Jaka piękna katastrofa ;)

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Najwyraźniej d.pa pali się nie tylko Ruszkiewiczowi.

 

Na „polski” portalik promujący ruskie fejki najwyraźniej przyszedł jakiś paroksyzm. Oto pośród adminów pilnujących, by ruskie stało na wierzchu nagle brakło niejakiej Anny Słupianek, znanej szerzej jako Antypolska Szumowina Tudzież Ruska Agentka.

 

Ostali się jeno Richard Opara (domniemany funkcjonariusz WSW, czyli komunistyczny agent), Z. Niebieski i lipao – obaj współodpowiedzialni za szerzenie kremlowskiej antypolskiej i antyamerykańskiej propagandy.

 

Wygląda na to, że Słupiankowa wzięła d.pę w troki i opuściła tonący portal.

Moim zdaniem nie jest to powtórka z rozrywki.

 

Jawne przyznanie się do łamania RODO i grożące konsekwencje mocno musiały ją wystraszyć. To w końcu starzejąca się samotna kobieta z maleńkiej mieściny bez wykształcenia.

 

Już tylko rozszyfrowany lipao się ostał oraz wierzący silnie we własną tajność renegat Z. Niebieski. Być może dlatego, że to człowiek faktycznie prowadzący portal, a póki co FSB (ongiś KGB a wcześniej NKWD) nie ujawnia swoich. Oczywiście bardziej prawdopodobne jest, że to kolejne nadęte do granic nieprzyzwoitości zero w rodzaju Ruszkiewicza, zdolne tylko do drobnych kombinacji nie ogarniające po prostu tego, że w sieci trudno zachować anonimowość.

 

To jednak dopiero się okaże. Niebawem.

 

Tak czy inaczej NEon24 pokazał swoje prawdziwe oblicze – antypolskiego ośrodka propagandowego łamiącego prawo i dobre obyczaje.

 

Tyle lat babrali się w szambie, aż w końcu sami zaczęli w nim tonąć.

 

6.10 2020

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:8)

Komentarze

pewnie sobie wyobrażają, że dadzą tym lekcję oparze a potem niechętnie dadzą sie namówić i triumfalnie wrócą. z pewnością pomidorowy menel urabiał tą głupawą sługuskę kremla. cóż, wstawiać gniota ruskiej propagandy raz dziennie na czołówkę to i ślepy by potrafił, reszta ich działań to było nadęcie z poczucia ważności i głupawe intrygi

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646947

Wielu blogerów oraz osób przesłało rok temu tzw " Doniesienie Obywatelskie " do Służb Ochrony Państwa przekazując konkretne treści i wypowiedzi świadczące o wrogim stosunku do Polski, oraz wspierania propagandy Putinowskiej przez portal Neon24 .Doniesienie przyjęto.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1646948

Nebeska panienka postawiła Oparze ultimatum.Do soboty jego żona ma wrócić bo inaczej w ramach solidarności też trzaska drzwiami

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647037

ten błazen jest jeszcze głupszy od Ruskieviciusa. Poza tym gdzie będzie pisał? Nawet na xportal jest za cienki. Wbrew pozorom Opara ma teraz jedyną szansę na uratowanie portalu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1647054

Ale zauważ jedno.Jaka to bochaterka.Tego wpisu na Toy-Toyu nie zamieści.Wie dobrze że Opara za taki wpis z jego sprzedajnej dupy zrobiłby jesień średniowiecza i faktycznie podzieliłaby los męża i burdelmamy

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647063