Homoseksualizm? Ależ jak najbardziej w zgodzie z Naturą

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Poznański żurnalista Radosław Nawrot (GazWyb) sięgnął po dość starą już książkę kanadyjskiego filologa Bruce’a Bugemihl’a, by powiedzieć, że homoseksualizm jest cool.

 

 

Oto jego argumentacja:

 

Pary homoseksualne nie mogą się rozmnażać - słychać zewsząd. To jednak nie znaczy, że z biologicznego punktu widzenia homoseksualizm jest niezrozumiały, nieuzasadniony czy zbędny. Hipotez wyjaśniających jego istnienie jest wiele, jedna z nich dotyczy altruizmu w wychowywaniu potomstwa.

(…)

Ponieważ osobniki spokrewnione ze sobą dzielą w określonym procencie tę samą pulę genów, to - zdaniem Edwarda O. Wilsona z uniwersytetu Harvarda - nie muszą rozmnażać się osobiście, aby ją przekazać. W zamian mogą zaangażować się w altruistyczną pomoc w wychowaniu potomstwa swoich krewnych. W takim wypadku osobniki, których instynkt reprodukcyjny zostaje stłumiony, mogą bardziej angażować się w wychowanie dzieci innych członków grupy.

Inna teoria wskazuje na znacznie prostsze, ale równie istotne wyjaśnienie zachowań homoseksualnych zwierząt, które są częste i rozbudowane - w wielu wypadkach stanowią urozmaicenie życia seksualnego, ale potrafią budować też złożone relacje społeczne.

gazeta wyborcza:

 

 

Jak widać homoseksualizm jest zdaniem (kanadyjskiego?) autora wyjątkowo potrzebny. Aż strach pomyśleć, że naturalnym zjawiskiem biologicznym byłoby wybieranie zawodu nauczyciela przez homoseksualistów. Tak samo naturalnym zjawiskiem byłaby „lawendowa mafia” w Kościele.

 

Bo zdaniem żurnalisty Nawrota twierdzenie, że homoseksualizm jest sprzeczny z biologią i dlatego nie występuje u zwierząt jest chybione.

 

To bzdura, co Bugemihl wykazał dzięki badaniom na 450 gatunkach zwierząt, wykazujących zachowania homoseksualne. Dzisiaj lista przebadanych gatunków przekracza 1500, a nasza wiedza na temat tych zachowań jest coraz większa.

 

Na dostępnych anglojęzycznych stronach (dzięki tłumaczowi google nawet najbardziej oporny na języki obce człowiek jest w stanie zapoznać się z ich treścią) spotykamy nieco inną informację.

 

Otóż Bruce Bugemihl nie dokonywał samodzielnie badań, co tekst Nawrota niedwuznacznie sugeruje. On zebrał je, rozmawiał przy okazji z różnymi badaczami, ale generalnie jest to kompilacja materiałów wg przyjętego a priori założenia.

 

Tym założeniem jest twierdzenie, że zachowania bi- oraz homoseksualne stanowią… przejaw Natury.

Nie tylko ludzkiej, ale i zwierzęcej.

 

Tajemnicą Nawrota jest również kolejne stwierdzenie, mające pokazać masowość homoseksualizmu w środowisku naturalnym.

 

Czerski żurnalista pisze bowiem:

 

Ciekawe badania w tej kwestii dotyczą słoni, u których zaobserwowano związki homoseksualne na dość dużą skalę. Z badań wynika, że 40 procent osobników ma do czynienia z miłością homoseksualną, przy czym u słoni przybiera ona formę stymulowania i pobudzania przed aktem płciowym z osobnikiem odmiennej płci.

 

Niestety. Ani słowa nie znajdziemy o źródle tej informacji.

 

Jako żywo przypomina więc inną kolportowaną jeszcze niedawno przez środowiska LGBT o ich około 20% reprezentacji w każdym społeczeństwie.

 

Tymczasem faktycznie homoseksualistów obojga płci jest o rząd wielkości mniej -  do 2% populacji.

 

I wreszcie najważniejsze.

 

Wg Nawrota Bugemihl jest biologiem.

 

…. kanadyjski biolog Bruce Bagemihl z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej w Vancouver.

 

Tymczasem Bruce Bugemihl wykładał na tym uniwersytecie językoznawstwo i kognitywistykę, uzyskując w 1988 r. tytuł doktora nauk humanistycznych.

