Konfederacja zrzuciła maskę

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

A jednak KOKON. Prominentny polityk Konfederacji zdradził scenariusz II tury prezydenckich wyborów.

 

Krótka informacja na Wirtualnej Polsce:

Wybory 2020. Cały czas większe poparcie w sondażach ma Andrzej Duda. Na zwycięstwo w pierwszej turze jednak raczej nie ma co liczyć. Politycy innych opcji niż PO i PiS powoli zaczynają zdradzać, kogo poprą w II turze. Jacek Wilk powiedział o Rafale Trzaskowskim.

Wybory 2020. Wszystko wskazuje na to, że 28 czerwca wybory się nie skończą i czekać nas będzie jeszcze II tura. Najprawdopodobniej spotkają się w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. - Nie będzie innej opcji, innego wyjścia, tylko zagryźć zęby, przekreślić obecnego prezydenta i postawić krzyżyk przy Rafale Trzaskowskim - wyznał w TOK FM polityk Konfederacji Jacek Wilk.

Zapewnił, że oczywiście Konfederacja zrobi wszystko, żeby to Krzysztof Bosak był w II turze i wygrał. Jeśli jednak tak się nie stanie, Jacek Wilk zagłosuje na kandydata KO. Zaznaczył jednak, że jest to tylko i wyłącznie jego prywatne zdanie i nie konsultował tego w ramach Konfederacji. - Takich rozmów jeszcze nie było - powiedział.

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-jacek-wilk-nie-bedzie-innej-opcji-mowil-o-glosowaniu-na-trzaskowskiego-6520686173010049a

Zwolennicy Konfederacji, szczególnie na różnych portalach, od miesięcy wznoszą rwetes. Wg nich tylko Konfa jest prawdziwie polska, a garstkę swoich posłów w Sejmie nazywają „narodową jedenastką”.

Przy czym, tak na oko, jedynie co piąty zwolennik Konfy nie ozdobił swojego profilu znaczkiem „anty447”.

Bo przecież przez PiS Polska jest zagrożona roszczeniami amerykańskich Żydów, dzieci mordowane są w łonach matek, a USArmy okupuje nasze ziemie.

I właśnie dlatego, w szczególności by uchronić Polskę przed ideologią LGBT niektórzy konfederaci poprą faceta, który jako pierwszy prezydent polskiego miasta podpisał deklarację LGBT. ;)

Co więcej, jako prezydent Warszawy ów już w 2018 roku deklarował, że chciałby być pierwszym w Polsce, który udzieli ślubu parze homoseksualnej.

Ustawa aborcyjna, która dla wyborców Konfederacji jest dowodem na istnienie Szatana, jest idealnym kompromisem, którego nie trzeba zmieniać.

Jacek Wilk albo ma już tak krótką pamięć, albo też uważa, że przez ostatni rok kłamliwej propagandy udało się w wyborcach Konfederacji wzbudzić tyle nienawiści, że nawet w przypadku, gdy do II tury obok PAD dostał by się Robert Biedroń, oni i tak zagłosują na przekór PiS.

Tymczasem kandydat na prezydenta, którego trzeba by poprzeć w II turze, Rafał Trzaskowski, ideałem może być tylko dla lewicy.

Ofensywę LGBT Trzaskowski rozpoczął tuż po objęciu urzędu prezydenta. Swoim zastępcą uczynił Pawła Rabieja, zagorzałego homoseksualnego aktywistę, zwolennika legalizacji jednopłciowych związków z prawem do adopcji dzieci. Już w grudniu 2018 roku na ulice Warszawy Trzaskowski wypuścił „Tramwaj Różnorodności”, ozdobiony między innymi tęczowymi wiatrakami, które miały zwiastować „otwartość” nowego włodarza stolicy. Z kolei w lutym 2019 roku prezydent podpisał tak zwaną „Kartę LGBT Plus”, czyli zestaw zobowiązań wobec środowiska homoseksualistów. Idzie tu między innymi o stworzenie interwencyjnego hostelu dla gejów, lesbijek, bi- oraz transseksualistów, a także o powołanie do życia centrum społeczno-kulturalnego środowisk LGBT. Karta zakłada też wprowadzenie do warszawskich szkół „latarników”, którzy wspierać będą uczniów skłaniających się ku „orientacji” homoseksualnej. Równolegle Trzaskowski zadeklarował, że jego partia, Platforma Obywatelska, popiera legalizację homozwiązków. „Tak, jesteśmy za związkami partnerskimi. W klubie jest duże poparcie dla tej inicjatywy. W tej sprawie na pewno powinna być ustawa i powinny być związki partnerskie” - mówił w lutym. W maju 2019 roku z kolei Trzaskowski objął patronatem planowaną „Paradę Równości”. Wziął w niej osobiście udział – u boku Rabieja fotografował się uśmiechnięty pod tęczowym parasolem.

(…)

Gdy idzie o aborcję, to Trzaskowski ustawę zakazującą mordowania dzieci nienarodzonych, którą Sejm zajmował się na początku 2018 roku, określił jako „średniowieczną”. Z kolei jego zastępca Paweł Rabiej stanowczo bronił legalności zabijania dzieci, twierdząc przy tym, że wszystkie problemy moralne załatwia… zmiana języka. „My nie mówimy tu o zabijaniu dzieci, mówimy tu o usuwaniu niechcianej ciąży. To kwestia werbisu” – stwierdził Rabiej. A zatem dla zastępcy Trzaskowskiego aborcja to „kwestia werbisu”.

(Paweł Chmielewski)


Read more: https://www.pch24.pl/kim-jest-rafal-trzaskowski--zwolennikiem-in-vitro--lgbt-i-deprawujacej-seksedukacji,76023,i.html#ixzz6PALKzeCC


Brawo Wy!

Tak, brawo, wy wszyscy „konfederaci” od rana do nocy z małą przerwą na siku sączący antypisowski jad.


Ciekawe, jak po I turze będziecie uzasadniali konieczność głosowania na tęczowego Rafała?

Czy teraz „Rycerza Boga i Maryi” zastąpi palant w rurkach z wydepilowanym torsem, w tęczowej aureoli?

A wszystkie plakietki „anty447” zmienicie sobie na „aborcja to życie”?

Jeszcze raz – brawo wy!

 

Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że jeszcze przed pierwszą turą wyborów dacie aż taką plamę.

I właśnie dlatego Bosak otrzyma mniej głosów nawet od Biedronia. Lepszy bowiem jawny tęczowy niż tęczowy kryjący się pod narodowymi barwami.

Zaczynam odliczać tygodnie dzielące nas od rozpadu Konfederacji. Myślę przy tym, że starczy mi palców w jednej dłoni. ;)

 

Pyrsk!

 

12.06 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:42)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Krzysztof Bosak @krzysztofbosak

 

Polityka zagraniczna musi koncentrować się na realizacji interesu narodowego. Fikcyjne sojusze z Waszyngtonem i Brukselą to mrzonki. Strategicznym partnerem i sojusznikiem Polski winna być Rosja. TYLKO @KONFEDERACJA_ jest gwarantem realnej polityki zagranicznej.

7:32 AM · 12 cze 2020·Twitter for Android

https://twitter.com/Ahmed25055406/status/1271329407425118209

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-16

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634116

Przecież prawdziwe konto jest takie:

https://twitter.com/bosak2020

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634118

Po wypowiedzi pryszczatego zaprzańca Jacka Wilka, to Bosak powinien zmodyfikować swoje motto. Na miejsce tradycyjnego: "Bóg, Honor i Ojczyzna" powinno być: "gej, złodziej i niemczyzną!"

z neta

Podoba mi się!
21
Nie podoba mi się!
-12

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634121

Nie wiedziałam. On też nic o tym nie wie. Cytuję:

Wilk zamieszanie wokół swoich słów skomentował później także w mediach społecznościowych. "Dziś w jednej ze stacji radiowych wyraziłem swoją całkowicie PRYWATNĄ (co parę razy wyraźnie podkreślałem) opinię PRAWNĄ nt bezprawnych poczynań pisowskiego rządu w ostatnim czasie (nielegalnie wprowadzony stan nadzwyczajny - przy jawnym złamaniu Konstytucji - nadużycia policji itd.) oraz o dostępnych sposobach walki z nimi" - napisał.

"Bezczelnym kłamstwem" nazwał sugestie, że to Konfederacja coś już komuś rekomenduje w tym zakresie. "Konfederacja stoi na jasnym i jednoznacznym stanowisku: - KONFEDERACJA NIE DAJE ŻADNYCH REKOMENDACJI CO DO EWENTUALNEJ DRUGIEJ TURY!" - podkreślił. 

