Jednorożec bez „andruta”

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Święta wg GazWyb to oczywiście kolejny etap martyrologii bojowników o wolność i demokrację AD MMXX. Tym razem ofiarą katolickich siepaczy w sutannach stał się… pluszowy jednorożec.

Ukraiński gej (o ile wierzyć tejże Wyborczej) Gleb Bartoń zasłynął podczas protestów urządzanych przez lemparcią sektę, podczas których pląsał przebrany za pluszowego jednorożca. Mimo to jakby nigdy nic w Wigilię pomaszerował do kościoła uprzednio gębę zasłoniwszy szmatką z czerwoną błyskawicą.

Gazeta Wyborcza:

Na pasterkę do katedry pw. św. Jana Chrzciciela przyszedł jednak normalnie ubrany. Pomimo tego, że na msze nie przychodzi zbyt często - m.in. ze względu na nagonkę, jaką polski Kościół uprawia w stosunku do osób LGBT+ - to na pasterce jest zawsze.

W tym roku przyszedł z dziewczyną - Magdą. Usiedli w jednym z pierwszych rzędów. Kilku księży rozdawało komunię. Gleb podszedł do księdza Bartosza, z którym znał się od kilku lat.

Ksiądz Bartosz poznał Gleba:

- Po co ty prowokujesz?! Przecież Cię znam! - miał powiedzieć ks. Bartosz.

- Proszę księdza, ale ja podszedłem do Pana bo znamy się! - odpowiedział Gleb.

- Ja nie udzielę Ci komunii świętej!!!

- Słucham?!

- Po co ty prowokujesz?! Idź stąd!

- Proszę!!!?

- Idź stąd!

Zapis swojego dialogu z księdzem Gleb opisał w mediach społecznościowych. Co ksiądz miał wziąć za prowokację? Najprawdopodobniej chodziło o maseczkę z błyskawicą Strajku Kobiet. Błyskawica musiała być zresztą niewielka, bo w swoim wpisie nazywa ją zdrobniale "piorunkiem".

Teraz Gleb próbuje się dowiedzieć, na jakiej podstawie prawa kanonicznego odmówiono mu udzielenia komunii świętej. Na drugi dzień jego dziewczyna poszła zapytać o to w katedrze. Usłyszała, że powinni umówić się na rozmowę z proboszczem. Ks. Bogdan Bartołd zaprosił ich na poniedziałek.

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26639679,w-maseczce-strajku-kobiet-do-komunii-ksiadz-na-pasterce-idz.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

Przyznam, że czegoś nie rozumiem. Bo jeśli traktować poważnie czerski artykuł to Gleb Bartoń jest człowiekiem, który… zmienił orientację!

Poniekąd zatem powyższy opis jest świadectwem cudu – zaprzysięgły gej udał się do kościoła ze swoją dziewczyną o imieniu Magda !

I pewnie dałbym wiarę i zawołał gromkim głosem Hosanna!, gdyby informacja ta była potwierdzona przez wydawnictwo, które pisząc o płci danej osoby posługuje się kryterium biologicznym a nie tym, co się komuś aktualnie zdaje. Przykładem zakłamywania przez Czerską obiektywnej rzeczywistości jest uporczywe nazywanie Michała Szutowicza, aktywisty LGBTQwerty, żeńskim imieniem Margot i pisanie o nim jak o kobiecie. Przy czym jest to kobieta niebanalna – Szutowicz deklaruje bowiem, że jest… lesbijką, co pozwala mu na utrzymywanie... tradycyjnych stosunków heteroseksualnych.

Lecz ideologicznie jest działaczem LGBT podwójnie, a nawet, matematycznie ujmując, do kwadratu. ;)

Powróćmy jednak na glebę, pardon, do Gleba. Nie tak dawno jeszcze ta sama GazWyb piała z zachwytu nad tymże samym Glebem, który wreszcie w Polsce mógł dokonać coming outu.

