Nawiedzona krucjata

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Przyznam, że ubaw, jaki praktycznie każdego dnia dostarczają nam wszelkiego rodzaju antyszczepionkowcy (szczególnie ci kryjący się pod maską „patriotów”) nawet największego szczepionkowego sceptyka musi rzucić wprost w objęcia Pfizera i jemu podobnych.

Na to wygląda, że na portalu mamy gniazdo szczepionkowych „walęrodów”; konia z rzędem temu, kto zacznie powątpiewać w skuteczność szczepienia czytając nieustanny zalew njusów niejakiej Aliny czy też innego Krystyna.

A to przecież nie jedyni. Trzeba jednak pamiętać, że ich „walęrodyzm” nie jest wynikiem świadomego działania. Ich praktyczne lobbowanie ZA SZCZEPIENIAMI wynika z konstrukcji psychicznej, dającej im odporność na rzetelną wiedzę i podatność na zupełnie odjechane spiskowe (sPiSkowe raczej) teorie funkcjonowania świata. Są więc jedynie zabawni, choć na dłuższą metę nudnawi.

Popatrzmy choćby na „krucjatę” wymierzoną w DeMagoga, uprawianą przez niejakiego Krystyna. Pod pozorem wytykania „lewicowości” etc. tak naprawdę bloger ów próbuje zwalczać portal, który w sposób niezwykle merytoryczny zwalcza odjechane teorie antyszczepów, których, jak dowodzą jego komentarze, Krystyn jest zagorzałym wyznawcą.

Tylko z tego powodu zanudza więc nas tasiemcową produkcją, mającą wywołać niechęć do rzetelnych wiadomości zamieszczanych na tym „lewackim” portalu.

Popatrzcie zresztą sami, co tak naprawdę zwalcza Krystyn.

Oto np. informacja dotycząca b. posła KUKIZ’15, wcześniej zaś i chyba znowu powiązanego z JKM, niejakiego Jacka Wilka. Dokładnie tego samego, który ongiś próbował zaistnieć w przestrzeni publicznej jako samozwańcze guru małych i drobnych przedsiębiorców (2011).

Udokumentowanym zdaniem portalu wypowiedź Wilka z 5 marca 2021 r. (radio TOK FM):

„Nie istnieją żadne badania, które by wskazywały, że np. zamknięcie gastronomii pomaga, ani zamknięcie kasyn też pomaga. Że to, że ludzie chodzą do sklepów codziennie jest ok, a że branża fitness jest zamknięta, to już nie jest ok. I tak dalej.”

to tzw. fake news.

Warto zapoznać się z powołanymi w tekście badaniami, których zdaniem Wilka nie ma. To dokładnie wskazuje, jak mocno „polskojęzyczni Rosjanie” (szalenie podoba mi się to określenie „końfederatów”, coraz popularniejsze na prawicy) zaklinają rzeczywistość.

Tu:

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-zamkniecie-restauracji-wplywa-na-spowolnienie-transmisji-wirusa/

 

Jeśli już nie da się przynajmniej obrócić w żart jakichś faktów zwyczajnie je przemilczają. Wszak „wyznawcy” JKM i Brauna, u których Wilk najwyraźniej jest „mniejszym prorokiem” i tak nie czytają/słuchają niczego innego. No, może z wyjątkiem niektórych tekstów z Torunia oraz forum niejakiego Dakowskiego.

Cała reszta ich zdaniem to lewactwwo połączone z neobanderyzmem i syjonizmem.

Popatrzmy więc na kolejny tekst „lewacko-neobanderowski” z syjonistyczną nutą. ;)

Po raz kolejny DeMagog musi rozprawiać się z laureatką Biologicznej Bzdury Roku 2017 niejaką prof. Marią Dorotą Majewską. Tą samą, która głosiła ongiś tezę o zamienianiu ludzi w... cyborgi za pomocą szczepień!

Tym razem p. Majewska, jako publicystka gazety warszawskiej podaje, że szczepienia przeciw COVID-19 są przyczyną… wzrostu zachorowań!

Proponowałbym osobiście przeczytać na ten temat tutaj:

https://demagog.org.pl/fake_news/szczepionki-nie-sa-przyczyna-eksplozji-zachorowan-i-zgonow-na-covid-19/

 

Czy Krystynowi przeszkadza również informacja obalająca „lewacki aksjomat” o Polsce, w której prawo rzekomo zabrania przysposobienia dzieci przez pary monopłciowe?

Najwidoczniej, skoro tak zaciekle atakuje portal stojący w poprzek jego aktualnej wiary.

 

Warto jednak zapoznać się i z tym materiałem:

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-w-polskim-prawie-istnieje-mozliwosc-przysposobienia-dzieci-przez-pary-jednoplciowe/

 

Jestem pewny, że szczególną zajadłość Krystyna w „demaskowaniu” DeMagoga wywołało poniższe:

https://demagog.org.pl/fake_news/pandemia-nie-jest-spiskiem-to-nagranie-to-zwykly-film-promocyjny/

Filmik, rozpowszechniany przez nawiedzonych (w tym „prawicowca” Marcina Rolę, który nie widzi problemu w promowaniu starego komunistycznego agenta u swojego boku) ma być rzekomo dowodem na istnienie globalnego spisku, w wyniku którego zostanie wszczepiony czip każdemu człowiekowi (z wyjątkiem nowej rasy panów). Oczywiście tym, którzy zostaną uznani za godnych przeżycia. Jakieś 6-7 mld ludzi Gates i inni chcą się bowiem pozbyć.

 

Na zakończenie nieco poważniej.

Oczywistą oczywistością jest, że Krystyn i cała ta banieczka antyszczepionkowa nadająca niestety ton portalowi do niedawna uznawanemu za patriotyczny przeżywają cierpienia.