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-jacek-wilk-w-drugiej-turze-trzeba-by-bylo-zagryzc-zeby-i-wyb,nId,4550362#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-11

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634125

wiarygodność
Pasujecie do siebie
8-))))))

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-11

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634128

Jakie kryteria trzeba spełnić? Aryjski wygląd? Coś tak jak Jonny D.?

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-9

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634131

Jaka jest Wasza wiarygodność, skoro prywatną opinię jednej osoby rozciągacie na oficjalne stanowisko całej Konfederacji?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1634678

 Witam szanowną Panią. Fajne na przełomie lat Pani artykuły, a tu nagle...nie kochamy Polski sprzyjając kolaborantom , zdrajcom. Droga Pani mamy Polskę AK i UB. Nie ma Droga Pani nic w Środku. Nie damy Droga Pani przewrócić Polski . Wybory Polska też WYGRA!

Podoba mi się!
21
Nie podoba mi się!
-8

ronin

#1634162

i proszę zauważyć, że nie wypowiadałam się w sprawie wyborów, tylko podawania fałszywych wiadomości.

Dziękuję za docenienie moich artykułów z przełomu lat ;)

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634203

Czy można prosić o kolejne oświadczenie Rady Liderów Konfederacji?

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634184

Nie zapominajmy, że ten koleś w 2015 roku kandydował na prezydenta.

Czyli już wtedy Kreml chciał tam usadowić agenta, który właśnie się ujawnił.

 

Mam nadzieję, że internet prześwietli jego życiorys.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-10

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1634186

Po raz 447 powtarzam

To PARCHY i ONUCE

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-11

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634188

  Witaj! Piękne wypunktowanie znaczków 447. Autorowi, podziękowania za pikantny prawdziwy artykuł obnażający"czerwonych lisów" podpinających się pod Polski Ruch Narodowy. Dzisiaj krzyczałem na zebraniu przedwyborczym, Żadnych kanapowych układów z Konfederacją, jakby wyłowiła się II-da tura wyborcza. Oni już się określili, zawsze próbując wpisać się w buty patriotycznej Polskiej młodzieży. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-11

ronin

#1634130

Konfederacja i ich apolegoci głosując za Trzaskowskim to nic nadzwyczajnego .Oni somm jak te lewaki i nie wymagajmy dużo od Zlepka Pojebanych Komórek. Miejmy litość i wyrozumiałość nad pryszczami, że ktoś dawno nie podjął "decyzji" .No i teraz się ona/on/ono wyraźnie na tym świecie męczy.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-11

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634132

  Były czarne sukienki w kościele, ale przychodzi czas na czerwone sukienki w sadach. Miało być według rządu, niewielka sugerowana ilość, a jest ponad grubo 90%. Dalej im pasuje podległe Państwo bezprawia. Nie ma na to przyzwolenia społecznego.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6

ronin

#1634163

Niestety, ale bałagan w kraju powoduje, że na stanowiska startują tylko ci, którzy mają jakiś mocodawców.

Dlatego nie wezmę udziału w pierwszej turze.

W drugiej zagłosuję na Andrzeja Dudę - ALE TRZEBA PRZYZNAĆ, LUDZIE, KTÓRZY UTOŻSAMIAJĄ SIĘ Z POLSKĄ, I PATRIOTYZMEM, A CHCĄ GŁOSOWAĆ NA TRZASKOWSKIEGO, TO ALBO DEBILE, ALBO ZDRAJCY POLSKI.

Spokojnie. To, że zawiodłem się na PiS, bo bardzo źle mnie potraktował, i robi złe rzeczy, nie oznacza, że wykażę się małostkowością i zagłosuję na złość Polsce.

Wy macie prawo kochać PiS, dla Was są dobrzy - mi ci ludzie zaszkodzili wprost personalnie. Wiem, że pewnie to nikogo nie obchodzi, ale samym posłom i działaczom lokalnym pewnych rzeczy nie przebaczę. 

Zrobię wszystko, aby w kolejnych wyborach dostali mniej głosów, np. poprzez włączenie się w jakąś inicjatywę polityczną. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-10

Romuald Kałwa

#1634134

//To, że zawiodłem się na PiS//

Krytyka zawsze jest potrzebna.

Rozumiem to

Pozdrawiam

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634135

 Drogi Panie, na złość PISu zagłosuję na  czerwonych bandytów. Zadziwiasz mnie Pan, bo każde biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości jest zobligowane Panu pomóc w słusznej sprawie. 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-8

ronin

#1634155

oto dlaczego na niego zagłosuję, także w pierwszej turze:

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Romuald Kałwa

#1634291

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634123

Polska JEST zagrożona roszczeniami amerykańskich Żydów. Z tym jednym jednak należe sie zgodzić. Każdy kto myśli inaczej jest albo kosmicznie naiwny, albo jest pożytecznym idiotom, albo agentem wpływu.

Wiem jak działa amerykańska polityka i wewnątrz i na zewnątrz kraju ponieważ w Ameryce mieszkam. W tej chwili postawa roszczeniowa zostaje lekko wyciszana ze względu na stanowcze głosy z Polski i spoza niej. Wyciszana ale nie ma mowy o rezygnacji. Niech tylko sytuacja stanie się bardziej sprzyjająca a chciałbym zobaczyć każdego kto dzisiaj naiwnie powtarza że amerykańskie prawo nie ma stosowania w Polsce. Co za kosmiczna naiwność. Szwajcarzy twierdzili tak samo...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9
#1634127

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634133

   Witam! Oj, wiele mógłbym zapytać chyba, jakbym wiedział kiedy mógłbym sie znaleść w okolicy tego podobnie w zaciszu wydarzenia...Chyba historyczna karta, by Rudemu się przewróciła...Nigdy mu nie odpuścimy...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

ronin

#1634144

nigdy tez nie zapomnimy jego słów o Polsce  tzn  Polskość TO Nienormalność ,a szczególnie rozmów na moscie soPOckim  i uścisków z putinem nad zabłoconym ciałem Polskiego Prezydenta

                                Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej POLSKI

serd pozdr z polskich dróg i ściezek Zycia

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1634324

... i gówno mu z tego wyszło!

 Takie są powikłania (uwikłania) gdy się trzyma stronę pedałów.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

niezależny Poznań

#1634217

 Panie szanowny "Krzywousty", Zsyłka SBcji, czy WSI wywróciła chyba Pana postrzeganie. Kiedyś Sowieci budowali, takie "Hamerykańskie miasteczka, aby sprofilować swoją agenturę...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

ronin

#1634141

co kłamców zawsze boli

:

https://www.facebook.com/642106379515015/videos/336095577093913/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1634254

- no chyba, że potomkom starych UPR-wców, marzy się liberalne przejmowanie majątków Polaków. On gada co, co mówi Korwin, który krytykuje Bosaka i Brauna - ludzie, Korwin to zdrajca... ale wielu jest ślepych.

Tak, Janusz Korwin-Mikke to zdrajca Polski!

A kto był prezesem TVP w jej plugawym okresie Piotr Farfał - patrz. koalicja PO i Młodzieży Wszechpolskiej Giertycha

Korwin-Mikke nie pierwszy raz kumał się ze zdrajcami z PO. Ja nie słyszę, aby mówił, ze chce Polski silnej i niezaleźnej. Jemu chodzi tylko o to, aby klasa bogatych, w tym ci z zagranicy, bogacili się kosztem wyzysku Polaków, jak w ameryce południowej.

 

 

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-3

Romuald Kałwa

#1634129

     Witam! Panie Romualdzie, tu nie ma pomyłek! Cała Swołocz, już aktywna...Ale nie mają bonusa, nawet zza granicą...Mają zdecydowaną mniejszość i zdecydowanie przegrają. Dalej naszą historyczną siłą wiara, kościół i zdecydowanie "Żołnierze wyklęci". Pozdrawiam!

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1634142

i dlatego musimy wygrać ,wygrać tą nową wojnę ,wojnę z Narodem,Kosciołem i Bogiem

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1634325

Na moje oko Wilk jest sterowany, przecież to niemal klasyczna zagrywka.
Gdyby chodziło o popieranie Trzaskowskiego to takie wyskoki byłyby dopiero przy drugiej turze, a nie przed pierwszą.
A skoro to dzieje się przed pierwszą turą to tu idzie wyłącznie o maksymalne zniechęcenie do Bosaka żeby na naszej scenie politycznej zmarginalizować wszystko "na prawo od PiS".

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2
#1634169

Nie mam nic do "władz" konfederacji.......... nawet szacunku.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634181

Nigdy o tym tak nie myślałem. Do tej pory uważałem go za inteligentnego człowieka opętanego głupią obsesją. Teraz jednak, po przeczytaniu Pańskiej obserwacji, zaczynam na poważnie brać to pod uwagę. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1634224

Złe rozpoznanie.