1 kwietnia 2019 roku w czerskim Dużym Formacie niejaki Grzegorz Szymanik popełnił tekst pod mającym budzić grozę (aczkolwiek z domieszką sporej części nadziei) tytułem:

Biłem gejów, teraz kocham. Na Ukrainie paliłem z moją bandą kluby gejowskie, w Polsce dokonałem coming outu

 

Czytamy w nim m.in.:

 

Trudne to było. Bardzo. Odezwałem się do kolegi z Lambdy Warszawa, wspólnoty LGBT, do której chodzę. Pogadaliśmy. Wszystkie chusteczki w Lambdzie wypłakałem. Kolega też z moją mamą przez telefon pogadał, bo trochę mówi po rosyjsku. Mama płakała dwa czy trzy dni, aż powiedziała w końcu: „Gleb, to twoje życie”. Poprosiła tylko, żebym babci nie mówił, bo ma swoje lata i lepiej jej nie denerwować.

Tego samego dnia, kiedy powiedziałem mamie, zrobiłem u siebie imprezę. Zaprosiłem najbliższych znajomych. Wstałem: „Dawajcie, toast!”. Cisza. „Jestem gejem!”.

– I co?

– I nic się nie stało. Siedzieliśmy i piliśmy dalej. Wywalone!

Tęcza w kwiatkach

– Teraz – mówi Gleb – niczego nie ukrywam.

Odwrotnie – jest tak, jakby po latach ukrywania się miał potrzebę opowiedzenia o sobie całemu światu.

https://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24593077,bilem-gejow-teraz-kocham-na-ukrainie-palilem-z-moja-banda.html

 

Zapewne po to, by sylwetkę tęczowego pluszaka z jednym rogiem przybliżyć polskiemu społeczeństwu ciągle jeszcze w 98,5% tradycyjnemu (środowiska LGBT ujawnione plus szacunki dają niespełna 1,5% społeczeństwa) pojawia się Magda. Biorąc jednak pod uwagę jej zaangażowanie (poszła w pierwszy dzień Świąt z pytaniem do proboszcza, czemu „jej chłop” nie otrzymał komunii) idę o zakład, że to jakaś aktywistka LGBTQ czy też inna funkcyjna z Lambdy.

Tak więc czerscy postępowcy mają kolejnego OMC świętego.

 

A przy okazji stara wojskowa kapralska komenda na glebę odnalazła nowe zastosowanie. Teraz pewnie każde spotkanie tęczowych kończyć się pewnie będzie zbiórką na „andruta” dla ukraińskiego geja.

Co łaska na Glebę!

Nie czarujmy się. Opowieści Gleba o jego katolicyzmie za bardzo przypominają aktualną narrację lewicy dotyczącą posłanki Scheuring – Wielgus. Gdy tylko okazało się, że prokuratura chce jej postawić zarzut za złośliwe przeszkadzanie we Mszy Świętej posłanka Joasia nagle okazała się być wierną córą Kościoła.

Wg zainteresowanej i całej lewicy.

 

Bo jak bardzo przejęło się tęczowe środowisko Gleba widać po wpisach umieszczonych pod czerskim artykułem.

Najbardziej subtelny:

 

hebius_14 26.12.2020, 14:52

Tle hałasu o kawałek andruta.

To właśnie znaczenie Komunii dla tych ludzi.

Równie dobrze mogliby wcinać Prince Polo.

Ważna jest tylko prowokacja.

Bo może ktoś się oburzy i zamiast na religię pójdzie na spacer do parku.

A jak do tego zostanie apostatą….

 

Lewica bowiem ciągle widzi wroga w Kościele. Pod tym względem mentalność nie uległa zmianie od czasów Marksa nie mówiąc już o Leninie, Hitlerze czy Stalinie.

Na szczęście osłabła.

Pamiętajmy jednak, co ongiś pisał pewien komunistyczny poeta:

Ale Komuna się nie podda

Komuna śmiercią gardzi!

 

To wreszcie trzeba zrozumieć. Lewica w warunkach demokracji udaje obrończynię Konstytucji i broni słabych.

Gdy jednak sięga po władzę wprowadza dyktaturę, w której to właśnie słabi skazani są na wymarcie albo, co gorsza, eksterminowani przez Państwo.

Tak samo wszyscy inni, którzy nie podzielają jedynych słusznych poglądów.

Dlatego nie ma miejsca w wolnym społeczeństwie dla wrogów tejże wolności.

To wreszcie trzeba zrozumieć.

Przyjrzyjcie się biografiom ojców obecnie różowych speców od demokracji. Jak jeden mąż byli czerwoni, i kolor ten bynajmniej nie był jedynie ideologiczny, lecz najczęściej była to krew pomordowanych.