Wydaje im się, że znają dość dokładnie ukryte mechanizmy, za pomocą których ancykryst Soros do spółki z ukochanym dzieckiem Lucyfera Gatesem dążą do Zagłady Ludzkości, w szczególności zaś polskiej i katolickiej.

Jedyna ich nadzieja to inkarnacja archanioła Michała, znana powszechnie jako Władimir Putin.

On poprowadzi hufce zbrojne przeciw lewakom, masonom, syjonistom, neobanderowcom, NATOwcom i PiS-owi.

Nim jednak do tego dojdzie, Krystyn i jego wirtualni przyjaciele muszą zwalczać lewacko-neobanderowsko-masońsko-syjonistyczno-pisowsko-sorosowo-gatesową propagandę szczepionkową.

Mocno wierzą, że mają misję OCALENIA ŚWIATA PRZED ZAGŁADĄ. Są więc we własnych oczach ANIOŁAMI JASNOŚCI walczącymi z lewackimi pachołkami syjonistyczno-banderowsko-NATOwsko-PiSowskiego Szatana.

Stąd, i tylko stąd biorą się pobożne westchnienia, jakimi przepełnione są komentarze Krystyna czy innej Rebe. Co prawda na przemian z szyderą lub zwykłym ordynarnym przeklinaniem (Rebe).

Lecz w tak ważnej dla nich walce wszelkie chwyty są dozwolone.

Łącznie ze zmową, mającą na celu usuwanie tekstów czy komentarzy osób mających odwagę myśleć inaczej, niż nazbyt hałaśliwa szuria antyszczepieniowa.

Raz jeszcze powtarzam – czym innym są wątpliwości, jakie każdy myślący człowiek może a nawet powinien mieć wobec wszelkiej docierającej do niego informacji.

Wszak po to nawet Pismo Święte doczekało się przekładu interlinearnego by każdy Marek mógł osobiście dotknąć.

 

Jednak paranoja antyszczepów wymyka się z tych racjonalnych i godnych człowieka rozumnego ram.

Tutaj nie ma zbierania wszystkich faktów i następnie próby syntezy, by dzieło uwieńczyć tezą.

Zamiast mamy nieco zmodyfikowaną wyśmianą już dawno tezę o szczepionkach, które powodują autyzm i zamieniają ludzi w cyborgi – teraz już chodzi o konkretny jej rodzaj.

I do tej tezy dobierane są „fakty”. Co z tego, że statystycznie mniej prawdopodobne niż podobny zły skutek uboczny przy Viagrze czy… amantadynie?

 

Nie tak dawno jeden z portali zbierający informacje o negatywnych konsekwencjach szczepienia przyjął i wciągnął do statystyk informację, że zaszczepiony zmienił się w zielonego Hulka.

I gitara. Przeszło.

Zupełnie tak, jak w ostatnim spisie statystycznym, kiedy to na złość ówczesnemu rządowi PO-PSL podawano… narodowość śląską nawet w takich „śląskich” miastach jak Sosnowiec, Będzin czy Dąbrowa Górnicza.

Co rachmistrze notowali z wielką powagą.

 

Tymczasem życie mija, szczepienia obejmują coraz większą liczbę ludności (pewnie już około 5 mln Polaków jest już po) a tu ofiar nie ma. Na złość Justynie S. i jej przyjaciołom nie widać, aby w tej grupie doszło do fali niewytłumaczalnych zgonów.

Nic to. Oni będą tarabanić dalej.

Bo to już ostatnie pięć minut, by zaistnieć medialnie.

 

14/15.03 2021

 

Ps. Idę o zakład, że najdalej do października zapomnimy o tej niebieskiej szumowinie. Co wcale nie oznacza, że wtedy nie trzeba będzie walczyć z inną falą kolejnego idiotyzmu rodem z Łubianki.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:17)

Komentarze

Każdego człowieka myślącego musi odrzucić od Pfizera ta nachalna i bezrozumna szczepionkowa propaganda.

Czemu ma służyć pisanie takich tekstów? Dlaczego każdy nie może w spokoju podjąć tej decyzji sam, bez wysłuchiwania inwektyw od ludzi Twojego pokroju? Bez pomiatania i szargania dobrego imienia? Kto Ci dał do tego prawo?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665063

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Twj prymtywn dmgg ntyszczpnkw msł w kńc zwcwć mm tkstm. Jśl wższ, ż kżdy pwnn smdzln w spkj rzwżyć prblm szczpn, skńcz z dtychczswą dmggą śwr. Wróć d kłdn swch tprnych wrszydł. Prst? Czy tż npjęt, dmgg z 5 zł?

Ps. przstń dwływć s d Bg w c drgm pśc. T n mlę cchn błędm prrlgjnym.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1665070

Twoja buta, arogancja oraz Twój brak szacunku do kogokolwiek - nie wyłączając założyciela tego portalu - "musiała w końcu zaowocować takim tekstem". I nie tylko tym, bo "takich tekstów" piszesz wiele. Niedługo połowa Twojej "tfurczości" w tym portalu będzie "poświęcona" innym blogerom. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, ale zwykle są to teksty szkalujące i pomawiające inne osoby i ich rodziny. Obrzucasz w nich każdego adwersarza stekiem wyzwisk. Tego rzeczywiście nie da się nazwać inaczej jak obłędem - tu również masz rację.

Ten obłęd doprowadzi kiedyś do wywalenia Cię z tego grona. Mam nadzieję, że Gawrion dojrzeje w końcu do tej decyzji, gdy zdrowy rozsądek zwycięży ze smutkiem po stracie profitów, wynikających z liczby odsłon w portalu. Jednak istotniejsze wydaje się, żeby rynsztok i szambo, które tu robisz, definitywnie usunąć, bo smród z tego jest wiekszy niż z obornika używanego w Niemczech. Wszyscy, którzy zaglądają tu stale, mają już chyba wyrobione zdanie na Twój temat, o czym świadczą oceny Twoich ostatnich tekstów.