Jedno się zgadza - to człowiek inteligentny. Tylko trzeba dodać do tego - to gracz. Brydżysta.

Wykalkulował sobie więc taki scenariusz na życie, mając nie najlepszą kartę. Wyborów wygrywać nie chce, bo po co kłopot z odpowiedzialnością. Wystarczy tylko być od 1989 w centrum polityki, nie za nisko, nie za wysoko, by mieć stały dochód nie robiąc nic. Każda partia powyżej 3% ma bodajże roczne finansowanie w wysokości 20 mln zł. W tym tyle dla szefa, że wystarczy na więcej niż dobre życie.

A jeśli jeszcze ma się przyjaciół zza Buga, to zawsze można dorobić.

A "młodymi rewolucjonistami" tak łatwo manipulować. Ilu z nas już 30 lat temu się nabrało?

Cynizm i zimna kalkulacja to stałe elementy gry w politykę.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1634331

"Konfederacja zrzuciła maskę" - a ciut dalej "Jacek Wilk zagłosuje na kandydata KO. Zaznaczył jednak, że jest to tylko i wyłącznie jego prywatne zdanie i nie konsultował tego w ramach Konfederacji." - no i dalej to juz tylko maniPOlacyjne i załgane ujadanie na całą Konfederacje i jej zwolenników. Czy można się bardziej błaźnić? Wy PiSowskie lemingi sami najlepiej zaoracie PiS niż kto inny ;)

Ps. Wilk jest od Korwina - sam Bosak wielokrotnie mówił, że nie zgadza sie z Korwinem.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-10
#1634143

  Witaj! O czym Waści biadolisz. Cała Konfa, to  Sowiecka propagandowa zmyła. Ujawniliśmy, aż nadto przy  ostatnich wyborach. To fałszywka Korwina, Bosaka, Winnickiego, Brauna, Michalkiewicza. Ten ostatni,dlużej niewykrywalny. Wielu w PiSie wujków i dziadków ma krewnych rodem Armii Krajowej. Z  SBcją ochranie, też polegniecie, bo my też mamy żelazo naszych przodków. Auta kałachów przy wyjściu Sowietów, kto zakupił? Wiec kilka dni i pozamiatane...Zapomniałeś, że oprócz "Warszawki", nie obrażając rdzennych 5% Warszawiaków, żyje Polska, największy elektorat POLSKI, wieś i małe miasta. To sół Polskiej ziemi. Polska wygra z Sowiecką schedą, a bratem i przyjacielem naród USA.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-10

ronin

#1634150

ja pitole brawo ronin, dawaj dalej, pokaż wszystkim co to jest biadolenie leminga PiSowskiego :)

Ps. a ile w PiSie wujków i dziadków ma krewnych rodem z Urzędu Bezpieczeństwa?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-11
#1634151

 Znajdż jednego w PISie z SB. Myślisz, że w PISie nie ma radykałów czynu gorącej krwi? Mamy naszego światłego prezesa, któremu  od lat bezgranicznie ufamy. Dla mnie, to nasza twarz nowej wersji Piłsudskiego. Czyny, cały czas zauważalne, bo nie byłoby wycia bezdomnych wilków z SBcji, klanów bolszewickich bandytów. 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-8

ronin

#1634154

  Witaj! O czym Waści biadolisz. Cała Konfa, to  Sowiecka propagandowa zmyłka. Ujawniliśmy, ąż nadto przy  ostatnich wyborach. To fałszywka Korwina, Bosaka, Winnickiego,Brauna, Michalkiewicza. Ten ostatni,dlużej niewykrywalny. Wielu w Pisie wujków i dziadków ma krewnych rodem Armii Krajowej. SBcją ochranie, też polegniecie, bo my też mamy żelazo naszych przodków.Auta kałachów przy wyjściu Sowietów, kto zakupił? Wiec kilka dni i pozamiatane...Zapomniałeś, że oprócz "Warszawki", nie obrażając rdzennych 5% Warszawiaków, żyje Polska, największy elektorat POLSKI, wieś i małe miasta. To sół Polskiej ziemi. Polska wygra, z Sowiecką schedą, a bratem USA. Czekamy na najwiekszego CWela Polski, Rudego gnoja.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-9

ronin

#1634152

// Cała Konfa, to  Sowiecka propagandowa zmyłka.//

To GNOJE !!!!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-10

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634157

Tak z tymi lemingami od pisiorków jest, złapani na antypolonizmie, gdzie wychwalają banderowców i antypolskie Filmy, to ten stary osioł z dyni i ten dzieciok HD nieogarnięty emocjonalnie, teraz kota ogonem odwracają, że te komentarze są wyrwane z kontekstu.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9
#1634164

Marek Jakubiak @jakubiak_marek

·Po dzisiejszej wypowiedzi przedstawiciela Konfederacji

@JacekWilk

na temat wyborów - zatkało mnie na cały dzień :(

https://twitter.com/jakubiak_marek/status/1271504276045664256

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634147

Balon próbny wypuszczony i można tłumaczyć i tłumaczyć, że to prywatna opinia jednego z Konfederatów. Nie wierzę w przypadki, szczególnie w polityce. Tego typu wypowiedź jest dla mnie dyskwalifikującą całą formację, no chyba, że w końcu się podzieli i odetnie od JKM. Nie zmienia to faktu, że taka deklaracja padła i żadne zaklęcia "prywatności opinii" nic nie zmienią. Trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby głosować na R. Trzaskowskiego: "na złość mamie odmrożę sobie uszy" - jakoś to mi się przypomniało. Taka postawa jest po prostu gówniarska i jak mówią niektórzy "pryszczata". Jeżeli Wilk naprawdę tak myśli to dla mnie jest zdrajcą Polski i tyle.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-10

krzysztofjaw

#1634153

Takimi zdjęciami zdobywa się serca

 

A pryszcze z konfy yyyyyebac 447razy

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-9

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634156

   Krzysztof, kiedy zrozumiesz, że to "Śmiersz" i WSIowa SBcja, też tuzy PZPR.  Nazwę PZPR trzeba Im często przypominać, bo dostają biegunki. To, już wiedzą, że rurki opadły, bo nie wszyscy lemingi. Nie POdskoczą, bo już bariera...Pyskówki, Tuzów  POlszewi i komuny, to gra zgniłego jabłka. Oni jeszcze chcą zatrzymać zrabowane frukty, a ziemia się pali pod nogami. Oczywiście, to nie jeszcze nie dla polskiej sowieckiej commory parlamentu części. Więc pozostaje eliminacja bandytów. Nie piszę celowo o USA. Trzeba wreszcie zrozumieć, że to nie opozycja, ale najemni bandyci chcący zniszczyć nasz kraj, rodziny i dzieci. To terroryzm pod płaszczykiem ideologii politycznej,  którą chcą zniszczyć Świat biorąc w niewolę ideologią LGBT. Nie wypowiadam się, jak ma zachować ma państwo, bez Polskiego sądownictwa, tylko wiem, że nie damy zgubić państwa, podejmując błyskawiczne radykalne decyzje. Nie damy Krzysztof przejąć Polski, a oni zresztą wiedzą, że zamiary na siły. Wszystko sie wokół dzieje, niby chaotycznie, ale mam wrażenie, że to scenariusz jednego aktora. Polska za duża, aby ją połknąć, a my niedługo zdradę zaczniemy wypalać.Moim zdaniem Polacy mają odzyskać prawo do Broni! Io fundament niezawisłości i suwerenności Polaków. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-7

ronin

#1634160

Wiele osób tutaj pisze w kontekście Konfederacji "maski opadły". Jakie maski? Przecież oni z niczym się nie kryli. A jawnie liżą dupę Putinowi w ruskich mediach, są przeciw Przekopowi Wiślanemu, w sejmie głosują razem z obozem zdrady, a politykę PiS krytykują w czambuł.
O NU CE

Najbardziej na Paradzie Równości chciałbym zobaczyć trzymających się za ręce Korwina i Brauna w stringach i z kolorowymi piórkami wsadzonym wiadomo gdzie, trzymających w dłoniach wielobarwne baloniki.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-9

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634183

Wilk powtórzył kilka razy, że to jego prywatna opinia, a nie całej Konfederacji (która nie jest przecież jednolitym tworem), ale fanatycy w Pana rodzaju oczywiście wiedzą lepiej co kto myśli.

