Jjj patriotą… był

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Im bliżej wyborów tym kremlowska ławeczka staje się bardziej bezczelna. Kolejny atak na innych blogerów, którzy zupełnie przez przypadek reprezentują poglądy polityczne sprzeczne z putinowską linią, jaki przeprowadził Jjj sprowokował mnie do przejrzenia jego profilu.

 

Szczególnie uwadze polecam tekst emerytowanego kibola z Poznania Portal Niepoprawni.pl przestał być portalem patriotycznym!!!

Pyta w nim wprost:

Czy taki portal można nazwać jeszcze niepoprawnym politycznie? Stał się zwykłym portalem, gdzie słowa: „dzień dobry”, czy też „ładną mamy pogodę” – uszczęśliwia jego właściciela Gawriona. Bycie patriotą na portalu NP, to teraz tylko banał i slogan. Ja się nie boję że właściciel Gawrion może mnie „skasować” za to, co napisałem. Służyć Polsce można wszędzie. Co to za portal gdy nie ma tarć i ostrych spięć o poglądy, a jednym wolno więcej, innym mniej? Co takiego ohydnego napisałem, że dwa razy pod rząd zostałem ukarany? Oto te zdania zagrażające godności: „jeszcze ci pejsy wychodzą spod krymki”, „wy towarzysze macie adminów w Moskwie, „ty się nadajesz jako onuca”, „kacapski smród cię zdradza”, „obwieś, ruski kabotyn”.  Pytam: – czyjej godności???


Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/jestem-jakim-jestem/portal-niepoprawnipl-przestal-byc-portalem-patriotycznym

Na powyższą zaczepkę odpowiedział Gawrion:

Portal zatracił cechy portalu patriotycznego bo JJJ i kliku innych lubujących się w zaśmiecaniu portalu, pyskówkach, prowokacjach dostało ostrzeżenia i kary za tego rodzaju twórczość:

"ten twój kacapski smród cię zdradza, który idzie za tobą obszczymurku. I nawet przez komputer go czuć."

"Ty możesz pochodzić nawet od praszczura i co z tego, już ci pisałem nie ty praszczurze będziesz mnie oceniał gdy dobiegnie mój kres życia. Więc wracaj do Neonowego szamba w kanałach skąd wypełzałeś. I nie kozacz kacapie, bo ci czerep pęknie od wysiłku myślowego, a myślenie zostaw innym, bo to nie twoja specjalizacja."

"Tak ty się nadajesz, tylko jako onuca do kacapskiego buta i to tylko szeregowca. Takich obwiesiów jak ty, moi przodkowie po prostu wieszali, ruski kabotynie, a poklask to se zrobisz na Neonie, jak zadowolisz frywolnie trybka czy Alfonsa, jako ."

"Gonić to zawszone UB-eckie bydło z tego portalu";

"Sowiecko - UB-ecka "szmato"Kretyna to szukaj obok siebie";

"A ja takich szmaciarzy jak ty w szambie zanurzam i patrzę czy jeszcze ta gnida dycha Zawszony ścierwojadzie."

Wstydu trochę... Piękny patriotyzm!Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1540273#comment-1540273
 

Ni stąd, ni zowąd nastąpiła zmiana.

Zamiast retoryki polskiej, która od wieków głównego wroga Polski upatrywała w imperialnej Rosji, 3j zwinął ogon i zaczął ujadać niczym łańcuchowy burek Kremla:

pachołku masoński i sługusie rogatego, banderowski obrońco

Banderowiec von do swoich sotni na Ukrainie

Wy to sługusy pejsatych

Tępy rezunie itd. w podobny deseń.

 

Nawet w tekście poświęconym Katyniowi 3j nie zapomina, aby przypadkiem wśród Polaków nie zaczęła kiełkować świadomość, że liczba naszych rodaków zamordowanych po 17 września 1939 r. przez Związek Sowiecki przewyższa minimum 6 razy liczbę pomordowanych przez UPA i ludność ukraińską.