Właśnie w imię ideologii, która nagle uczyniła z nich pomazańców.

Lata życia w przeświadczeniu, że jest się nową rasą panów uczyniły swoje.

Popatrzcie na Cimoszewicza. Poszukajcie, co robił jego ojciec.

Tak samo wyjątkowo bolesne dla Narodu jest wspomnienie ojca Aleksandra Kwaśniewskiego.

 

Nie wspominam już o innych budowniczych Polski Ludowej, ze wszystkich sił dążących do unicestwienia Narodu.

 

Na nasze szczęście system powszechnego terroru zawalił się.

Mają jednak w odwodzie idee Gramsciego.

I robią dokładnie tak, jak zalecał prawie przed wiekiem:

 

Ruch rewolucyjny nie może się ograniczać wyłącznie do obalenia państwa, musi odnieść zwycięstwo także, a może przede wszystkim, w dziedzinie wartości, łamiąc intelektualną i kulturalną dominację klasy rządzącej. Ruch rewolucyjny musi stworzyć kontr hegemonię, co oznacza ustanowienie ruchu socjalistycznego z jego własnymi instytucjami.

W odróżnieniu od „wojny manewrowej” (która udała się w Rosji ze względu na słabość caratu), w sytuacji, gdy klasa rządząca w pełni panuje nad społeczeństwem, powinna być prowadzona „wojna pozycyjna”, wojna o społeczeństwo.

 

Co z tego, że dla ukraińskiego geja i jego znajomych Ciało i Krew to tylko andrut, na dodatek o nijakim smaku?

Przekaz jest skierowany do nas, do ludzi wierzących.

Dlatego ukrywa się podstawowe informacje o Glebie.

Ma nam się wydawać, że to zwykły człowiek, jeden z nas.

Szary człowiek…

Mamy utożsamiać się z Glebem, mamy być nieufni wobec Kościoła i stanąć po lewackiej stronie budowanej przez tychże lewaków barykady.

 

A wszystko podlane sosem w którym aż gęsto od oskarżeń nas o ciemnogród, szowinizm i dyskryminację.

 

27.12 2020

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:14)

Komentarze

Zniszczyć wiarę katolicką w Polsce i wprowadzenie Sorosowego porządku. Co pozwoli do zniszczenia Polski, jako Państwa Narodowo katolickiego.  A co de facto, stać się pariasami pod hegemonią Berlina.

Z bananowym rządem, a z Polski zrobić kolonialne państwo.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1656227

To zdjęcie (selfie) należy do Cezarego Dobro..Wolskiego.

Proszę autora o usunięcia tej fotki, bo bedzie  złożona skarga do administracji przez "zainteresowanego"

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656257

prosi o usunięcie swego portretu. Jak wiemy, nie raz na portalu zdjęcia z imprez w jakich uczestniczył zgłaszał. Spełnij jego życzenie. Wszyscy wiemy, że na Salon 24 ogłosił iż jest nosicielem genu geja". Ostatecznie geny dziedziczy się po rodzicach, nie jego to wina. Ale czy taki jak on albo inny, co raz czuje się dziewczynką raz chłopaczkiem muszą się zaraz głosić prawicowcami? Ale przecież tak jest, jak dał przykład pewien węgierski europoseł. Oni swoje obrzydzenie do takich jak on sam mocno eksponował. A Krystian R. to odważny człowiek, odważnie do swego genu się przyznał.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1656283

to twoje szmato zdjecie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1656285

nie raz je na portalach publikował przy okazji różnych męsko męskich zabaw. Na pewno go nie raz widziałeś, to możesz potwierdzić. Przecież to wasze bagienko to całkowita zgnilizna moralna.

Tezeusz/Wandeczka do znajomych zwraca się "per geju", Husky "per cioto" a ty "per szmato". Ten wasz dialekt rynsztokowy to dość trudny dialekt.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1656287

wypłynąć z szamba. A ty w g... coraz bardziej się zapadasz, ścierwoadminku nekrofilny.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1656288

Zrobiłem tym dwóm ścierwojadom jazdę bez trzymanki.