A jeśli idzie o próbne balony - tak, być może to sprytna zagrywka, polegająca na "dajcie nam coś, jeśli chcecie, aby Duda dostał nasze 1,2 mln głosów". Od paru dni reżimowa telewizja wyraźnie przestała napadać na Konfederację, a wczoraj to nawet p. Bosaka puszczała do oporu, gdy krytykował Czaskowskiego. Może blef się więc udał.

I żeby od razu uprzedzić pisiorskich fanatyków - w I turze mój głos idzie na p. Bosaka, a w drugiej na Dudę. Z obrzydzeniem, ale jednak. Nie wolno oddać Polski w łapy miłośnika dewiantów, lennika Brukseli i aroganckiego faszysty Czaskowskiego.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1634679

Chyba Bosak ma za duże poparcie skoro uruchamia się takie Wilki, podobne numery odstawiał zawsze JKM.
I właśnie po to wbudowano w Konfederację "bezpieczniki" - zawsze mnie dziwiło, że dali sobie wcisnąć korwinowców bo z góry było wiadomo, że w odpowiednim momencie zaczną świrować żeby obniżyć notowania.

Jasno widać, że tu jest gra na Dudę - to bezpośrednio.
A pośrednio o znacznie więcej, tj. zachowanie przez PiS monopolu na prawicy. Tym akurat zainteresowane są wszystkie strony więc trudno powiedzieć kto tu może pociągać za sznurki.

I jeszcze jedno - wiki pisze, że ten Wilk jest zadaniowany również jako przeciwnik szczepionek. Na miejscu "antyszczepionkowców" bardzo bym na niego uważał bo jak zajdzie potrzeba to tutaj też z czymś wyskoczy.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1634168

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika olononame nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Słuszna Twa uwaga, w szeregach Konfederacji są krety. ZP też stoi na glinianych nogach i tylko pejsami się podpiera. Cały czas próbuję złapać równowagę między PiS(ZP) a POKO. I raz jedna, raz druga strona wykazuje dobitnie czyje, obce interesy reprezentuje. U nich hasła o polskości, patriotyzmie to tylko puste frazesy pod publikę wyborczą. Najdalej za dwa lata inflacja pokaże czym skończyła się hucpa z koronawirusem i programami osłonowymi. Będzie inflacja jak za komuny.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634198

CHYBA JUŻ NIKT NIE MA WĄTPLIWOŚCI?!

 

PRZYZWOICI, UCZCIWI kontra FAŁSZYWI OSZUŚCI

POLACY kontra POLSKOJĘZYCZNE PRZYBŁĘDY

ROZSĄDNI kontra GŁUPCY

I tak dalej

Gdy już od 5 lat, razem z Agnieszką S, Humpty Dumptym, Huskym, Józiem z Londynu, Zawiedzionym, Roninem, całą redakcją z Gawrionem, Satyrem i Evą (za mało bojowo!!!) i wiernymi patriotami walczymy z wrogą agenturą i ich usłużnymi pachołkami spod znaku 447, a faktycznie sierpa i młota i zachodnich Ubermenschów - Veritą, Rebeliantką, Patrią, Zawiszą Niebieskim, Jestem jakim jestem, Romanem z USA, Krzywoustym, SolidarnymXem, Trybeusem, Lesiem1 i resztą tej fałszywej zgrai, to pluje się na nas, ubliża, kłamie i manipuluje, pałuje się i niszczy, tylko dlatego, że głupcy są ślepi, a agentura pracuje. 

Prawdziwi Polacy? Bóg, Honor, Ojczyzna? Wolne żarty! Przebierańcy z LGBT. Pewnie tańczą na Paradach Wolności, a jutro chcą złożyć hołd Trzaskowskiemu - wysłannikowi Berlina i Moskwy.

Sprzedać Polskę, której nigdy nie kochali. Nigdy nie rozumieli. I gówno ich obchodzi, czy będzie rządził Rusek, albo Niemiec. Byleby tylko nie Polski Patriota.

By znowu był gnój. Szambo. W którym to smrodzie będzie można znowu kręcić swoje brudne interesiki.

CO ZA PROSTYTUCJA!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-11

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1634177

co "gender" na polskie uniwersytety chce wprowadzać, czyli wcisnąć genderowego buciora między futrynę a drzwi. Twierdzi, że to w imię "wolności słowa". Pornografię też w imię wolności słowa rozpowszechnia się. Takim poparciem dla zamiarów Gowina udowodnił, że to on jest przebierańcem LGBT, a nie jak twierdzi katolikiem. Przestań wreszcie udawać katolika i .....

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1634190

Walcz Ukraino! Popieram Cię całym sercem.
jazgdyni - 28 Stycznia, 2014 - 07:41, następna perełka. Sukces! Ida zdobyła Oskara!
jazgdyni - 23 Lutego, 2015 - 08:41.
Największym wrogiem Polski był zawsze durny Polak. Świna i zdrajca.
A co to jest??? Kosmici to napisali stary durniu. To jest właśnie antypolonizm ćwoku z dy
ni.
.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7
#1634200

kim jest jazgdyni.

Smutne to, że tak "obrotowy" propagandysta teraz usłużnie, na kolanach, może z nadzieją na jakieś frukty, przedkłada PiSowi listę rzekomych "agentów".

Przy tym język podłych kalumi - prosto z zamierzchłej komuny.

Biedak się tylko myli w jednej sprawie - co do faktu, że PiS mu uwierzy.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634206

Tylko 5 pał ??

No co jest?!

Policzmy:

1. Emilia Plater

2. Burak szparagowy

3. slubberdegullion FROM UUUUSA!

4. kiełbasa spod obcasa

5. Tajemniczy Pysio

Reszta się leni, albo złapała wilka? Lub nawet pryszcze?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-13

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1634227

Prawdziwy pejsato-banderowski patriota i jego pejsato-banderowskie gloryfikacje banderowców i pejsatych, na portalu NP, napisane swoją ręką.

Walcz Ukraino! Popieram Cię całym sercem.
jazgdyni - 28 Stycznia, 2014 - 07:41, następna perełka. Sukces! Ida zdobyła Oskara!
jazgdyni - 23 Lutego, 2015 - 08:41.
Największym wrogiem Polski był zawsze durny Polak. Świna i zdrajca.
A co to jest??? Kosmici to napisali stary durniu. To jest właśnie antypolonizm ćwoku z dyni.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1634228

W taki sposób w pełni patriotyczne polskie portale załatwiają takich typków jak rzeczony Burak:

 

13-06-2020 [08:24] - admin | Link: Nie zostawiłeś mi wyboru

Nie zostawiłeś mi wyboru Buraku. Jeśli chcesz pozostać blogerem, nie możesz pisać takich rzeczy, jak w notce, którą zdjąłem. Jest w razie czego w archiwum do okazania (chętnym) ale widziałem, że część komentatorów się z nią zapoznała. Pomijając antysemickość określenia "żydokomuna" i głupotę usadawiania jej we współczesnych rządach nad Wisłą, to jest ona najzwyczajniej w świecie antypolska. Jak można pisać, że Polska po 89 nie miała i NIE MA polskich rządów?! Jeśli chcesz wypisywać takie czy tym podobne rzeczy, to nie na tutaj.

 

13-06-2020 [11:30] - admin | Link: Ja nie prowadzę

Ja nie prowadzę dyskursu. Muszę przestrzegać prawa i dobrych obyczajów oraz ustalam na tej podstawie zasady tutaj. Nie strasz znowu, tylko miej odwagę i się zdecyduj: w tę, albo wewtę. W podchody nie zamierzam się bawić, w geście dobrej woli nie pozbawiłem Cię praw do bloga, więc okaż też trochę szacunku 

I mądry komentarz:

 

13-06-2020 [15:05] - Link: Istnieje w każdym

nowy

Istnieje w każdym społeczeństwie całkiem spora grupa ludzi których mozna umieścić w kategorii ,,stary/a pierdoła''.Niekoniecznie nawet ze względu na wiek,bo może być nawet mlody.Takim ludziom zawsze i wszędzie będzie źle,wszystko im się nie podoba,a każdy pretekst jest dobry do jatrzenia,szczucia i narzekania.Ci ludzie po prostu żyją tym,że inaczej od nich myślacego mogą wyzywać od durni,baranów,wmawiać schizofrenię.Widać ,że wolność słowa pojęli aż nadto dobrze a internet jest świetnym polem do popisu.Dla nich nawet popieranie rządu jest passe o czym zaraz skrzętnie napiszą na blogu czy w komentarzu,tak jakby ten (głupi oczywiście) internauta popierał jakąś zbrodniczą organizację albo mafię.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1634250

"Jesteś śmieciem dla którego tu nie ma miejsca. Załatwimy to tobie" Jazgdyni.

jazgdyni: Kompletna groteska. Tawariszcz patriot Jjj, na ruskiej ścierwoneonówce jako kamandir PYRA pisze ruskim słowa Bóg, Honor, Ojczyzna. Ktoś coś rozumie.