Skoro pytasz, to odpowiem - przy okazji także Tezeuszowi - nie czuję się urażony - ktoś taki jak Ty czy Tezeusz nie jest w stanie mnie obrazić. Nie mam też żadnych kompleksów, ale kiedy ktoś ustawicznie przekracza granice przyzwoitości, obrażając mnie, nie będe milczał. Ja mam szacunek do innych i do siebie także, dlatego nie pozwolę, żeby byle pętak szargał dobre imię - moje lub mojej rodziny.

Mam nadzieję, że kiedy w końcu ochłoniesz i wrócisz do normalności, bedziemy mogli wspólnie z innymi budować renomę tego portalu, jako miejsca merytorycznych wpisów i konstruktywnych dyskusji na poważne tematy, prowadzonych w duchu szacunku dla odmiennych poglądów - nawet mimo ich krytycznej oceny.

PS przestań walczyć z Bogiem. Komunie nie udało się z Nim wygrać, Tobie też się to nie uda.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665088

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ty się za jakiegoś proroka uważasz? I pewnie na dodatek jesteś bezdomny? ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1665122

To fiksacja kaznodziejska a dokładniej foliarz chowa się za taką maską, jego ulubiona ostatnia sztuczka to zarzucać czepialstwo, by w ten sposób samemu się przyczepić- oczywiście do tych, których twierdzenia się nie podobają, bo po je obalać skoro można rzucać czymś nieczystym i nawet nie wypowiedzieć się na temat, zaczyna już prześwietlać sumienia i intencje. innym uwagi nie zwróci faryzeusz pobielany za to jak sam wielokrotnie zaczepia i pomawia, to ma być wspaniale, te jego zasady są tylko po to, by sam o sobie myślał dobrze, za to gdy coś tylko podważy jego pychę.. zero rzeczowości, tylko dziwne spamy i dowcipy na zasadzie schizolstwa z przestawianiem literek. to stan umysłu ze sporą hucpą i megalomanią

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665137

Ale znowu pięć osób dało się nabrać na te twoje pokrętne, demagogiczne sztuczki, stary cyniku. Rób tak dalej. Daleko zajedziesz. Może nawet do samego piekła? Pamiętaj, że z tej drogi zawsze można zawrócić. Niektórzy zawracają na 5 minut przed śmiercią. Dobre i to. Szkoda tylko, że zmarnowali całe życie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665197

Tak wygląda demagogia wszystkowiedzacych. Jak piszę, że się zaszczepiłem i zero problemów to według nich be. ..i krzyk, że łamie się ich prawa i, że namawiam prawie do zbrodn i obrazam ich i ich rodziny do dziesiątego pokolenia. Jak oni namawiają by się nie szczepic czym niechybnie narażają ludzi na choroby i śmierć to..dobrze. Taka filozofia Kalego. Dyskusja z takim typem ludzi to kompletna strata własnego czasu.

Piszę że stoku jest bajkowo. A ja czuje się wspaniale po szczepionce na Covid19.

Pozdrawiam 

 

 

I

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1665107

Nikt ci przecież nie broni, ani ci nie zarzuca, że postanowiłeś się zaszczepić. Rób co chcesz, To twoje zycie i twoja decyzja. Chodzi o język, jakiego obaj używacie w odniesieniu do tych, którzy maja inne zdanie. Twój wpis (bez znaków interpunkcji – a tak przeszkadza ci to w innych tekstach) jest nadal widoczny na głównej stronie portalu w sekcji "Gadaczka":

...Na pohybel durni co się nie szczepią ich życie ich zakichany problem.

Tak, to zakichany problem innych, nie Twój. Dlaczego więc pomawiasz i uwłaczasz innym? Tylko dlatego, że nie są tego samego zdania? Czy nie to było domeną stalinowskich oprawców, których ponoć tak nie lubisz? Wytłumacz wszystkim, czym właściwie się od nich różnisz?

Nie tylko ja zwracam uwagę na pewne aspekty – także natury moralnej – budzące zaniepokojenie. Jednocześnie nie obrażam ani nie wyzywam osób, które prezentują inne opinie na ten temat i decydują się przyjąć szczepionkę. To wolny wybór każdego człowieka. Skoro chodzi o nasze zdrowie i życie, każdy ma prawo decydować sam, nie będąc poddanym stałej presji i różnego typu naciskom. Jeszcze do niedawna sam tak twierdziłeś. I nagle coś ci się poprzestawiało?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665108

Cud, cud ...piszę do HD odzywa się Kryspinek !.cud ludziska cud !! Rozdwojenie jaźni czy cóś !

Pokaż mi napisany przeze mnie tekst przez ciebie wytluszczony na czerwono kierowany personalnie do ciebie..oj kłamczuszek, kłamczuszek nieładnie Kryspinek. Pokuta się należy za złamanie Boskich przykazań.

A może Kryspinek zamieni nam się w Zawiszę Niebieskiego ? Cud ludziska cud !.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1665111

"Pokaż mi, pokaż". A kiedy pokazuję, to: "Palcem pokazujesz? To nieładnie!". Albo: "Palcem pokazujesz? Zasłaniasz mi tekst tym palcem i nic nie widzę". Albo: "Palcem pokazujesz? Masz tłuste paluchy". I tak dalej...

Twój pogardliwy tekst jest skierowany do każdego, kto nie chce się zaszczepić tymi preparatami. Może myslałeś, że piszesz do Myszki Miki, ale napisałeś, co napisałeś. Teraz kręcisz się i wiercisz się w kółko, ale... i tak tego już nie zmieniasz. I nie skasujesz - jak komentarza razem ze swoim tekstem na blogu (który to tekst bedziesz potem wstawiać po raz kolejny, i kolejny, i kolejny, i kolejny... liczac, że krytyczny komentarz już się nie pojawi). Co za dziecinada.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665199

inwektywy i oszczerstwa, to nie jedyne "środki retoryczne", którymi posługuje się ten facet. Za tym wszystkim stoi też niewyobrażalny wręcz cynizm, np.  pozwalający na powoływanie się na lokajskiego wobec lewactwa "Demagoga" w pełnym poczuciu bezwstydu.