A co do metod? W odróżnieniu od Jjj z przekazów rodzinnych wiem, jak zachowywała się dzicz kałmucka, która najechała Polskę w 1920 roku. Do dzisiaj pamiętam opowieści dziadka o wściekłości, jaka ogarnęła polskich żołnierzy, gdy zobaczyli swoich kolegów, wziętych do niewoli raptem kilka dni wcześniej, nabitych na pale. Czy też trupy poskręcane z bólu, którym czerwonoarmiści dla zabawy zrywali skórę z nóg i czekali, aż umrą z wykrwawienia…

Jakaś różnica z UPA, „patrioto”, „katoliku” i „narodowcze”?

Ale prawda historyczna nie przeszkadza Jjj by pisać w tekście o Katyniu:

Tylko banderowskie ścierwa przewyższały kacapów w okrucieństwach przeciw Polakom.

Tak samo ani słowa o tym, że tzw. operacja polska NKWD (1937-38) , którą nadzorował osobiście stalinowski kat nad katy Nikołaj Jeżow, pochłonęła tyle samo ofiar, co ukraińskie mordy na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej razem. I to liczone wg zawyżonych danych Siemaszków.

Dokładnie tak właśnie świat ma wyglądać wg nowej optyki Kremla.

Owszem, bolszewicy mordowali, ale przecież w Katyniu, Ostaszkowie, Miednoje leży 10 - 15 razy więcej naszych, równie bestialsko pomordowanych. Bratja Paliaki, my i wy byliśmy skrzywdzeni tak samo, choć, jakby policzyć, to my nawet więcej.

Tylko Ukraina jest zła. Dla Rosji, bo przecież to nie żaden kraj, ale zbuntowana Małorosja, od wieków należąca do Imperium. Dlatego trzeba pielęgnować nienawiść w Polsce, gdyż Polska jest jedynym liczącym się krajem, sąsiadującym z Ukrainą, który mógłby udzielić jej pomocy. Bez Polski będzie skazana na łaskę Putina.

Narracja Jjj doskonale wpisuje się w ten „program dla Polaczków”.

 

Niestety, to nie jedyna poszlaka.

Diabeł tkwi w szczegółach, mówi stare polskie porzekadło. Nawet pobieżna analiza wpisów Jjj zastanawia, i to mocno.

Popatrzcie na wpis jego autorstwa pod cytowanym już tekstem Portal Niepoprawni.pl przestał być portalem patriotycznym!!!

3j pisze:

 

Wstyd że staje w obronie Polski, to ty nie wiesz co jest wstyd. Bo tego nie odczułeś na własnej skórze, tak jak ja.

Wstyd bo byłem synem obszarnika ziemskiego i mnie nazywano synem kułaka i zaplutego karła reakcji, w każdej szkole byłem wytykany palcami jako wróg państwa ludowego. Z każdej uczelni mnie rugowali bo byłem wrogiem klasowym.


Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/jestem-jakim-jestem/portal-niepoprawnipl-przestal-byc-portalem-patriotycznym

 

Przeanalizujmy. Jjj pisze, że był synem obszarnika ziemskiego.

Jest to w miarę dokładna kalka z rosyjskiego – землевладелец (dosł. władający, zarządzający ziemią). W Polsce, zarówno w okresie międzywojennym, jak i po II wojnie światowej używano określenia „obszarnik” i miało wydźwięk pejoratywny. Trzeba jednak zaznaczyć, że słowo to popularne było w środowiskach lewicujących prawników, natomiast sami „obszarnicy” mówili o ziemianach, posiadaczach ziemskich czy posesjonatach.

 

Używanie słowa, jakie po wojnie robiło karierę w partyjnej propagandzie, na dodatek w mocno ruskiej wersji, w moim odczuciu wyklucza, by 3j faktycznie pochodził z rodziny ziemiańskiej. Zbyt bowiem było pogardliwe, by jakikolwiek członek rodziny ziemiańskiej dobrowolnie go używał.

 

Z kolei określenie kułak jest wybitnie sowieckie, a nawet bolszewickie. Po wojnie w Polsce próbowano zaszczepić je i u nas, lecz poza filmami z lat 1950-tych raczej się nie przyjęło.

 

Poza tym trzeba pamiętać, że kułak oznaczał bogatego chłopa, którego nic, ale to nic nie łączyło z obszarnikiem.

 

Nie można było być jednocześnie synem kułaka i obszarnika. Chyba, że 3j miał dwóch ojców zanim stało się to modne. ;)

 

A już do łez rozbawiła mnie fraza o wyrzucaniu Jjj z uczelni za pochodzenie. Proszę państwa, jedynie w latach 1950-tych (do Października) osoby o pochodzeniu wrogim klasowo miały problem z przyjęciem na studia.

