Nadęcie. Niestety, to również choroba

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Stary Talleyrand przestrzegał: - Nie mówcie nigdy źle o sobie; wasi przyjaciele powiedzą zawsze wystarczająco dużo.

Czasem jednak to mówienie o sobie tylko dobrze zaczyna być postrzegane jako niczym nie poparta poza. Nie wydaje się jednak możliwe, by ktokolwiek posiadający zdolność racjonalnego myślenia połączonego choćby z odrobiną samokrytycyzmu mógł ciągnąć wątek własnej doskonałości dłużej, niż kilka tygodni.

Znany nam wszystkim przypadek trwa nieprzerwanie od prawie dwóch lat. Trafnie zauważył to jeden z blogerów:

Powiedz nam tu wszystkim skończony durniu, jak długo jeszcze, przez cały Boży dzień będziemy mieli przed oczyma te twoje rzygowiny.
Jak długo?
Ty już naprawdę na tle tego Neonu pierdolca do głowy dostałeś. Tobie już naprawdę na tle tej administracyjne władzy to tylko popierdoliło się ci w główce.
Cały dzień tylko, bo na neonie to, bo na neonie tamto, bo na neonie ten ma 10 kont tamten 20 , tego wyrzucili, tamtą wyrzucili i tak w koło macieju. Cały dzień
Rzygać się chcę tym, rozumiesz matole.
Wsadź sobie w dupę ten neon i spieprzaj stąd dziadu w podskokach.


Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

 

Dodajmy do tego ustawiczne podkreślanie rzekomej polskości portaliku NEon24, co u każdego postronnego obserwatora musi budzić śmiech politowania.

Trudno bowiem znaleźć w internecie bardziej prorosyjskie (w rozumieniu administracji Putina) i antypolskie jednocześnie medium.

Nic dziwnego zatem, że prócz NP, gdzie część osób publikuje równolegle mimowolnie uwiarygadniając antypolskie wpisy NDP czy innych chartów portalik Opary nie jest znany. Ba, szlaban na facebooku, brak wpisów na WYKOP-ie, co generalnie spowodowane jest brakiem obecności w necie portalu itd.

Mimo to Zawisza Niebieski z podziwu godnym uporem nazywa praktycznie nikomu nieznany portalik „opiniotwórczym”.

To, proszę państwa, wcale nie jest wynikiem hipotetycznej kasy, jaką ponoć ruscy wypłacają pod stołem swoim akolitom.

Ten stan dziwnego upojenia wynika bezpośrednio z hipotetycznego defektu mózgu Zawiszaka.

Brak samokrytyki to dowód na nieaktywną część mózgu.

Badania naukowców z uniwersytetu w Teksasie wykazały, że mózgi ludzi, którzy mają o sobie zbyt dobre mniemanie i uważają się za lepszych od innych, pracują nie do końca prawidłowo -już w 2016 r. donosił RMF FM.
Różowe okulary, przez które wielu patrzy na siebie, uwidaczniają się podczas badania skanerem do rezonansu magnetycznego.

U przepełnionych pychą tak jak Zawisza odkryto nawet czterokrotnie mniejszą aktywność w obszarze kory przedczołowej mózgu. Tymczasem właśnie ten rejon odpowiada za prawidłowe rozumowanie, planowanie, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów.

 

Zawiszy świat wcale nie wygląda jak ten obserwowany przez nas.

Jest to świat oglądany oczami swego rodzaju psychopaty, niezdolnego pojąć prawdziwego sensu swoich własnych poczynań, za to wyposażonego w praktyce nieograniczoną zdolność ujmowania innym.

Przecież wystarczy spojrzeć, z jakim uporem wkleja swoje (powiedzmy, że swoje) kolejne dziełka jawnie oczekując pochwały.

Niestety, poziom aż nadto kloaczny i zbyt cuchnący plagiatem, by ktokolwiek mógł zaplusować.

Zamiast jednak wyciągnąć z tego poprawne wnioski i zacząć opracowywać teksty Zawisza wymyślił sobie, że na NP jest bagienko tępiące jego wiekopomne dzieła.

Nosz karwarz twarz taki zapoznany geniuś. ;)

 

Pamiętajmy jednak, że nie do końca odpowiada za to.

To wynik defektu mózgu, często będący wynikiem urazów mechanicznych w dzieciństwie bądź też późniejszego nadużywania alkoholu.

Niestety, gdyby trafił do innego środowiska byłaby możliwa przynajmniej częściowa poprawa. A wiążąc się z kolejnym niewypałem blogerskim swój stan jedynie pogarsza. Dwóch równie upośledzonych osobników pozostających we wzajemnej interakcji oznacza bowiem wzmocnienie reakcji patologicznych.

Dla obu.

27.12 2020

 

Źródła:

https://www.termedia.pl/f/f/659e6b9ddc7923f247cab32cb423bd9c.pdf

https://www.kul.pl/files/714/media/1.42.1999.art.6.pdf..pdf

https://www.centrumdobrejterapii.pl/aktualnosci/negatywne-konsekwencje-zdrowotne-patologicznego-uzywania-alkoholu-zmiany-w-zakresie-osrodkowego-ukladu-nerwowego/


https://wylecz.to/uklad-nerwowy-i-psychiatria/zanik-kory-mozgowej-przyczyny-objawy-skutki-leczenie/

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:9)

Komentarze

Jak zwykle celnie w punkt. Za materiał 5.

Już Cezary nie będzie kradzionymi IP ze Scierwoneona czynił tutaj bagno bydłem szperaczkowym i temu podobnemu. Admin go wykapował i poczynił stosowne zabezpieczenia.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1656139