Sądziłem dotychczas, że Jjj to pełen żalu i złości z powodu sukcesów PISu nieszczęśnik, a tu proszę - śpioch obudzony, ruski pracownik świadomie rozwalający niepoprawnych.pl.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1634257

jazdyni - weź napisz konkretnie z jakiego niby to portalu skopiowałeś te teksty, żebym wiedział na jaki antypolski portal nie wchodzić aby się zdRadzieckie lemingi sami ugotowali we własnym sosie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1634336

Jak to ciągle nawalone, to un sam już nie wie co pisze.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1634338

Brawo!

 

 

Przybywa odsiecz ze ścierwoneonówki. Burak Onuca skrzyknął sołdatów walki o światowy internacjonalizm, by wspomogli ratować przed patriotycznym zagrożeniem.

Przybyli więc:

6. Wiecznie pijany kapral Ruszczyk, przełożony Buraka

7. Gwiazdeczka, jak zwykle służbowo

8. Siny Zwis (tak nazywany w gejowskich środowiskach)

9. Rabe Kierpc Łowieczka

10. Szpyta Geostacjonarny

11. Katolik Który Nigdy Nie Wybacza

Ciągle czekamy na spóźnialskich.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1634364

Wzywa żydo-komuchów, swoich braci do pomocy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1634367

Czy może mi ktoś logicznie wytłumaczyć?
Jeśli zwolennik Konfederacji zagłosuje w drugiej turze na Trzaskowskiego, to co mu z tego przyjdzie?
Co zyska?

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634180

No właśnie, gołym okiem widać, że chodzi tylko o to o czym wyżej pisałem.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1634189

Poczytajmy sobie coś

PIĘKNEGO

:

Maria Konopnicka

Pieśń o domu

Kochasz ty dom, rodzinny dom,
Co w letnią noc, skroś srebrnej mgły,
Szumem swych lip wtórzy twym snom,
A ciszą swą koi twe łzy?

Kochasz ty dom, ten stary dach,
Co prawi baśń o dawnych dniach,
Omszałych wrót rodzinny próg,
Co wita cię z cierniowych dróg?

Kochasz ty dom, rzeżwiącą woń
Skoszonych traw i płowych zbóż,
Wilgotnych olch i dzikich róż,
Co głogom kwiat wplatają w skroń?

Kochasz ty dom, ten ciemny bór,
Co szumów swych potężny śpiew
I duchów jęk, i wichrów chór
Przelewa w twą kipiącą krew?

Kochasz ty dom, rodzinny dom,
Co wpośród burz, w zwątpienia dnie,
Gdy w duszę ci uderzy grom,
Wspomnieniem swym ocala cię?

O. jeśli kochasz, jeśli chcesz
Żyć pod tym dachem, chleb jeść zbóż,
Sercem ojczystych progów strzeż,
Serce w ojczystych ścianach złóż!...

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1634259

Ten swiat odszedl razem z Pania Maria i nigdy juz nie wroci.

Musimy pogodzic sie z tym, ze zyjemy w zaklamanym swiecie Niepoprawnych, w ktorym prym wioda takie postacie jak HD i Husky.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634378

Ale mu się wydaje, że będzie mógł otwarcie nosić żelazny krzyż z liśćmi dębu, co mu został po dziadku, nawet wtedy gdy Czaskowski nie zostanie prezydentem Polski.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1634290

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1634191

.....a pomóc może bardzo! Trochę więcej pomyślunku, a zaraz w główce Ci się przejaśni i wiącej zobaczysz słońca za okanami, a tak tylko te czarne chmury oglądasz i szklanka zapewne na niebiesko naciąga od telewizorów. Otóż dziś każdy cokolwiek interesujący się polityką doskonale wie, iż "trzaskający się na lewicy i liberałach", to obcja najgorsza z najgorszych, to dosłownie łamiące się w burzy drzewo, walące się się całym swoim ciężarem i tłuszczem na naszą, długo i mozolnie wstającą właśnie z kolan, zbiedzoną ojczyznę. A już na pewno wiedzą to liderzy Konfederacji, jednakowoż jest wielu bardzo prostych ludzi (jak śpiewamy w kolędzie: prostaków), tak zwykle zajętych własnym: obejściem, obrządkiem, biurkiem, ogródkiem, garażem, warszatatem, kontem itp, iż kompletnie niekiedy nie rozeznają się w tych gierkach i machlojach tym bardziej, gdy ktoś nachalnie sypie z rękawa obietnicami. Po temu to jasne jak słońce i proste jak drut, iż wypuszczono zatem wilczka, by trochę stadko ponastraszał i po łące zdrowo przegonił, by niektórym baranom i barankom, nieco się w główkach od ruchu przejaśniło więcej, niż zazwyczaj. A nuż przekarmione towarzystwo (500+ i nne daniny), trochę więcej raczy się w swym lenistwie, bądź wygodzie, ruszyć z ciepłych posadek i wygodnych kanap. Dziwię się Tobie HD, iż takich prostych chwytów nie rozumiesz i pienisz się na portalu, mało się nie zapienisz, a może myślisz że się od czegoś wybielisz?! Zatem trochę więcej wyobraźni życzę na przyszłość, a tytułem owej, jak właśnie powyżej klasycznej, terapii wstrząsowej, ode mnie póki co pała patentowana. Z nadzieją w sercu, że Ci na zdrowie pójdzie! Pozdrawiam bardzo serdecznie Sław

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1634216

Na końcu tej notki jest oficjalne stanowisko Konfederacji: https://niepoprawni.pl/blog/gps65/odpowiedzialnosc-kaczynskiego-za-wybor-trzaskowskiego

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1634231

Korwin-Mikke o podpisaniu lojalki z SB - 27.01.2013

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634345

Nigdy się nie zmieniła, od zawsze była agenturą wpływu działającą pod obcą flagą agenturą zadaniowaną w celu skutecznego dezinformowania od 3% do 5% elektoratu, tak by przekierować jego decyzje wyborcze przeciwko tej polskiej partii, która stanowi najpoważniejsze zagrożenie dla interesu zleceniodawcy.

Słowniczek:
od zawsze - czyli co najmniej od roku 1990 ogarniając środowisko UPR i podejmując działania dezinformacyjne w środowisku młodzieży zainteresowanej udziałem w działalności politycznej, na przykład kiedyś środowisko Stowarzyszenia Koliber.
agentura wpływu - zespół dezinformujący inspirowany przez profesjonalnych oficerów prowadzących antypolskie gry operacyjne w celu realizacji zadań wyznaczonych przez nieprzyjazne polskiej racji stanu służby specjalne obcych państw i korporacji. Agenturze wpływu nigdy nie chodzi o zdobycie faktycznej władzy, jej celem jest zwichnięcie proporcji decyzji wyborczych na niekorzyść ugrupowań patriotycznych, zgodnie z wolą i celami wrogich Polsce zleceniodawców.
obca flaga - sposób maskowania wrogiej Polsce agentury poprzez osłanianie swojej działalności podaniem innego mocodawcy niż prawdziwy. Na przykład Konfederacja posługuje się fałszywą flagą polskiej organizacji patriotycznej, a w rzeczywistości realizuje antypolskie zadania inspirowane przez interes FR.
agentura zadaniowana - agentura zazwyczaj jest albo skierowana do kraju przeciwnika jako zawodowa agentura złożona z zawodowych agentów przeszkolonych, umocowanych i finansowanych przez obce służby specjalne albo złożona z agentów dobrowolnych a nawet nieświadomych faktu udziału w antypolskich kombinacjach operacyjnych, organizowanych przez wrogie Polsce służby specjalne. Tej kategorii agentura opatrzona jest gwarową nazwą "użytecznych idiotów". Oba rodzaje agentury ściśle wykonują zadania powierzone jej przez wrogie Polsce siły specjalne. To właśnie nosi nazwę zadaniowania agentury.
skuteczna dezinformacja - jest wtedy gdy użyteczni idioci są przekonani o słuszności powierzonych im zadań i są gotowi dla dobra Polski zniszczyć Polskę.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-8

michael

#1634232

szkoda tylko ,ze łapią się na to młodzi,dobrze wykształceni z dużych miast"

a znam kilku takich i nie pomogą ani tłumaczenia ani przytaczane przykłady,

są" teflonowani" i już

stara kniga pewnego rosyjskiego pana wciąż aktualna a przecież minęło tyle lat

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

gość z drogi

#1634234

Najciekawsze jest to, że teflonowi młodzieńcy konfederacji uzbrojeni są w ekstremalnie pseudonaukowe teorie rzekomo liberalne i podobno należące do klasyki ekonomii austriackiej Ludwiga von Misesa wspartej autorytetem Murray Rothbarda i polskiej Fundacji Instytut Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa. Miałem z nimi wielokrotnie bezpośredni kontakt i okazję do dyskusji - rzeczywiście są teflonowi, ponieważ uzbrojeni są w transkrypcję tej rzekomo libertariańskiej nauki dokonaną przez słynnych na cały świat genialnych ekonomistów takich jak Janusz Korwin-Mikke i Stanisław Michalkiewicz.