Z przyjęciem, ale nie z zaliczaniem kolejnych semestrów.

 

Uwierzyłbym, gdyby 3j poskarżył się, że nie został dopuszczony do studiowania. Ale on pisze, że go relegowali z różnych uczelni „za pochodzenie”. A to jest oczywista nieprawda.

 

Poza tym, gdyby Jjj faktycznie miałby problem związany z pochodzeniem niewłaściwym klasowo musiałby mieć w tej chwili jakieś 83-85 lat. Tyle mają w tej chwili najmłodsze roczniki tych, których ludowa Ojczyzna blokowała i nie pozwalała studiować. W takim wieku raczej ludzie nie korzystają z nowoczesnej techniki. ;)

 

Wytłumaczenie nieukończenia studiów przez Jjj jest zatem banalnie proste – nie podołał egzaminom.

 

Tak samo, jak jego dzisiejszy idol polityczny.

 

 

Składanie własnego nieuctwa i oczywistej, szczególnie po latach, niezdolności intelektualnej na karb prześladowań ideologicznych jest zwyczajnie niestrawne..

 

Lub, co gorsza, stanowi próbę legendowania się obcoplemiennej osoby, która nie za bardzo zna Polską historię i miesza odległe od siebie wątki.

 

Historię Polski zna bowiem jedynie z resortowych podręczników.

 

28.05 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:20)

Komentarze

Jeny nie dałem rady (a tak się starałem) do końca czytać tych bredni HD i przez to niechcący zamiast 1 dałem mu ocenę 5 (a nie można zmienić). Kij jak to mówia, głupi ma zawsze szczęście ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1632052

Chłopak chodzi do piątej klasy i prosiłem go, żeby tekst przepisał tak, by sam nie miał problemów ze zrozumieniem. A może 5 klasa podstawówki to dla ciebie za wysoki poziom, pajacu?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9
#1632056

nie patriota

 

kogo Moskowia

nie omota

ten nie patriota

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

jan patmo

#1632053

Pokaz moje wpisy trollu, gdzie wychwalam żydów, kacapów, szwabów i banderowców, jak to zrobili twoje kolesie

O to prawda pajacu o tobie i twych kamratach wspierających żydów i banderowców z ich własnych komentarzy.

kontrik - 20 Lipca, 2019 - 21:43

No to proszę udowodnić, że banderą odpowiada za Rzeź Wołyńską. 

#1597286. I tak pisze polski patriota???

Następny twój koleś Jazgdyni:

Walcz Ukraino! Popieram Cię całym sercem
jazgdyni - 28 Stycznia, 2014 - 07:41, następna perełka. Sukces! Ida zdobyła Oskara
!
jazgdyni - 23 Lutego, 2015 - 08:41.

Tak polski patriota chwali banderowców i dostaje orgazmu z antypolskiego filmu "Ida", szkalującego Polskę i Polaków, że masowo Polacy mordowali żydów.

Następny Polski patriota:

Leopold - 25 Maja, 2020 - 23:01

I cóż takiego złego w Polin? Żydzi o nas przynajmniej zadbają, nie to co te ruskie trolle.

I tak wy "prawdziwi Polscy patrioci wyborcy PiS-u" pokazujecie troskę o losy Ojczyzny.

A potem się oburzacie że ktoś wam po imieniu mówi.

Pokaz moje wpisy trollu, gdzie wychwalam żydów, kacapów, szwabów i banderowców, jak to zrobili twoje kolesie.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1632072

Teraz to sobie możesz pisać co chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz. Koniec oszukiwania Polaków! Paniał, ili niet?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1632076

Jedynie taki obraz ci powstaję i żyjesz w zamkniętym swoim świecie i myślisz że jesteś Batmanem i walczysz że złem.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1632080

Witold Gadowski w swoim ostatnim środowym felietonie określił takich jak ten podejrzany osobnik HD. Powiedział on mianowicie, że osoby wyzywające innych od "ruskich onuc" rzucają na siebie podejrzenie, że same noszą onuce, tyle, że nie polskie. Od siebie dodam, że nie jesteśmy pewni czyjej produkcji są te onuce, może od czasu do czasu zmieiają je, co kilka dni od innych wrogów Polski.