HD drwi z prawicy na tym portalu. Wie, że części userów wystarczy, aby się przedstawił przy pomocy hasła: "Na polskich portalach nie ma miejsca dla ruskiej agentury wpływu" i już bezmyślnie dołączą do każdej antykonserwatywnej napaści. Wystarczy, że pomówi kogokolwiek o sympatie proruskie lub zasadną krytykę władzy, a nawet zwykłe wątpliwości zinterpretuje jako poparcie "dla Putina".

Potem to już nawet drwiny z wiary katolickiej, uczuć religijnych ludzi czy czyjejś śmierci lub choroby, nie rażą tych "prawicowców".

Naprawdę mnie zadziwia, że taki szkodnik może od ponad roku kompromitować portal.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665079

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dlatego masz takie proruskie i lewackie ciągoty, stara heretyczko. I spadaj z mojego bloga, "specjalistko" od zarządzania paprotką  w gabinecie szefa. ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1665082

Nie udaje się wciskać twierdzenia o masowej śmiertelności wskutek szczepionki, ale antyszczepy ręka w rękę z opozycją bzdurzą o tym, jak to państwo polskie skazało tysiące ludzi na śmierć- "nadmiarowe" zgony. I naturalnie to im trzeba udowadniać, że to bzdura, czego oczywiście i tak nie przyjmą do wiadomości. Tak to historia fanatycznej ignorancji zatoczyła koło, zaczęła się od ataku na rząd i nim kończy, w swoje ostatnie pięć minut całkiem zaś obnażeni, atakując rząd wraz z totalnymi i lewicą. O to wszak chodziło, tworzyć chaos i napuścić świrów na własny rząd a do tego podważać zachodnie szczepienia, sporo ludzi musiało dostać za to premie i medale.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665102

Zastanów się, co znowu wypisujesz.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665109

gdzie tak napisałem, niebieski kłamco? nauczyłeś się od rebe wciskać innym dziwne twierdzenia czy tam u was to normalne?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665114

rzekomo nadmiarowych zgonów Polsce nie ma?

Ależ na podstawie oficjalnych danych problem nadmiarowych zgonów istnieje obiektywnie i nie ponoszą za to odpowiedzialności żadne "świry", jak sugerujesz.

Podobnie istnieją zaburzenia krzepliwości krwi po podaniu jednej ze szczepionek (ze zgonami włącznie) i to także jest fakt.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665116

Pisze nam Kryspinek o czymś co się nie zdarzało wciskając kit że to prawda. Odpowiada za HD. Zaraz nam się zamieni w Zawiszę Niebieskiego. Cud ludziska...

cud.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1665117

nie wstydzisz się takiej infantylnej "polemiki"?

Jak nisko upadłeś, autorze patriotycznych notek.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665118

nie kumasz. Pisałem o grupie zaszczepionych, a ty, tandetna manipulantko, rozciągasz twierdzenie na całą grupę. Strasznie prymitywna ta twoja demagogia.

Ty faktycznie kończyłaś jakieś studia? Niepojęte...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1665124

Odpowiedziałam kontrikowi, a nie tobie, więc bądź łaskaw darować sobie obelgi. A raczej zaadresuj je do siebie, bo skoro nie jesteś w stanie nawet odróżnić, kto jest adresatem komentarza, to już bardzo kiepściutko z tobą.

Podobnie, być może nie jesteś w stanie nawet odtworzyć o czym piszą osoby, które formułują obawy w związku ze szczepionkami. Więc, aby ci ułatwić rozumowanie:

  • szczepionki są dopuszczone tylko warunkowo, na razie tylko na rok,
  • producenci zagwarantowali sobie w umowach brak odpowiedzialności za skutki uboczne,
  • skutki uboczne występują i to wcale nierzadko, nie wiadomo też, czy i jakie skutki uboczne wystąpią w dłuższych okresach czasu, w szczególności ze względu na zastosowanie nowej, niezweryfikowanej praktycznie technologii,
  • dziwi, że rządy liczą na niezweryfikowane klinicznie szczepionki, jako na prawie wyłączną metodę "walki z pandemią - że tak mało mówi się o lekach.

To tylko część zastrzeżeń.

A ty ciągle zmyślasz o "zielonych ludzikach".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665128

i niebieski, i niebieska wciskają swoje, oni wiedzą lepiej, co ktoś napisał, mimo że wszyscy mają przed oczami. do tego dołoża swoje bzdury i wyjdzie zabawa w głuchy telefon- bo to na tym polega, foliarze nie rozumieją nawet tego, co wklejają, to dla nich krucjata z zasypywaniem amunicją, jeśli coś jest bzdurą, kłamstwem, wymysłem to im nie przeszkadza podobnie poświecają swoje deklarowane zasady, które są dla nich tylko maską, można przy nich bluźnić, bluzgać, zmyślać i kłamać ale nie zwrócą uwagi o ile to nie ich wróg publiczny, za to fanatycznie zakwiczą się i zaspamują, gdy cokolwiek podważy ich nadętą megalomanię i pokaże ich małość. bo to żałosne osobniki, jak nie gwóźdź w mózgu to przypadki psychiatryczne. polecam przyjrzeć się ich "dyskusji" tutaj- zlecieli się, by narobić gnoju i zaspamować, przecież wypisują pierdoły zupełnie nie na temat, zaraz wpadnie jeszcze inna niebieska z wklejką od dakowskiego czy zaprasza,net, ktoś wyskoczy z żydami a jakiś stary komuch wyzwie od pedałów czy powoła się na wersety, których nawet nie rozumie i wreszcie zrobi się im swojsko, tylko dlaczego na poziomie gnoju i dlaczego tutaj?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665132

Poza obrzuceniem ludzi stekiem bluzgów?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665134

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zrozumieć nawet kilku zdań?

