Kolejna prowokacja. Dr Ewa Kurek rzekomo nawołuje do mordów

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Już zdążyliśmy przywyknąć do antypolskich fejków rozsiewanych przez WSI-owy portalik NEon24. Przed wyborami poszli jednak na całość.

 

W promowanym tekście Dr Ewa Kurek zapowiada rzeź pedofilów i satanistów! perwersyjny atak przeprowadzony jest zgodnie z najlepszymi zasadami wypracowanymi jeszcze za Stalina.

Półprawdy zamieniają się całe kłamstwa, a całość służyć ma tylko i wyłącznie kolejnemu przyprawieniu obecnej Polsce gęby ciemnogrodu, w którym zagrożone jest zdrowie i życie osób LGBT+.

We wspomnianym już tekście autor pisze:

Ewa Kurek, doktor historii, znana polska intelektualistka, która w Telewizji Internetowej Lublin komentuje bieżące wydarzenia polityczne w Polsce i na świecie oraz wprowadza słuchaczy w tajemnice Klio, teraz po obejrzeniu filmu red. Latkowskiego o szajce pedofilskiej z Trójmiasta - grozi zabiciem zboczeńców, bez czekania na rozstrzygnięcia sądowe. Zwłaszcza wtedy, gdyby pedofile usiłowali skrzywdzić jej córki.

Najwyraźniej autor liczy na to, że nikt nie skorzysta z linku, jaki podaje do autentycznej wypowiedzi dr Kurek.

Pomylił się. Ja skorzystałem. Dla pewności odsłuchałem nawet dwa razy.

Ewa Kurek ani słowa nie powiedziała, że „zboczeńców” trzeba zabijać. Wspomniała jedynie, że jako matka dwóch córek w przypadku, gdyby spotkał je los taki, jaki przedstawił w swoim filmie Latkowski, zabiłaby sprawcę bez czekania na wyrok sądowy.

 

Jednak w NEon24 usiłuje się przedstawić ją jako katolicką terrorystkę, gotową zabijać z imieniem Boga na ustach!

 

To nie jedyny paszkwil, zawarty w tym artykule.

Dziennikarze katoliccy, szczególni ci, którzy od lat ostrzegają przed imperializmem rosyjskim, zostali wyzwani najgorszymi słowami.

Dziennikarze Naszego Dziennika to…. kryminaliści!

Natomiast kryminaliści zatrudnieni przez Ewę i Marcina Konopkę w NASZYM DZIENNIKU (…) są tylko tubą polityków i biskupów, których lubią i dla nich uprawiają PR. Dlatego też uwielbiają wszystkie neutralne tematy, na jakich się daje zarobić i nie grożą żadnymi procesami ze strony złoczyńców lub sitw grzeszników. Byle zarobić i nikomu nie pomóc to ich dewiza.

Zły jest także zespół redakcyjny tygodnika Niedziela:

Tygodnika NIEDZIELA nie rusza nawet to, że związany z redakcją senator Czesław Ryszka był oszukiwany przez krętaczy i zbrodniarzy pokroju Beaty Kempy, Zbigniewa Ziobro, itp. Ministerstwo Sprawiedliwości pod rządami Ziobro tak samo kłamie i oszukuje, nawet posłów i senatorów, jak w latach 2005 do 2007, tak i za drugiego PiSu aż po dzień dzisiejszy. Mimo, że od senatora Ryszki redaktorzy NIEDZIELI wiedzą o bezczelnych i zakłamanych odpowiedziach Ziobrystów i PiSowców, to wbrew etyce katolickiej, zaprzegają swoje medium do promocji tych złoczyńców, oszustów i krzywdzicieli Polaków. Widać, że do tej redakcji nie dotarły ostrzeżenia Benedykta XVI przed dyktaturą relatywizmu moralnego i jej konsekwencjami. Także nie bronią supremacji prawa naturalnego nad stanowionym i Dekalogu nie uważają za źródło wszystkich praw.