Trzymaj się.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1632105

Złapałem ciula gdy spałował mój artykuł o partyzantach żydowskich którzy mordowali Polaków.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1632132

HD a te paniał itp. to sie nauczyłeś jak "pajacowałeś" w ruskim więzieniu (co tu opisywałeś), czy może twój oficer prowadzący cie nauczył? ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1632081

Potrzebował 3 dni by przysłali mu gotowca co ma pisać, przecież po wtopie jaką mu zafundowałem, teraz na siłę się uwiarygodnia, jakim jest patriotą i swoich kamratów.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1632083

.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9
#1632086

Bo od dziecka go znasz i tylko zachodzi pytanie kto ciebie nauczył???

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1632089

osteoporozę. A trzeba bylo popatrzeć, jak goje jedzą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11
#1632092

A ja jem i golonkę i schabowego, a kontuzja nawet młodym sportowcom się i to często zdarza, ale to nie powód byś sobie żartował.

Zobaczymy jak będziesz wyglądał mając 70 lat, czy w ogóle dożyjesz trollu, bo na koszernej paszy to długo się nie pociągnie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1632097

Dożyliśmy czasów ,że niewygodne jest mówienie prawdy, czasami prawda jest przestępstwem.
A bez prawdy nie ma wolności. Każda niewola ma swoje źródło w zakłamaniu.

Wysoka punktacja prowokatorów i minusowanie prawdy wpisuje w ten system zniewolenia.
W rządzie dobra zmiana a tu niepoprawność...co jest większym zakłamaniem?

Dlatego strach opanował Polaków, to on decyduje co i kiedy można powiedzieć.
W czasach okupacji i zaborów strach nie decydował...co nam wolno a co nie.

Strach niszczy osobowość, degraduje człowieka do bezrozumnego zwierzęcia...z kagańcem na twarzy czy na pysku.
Tak szerzą się różne choroby psychiczne...to co HD wyprawia....to obsesja granicząca z szaleństwem....że też gawrion się nie wstydzi pozwalać na coś takiego-
Stalking może doprowadzić do samobójstwa.
Co za czasy !

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1632100

Łapiesz ich na gorącym uczynku za rękę, a oni mówią że to nie ich ręka.

Co wyrabia troll HD, to widzimy, opisałem to w swoim artykule, słowa takie jak ty suko, czy stara wiedźmo już go dawno by go usunęli.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1632104

myślących zwraca się do ruskiego trolla o podobnym niedostatku inteligencji. Wam sie chyba pomylił kibel dworcowy z portalem internetowym?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1632231

naucz się wreszcie, że nie Posen, a Poznań. Gdzie pobierałeś i dalej pobierasz nauki?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1632106

Nie trudno się domyśleć, skąd HD i Jazgdyni piszą Posen, zamiast Poznań.

To tylko świadczy komu służą.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1632154

wierni czytelnicy

 

najprawdziwsza "Prawda"

wiernych czytelników

szczerymi uśmiechami wita

to bolszewicka Verita

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1632126

Strach i rozpacz w oczach HD, po wtopach jakie mu wykazałem, jak on i jego kamraci z ławeczki, kibicują obcym nacją, wrogo nastawionych do Polski. To że strachu pisze trzeci artykuł o mnie w swojej chorej główce, by siebie i innych uwiarygodnić jacy to patrioci. Więc pokaz i wykaż trollu HD, gdzie pisałem że wspieram kacapów, szwabów, żydów czy banderowców, Bo ja to wam wykazałem.

Uwiarygodnianie się na siłę już wam nic nie da, ale próbujcie zrobić w ch... wójta, może głupi się znajdzie.
 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1632180

- "lepiej stać z tyłu i się nie wtrącać" - pamiętajcie - ja wchodzę w każdą bitwę ze zdrajcami i będę walczył z nimi do skutku aż przegrają.

Obserwuję to cały czas. Komuchy się jednoczą i wspólnie atakują bo widzą wspólny łup do podziału a naszym się nie chce - jedzą czipsy, popijają piwem i bekają po nim głośno aby sąsiedzi słyszeli jak im się powodzi i jaką to mają wolność.