Rzecz w tym, że ten wyciąg ze światowej nauki ekonomicznej co prawda brzmi bardzo przekonująco, ale jest zbiorem, prawie że całkiem pustych haseł, które po bliższej analizie stają się wręcz absurdalne. Ale to nikomu nie przeszkadza. Cała światowa nauka ekonomiczna mieści się w kilku linijkach tekstu na małej ćwiartce papieru, nie trzeba żadnej pracy ani skupienia myśli - wystarczy uwierzyć.

I później zapamiętale ufać i wierzyć, zupełnie tak jak kiedyś komuniści w genialne nauki Karola Marksa. Wierzą bez zastanowienia ludzie emocjonalnie podobni do wojowników Baader Meinhoff i innych znanych historii komunardów. To są ludzie, którym wystarczy odpowiednia atmosfera, wieczorne spotkania, dźwięk gitary i autorytety i wspaniałe portrety. Ten polityczny klimat komunistycznej wieczernicy uwiódł już nie jednego młodego człowieka. Nawet Rafał A. Ziemkiewicz w latach swej młodości dał się zwieść klimatem UPR i zimną logiką kompetentnego autorytetu Stanisława Michalkiewicza. Ale wystarczyło włączyć choć na chwilę odrobinę krytycyzmu, aby wyleczyć się z tej ułudy.
A są tacy, którzy nigdy nie włączyli tej chwili krytycznej refleksji i nadal tkwią w oparach trującego czaru fałszywego libertarianizmu. 

I dlatego wciąż tkwią w oparach zupełnie podobnych do pełnych komsomolskiej energii zebrań ZMP (Związku Młodzieży Polskiej), które gotowały się do wyjazdów na rozkułaczanie polskiej wsi albo starannie opracowywali listy pełne wniosków o wyeliminowanie z polskich środowisk naukowych antysocjalistycznych zdrajców, zajmujących się burżuazyjnymi pseudonaukami takimi jak cybernetyka albo genetyka zamiast skupiać się na genialnych osiągnięciach radzieckiej nauki Trofima Łysenki i Olgi Lepieszyńskiej.

Teraz w zbyt bliskim nam czasie, w zupełnie podobnym stylu konfederaci walczą z PiS i jego autorytaryzmem. To jest taki współczesny konfederacki neobolszewizm.

A ściągę z konfederackich nauk ekonomicznych zrobię kiedyś przed spaniem w moich wieczornych sekundach boju nad Bzdurą.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

michael

#1634246

Piękna sobota u Prezydenta .
Mocne i potrzebne słowa o LGBT i o ryżym złodzieju !
Trzeba niezdecydowanych wyborców przeciągnąć na swoją stronę przez promowanie rodziny i ostrzeganiem przed zboczeńcami z lgbt .

Niech żyje Polska !

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634260

Gościnne radio Agory musiało aż podskoczyć z radości, gdy polityk Konfederacji Jacek Wilk ogłosił, że w II turze - jeśli wejdą do niej Andrzej Duda i kandydat KO - „nie będzie innej opcji, innego wyjścia, tylko zagryźć zęby, przekreślić obecnego prezydenta i postawić krzyżyk przy Rafale Trzaskowskim”.

 

Co prawda Konfederacja jako całość zdystansowała się wobec tego oświadczenia („dementujemy wypowiedzi i sugestie o poparciu jakiegokolwiek kandydata innych partii”), ale już dziś Grzegorz Braun w zasadzie to powtarza, stwierdzając:

Wybór między Rafałem Trzaskowskim a Andrzejem Dudą to żaden wybór. Jeden jest wart drugiego. Andrzej Duda zawiódł wyborców ideowej prawicy. Nie spełnił oczekiwań frankowiczów. (…) Nie zapewnił bezpieczeństwa życiu poczętemu i puszczał oko w kierunku tęczowego elektoratu.

Pod pretekstem walki z rzekomą pandemią dokonał zamachu na wolności obywatelskie. Zatrzymanie gospodarki, zamykanie kopalni i kościołów to zbrodnicze działanie. Tego nie robili nawet okupanci! Ten rząd to kryminał, a Duda jest żyrantem bezprawia i nadużyć.

Wypowiedzi Wilka i Brauna nie są miarodajne dla całej Konfederacji. Oznaczają one przecież także osłabianie pozycji Krzysztofa Bosaka, kandydata reprezentującego nurt narodowy. Całą sytuację można więc interpretować jako wewnętrzną grę różnych frakcji. Warto pamiętać, że gdy KO zmieniała Kidawę na Trzaskowskiego, także w Konfederacji - konkretnie w jej części korwinowej - też pojawiła się myśl, by zmienić Bosaka; ostatecznie narodowcom udało się obronić pozycję kandydata, także z braku alternatywy.

 

Ale oprócz gry frakcyjnej jest też coś więcej: szczera nienawiść, którą niektórzy liderzy Konfederacji żywią do obozu rządzącego. Wynika to zapewne z przekonania, że to PiS blokuje temu ugrupowaniu drogę do dalszych wzrostów. Wszystko dodatkowo podszyte lewicową wręcz utopijnością, marzeniem o odtworzeniu nad Wisłą dzikiego zachodu z połowy XIX wieku.

Może być też tak, że te środowiska są po prostu skutecznie zachęcane do tego, by szły w stronę antypisowskiej agresji. Pośrednio lub bezpośrednio, konkretnie lub ogólnie. Bo przecież to stary numer: gdzie prawdziwy system nie daje rady, tam kreuje „antysystem” - na tyle słaby i kuriozalny, by nigdy nikomu realnie nie zagroził, ale na tyle silny, by osłabił tych, którzy są bezpośrednim zagrożeniem. Dziś tak to wygląda: tzw. „antysystem” to po prostu dywersja. Polityczne skutki tego, co teraz widzimy, są przecież oczywiste: powrót III RP do władzy i skokowe ograniczenie polskiej wolności.

Wybory pokażą, na ile liderzy Konfederacji (oby nie wszyscy) są w stanie skierować swój elektorat przeciwko Andrzejowi Dudzie, innymi słowy, czy będą w stanie wywiązać się z zadania. Moim zdaniem uda im się to jednak w odniesieniu do mniejszości. W przypadku każdego konserwatysty, patrioty, wolnościowca, oddanie głosu na kandydata skrajnej lewicy Rafała Trzaskowskiego będzie po prostu moralnym bankructwem, niezależnie od wszystkich pretensji i wszystkich „ale”. Różnica między obu propozycjami jest zbyt czytelna.

Więcej na ten temat w tygodniku „Sieci” 

https://wpolityce.pl/polityka/504541-tam-gdzie-system-nie-daje-rady-tam-kreuje-tzw-antysystem

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634261

czekam z niecierpliwością na zapowiedziany  Temat,a będzie o czy pisać i komentować 

/"A ściągę z konfederackich nauk ekonomicznych zrobię kiedyś przed spaniem w moich wieczornych sekundach boju nad Bzdurą.'/

pozdrowienia sląsko-dąbrowskie :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

gość z drogi

#1634266

Janusz Korwin Mikke o Bosaku: Ja i Braun bylibyśmy LEPSZYMI KANDYDATAMI

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634347

Bardzo ładny przykład manipulacji: nie napisać nic konkretnego, lecz rzucić najcięższe oskarżenia. Terminowaliście, towarzyszu, u Gebelsa czy Susłowa?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1634680

Byli tacy od początku. Być może pewne osoby z ich elektoratu zdejmą różowe okulary i zaczną się im przyglądać. 

Ludzie łatwo dają się nabierać. Wystarczy kilka hasełek:

- PiS i PO samo zło, POPiS

-prawdziwa prawica, precz z socjalistami

-rosnące zadłużenie państwa rozdawniczego

-podli jankesi i mądrzy Rosjanie

-447

itd.

Pomijając wszystko inne, a koncentrując się na ekonomii, kto przy zdrowych zmysłach chce głosować na libertariańskich  demagogów i oddać im władzę w czasach globalnego gospodarczego kryzysu?

