Komentarze

kretyni. to właśnie zrobił jaruzel- zneutralizował tysiące liderów, nie było powodu ich zabijać a afekt podobny. inni już wcześniej wyganiani za granicę. szury winią "Solidarność", co jest jawną komunistyczną propagandą- mylenie skutku z przyczyną i upraszczające wyszukanie wroga. naturalnie, w tym też CIA i Żydów a czasem i KK.

za czasów jaruzela było już pozamiatane. sługus miał tylko utrzymać komunizm w Polsce dla celów bardziej wojskowych niż jakichkolwiek. choć do wczesnych lat 80-tych był ostatni dzwonek z planami podboju Zachodu, później Zachód uciekł technologiczne a komunistyczna gospodarka zaczęła padać jeszcze bardziej. to jaruzel uznał, że nie ma szans na spłatę długu więc trzeba zawiesić i chciał to negocjować w warunkach bojkotu reżimu. jakoś 87% wartości eksportu szło na samą obsługę zadłużenia zamiast początkowych kilkunastu. niewypłacalność i to nie z braku płynności, tylko kryzys i kompletna zapaść, której nie przemoże wojskowy dryl w zakładach pracy. jak to w komunie, zamiast doganiac Zachód, to jeszcze odwrotnie- dobijało. dopiero w zeszłej dekadzie zakończono spłacać długi PRL i to dzięki temu, że zgniły Zachód umarzał, oto więc prawda o tym, jak "solidaruchy" zadłużyły idylliczny kraj mlekiem i miodem płynący. zresztą

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zad%C5%82u%C5%BCenie_zagraniczne_PRL

fantazje o zabijaniu to przeniesienie typowo sowieckiej mentalności. wojtas to nie tylko jakiś nawiedzony słowiański dziadek od cywilizacji, w nim głębiej siedzi komuna, zwyczajnie nie wszystko deklarują za każdym razem. podobnie mordercze fantazje tam są rzeczą nie nową. żydożerczy kosiur z wps, paru etatowych komentatorów- mają wręcz obsesję. nigdy nikt nie zwrócił tam im uwagi, oni są o piekło gorsi, niż taki poręba z siwakiem twierdzący, że komunizm można było uratować.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1654871

To już wiedzą wszyscy,  że Ścierwoneona to sowieckie imperium zła. Antypolski portal o komunistycznych korzeniach szkalujący Polskę.  A co na to Prokuratura? Pewno niebawem się dowiemy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1654874

Kto normalny weźmie na poważnie tę bandę zdegenerowanych umysłowo psycholi?

 

 

trybeus - 27 Lipca, 2014 - 21:56

..jeśli chodzi o tam piszących, którzy piszą też na NP to widzisz, mają do tego prawo i za ostro ich traktujesz...natomiast jak się wypowiedział jakiś bloger (nie pamiętam jaki)...że ten, kto tam pisze, sam jest sobie winien...:))

... jeśli chodzi o tubę ruską, to jak najbardziej...sam list Wrzodaka, potem manifest Opary skłania sie ku temu, że są mocne wpływy rosyjskie...po prostu widzą "ratunek" dla Polski przed pejsatą nawałą he he...

..oczywiście dziwi mnie tolerowanie takich chamskich wzywających do nienawiści wypowiedzi ...pamiętam Kule Lisa jako w miarę normalnego komentatora (kopalnia motywacji do pisania tekstów, kopalnia linków), ale widzę,  że to już idzie w chorym kierunku, dlaczego takie komenty mają rację bytu...hmm może walka o każdy łyk powietrza  :))  ...jesli ktoś teraz powie, że NE to portal "bez cenzury" jest co najmniej nienormalny (eufemizm)...a to za sprawą Ruszkiewicza @Spirito Libero, którego wiele razy przyłapałem na kombinowaniu na wielonickach i kłamstwie przy niesprawiedliwym zbanowaniu "w plecy" dwóch  blogerów...więc jest to jak najbardziej portal z gęstym sitem cenzury...

...ciekawy jest też ten jawny antysemityzm, "parasol ochronny"???...poza tym linkowanie ruskich portali, aby tłumaczyć sytuację na Ukrainie jest dla mnie odrzucające...niemniej ukraińskich mediów też nie biore pod uwagę, gdyż są tak samo "wiarygodne"...tzw "zachód" też nie wyjaśni tego co się tam dzieje...wiemy tylko, że najbardziej cierpią niewinni ludzie...reszta jest domysłami i wszechobecną manipulacją, ja wstrzymuję się od obstawaniem za jakąkolwiek ze stron...pamiętajmy o operacjach "false flag"...