Potem przychodzi komornik bo jego dom ktoś kupił i wywalają gościa na ulicę na zbitą mordę. Co myśli jego sąsiad ? - dobrze że to nie mnie ale nie wie że jest następny na liście.

I tak nas czerwone q**wy ogrywają od lat.

Niestety, właśnie te zbodnicze komunistyczne bydło wymordowało naszą elitę w Katyniu i innych miejscach ludobójstwa i Polakom trudno z tym podstępnym ścierwem walczyć.

Recepta na wszystkie nasze bolączki jest przekazanie ustawą Narodowi Polskiemu broń palną.
Ja wiem że pewnie wybuchnie rewolta i czerwonych zdrajców wybijemy co do nogi - ale potem będzie oaza spokoju w naszej pięknej Ojczyźnie.

Raz trzeba tym obcym zbójom przywleczionym tu na sowieckich bagnetach 17 września przyłożyć porządnie.

Nie było dekomunizacji, nie było rozliczenia czerwonych ludobójców to tak właśnie mamy jak mamy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1632183

Żem ruski troll.

Jestem jakim jestem: Kacap, szwab, żyd, banderowiec, to najwięksi wrogowie polski. Kacap chce czołgami i samolotami, a żydzi i szwaby, chcą finansowo i gospodarczo, a banderowcy czekają by wbić nuż w plecy, jak się nadarzy okazja.1 rok 6 miesięcy temu. Odpowiedz Jazgdyni.
jazgdyni: Jjj >>> Bzdury Marku gadacie. Największym wrogiem Polski był zawsze durny Polak. Świna i zdrajca.1 rok 6 miesięcy temu

Tak macie zdanie o Polsce i Polakach, wychwalając banderowców i antypolskie filmy, gdzie Polacy to urodzeni mordercy żydów, stąd te wasze orgazmy i plucie na Polskę. A gdy ktoś o tym napisze, to wataha zaraz atakuje, by zagryź, ale wy już bezzębne i nic już nie zrobicie, tylko poszczypiecie. 

kontrik - 20 Lipca, 2019 - 21:43

No to proszę udowodnić, że banderą odpowiada za Rzeź Wołyńską. 

#1597286. I tak pisze polski patriota???

Następny twój koleś Jazgdyni:

Walcz Ukraino! Popieram Cię całym sercem
jazgdyni - 28 Stycznia, 2014 - 07:41, następna perełka. Sukces! Ida zdobyła Oskara!
jazgdyni - 23 Lutego, 2015 - 08:41.

Oto twoje nędzne dowody HD.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1632211

dwóch lat służy wyłącznie Rosji. Chcesz zatem powiedzieć, że jesteś aż taki durnowaty, ze nie pojmujesz swojej roli? Hmm... Może i ta jest faktycznie. Wszak nie udało ci się zaliczyć nigdy więcej, niż trzech semestrów. Sorka, oceniłem cię tak, jakbyś był człowiekiem o średniej inteligencji. Ty twierdzisz, że intelektualnie stoisz znacznie niżej. Zatem zostałeś wykorzystany jako pożyteczny idiota (określenie Lenina na takich jak ty).

Jeśli tak, to musisz zakończyć pisanie. Jesteś bowiem wybitnie podatny na antypolską manipulację.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8
#1632230

Dyspozycje przysłał nowe???

Że aż ze strachu popuściłeś, bo brak postępu z zadań które miałeś wykonać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1632235

Proszę, skończcie te "przepychanki", bo już odechciewa się czytać i pisać na NP.

Gdzie te dawne, dobre czasy i relacje sprzed siedmiu lat?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1632240

Bo 7 lat temu to był portal NIEpoprawni, a teraz zrobił się dla poprawnych... i już jego nazwa niestety przestała być adekwatna do tego co sobą prezentuje.

Ps. dzięki Gawrion.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1632682

"Poza tym, gdyby Jjj faktycznie miałby problem związany z pochodzeniem niewłaściwym klasowo musiałby mieć w tej chwili jakieś 83-85 lat"

Wywalali w latach 50, 60, 70 i jeszcze nawt w latach 80, gdy kogoś uznali za wroga klasowego.

Doucz się synek, albo nie udawaj idioty.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1632688

Stąd ta miłość do Kremla?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1632769

Bo głewno wisz.

A mówiołem ucz się synek, a synek do kibuców uciekł.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1632773