TT,Fejs,Wykop,Salon24,wPolityce.Interia.Na fejscie bym stracił konto bo podałem link do tej gnojówki.Skoczyło się na ostrzeżeniu.Za chwilę wkleję temu nekrofilowi Dobro..Wolskiemu to co piszą o nich w sieci.

Horror

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656289

Czy ktoś o waszym bagienku na jakimś polskim portalu wspomina, czy warto rozmawiać, o czymś co się z buta strzepnęło? Czasami coś takiego na polski portal wypełźnie i zaraz miotłą lub kopem do waszego bagienka toto wymiotą, czasami setki tekstów tysiące czytelników po drodze trzymając gacie w zębach toto potraci (gacie-staropolskie określenie czegoś osłaniającego, można było ogacić "wstyd" i ogacić pnie drzew w sadzie - tłumaczę trudniejsze słowa bo pewnie na kursach na "prawdziwego paliaka" za Donem wam ich nie wyjaśniono). Siedzisz z ryjkiem przylepionym do polskiego portalu, macie jakieś dyżury czy tylko ty dniem i nocą powieki zapałkami podpierając pilnujesz? Jeśli to drugie to przyjmij moje wyrazy współczucia, psia służba, nawet Huska, ale czegóż nie robi się dla zwycięstwa "rewolucji robotniczo chłopskiej". 

Może jeszcze coś ciekawego napiszę przed sylwestrem, by widząc wasze wycie w szampański nastrój się wprowadzić. Sam popatrz, wasze wycie cały portal niepoprawni.pl wypełnił. Nic ciekawego nie tu przeczytasz, tylko opętańcze wycie zaoranych trolli. Całe szczęście, że tylko sami swoje wypociny czytacie, bo jeszcze ktoś mógłby pomyśleć, że Polacy to aż tacy idioci. Na polskich portalach o ważnych sprawach sobie dyskutujemy w wy co? Płaczecie, że Polakom szamba nie pozwolono wam zrobić. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1656292

Właśnie dziś mieliśmy dowód na to co za neonowe sqrwysyny mają ryje przyklejone do naszego portalu.Chwilę po tym jak pokazały się wpisy o tym *HUJU z Australii moment skasował ten nekrofil swój komentarz jako Sanocki.Kto mu to podpowiedzial?

Ty czy jakiś inny nekrofilny sukinsyn z szamba

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656293

Wyjesz miotacz się na Polskim portalu patriotycznym Nepoprawni.pl. Bawimy się z tobą i nabijamy jak Polacy z wrogami. Ale to nic. Prokuratura ci już nie odpuści. Poszedłeś za daleko w szkalowanie  Polakow, a wielu to ujawniło i zgłosilo Policji. Czekaj zatem na wezwanie wkrótce zapłacisz za obrażanie  publiczne Premiera RP.

I co kradzież IP nie przynosi nic. Szperaczki padły bo Polacy Scierwoneon zaorali. Daliście się podejść jak dzieci. Sowieckie pomiotło. WSIowi nie pomogą inne czasy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1656294

z błota w jakie się zaorali, by mogli "swój wstyd po imprezce ogacić" popatrzecie jak przedstawicie US-raela na Polskę niszczy nasz przemysł wojskowy.

Widzisz Tezeuszku/Wandeczko po kursach na "prawdziwego paliaka", "miotacz" to ci resztki tkanki myślącej z przestrzeni czaszki wymiótł. Wyjcie pośmiewisko internetu.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1656295

Juz Polacy się z tą sowiecką agenturą rozprawią. Ale najpierw zrobimy porządek z tobą. Juz robimy. Szperaczki zdechł. Kradzież IP że Ścierwoneona nic nie przyniósł. Zbieramy dalej materiały. Pisz więcej pisz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1656297

spowiadali, choć nie w konfesjonale. Już odpowiednie dokumenty zostały zweryfikowane. Polscy prokuratorzy z agenturą się rozprawią. Pamiętaj KK190a p.2. Jako chrześcijanin życzę wam, by tylko w zawieszeniu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1656298

Żałosny jesteś, nierobie. Ale kogo Oparenko może trzymać koło siebie? Tylko takich niedorobionych palantów, "inżynierku" po szkole w Szczytnie. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1656299

Zgodnie z art. 200 Kodeksu karnego kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Jako katolik życzę ci tylko 15 lat.A masz to jak w banku

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656301