 

Cóż, znany jest mi przypadek biegłej sądowej używającej tytułu dr n. medycznych, który to uzyskała na podstawie pracy polegającej na zestawieniu osób skazanych w jednym Sądzie Rejonowym za przestępstwa przeciwko rodzinie i podaniu, ilu z nich leczyło się psychiatrycznie i na co. Ot, taka statystyka. Pozwoliła jednak pani psycholog na występowanie przed sądem jako wszechstronny autorytet psychiatryczno-psychologiczno-pedagogiczny.

 

Być może biologiem zostać można w podobny sposób, jednak wujek google milczy, kiedy pytam o jakiś tytuł naukowy pana Bruce związany z tą konkretnie nauką.

 

Zapewne przez przypadek GazWyb dostarcza argument neomarksistowskim bojówkarzom wymachującym teraz tęczową płachtą.

 

Będą uzbrojeni w „naukowy” oręż. ;)

 

Warto by było jednak dopracować szczegóły.

 

I zacząć szanować czytelnika, bowiem nawet najwytrwalsi pamiętający jeszcze napis nie ma wolności bez Solidarności!, który to towarzyszył przez parę miesięcy wydaniom GazWyb nauczyli się przez ponad trzy dekady nie wierzyć Michnikowi na słowo.

 

Więc to nie na czytelniku, ale na żurnaliście spoczywa obowiązek udowodnienia prawdziwości swoich twierdzeń. Choćby przez podanie pozycji opisującej słonie jako środowisko w 40% homoseksualne.

Inaczej bowiem tekst Radosława Nawrota jawi się tylko jako tęczowa agitka.

 

Gey over!

 

 

16.08 2020

 

fot. pixabay

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:12)

Komentarze

Naczelny rabin sefardyjski Jerozolimy: Tora nakazuje homoseksualizm karać śmiercią

Szlomo Amar, naczelny rabin sefardyjski Jerozolimy w rozmowie z gazetą "Hayom" stwierdził m.in. że homoseksualizm to "kult ohydy", który Tora nakazuje karać śmiercią.

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/161118866-Naczelny-rabin-sefardyjski-Jerozolimy-Tora-nakazuje-homoseksualizm-karac-smiercia.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641359

https://media.wplm.pl/thumbs/36d/OTYwL3VfMS9jY185YjNjOC9wLzIwMjAvMDgvMTcvMTAwMC81ODMvOGJhZWE0ZWYxNGRmNGU1ZjlmNjc3YjFhMWM4YTVkNmYuanBlZw==.jpeg
Aktywiści LGBT zaostrzają język. Chutnik: "Tylko walką można wyszarpać sobie wolność. To już ostatnie tchnienie homofobii". „Wierzę, że niestety tylko walką można wyszarpać sobie wolność. I nie jest tak, że zrobi się rewolucję i można się rozejść” mówi w wywiadzie dla Sylwia Chutnik. Feministka i pisarka stwierdziła, że ludzie „odkrywają swoje tożsamości” przestają się bać i będą coraz mocniej domagali się swoich praw. „To już ostatnie tchnienie homofobii” ogłosiła. Radykalne akcje społeczności LGB. Polacy bardzo negatywnie oceniają radykalne i agresywne działania społeczności LGBT. Nie popierają tych działań i nie identyfikują się z nimi. Działaczka feministyczna twierdzi jednak, że inaczej się nie da. Jak się patrzy na historię ruchów emancypacyjnych, to nigdy nie były pokojowe demonstracje. To nie było miłe, sympatyczne proszenie, żeby nas wysłuchano, co zresztą organizacje pozarządowe, aktywiści i aktywistki robią od wielu lat stwierdziła. Chutnik stwierdziła, że proszenie, raporty, debaty nie przynoszą efektów jakich chce społeczność LGBT. Jak długo można dyskutować, używając racjonalnych argumentów? Jak długo można pracować u podstaw, organizować kampanie społeczne, które mają sprawić, że społeczeństwo zaakceptuje mniejszość? To wszystko dzieje się od lat i nie przynosi większych rezultatów. Nic dziwnego, że grupy dyskryminowane czują gniew i frustrację. I wybierają inną strategię walki oznajmiła Chutnik w wywiadzie dla „Newsweeka”. Opowiadała też, że mamy do czynienia z „faszyzacją życia publicznego” i „agresją wobec osób LGBT”, o co oskarżyła miedzy innymi prezydenta Dudę, europosła Joachima Brudzińskiego i „całą resztę polityków PiS”. Ale przesyłam też serdeczne pozdrowienia dla PO i pana Rafała Trzaskowskiego, który był wtedy na wakacjach z dziećmi. Bardzo to szanuję jako mama, ale niepojawienie się ani na demonstracjach, ani pod komisariatami. gdzie dochodziła do różnych nadużyć wobec zatrzymanych, jest skandalem. Oświadczenie w mediach społecznościowych to za mało powiedziała Chutnik robiąc prztyki prezydentowi Warszawy. Zdaniem aktywistki, nie można też mówić, iż walka o praworządność i utrzymanie demokracji w Polsce jest ważniejsza od spraw środowiska LGBT. Jaki jest ważniejszy temat niż prawa człowieka? Niech mnie ktoś oświeci. Mówienie, że społeczeństwo nie jest gotowe, to jest przerzucanie odpowiedzialności na jakieś wyimaginowane społeczeństwo. (…) Homofobia jest dyskryminacją i nie ma możliwości rozmawiania z człowiekiem, który ja głosi. Tak samo jak z rasistą czy antysemitą stwierdziła.