Ale to nie dziwi. Problem ze zrozumieniem miałaś już wiele lat temu:

https://niepoprawni.pl/video/przed-sadem-rebe-nie-potrafi-odpowiedziec-na-najprostsze-pytania

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1665144

Czy 18 lat nie wystarczyło?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665149

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

z 8 klasy musiałaby się spiąć do kupy cała rodzina G. Łącznie ze służbą w "pałacu". ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1665151

I nie ze strony Dakowskiego czy innych oszołomów.

Ps. Już w końcu wiesz, ile masz lat, czy dalej liczysz?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1665146

USA: Nawet 25 proc. kongresmenów mogło odmówić szczepienia przeciwko COVID-19
15 marca 2021 10:58/w Informacje, Polska
Radio Maryja

Co czwarty członek Izby Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych odmówił szczepienia przeciwko COVID-19 lub nie poinformował o przyjęciu szczepionki – podaje portal Axios. Według portalu fakt ten utrudnia powrót do normalnego trybu pracy w Kongresie.

Jak przekazuje Axios, wszyscy członkowie Izby mieli okazję się zaszczepić, ale 25 proc. „albo odmówiło przyjęcia szczepionki, nie powiadomiło o zaszczepieniu w domu, albo unika szczepienia z powodu dolegliwości medycznych”. Portal dodaje, że dopóki biuro lekarza Kongresu nie wyjaśni tej sprawy, nie może wydać rekomendacji na temat zmian w zasadach sanitarnych.

Axios informuje, że ze względu na obowiązujące restrykcje i związany z tym tryb pracy Kongresu, procedury zajmują nawet trzy razy dłużej niż zwykle, przez co coraz więcej polityków domaga się powrotu do normalnej pracy.

Nie wiadomo, którzy parlamentarzyści nie zostali zaszczepieni, jednak kilku Republikanów już wcześniej zapowiadało, że się nie zaszczepią. Wśród nich jest najmłodszy członek Izby, 25-letni Madison Cawthorn, który oświadczył, że „wskaźnik przeżywalności” COVID-19 jest zbyt wysoki, by skłonić go do zaszczepienia.

Według badań opinii publicznej zwolennicy Republikanów są znacznie bardziej sceptycznie nastawieni do szczepień, nawet mimo że czołowi politycy tej partii – w tym były prezydent Donald Trump – namawiają do zastrzyków.

W opublikowanym w piątek sondażu telewizji PBS i Marist College, 30 proc. Amerykanów deklaruje, że nie chce się zaszczepić przeciwko COVID-19. Ale wśród Republikanów proporcja ta wynosi aż 41 proc., podczas gdy wśród Demokratów – 13 proc.

Jak dotąd co najmniej jedną dawkę szczepionki otrzymało 20,6 proc. mieszkańców USA, zaś 11 proc. przeszło pełną procedurę szczepień.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665147

Tylko ilu naprawdę tak zrobiło? Podajesz jakieś wyjęte z nosa szacunki, co tylko jest paliwem dla takich oszołomów, jak wasza banieczka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1665150

Autor informacji - Axios, to amerykańska witryna informacyjna z siedzibą w hrabstwie Arlington w stanie Wirginia. Została założona w 2016 roku i uruchomiona w następnym roku przez byłych dziennikarzy Politico, Jima VandeHei, Mike'a Allena i Roya Schwartza. Nazwa witryny jest oparta na języku greckim: ἄξιος (áxios), co oznacza „godny”.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665152

rebe foliaro, napisz coś od siebie zamiast bombardować wklejkami, potrafisz? tak działasz od lat a potem się głupio tłumaczysz, że ty tylko cytujesz, tylko przytaczasz itp.

co chcesz przez to powiedzieć? jasno i prosto.

spróbujmy:

wrabiasz innych w twierdzenie, że 1/4 kongresu usa to antyszczepy, bo nie ma info, że są zaszczepieni (a dokładniej, jest takie domniemanie, zamieszczone w mediach).

ktoś tu tak twierdzi?

no nie.

to po kiego robisz z tego jakiś swój argument?

i, jeśli nawet to argument, to na co on ma być?

...

i jaki to ma zwiazek z tytułową nawiedzoną krucjatą?

 

skaczesz po tematach w swojej goni myślowej, spamujesz pierdułami a nie potrafisz nic napisać rzeczowo od siebie, tym bardziej na temat. co wkleisz za chwilę? tj. zanim zjawi się alina i napisze, że te 25% kongresmenów to przeciez żydy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665153

Mój nick brzmi Rebeliantka. Więcej informacji na tym blogu nie zamierzam podawać. Nie mam ochoty zaszczycać swoją obecnością fornali HD i kontrika.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665154

zgodnie z teologią chrześcijańską rebeliantka to będzie szatanistka. nick wybrałaś od tego zakładania paramasońskiej loży LIONS? ze wszystkich organizacji musiałaś wybrać restaurację oddziału międzynarodówki masońskiej. ale musiałaś się zasłużyć czy już wcześniej mieli za swoją? a pedofilów też tam zapoznałaś? podobno znałaś tych z filharmonii i samego paetza.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665156

Tępych fornali.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665158

że sama weszła na mój blog i jak zwykle dzieli się swoimi omamami. Może pora odpocząć? I wzorem pewnej innej babki zacząć oglądać przygody Koziołka Matołka. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1665160

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665162

tylko sprzed 46 lat?