Zagłosują na nich ignoranci i spryciarze(przedsiębiorcy) dla osobistego zysku. Gdyby wygrali, to ignoranci pójdą z torbami.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

AgnieszkaS

#1634263

wiją się i krygują ,ale nic im nie pomoże 

wpadli jak śliwka w kompot :)

pozdr z drogi  życia :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

gość z drogi

#1634267

//wpadli jak śliwka w kompot //

Po ilości głosujących i średniej ocenie widać że te pryszczate lewactwo nie ma żadnych argumentów poza postawieniem jedynki. Kolejny lomot dla pryszczatego towarzystwa

Żałosne to,ale pokazuje iż dla takich to tylko dobry psychiatra jest potrzebny.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634271

niestety ,ale jakiś "wirus" zaatakował umysły  co niektórych, 

pozdr 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

gość z drogi

#1634268

Elektorat Konfederacji jest w większej części nieświadomy jak wygląda "realny libertarianizm".

Również pozdrawiam, 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

AgnieszkaS

#1634322

ta młoda teflonowana  grupa "młodych,dobrze wykształconych z dużych miast" to często mili młodzi ludzie,ale oderwani niestety od rzeczywistości,rodzice wyprodukowali nowy sort 

wychowani w dobrych warunkach materialnych często ze srodowisk PO,nie znajacy zycia,nie majacy pojęcia o pochodach z lat niedawno minionych,nikt ich nie gonił z pałami po ulicach,wozy bojowe nie polewały zieloną wodą,ani obrzucał  gazami łzawiącymi To ludzie wychowani  w względnym dobrobycie i trosce rodziców,by dzieci nie zostały skażone  bakcylem niedawno minionej historii, by 

zostali dobrze wykształceni  i nie zaznali ubóstwa ani ciężkiej pracy,niby wszystko w porządku a jednak ,... nie bo wyrosło pokolenie z głowami w chmurach 

pozdrowienia

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

gość z drogi

#1634373

Dopiero co pisałem, że świat staje się coraz głupszy, a tu Jacek i Grzesiu Szczęść Boże. Czy ja zawsze muszę mieć rację.
Zdrajca tylko zagłosuje na zdrajcę. Ten sam sort.Nawet nikt by im w twarz nie napluł, bo stracili zdolności honorowe. Z takim jak oni,się nikt nie pojedynkuje. To moralne zera.
Wilka i tego od Szczęść Boże jak i całą konfederację to my mamy głęboko w doupie.Oni w tych wyborach mają tyle do gadania co żyd Braun na gestapo

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634269

Macie w dupie 1,2 mln głosów Konfederacji? No to znaczy, że chcecie, aby wybory wygrał Czaskowski. Jesteście brukselską agenturą czy zwykłym idiotą, towarzyszu?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1634681

Tusk wychylił się zza pleców Czaskoskiego, aby złośliwie zaczepić Prezydenta Andrzeja Dudę, a PAD go wyciągnał na środek i dał mu taki wpierdol że nie ma co zbierać. Do tego ten zaprzaniec znalazł się na pierwszym planie, przesuwając dublera w głeboki cień. Sztab PAD nie mógł marzyć o lepszym dniu

Krew się gotuję - gdy sprzedajną padlina mówi wszem i wobec - co jest wstydem na świat!
Jak trzeba być nienawiścią przesiąkniętym - kiedy samemu dźwiga się wstyd - z krwią smoleńską na rękach!
Wehrmachtowski pomiot szuka wstydu kampanii..? To niech przytuli Kidawę! To jest wstyd!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634279

Po kiego grzyba było dopuszczać do sytuacji, w której jest drugi termin wyborów?

Po co uchwalono ustawę z dnia 2 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. z możliwością głosowania korespondencyjnego, w której w art. 14 ust. 7 wprowadzono możliwość tworzenia kolejnego  komitetu wyborczego oraz rejestracji kandydatów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy w związku z zarządzeniem przez Marszałka Sejmu wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej w kolejnym terminie?

ZP samo sobie załatwiło gorsze warunki rywalizacji poprzez rozwiązania, jak powyżej. Czyżby nieumiejętność myślenia strategicznego?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634293

Komentarz automatycznie powtórzony, bez możliwości skasowania.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634294

Dlaczego Liroy odszedł z Konfederacji?

"Korwin-Mikke poparłby Rosję - powiedział to przy wszystkich"

 

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634342

No kałmuki jak tam wasze samopoczucie
Ten autor ma 31 ocen z czego 22 pozytywne.

Macie frajery pytania?
Odpowiem chętnie

ps.

a tu ojcowie Konfederacji

Putin płaci Putin wymaga…

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634357

Wycie, uciecha, chichoty i falsz komentatorow udajacych, ze nie widza oczywistej prowokacji Korwina.

Sa jego warci.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634371

Gdyby nie Korwin to o parchach z Konfederacji nikt by nie słyszał,a Bosak ganiałby dalej na bosaka i gołą dupą.
Taka prawda.To jego pieniądze i to on stworzył pryszczy na pośmiewisko gawędzi

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634372

dzięki za przypomnienie pięknego wiersza

"Sercem ojczystych progów strzeż,"

 

kolejny RAZ przyjdzie nam strzec ojczystych progów,to widać i słychać :)

Niedzielne pozdrowienia

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1634375

Na zakonczenie jeszcze napisz: - Niech zyje Polska! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634376

Niech żyje Polska

ta wymarzona,ukochana i tyle razy wywalczona  

jak dobrze być dumnym Polakiem :)

niedzielne pozdrowienia :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1634377

Swoj ironiczny komentarz adresowalem do Husky.

Bo wrogowie polskosci w Polsce, maja ustawicznie Jej imie na ustach.

A tu wyszlo tak jak powinno byc - i bardzo pozytywnie!

Dziekuje i pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634381

był TAKI KTOS ,który mówił

nie ma przypadków ,są tylko ZNAKI :)

a więc i to jest wlaśnie ZNAK:)

niedzielne serdeczności :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1634383

 Niech żyje Polska! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na pohybel zaprzańcom z Konfederacji i totalnej opozycji.

Tu jest POLSKA

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634384

ta nasza ,ukochana,wymarzona, ta w której gdy przekraczasz Jej próg  ,całujesz ziemię

jak nasz Papież ,gdy do Niej wracał na ,.. chwilę :) jak dobrze być dumnym Polakiem :)

a pamiętacie jak kiedyś ze łzami w oczach

spiewaliśmy nasz solidarnościowy HYMN,

ZEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ ?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1634387

powoli przeksztalcana w Polin.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634388

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

przez takich ja ty .....i tobie tu podobnych

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634390

Ty Husky już od dawna bez maski, "polin" jest budowany przez Dudę, takich jak ty i wielu tobie podobnych. Duda o "polin" już nie gada, przed wyborami nie wypada. Wszyscy widzą do czego doprowadziło to jego ględzenie, w drugiej turze może przegrać nawet z takimi łachmytami jak Czaskoski, czy Hołownia. To wstyd upaść tak nisko i zrównać się z nimi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1634429

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N dzwę sę zrl m złą pssę n śwc.

 

Babies Lives Matter
White Lives Matter

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1634431

"Marsz, marsz Polonia,
Nasz dzielny narodzie,
Odpoczniemy po swej pracy,
W ojczystej zagrodzie
."

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634434

Dobrze,ze to zauwazyles. 

Bo wlasnie przez takich jak ty i tobie podobnych, Polska powoli zamienia sie w Polin.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634459

przepraszam ale na chwilę wrociły mi wspomnienia z innnej epoki,innego wieku  czyli czasów komunistycznych 

X klasa LO w pewnym zagłebiowskim miescie

w jednej ławce siedzą takie panny jak ja  /Bóg Honor Ojczyzna,dziadek dawny polski oficer spalony żywcem w Warszawskiej Elektrowni,Babcia Patriotka z krwi i kości warsiawianka  i Bela Gottwinger dalej H Brandys   i jeszcze inne nazwiska,

jest lekcja historii i dwa zdania w podreczniku o powstaniu warszawskim,

wstaję i protestuje tłumacząc jak wielkie znaczenie miało to powstanie,

za mną wstaje Heniek i pyta a gdzie  pisze się o powstaniu w Getcie ?

młodziutka nauczycielka spanikowana ,bo uparcie prosimy o "rozwiniecie tematu"

nagle podejmuje bohaterską decyzję

ja idę do "kibelka na papierosa,by pilnować,czy dyro nie nadchodzi

a wy  macie równo po połowie lekcji do opowiedzenia o swojej historii

Heniek "Dymy nad Gettem'

Zosia o Warszawskim  Powstaniu i spaleniu przez niemców Warszawskiej Elektrowni z Jej bohaterskimi Obroncami

 i tak się  stało , że pierwszy raz w zyciu KLASY dzwonek na przerwę nie wygonił znudzonej młodzieży,siedzieli zasłuchani ,pełni zdumienia,że TAK było,...