Coming out Sylwii Chutnik..
Chutnik ogłosiła niedawno, że jest osobą nieheteronormatywną i od jakiegoś czasu pozostaje w związku z kobietą. Stwierdziła, że dostała dużo wsparcia, ale jednocześnie mówiła o zaszczuwaniu osób homoseksualnych w Polsce. Mój coming out był podkreśleniem, że my wszyscy spieprzyliśmy ten kraj. (…) Póki jeszcze mogę i mam siły, zostaję w tym kraju powiedziała Sylwia Chutnik. To co zapowiadają aktywiści LGBT dzieje się na naszych oczach. Coraz więcej, coraz bardziej agresywnych protestów i domaganie się coraz większej ilości praw. Mniejszość próbuje siłowo narzucać swoje poglądy większości.

Newsweek

Ps...Pisarka? Każdy śmondak z zacisza swojego kibla coś tam sobie pisze …Spurek, Rabiej, Ciupak, Engelking, Chutnik…ta lesba ma syndrom niedopchnięcia. Samo obce parszywe towarzystwo. Chutnik, ty lepiej już zostaw „ten” mój „kraj” i wyprowadź się wreszcie do kibucu, gdzie twoje miejsce. „Ten kraj” nie dla ciebie tęczowy ręczniku. Aktywistko lesbijska czy pedalska wy chcecie na siłę wprowadzić ideologię LGBT. Zapamiętajcie, że siła rodzi kontr siłę a wtedy różnie bywa. Zboki chcą siłowego rozwiązania, to mogą je mieć. Dokładnie tak samo myśleli sowieccy żydobolszewicy gdy szli na Polskę w 1920 roku i przeliczyli się podobnie żydobolszewicy „tęczowi” przeliczą się w swoich rachubach. Tolerowaliśmy was dziwadła, ale jak chcecie walczyć z nami no to zapraszamy do walca …Promil społeczeństwa chce coś narzucać innym, chyba cię pogięło kobiecino. Nie prowokuj żydolewacka szmato do podłogi bo może to mieć dla was zboczeńcy katastrofalny skutek. Pederastia była jest i będzie chorobą umysłową oraz zboczeniem! Przegracie tę wojnę którą rozpętaliście! LGBT=NSDAP, to żydokomunizm przebrany w kolorowa szmatę. Polacy są uodpornieni na wszelkie zamordystyczne ideologie. Nawet nie próbujcie wprowadzać anarchii bo będziecie zeskrobywani z bruku. Demokracja to rządy WIĘKSZOŚCI. A większość w Polsce jest NORMALNA i brzydzi się tęczowych szmat. Na razie tęczowi bandyci wyją aż miło. Ujawnić dochody i źródła finansowania „aktywistów LGBT”. Nieroby od Sorosa i agentury niemieckiej! Bo gdy się milczy, milczy, milczy, to apetyt rośnie wilczy na homofobię, co być może drzemie w nas. U mnie coraz więcej homofobii. Rano nie mogę jeść śniadania tak pełny jestem i jej i faszyzmu. I w ten sposób człowiek nawet nie wie kiedy staje się tym ślicznym, w pełni europejskim homofobem - cokolwiek to oznacza - homofobem świadomym, otwartym i dumnym. A Chutnik to od chuci, widać chuć ją rozpiera i chce na barykady! TW Bolek POwiedział „ będęm pałował” także tęczowych, bo „mniejszość nie będzie w demokracji rządzić większością”! Bolensa wyzdrowiał?!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641470