 

ps fajny obrazek...ten pierwszy, zgaduję, że to Spirytek, a ten drugi to pan Cep ???...zgadłem ..?:))

 

aaa...ciekawy koment @NUS..skoro taki NUS przejrzał na oczy, to znaczy, że coś jest na rzeczy ...

 

Czerwona zaraza prędzej czy późnej musała swom łapami przechwycić NE
Coraz więcej będzie szczekania o żydzie albo masonie JKM.
Coraz więcej będzie o
solidarności społecznej,
pomaganiu,
wspieraniu,
ratowaniu,
regulowaniu,
zapobieganiu,
aż pewnego dnia zwykły człowiek się obudzi i popatrzy i się zastanowi, że jak to się stało, że państwo zbankrutowało, stracił oszczędności, perspektywy na emeryturę, pracy brak, na ulicy zamordyzm lub anarchia i do tego Arabowie nadchodzą.
Ja jeszcze chwilę zostanę, ale stwierdzam, że lepszy jest Onet.
nadużycie link skomentuj
NUS 27.07.2014 10:26:02
@Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:09
Nie muszę.
I mam nadzieję, że ktokolwiek będzie twoim pracodawcą dostrzeże zniszczenie które wdrażasz.
Jakbym był właścicielem tego portalu to byś wyleciał na zbity pysk.
nadużycie link skomentuj
NUS 27.07.2014 10:58:11

https://niepoprawni.pl/comment/1433043#comment-1433043

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654906

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/dlaczego-blogerzy-zawisza-niebieski-oraz-szperaczka-oczerniaja-polske-przezyjecie-szok

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1654930

trybeus - 27 Lipca, 2014 - 23:09

..trzeba stworzyć telemost, aby Czytelnik wiedział, jaki to Neon portal bez cenzury :))...cytuję :

 

@Jarek Ruszkiewicz SL 22:01:00
//Ty w młodości nie chciałaś przypadkiem zostać Matką Teresą? :))))))))))//

W życiu.. to nie dla mnie, ale Ty mówiłeś, że chciałeś zostać księdzem, nawet moją duszyczka się zajmować :))))))))))))))

Tam piszą różni blogerzy, ja akurat wiekszość cenię, tutaj niektórych też... :)
Trybeus wcale nie przybył mu w sukurs, nie wygaduj.. co ja na to poradzę, że Cie nakrył pod nikiem Opary :)
Wydawało mi się, że sprawa wyjasniona.
A Contessa jest w porządku... Ty zresztą też :))))

nadużycie link skomentuj
Astra 27.07.2014 22:13:21
@Astra 22:13:21
A Mind Serwice jest nieodpowiedzialnym wszarzem ukrywającym się za nickiem i rzucającym bezmyślnie i bezpodstawne oskarżenia... tyle ...
nadużycie link skomentuj
Astra 27.07.2014 22:16:36
@Astra 22:13:21
Twoją duszyczką mogę zająć się nawet teraz :)))

//Wydawało mi się, że sprawa wyjasniona.//

Dla mądrych ludzi, znających troszkę realia administrowania portalem to takie rzeczy są normalne tylko dla tego gówniarza nie. Chce być mądrzejszy od telewizora. Całe szczęście, że sobie poszedł sam bo w końcu dostałby kopa jak inne trolle. A szkoda nogi na niego. Niech się kisi w piaskownicy z jemu podobnymi.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 27.07.2014 22:24:33

...no to chętnie odpowiem panu Ruszkiewiczowi, jakem gówniarz, to nie lubię, jak mi kto wciska ciemnotę...pomimo, że skasowałem notki na NE razem z komentarzami mam skopiowane, jak SL wił się jak piskorz i jak się wypierał, ze nie pisał z konta Opary i że jest tylko "zwykłym blogerem", potem napisał mi, że da mi w ryj, jeśli mnie spotka w realu :))...

http://trybeus.prawynurt.pl/klub-dyletantow/spiritus-movens-neonu-24-czyli-bal-przebierancow,1454.htm(link is external)

panie Ruszkiewiczu Jarku...możesz mnie serdecznie cmoknąć w kuper ..."administratoże qurnika bes cenzóry"

https://niepoprawni.pl/comment/1433068#comment-1433068

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654938

w pętach zła

 

w diabelskich sidłach

życie przechodzi

w pętach zła umiera

zniewolony rodzi

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1654968