Jak widać, zdaniem ruskiego trolla tygodnik Niedziela nie jest katolicki. Najwidoczniej jedyny katolicki jest umiłowany przez konfederatów rosyjski Sputnik.

Że takie jest przesłanie kremlowskiego pożytecznego idioty upewnia akapit poświęcony redaktorowi naczelnemu Radia Maryja. Tak, tego Radia, które jako pierwsze sprzeciwiło się medialnemu dyktatowi libertyńskiej lewicy.

Ruski trol mimo to pisze:

Ciekaw jestem co ks. Tadeusz Rydzyk powie Bogu, gdy rozłączał rozmowę na antenie Radia Maryja kiedy zacząłem przedstawiać dowody obłudy i działania na rzecz mafii wiceministra Michała Wójcika, złodzieja dokumentów i kryminalisty nadużywającego władzy poprzez nienadawanie biegu sprawom, które ilustrują zbrodnie policyjnej i togowej pajęczyny. Zbrodnie tak wielkie, że obejmujące nie tylko terror, tortury, pozbawianie wolności wbrew faktom i dowodom, ale także ludobójstwo i handel ludźmi oraz wynaradawianie dzieci poddanych alienacji. Czy ks. Rydzyk nie ma świadomości jakiej krzywdzie i jakiemu diabłu służy?

 

Tak właśnie wygląda medialny atak na Polskę. NEon24 nie od dzisiaj podkopuje zaufanie do polskich i patriotycznych instytucji.

Po raz pierwszy jednak tak otwarcie zaatakowano media katolickie, przez całe lata uniemożliwiające lewackie indoktrynowanie Narodu.

Okazuje się, że zdaniem szanowanego na portalu NEon autora nie tylko o. Rydzyk jest opętany przez szatana. Rząd III RP składa się bowiem z przestępców, którzy uwikłani są w terror, tortury, pozbawianie wolności wbrew faktom i dowodom, ale także ludobójstwo i handel ludźmi oraz wynaradawianie dzieci poddanych alienacji.

Zamiast Państwa prawnego mamy do czynienia z przedsionkiem piekła. Ale gdy by tak stać się „zbiorowym Putinem”, co na NEon-ie nie tak dawno postulowano, pewnie byłby to jakiś sowiecki raj.

By do tego doszło, trzeba tylko pozbyć się ludzi, którzy nad rosyjski przedkładają interes polski.

Najwidoczniej na Kremlu przywykli, że kurica nie ptica, a Polsza nie zagranica.

 

A PiS się upiera, żeby Polska była Polską.

 

Dlatego NEon walczy z Polakami w interesie Imperium.

 

28.05 2020

_______________

cytaty https://janusz.neon24.pl/post/155525,dr-ewa-kurek-zapowiada-rzez-pedofilow-i-satanistow

Link nieaktywny. Trzeba sobie skopiować i wkleić w przegladarkę.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:13)

Komentarze

najprawdziwszy katolik...

 

najprawdziwszy katolik

z nadania GRU

jego prawdziwa ojczyzna

Moskowia ze snu

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1632096

Rozkazy się dostało, bo idą wybory, A u Dudy cinko i wszystkie ręce do wiosłowania.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1632099

?

Trochę nie jest jasne kogo lubisz, a kogo eks - tremalnie nienawidzisz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

michael

#1632138

Do kogo to adresowałem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1632148

inteligencja stachanowca...

 

inteligencja stachanowca

a zomo wspiera ormowca

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1632152

kacapskie (psu)braty

 

szykują tryumfalne bramy

w pąkach tną kwiaty

bo wyzwoliciel nadchodzi

kacapskie (psu)braty

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1632142

Jan P do Nobla, za rymy z kibucu, plujące na Polskę i Polaków.

Gdy po pracy wywalania gnoju w kibucach, rymy gnojne wylewa na papier odpoczywając.

Jaka praca takie rymy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1632172

za durnia łatki semickiej robi z ciebie jeszcze większego durnia, niż jesteś? Synu "obszarnika"?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1632232

Ale ty trolliku wszystkich przebijasz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1632238