Kuwejccy naukowcy opracowali, wykorzystując Koran, lekarstwo na homoseksualizm. Zabija roznoszące go robaki żyjące w odbycie, żywiące się męskim nasieniem. Lek dostępny ma być w formie czopków dla kobiet i dla mężczyzn. Jak rozumiem w Polsce dostępny będzie w sklepiku Neon24

https://www.jpost.com/Middle-East/Anti-gay-Kuwaiti-academic-claims-suppository-cure-for-homosexuality-587684

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641361

"To prowokacja". Białoruś nie wpuściła Biedronia. Białoruś nie wpuściła na swoje terytorium europosła Roberta Biedronia. Prawdopodobnie to prowokacja ze strony władz Białorusi. To pokazuje, że Łukaszenko i jego reżim ma coś do ukrycia mówił w TVN24. Europoseł Robert Biedroń, przewodniczący delegacji Parlamentu Europejskiego ds. relacji z Białorusią zapowiedział wczoraj, że dziś uda się z wizytą na Białoruś. Celem wizyty miało być m.in. spotkanie z zatrzymanymi przez białoruskie władze obywatelami UE i przedstawicielami białoruskiego rządu. Europosłowi z Polski towarzyszył sprawozdawca PE ds. Białorusi Petras Austrevicius z Litwy. Wizyta na Białorusi miała potrwać do niedzieli. Okazuje się jednak, że Białoruś nie wpuściła europosła na swoje terytorium. Misja nie doszła do skutku. Nie jest to sygnał do dialogu Białorusi z UE. W PE przygotowywana jest już rezolucja w sprawie białoruskich władz. Polityka wobec tego kraju musi zostać zweryfikowana (...) Wizyta delegacji Parlamentu Europejskiego na Białorusi miała przecież na celu wyrażenie solidarności z narodem białoruskim mówił Biedroń.
Ps...Jednak Łukaszenka to patriota. Białorusini nie chcą zboczeńców i degeneratów. Ponoć usiłował wwieźć na Białoruś fiolki z tęczową zarazą? Jechał sam czy towarzyszyła mu niedoszła pierwsza dama Śmiszek. Od kiedy Białoruś jest wasalem UE? Biedroń ty kolorowy pedofilu, bardzo dobrze. Nie pchaj się tam gdzie cię nie proszą. Każdy choć trochę normalny człowiek wiedział, że Białoruś nie wpuści brukselskich podżegaczy Sorosa. Próbowaliby zmajstrować tam kolejny majdan. Polałoby się jeszcze więcej krwi, tylko po to, aby zainstalować kolejnego kacyka przychylnego Brukseli oraz zaprowadzić w tym kraju chaos. Biedroń dobrze wiedział, że ich nie wpuszczą, dlatego zgrywał bohatera.
Typowa dla niego obłuda i zakłamanie. Mogli mu pałę w dupę wsadzić aby miał satysfakcję, że na darmo nie leciał. Biedroniowej już mało naszych dyszli? Zagranicznych się zachciało? Biedroń chciał lody im tam porobić. Rozluźnić sytuację. Biedroń lepiej swojego męża wyślij na Białoruś będzie śmieszniej. Jedna ze zwrotek piosenki "Chachary" brzmi:
Deska - przedmiot to kanciasty
Dupa - przysmak pederasty !