Ps. A tak na marginesie - dotarło do ciebie, że w Polsce nie rządzi już Edward Gierek? ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1665168

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665192

twoja paskudna, wykrzywiona złością gęba. Jak to mówił twój brat? Masz poliki jak słonica dupsko. I tego nie da się zmienić, pospolita kobieto o twarzy emerytowanej sprzątaczki.

A tu link do filmu, na którym występujesz jako zwolenniczka Komorowskiego i atakujesz kandydata A. Dudę - film z 2015 roku. Po 6 latach jesteś jeszcze ohydniejsza.

https://gloria.tv/post/3vypSAmzYYD16kpmLSsEZffa1

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1665200

odczep się od mojego brata, bydlaku.

Tylko wyjątkowe ścierwo, może kłamliwie twierdzić, że kiedykolwiek popierałam Komorowskiego.

Do Dudy - jako kandydata - zwracaliśmy się o wsparcie koniecznych reform wymiaru sprawiedliwości - jeśli zostanie prezydentem. Jedyny efekt tego apelu był taki, że jego personel "zapodział gdzieś" wręczone mu dokumenty.

A jak wspierał - razem z panią Romaszewską - reformę sądownictwa, to przekonaliśmy się niebawem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665203

Odplugaw się ode mnie. I zajmij czymś pożytecznym. Moze zacznij od umycia, pójścia do dentysty i zmiany bielizny tak na dobry początek?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1665204

weszłam na twój cuchnący blog wyłącznie po to, by sprostować brednie, które tutaj zamieszczasz. Tym bardziej, że - bydlaku -  opatrzyłeś tą żałosną notkę tagiem z moim pseudonimem blogerskim.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665209

"Pseudonim" to mogłaś mieć jako TW co najwyżej. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1665211

Nick (z ang. nickname) – .... pseudonim. Termin ten często używany jest w polskojęzycznych programach do określenia pseudonimu, loginu, identyfikatora itp.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nick

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665217

Mieliście go za Gomułki czy dopiero za Gierka?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1665233

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665207

Znowu rozpowszechniasz swoje śmieci?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665214

innych ludzi. A potem postaw sobie swoje zdjęcia sprzed pół wieku i lusterko - porównaj. Zobaczysz, jak nienawiść do ludzi przeciętną dziewczynę zmieniła w ohydną maszkarę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1665234

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665488

Co najmniej 90% "komentarzy" (oszczerstw, zmyśleń i obelg)  Humpty Dumpty na portalu dotyczy mnie i mojej rodziny. Wystarczy odsłonić zakładkę z jego komentarzami: https://niepoprawni.pl/komentarze-uzytkownika/16948 i dalsze 384 strony.

Przyjmując średnio ok. 8 komentarzy na stronie zakładki z komentarzami, to Humpty wyprodukował ich ponad 3 tysiące. Z tego te, dotyczące mnie i moich bliskich, stanowią około 2800 wpisów. Do tego należy doliczyć kilkadziesiąt odrębnych notek (pewnie grubo ponad połowa). To wszystko w ciągu niecałych dwóch lat obecności Humptego na portalu. Prostowanie jego nieprawdziwych informacji przy pomocy dokumentów nic nie daje. On nadal tupeciarsko powtarza oszczerstwa nie przejmując się dementi.

Kontrik mu w tym sekunduje.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665489

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665492

wystarczy przeanalizować jego komentarze pod tą notką.

Jasne jest wtedy, kto jest chamem, a kto po wielu rzeczowych próbach poradzenia sobie z prymitywnym agresorem, tylko w końcu odpowiada w "języku"  prostaka.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665506

też pisanie, że gwałcę swoje córki? A może pokazywanie fejków z photoshopa i zaklinanie się, że dla takiej znanej powszechnie dziennikarzycy Organy łamią RODO?

Ps. A co do języka - przecież sporo ludzi zna cię w realu i wie, że wyklinając innych i złorzecząc im jesteś sobą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1665521

Ale może byłoby dobrze i sprawiedliwie, aby cię sparaliżowało? Nie mógłbyś dalej wypisywać oszczerstw, głupot i bluzgów.

Ja ci nie życzę tego paraliżu, ale coś się powinno z tobą stać (pan Bóg cię powinien przywołać do porządku), abyś  przestał zaśmiecać ten portal i nękać ludzi twoimi zmyśleniami. Szczerze ci życzę nawrócenia.

EOT.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665528

ci oko i pomieszał zmysły? Wyznaj, ulży ci zapewne, pełna miłości bliźniego "katoliczko".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1665531

Oto próbka umysłowości Rebe. Jeśli ktoś nie wie, to oni mają całą listę swoich wrogów i tylko wypatrują, co komu się przytrafiło. To jakieś sekciarstwo, wiadomo że wiara jest dla nich narzędziem. Właściwie nie widać też uczuć wyższych. Jak przejrzeć całą jej pisaninę, nawet i zwłaszcza te teksty religijne, to widac jasno, że pisała mając samą siebie na myśli a kontekstem zawsze były jej wyimaginowane krzywdy, to jest klucz do jej tfurczości

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665536

Oprócz wszelkich innych wad, posiadasz nadzwyczaj ciasną umysłowość. Zero polotu. HD też. Widocznie wam się udziela ta "choroba" - naprzemiennie. Zarażacie się nią bezustannie. Bez szans na wyzdrowienie.  Ale "prawnicy" już tak mają. Covid-19 to przy tym pikuś.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665565

typowa sekciara, czy więc dziwi wulgarność, kłamstwo, agresja? tylko dlaczego udajecie katolików? Co zresztą można powiedzieć o współzałozycielce masońskiej organizacji, która bredzi jaką to nie jest katoliczką, konserwatystą i narodowcem, choć nawet nie ma o tym pojęcia- niczym maski przefarbowanych komuchów.