Do dzisiaj ukłony dla dzielnej  Nauczycielki ślę wysoko do Nieba  :)

a gdzie Koledzy i Koleżanki z tamtych lat ?czy jeszcze żyją na Obcej Ziemi ?

@ Leszek 1 tak było ale minęło  :)

Polska jest Matką Tych,ktorzy Ją kochają i szanują a Jej Królową nie na darmo jest 

Królowa Polski ,MARIA

TA ktora zawsze otulała Ją swym płaszczem Miłości Wiary i Nadziei

Dobrego  Niedzielnego DNIA Nasza POLSKO

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1634394

ciut wcześniej coś napisałam  ku pamięci 

pozdrowienia z Ziemi Sląsko Dąbrowskiej,Ziemi,która przytuliła wygnancow warszawskich i nie tylko Ich 

Dobra Katolicka Ziemia

Matka dla Swych Dzieci,Dzieci z Katynskich okrutnych stron ,również i nie tylko Tych 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1634397

Twoje wpisy wzruszaja, bo promieniuje z nich goraca milosc do kraju ojczystego.

Do tego, co jest najwazniesze w zyciu Polaka.

Dziekuje.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634463

> Aby budować wielkość Polski, musimy tego chcieć.<
> Aby Polska była szanowana, my musimy ją szanować. <

Leszku1!
Jeżeli wspierasz nasze szacunek do Polski i chcesz przyczynić się wzmocnienia godności naszej Ojczyzny - porzuć natręctwo zwane Polin. Polsce nieustannie zagraża wielu przeciwników, a nawet fanatycznych wrogów mocy i trwałości Rzeczypospolitej. Jednym z takich zagrożeń rzeczywiście jest sprawa Polin, innym jest 447, a wiemy o wielu innych bliskich, wręcz bezpośrednich niebezpieczeństwach. Nie wolno wlepić naszej uwagi tylko w jedno z nich i udawać, że niw widzi się pozostałych.  

A mamy takich naprawdę wiele. Na przykład strategiczna zmowa Rosji i Niemiec, które realnie pracują nad zrealizowaniem rosyjsko-niemieckiego projektu "Eurazji" czyli wielkiego mocarstwa od Lizbony do Władywostoku, w którym miejsca dla Polski po prostu nie ma. Promotorzy tego projektu chcą aby pomiędzy Niemcami a Rosją już nigdy żadnej Polski nie było. To nie żart, to jest fakt - to prawdziwy, rzeczywisty faktycznie realizowany program likwidacji Polski.

Ten projekt zlewa się w całość z projektem federalizacji Europy, polegającym na stopniowym ograniczaniu suwerenności europejskich państw oraz likwidacji tożsamości narodów Europy.

Innym konkretnym działaniem jest program wyłączania samodzielnej "mocy i trwałości" polskiej gospodarki". Jest to program, który był systematycznie realizowany przez rząd PO i PSL a który pod nazwą projektu polaryzacyjno-dyfuzyjnego prowadził do likwidacji polskiej samodzielnej siły ekonomicznej, polegający na likwidacji polskiego przemysłu, jego dekoncentracji i faktycznego "rozdawnictwa". Ten program jest fałszywie zwany prywatyzacją.

Wiele takich procesów biegło i wiele z nich z wielkim trudem jest powstrzymywane, ponieważ niestety ma bardzo mocnych zwolenników w Unii Europejskiej a także w naszym Kraju. To są ludzie, którzy bardzo nie chcą, aby były w dzisiejszej Polsce realizowane projekty podobne do programu odbudowy Polski Eugeniusza Kwiatkowskiego z lat międzywojennych.

Oni wybierają program zgody na bezpośredni rabunek aktywów polskiej gospodarki realizowany tak jak to robił rząd PO - PSL z warszawską dziką reprywatyzacją, albo równie dziką grabieżą setek miliardów złotych złodziejstwie VAT, albo Amber Gold.... Czyli program zgody na złodziejstwo i jego bezkarność.

Wystarczy powiedzieć jedno hasło dla odwrócenia uwagi  - "Polin" mianowicie i mamy wszystko co naprawdę groźne całkiem z głowy. Fakt - Polin jest wredne, a nawet paskudne, najczęściej jest skutkiem długoterminowych kontraktów zawartych przed rokiem 2015, których skutki ciągną się jak flaki z olejem, ale to Polin jest świetnym antypolskim narzędziem odwracającym uwagę od tego ci tu i teraz wywrzaskuje pan Trzaskowski, który bezczelnie i patrząc nam prosto w oczy zdradza Polskę.

Te jego łgarstwa o CPK albo o przekopie Mierzei są tylko drobnymi dowodami tej zdrady.

Warto by było teraz, dzisiaj wydrukować "Księgę Zdrady Narodowej" całej totalitarnej antypolskiej opozycji. A pierwszym punktem aktów zdrady byłby totalitaryzm tej opozycji. Prawdziwy wredny totalitaryzm z bezczelnie i krok po kroku włączaną cenzurą prewencyjną, dyskryminacją kochających normalnie,...

Cholera jasna, czy ten gnój znowu trwa mać?

Nitras ante portas?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1634418

Ja bardzo wyraznie widze zagrozenie dla nas od strony Rosji i Niemiec, lecz staram sie pokazac zagrozenie najwieksze.

Zagrozenie od tych, ktorzy dysponuja mamona i klamstwem. Tym ktorzy chca rzadzic swiatem i jak widac to robia.

To sa ci sami, ktorzy Trzaskowskiego wyciagneli z cylindra jak krolika, a przeciez poprzednio zrobili to samo z Duda.

Oni od dluzszego czasu konsekwentnie pragna tez przerobic Polske na Polin.

Czesciowo juz osiagneli ten cel. 

To trzeba widziec i byc na to przygotowanym, bo to jest najwieksze zagrozenie dla narodu polskiego.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634465

No i spadły figowe listki - towarzysz Husky otwarcie agituje za Czaskowskim, odrzucając 1,2 mln głosów Konfederacji.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1634682

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Żeby uderzać w PIS trzeba kłamać.
Żeby uderzać w Konfederację wystarczy mówić prawdę

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634547

Pisiorski Taliban napisał w tym wątku choćby jedno słowo prawdy o Konfederacji?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1634683

tęczowy adwokat

 

adwokata xiazeluki słowo

co usta maluje na różowo

a całą prawdę na tęczowo

 

PS Zakiwali się "tęczowi narodowcy" od swych gierek... i wilk wyskoczył przed szereg! 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1634691

Nie ma żadnych szans, żebym w drugiej turze wyborów poparł Rafała Trzaskowskiego; to kandydat jak najbardziej nam odległy - zapowiedział we wtorek (16 czerwca) kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak. Ocenił, że kandydat KO prowadzi politykę "złamanych obietnic i promowania kulturowej lewicy".

źródło:  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-krzysztof-bosak-poparcie-rafala-trzaskowskiego-w-drugiej-tur,nId,4557258

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634714

   Witam! A Bosak, to jaką niby prowadzi politykę, jeśli nie prorosyjską? Jednocząc się z Komunistycznymi bandytami z ich programem, został? (zawsze był) pachołkiem Moskwy! To strona, tam gdzie stało ZOMO. Jaką, to pracą do tej pory może się niby pochwalić...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

ronin

#1634888

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 

Grodzki: W zaciszu gabinetów trwają rozmowy

O kwestię ewentualnego przekazania poparcia Konfederacji w drugiej turze wyborów prezydenckich – ze wszystkich sondaży wynika, że nie ma szans na to, by Krzysztof Bosak wszedł do drugiej tury – był pytany w TVN24 marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

Polityk PO mówił, że „rozmowy na to, żeby przekonać wyborców, którzy w pierwszej turze zagłosują na innych kandydatów, a chcemy, żeby w drugiej turze zagłosowali na prezydenta Trzaskowskiego, są prowadzone w zaciszu gabinetów, niekoniecznie w świetle fleszy”.

Z Krzysztofem Bosakiem personalnie to nie wiem, ale rozmowy z Konfederacją, jak mi wiadomo, są prowadzone zarówno przez sztab prezydenta Dudy, jak również przez przedstawicieli naszej strony – powiedział.

 

https://www.tvp.info/48598310/kogo-poprze-konfederacja-grodzki-w-zaciszu-gabinetow-trwaja-rozmowy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635106