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641388

https://media.wplm.pl/thumbs/94b/OTYwL3VfMS9jY183MTZhZC9wLzIwMjAvMDgvMTcvOTYwLzU0MS9mMTE1MmQ0MTk2OWE0ZmU0ODk0NGZmNDdmYWYwZjAzOS5qcGVn.jpeg
Aktywiści LGBT szykują rewolucję? Bojowa odezwa dziewczyny "Margot": "W Polsce w dwa tygodnie można zrobić przewrót". Skoro można w dwa tygodnie zrobić w Polsce przewrót, wprowadzić słowo „queer” do potocznego języka, wykonać taki fikołek narracyjny, że wszyscy zaczynają mówić o przemocy politycznej i braku ochrony ze strony państwa, to może i spotkanie z papieżem się uda mówi w rozmowie z serwisem polityka.pl „Łania”, aktywistka LGBT z kolektywu „Stop Bzdurom” i dziewczyna Michała Szutowicza „Margot”. Działaczka bardzo chętnie udziela teraz wywiadów przyjaznym jej środowisku mediom i zaczyna mówić o radykalnych działaniach, które będą podejmowane przez tęczowych aktywistów. Całość pod linkiem
https://wpolityce.pl/polityka/513767-odezwa-dziewczyny-margot-w-2-tyg-mozna-zrobic-przewrot
Ps.. I w tym momencie wchodzi ABW o 6 i rzuca tę chorą lewaczkę na glebę. Bo mamy dość! Gdzie są służby, gdy padają wprost słowa typu „rewolucja”? Co z ciągłym prowokowaniem i burzeniem ładu społecznego? Zadanie nr 1: odciąć tych neobolszewików od finansowania, a sponsorów ścigać za finansowanie działalności terrorystycznej. Najszybszy sposób na ugaszenie totalitarnego terroru rozwydrzonych smarkaczy. Ci ludzie kpią sobie w żywe oczy z Polaków. A poprawność polityczna wielu zamyka usta. I na to liczą ci utrzymańcy żyda Sorosa, wspierani przez WSI dla swoich celów. Natychmiast zdelegalizować wszelkie organizacje szerzące w Polsce ideologię LGBT oraz wpisać je na listę organizacji terrorystycznych. Podobnie jak antifę i zielonych. To są wszystko żydolewackie „kolektywy” zaprowadzające nam w Polsce, tylnymi drzwiami, neożydobolszewizm. To nie ma nic wspólnego z jakimiś tam urojonymi „prawami” homo, a wręcz homo są przez te bandę wulgarnych i bezczelnych pajaców rozgrywani dla ich potrzeb. Nie tylko prawica jest przerażona patrząc na to co mówi zarówno ten czubek jak i czubkini. Każdy normalny człowiek jest przerażony. I nie rozchwianiem norm przez czubków tylko ich rozchwianiem umysłowym. Reakcja pełna obrzydzenia i sugestie, aby jak najszybciej udali się do psychiatry są jak najbardziej na miejscu i nie mają nic wspólnego z homo czy transfobią. Gdyby w Polsce istniało jedno lub drugie, a zwłaszcza w wydaniu konserwatywnym, to bylibyście wywlekani z łóżek i wywożeni do psychiatryków na pobyt stały albo tak długo aż sobie przypomnicie jakiej jesteście płci. Tego typu ideologia jaką reprezentujecie jest szkodliwa, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, obliczona na zagubienie siebie i własnej tożsamości płciowej. Dlatego konieczna jest bezwzględna i pilna delegalizacja wszelkich struktur w obrębie ideologii LGBT w Polsce. To co robią ci ludzie podchodzi właściwie pod jakąś sektę i ostre pranie mózgu, psychomanipulację, itd. To są rzeczy karalne.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641499

Homoseksualizm jednak WYSTĘPUJE w naturze. Kropka,

Homoseksualizm występował w naszym gatunku od... nie wiemy jak długo ale na pewno setki tysięcy lat jeśli nie miliony. Przez ten czas ustabilizował się i utrzymuje na dosyć niezmienny poziomie.

 To że nie rozumiemy do końca jaki cel/korzyści oferuje on naturze czy gatunkowi, nie czyni go automatycznie "niezgodnym z naturą" a jedynie niezgodnym z naszą moralnością. Jedno jest pewne - gdyby był dla natury/gatunku niekorzystny, to dawno byłby przez naturę wyeliminowany. Zwłaszcza że nie promuje on posiadania własnego potomstwa. Plemiona w których on nie występował dawno podbiły by te w których homoseksualizm był normą.

Nikt nie każe czynić z homoseksualizmu modelu do naśladowania, ale mówienie że natura robi rzeczy niezgodne z naturą jest... co najmniej śmieszne. Tak jakbym słyszał leśników mówiących o szkodnikach. Tymczasem w lesie ani w naturze, nie ma szkodników. Nawet jednego. Wszystkie one mają swoją rolę do spełnienia i ją wykonują. To że nam to nie odpowiada nie ma dla natury najmniejszego znaczenia. Podejrzewam że gdyby natura chciała wytypować jakikegoś szkodnika i go zniszczyć, tak a priori, to byłby nim najpewniej... człowiek.

Dlatego wolał bym sie skupić na znalezieniu przyczyny trwania tej odmienności w naszym gatunku niż na udowadnianiu że naturze coś cię porypało i nie wie biedna jak sobie z tym poradzić.