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/upadek-rzecz-o-gorzynskiej

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665587

Wprawdzie nie mam wyłupionego oka i pomieszanych zmysłów, ale twoje impertynencje są jak tasiemiec (inaczej glista ludzka), której się łatwo pozbyć nie można. Niezbadane są wyroki Boskie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665566

tasiemiec to nie glista, nie wiem jak u dętych dziennikarek ale w moich stronach to wiedza ze szkoły podstawowej. naturalnie rozumiem, że przez całe życie nie masz czasu nauczyć się czegokolwiek i w pełni to popieram.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665651

Czy ty prowadzisz burdel, że tak uporczywie zajmujesz się wyglądem kobiet?

Żona ci nie wystarcza, durniu?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665205

Odmawiam, Wypłoszysz klientów swoim wyglądem, paskudo.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1665206

Nie musiałam zajmować się kradzieżą cudzych firm.

Na szczęście, zlikwidowali wam tą "Galicyjską Szkołę Zdrowia", którą usiłowałeś przejąć razem z twoimi krewniaczkami.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665216

tylko szukałaś łatwego chleba - nawet działalności nie prowadziłas poza dwoma, góra trzema laty na początku lat 1990-tych. I to w ramach spółki cywilnej, bo wspólnik za ciebie wszystko robił, a ty "brylowałaś". A jak się wkurzył, to spółeczkę szlag trafił, a ty próbowałaś się zaczepić w sejmie itp. Niestety, wyborcy dali solidnego kopa.

Nawet adres działalności gospodarczej podałaś fałszywy.

A Galicyjską nie obarczaj sobie mózgu, bo to cię przerasta. Swoje zadanie spełniła w 100%. Ale co ty o tym możesz wiedzieć nieudacznico wykorzystywana cynicznie przez faktorów dzikiej prywatyzacji w Krakowie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1665218

twoja jedyna kwalifikacja "prawnicza", to tępe zmyślactwo. Prawie wszystkie twoje notki i komentarze są tego dowodem.

Ale to się skończy. Mimo koneksji w sądzie, z czasów gdy pełniłeś tam skomplikowaną funkcję kuratora ds rodzinnych, czyli urzędowego rozbijacza rodzin.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665222

Niech ludzie zobaczą, co z ciebie za "specjalistka", tumanowata mącicielko.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1665235

Zakłamana wulgarna babo, sama zaczęłaś w innym temacie czepiać się wyglądu, bo to takie masz swoje chore "argumenty". Tak samo przystąpilaś do ubeckiej nagonki neonitów z obsesją wyciągania danych, by pomiatać innymi w imię swego żałosnego ego. Już zapomniałaś czy jak zwykle udajesz przed publiką i sobą, "katoliczko"?

Jak zawsze- zaczepiasz a potem robisz z siebie skrzywdzoną niewinność. A wszystko z udawaniem wielkich idei na ryju a wulgarnymi bluzgami z ryja. Co za ohyda.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665208

i metodach walki z nią w wykonaniu banderowskiego buca i jego kumpla-rzekomego prawnika.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665221

Won za Don, ruska panienko!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1665227

i zawodu, nie mogę w tej chwili liczyć na szczepienie, nie należę do uprawnionych. Szczepienia okazały się dobrem ludzkości, przeszedłem wiele szczepień w dzieciństwie (odra, dur brzuszny i inne) w szkole, później z racji wyjazdów zagranicznych. Nigdy nic nie było. Reakcje były umiarkowane temperatura it wszystko. Dziś obawy mogą wzbudzać szczepionki oparte na nowej metodzie, ż racji jej nowości, lecz bazując na doniesieniach prasowych to przecież astrazeneca najwięcej problemów sprawia, a ona oparta na starej sprawdzonej metodzie. Może źle, że całe środowiska i to wydaje się strategiczne, jak lekarze, nauczyciele szczepi się jedną szczepionką,  (nauczycieli astrazeneca)?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1665175

Też się nad tym zastanawiałem, czy szczepienie wszystkich nauczycieli i wojskowych jest dobrym pomysłem. Ale tu nie spodziewaj się na ten temat rzeczowej dyskusji. Bo przecież dla "dobra ludzkości" trzeba zaszczepić wszystkich. Chętnych i niechętnych. A potem znowu za pół roku. A potem znowu - bo nowy szczep (grypy), więc sie szczep. A potem co 3 miesiące? A potem na wszelki wypadek co miesiąc. A potem... no, trzeba będzie wziąć na to jakiś kredyt pewnie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665198

Zwróćmy uwagę, jak antyszczepy obracają nawet fakty na swoją korzyść. Głosy, że potrzebne są badania wirusa i leków, że zdrowie zaszczepionych będzie monitorowane dalej, że bada się i błyskawicznie reaguje na wszelkie niedoskonałości a co dopiero zagrożenia. To przecież, nawet wycofywanie podejrzanych partii szczepionki, powinno tylko świadczyć na korzyść kontroli jakości i całego zdrowia publicznego. Zamiast tego mamy historyjki oszołomów z przesłaniem, że to wszystko do kitu a najpewniej szkodliwe i spiskiem dla kasy i władzy. Dożyją czasów, że rządy pozwolą ludziom zdychać na ulicy to jeszcze zatęsknią za taką troską. Gdyby nie zdrowie publiczne i pewne zasady cywilizacyjne, to musieliby sami sprowadzać sobie szczepionki za ciężką kasę albo cierpieć i płacić za leczenie w razie zachorowania. A przede wszystkim wielki wstyd, jak to mają gdzieś innych, swoich bliźnich ale i dobrobyt a nawet bezpieczeństwo państwa. Tak to zabezpieczają byt Narodu i przyszłość naszych dzieci a ze swego atencyjnego egotyzmu robią jeszcze cnotę i to oskarżając innych.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665202

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bez konsultacji z lekarzem. A jak wiadomo lek ten wywołuje omamy. Może to jest wytłumaczenie (St)Aliny, krystyna i Rebe? ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1665210

Odpowiedź dla H-D:

cytuję: 8x(*)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1665237

Ten debil wciska kit, że to państwo płaci za leczenie.

Niestety, dla tego debila, każdy obywatel wie, że płaci składkę zdrowotną, a państwo nie ma żadnych własnych pieniędzy, gdyż pochodzą one z podatków pobieranych od obywateli.

Co za durna post-stalinowska propaganda tego banderowca.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665212

Nie o tym napisałem ale jeśli tylko z tym się nie zgadzasz, to byłoby nieźle. Oczywiście zrozumienie tego, że bez państwowego programu byłoby trudniej i drożej, już przekracza zdolności pojmowania.

Tak- państwo płaci za leczenie we własnym interesie a tym bardziej w zgodzie z panującą kulturą. To państwo spowodowało popyt na szczepionki, to państwo skalkulowało, by inni je opracowali i wyprodukowali, to państwo je sprowadza i negocjuje ceny, to państwo szczepi, to państwo cały czas zbija tzw. wolnorynkowe ceny i dopłaca do opieki zdrowotnej, bo inaczej zwykłego obywatela nie byłoby nawet stać na ponadpodstawowe leczenie.

Ty nie masz w tym najmniejszej zasługi- przeciwnie, stajesz po wrogiej stronie. I nie powołuj się na składki bo akurat wasza rodzinka słynie z ich niepłacenia i próby wyłudzenia kasy.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665219

W twoich oszczerczych komentarzach i tego drugiego buca?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665223

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie każdy obywatel płaci składkę zdrowotną. Np. ty nie płaciłaś od ok. 1994 do 2017, jak poszłaś na emeryturę. Twój spasiony cukrzyk-paranoik nie płaci od 1999 do nadal,

Więc wyleczyli mu nogę w Bytomiu na koszt podatników, bo nie był ubezpieczony.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1665220

gdy zajmowałeś się urzędowo rozbijaniem rodzin, nie pomogą ci w uniknięciu odpowiedzialności za zniesławianie, stalking i naruszanie cudzych dóbr osobistych.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1665224

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Brawo ty! ;)

Ps. a mówią, że amantadyna jest nieszkodliwa, a tu taki odlot... ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1665226

Środowiska lekarskie są jak całość społeczeństwa nie raz zazdrosne, nie raz rozgrywający swoje ambicje. Doktor Bodnara z Przemyśla postawił hipotezę, że ten preparat może leczyć. Jednak lek ten ma silne działania uboczne 

zawroty głowy, bezsenność, omamy i halucynacje, drgawki, obrzęki, zaparcia, suchość w jamie ustnej, pobudzenie psychomotoryczne, kłopoty z koncentracją, problemy z autokontrolą, niskie ciśnienie krwi, zespół Stevensa-Johnsona.

za https://portal.abczdrowie.pl/amantadyna

Jednak w porównaniu ze skutkami działania wirusa, są to skutki które można zaniedbać.

Ale należało potwierdzić pozytywne działanie tego leku i skoro podjęto się badań nad tym lekiem 

https://bezprawnik.pl/badania-kliniczne-amantadyna/

Tak więc zanim zaczniemy się śmiać z tego leku, ale również zanim zaczniemy go stosować warto poczekać na wyniki Agencji Badań Medycznych.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1665329

Problem polega na tym, że nie ma czasu na czekanie.

Jeśli występuje nagła infekcja grypowa i nie wiadomo czym się skończy: lekkim przeziębieniem, czy ciężkim zapaleniem płuc, albo ogólnym osłabieniem, niewydolnością płuc i śmiercią w ciągu 2-3 tygodni, to nie ma na co czekać, tylko trzeba NATYCHMIAST PODAĆ AMANTADYNĘ, jako środek bezpośrednio ratujący życie i zdrowie. Wszystkie opisane działania uboczne są niczym wobec skutków głównych zakażenia jakąkolwiek mutacją koronawirusa! 

Moja dobra znajoma zażyczyła sobie od lekarza rodzinnego amantadynę, kiedy była jeszcze w stanie pójść do lekarza do przychodni. Ten zrugał ją, że on takich "niesprawdzonych" leków nie stosował, ani nie zna lekarza, który by stosował, więc jej nie przepisze. Przepisał jej jakiś antybiotyk (jaki nie wiem, więc nie wiem jakie ma skutki uboczne, ale każdy antybiotyk ma działania uboczne dużo groźniejsze niż amantadyna, wystarczy poczytać).

Po 2 dniach zażywania tego "sprawdzonego" antybiotyku znajoma w stanie bezpośredniego zagrożenia życia, nieprzytomna została przewieziona przez karetkę reanimacyjną do jednego ze szpitali warszawskich. Stwierdzono, że ma covid-19 i po kilku dniach wywieziono ją do szpitala pod Radomiem.  Ma ponoć znaczną niewydolność płuc. Nie ma z nią kontaktu.

 Ostatnie przypadki znajomych, którzy trafili do szpitala należą do kategorii horrorów. Nie wyszli, chociaż trafili tam w dużo lepszym stanie niż opisana wyżej znajoma. Mam daleko idące podejrzenia, że szpitale dostają jakieś ekstra pieniądze za przypadki śmiertelne, zamiast przypadki wyleczone, szczególnie, kiedy pacjent jest młodym emerytem i zostanie wykończony przed 13 emeryturą ....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1665366

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Łbnc cnc Plków wg sb, czyl z dtów. ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1665532

We wszystkim widzisz obiekt, na punkcie którego masz obsesję? Zacznij się szybko leczyć, chłopie... albo się zaszczep :) Jakby Cię ktoś do drzewa zaszczepił, to może nawet gruszki by na Tobie wyrosły - jak na wierzbie :)

Obowiązkiem każdego człowieka jest...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665645