Nie oznacza to jednak że należy rozpościerać jakiś parasol ochronny nad tą grupą. Skoro przetrwała tak długo, to chyba nie należy do "zagrożonego gatunku". Z drugiej jednak strony... może i jest zagrożona wymarciem i dlatego podjęła tak zaciekłą walkę? Bo jeśli Edward Wilson, o którego hipotezie słyszałem już strasznie dawno temu, ma rację, to we współczesnym świecie potrzeba pomocy rodzicom w wychowywaniu potomstwa przez najbliższą rodzinę praktycznie zniknęła. Ponieważ naturze proces eliminacji zajmuje tysiące lat to nie dowiemy się kto ma rację. Osobiście jednak zawsze uważałem że hipoteza profesora Wilsona ma ręce i nogi. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4
#1641381

Otóż zachowania homoseksualne uniemożliwiają przekazanie potomstwu wadliwych genów. Jest więc homoseksualizm naturalną metodą eugeniczną. Podobno były czynione badania w Szwajcarii i krajach skandynawskich, które wykazały ponadprzeciętne zapadanie na choroby genetyczne właśnie w tej grupie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1641394

KANIBALIZM

Na początek zjedzmy może tego żurnalistę.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1641391

Ciekawe, że tylko tych niektórych :)

PS. "kanadyjskiego filologa Bruce’a Bugemihla" - w drugi apostrof niepotrzebny.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1641421

LGBT i "Margot". List do Von der Leyen podpisał m.in. Almodóvar. Reżyserka Agnieszka Holland oraz m.in. pisarki Agnieszka Graff i Olga Tokarczuk napisały list do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen. Wzywają Brukselę do obrony praw osób LGBT i „Margot”. W liście piszą też o „homofobicznej agresji” w Polsce, która jest wzmacniana przez rządzącą partię. Pod listem podpisali się m.in. Margaret Atwood, Paul Auster czy Pedro Almodóvar.
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/513710-holland-i-tokarczuk-wzywaja-ke-do-obrony-praw-osob-lgbt P

Ps...Tokarczuk to ukrożydowskolewacki prowincjonalny komsomolec i najtańsza woda sodowa. Trzeba mieć naprawdę pusty łeb żeby nie rozumieć słowa „tolerancja”. Akurat te dwie osoby niewiele mają wspólnego z polskością, niech wyprowadzą się z Polski jak im jest tak źle, może islam je weźmie pod swoje skrzydła. Przekornie przychodzi mi na myśl takie polskie przysłowie- „Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była „. Trzeba być niespełna rozumu aby faceta nazywać kobietą. Bo on tak dziś uważa. A jak powie jutro to sam jeszcze nie wie. Siedzi za pobicie i niszczenie mienia. Nic jego czynu nie usprawiedliwia. Do niedawna to samo towarzystwo znaczyło teren napisem KON-STY-TUC-JA, a teraz jego miejsce zajęła sześciokolorowa ścierka wieszana wszędzie gdzie nie wolno powodując i złość i pol-ito-wa-nie. Wieszać te ich „flagi” na wszystkich żydowskich pomnikach, synagogach, tablicach ,cmentarzach, zobaczymy jak zareagują, nas jest więcej.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641422

Natura nie robi żadnych sensownych rzeczy, wszystko co tworzy, czyni bez żadnego celu i zamiaru. Czasem coś trwa, czasem znika, niekiedy coś wyrasta, a później odpada, bywa tak, że coś całkiem bez sensu do czegoś się przydaje. Tak to jest z tym homoseksualizmem. Homoseksualizm jako naturalna procedura jest bez sensu.

Do czego służy homoseksualizm?
Oczywiście do niczego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1641473

No właśnie. Dlatego mówienie że coś jest zgodne lub nie zgodne z naturą jest nieporozumieniem.

Życie eliminuje to co nie jest gatunkowi jako całości przydatne. Homoseksualizm ma się dobrze od dziesiatków, jeśli nie setek tysięcy lat. Już Bibila o nim pisze, a nawet jeszcze starsze od Biblii źródła. Dlatego miało by sens znalezienie powodów tej odmienności.

Również co ciekawe - w większości kultur, w tym w Bibli, był on potępiany, choć różnie w różnych okresach i kulturach to bywało. Ale ogólnie można przyjąć że był potępiany. I znów - skoro pożyteczny dla gatunku, to czemu ogół potępiał? Może chodzi "naturze" o to by trzymać homoseksualistów w ryzach, że tak powiem... w domu? Albo utrzymywać ich procent na określonym poziomie? Licho wie...

Inny przykład: przestępcy, mordercy... dlaczego wogóle istnieją? Czyż natura nie powinna była ich już dawno wyeliminować? A jednak są i to w ogromnej ilości. Chyba znów chodzi o zachowanie gatunku. Silny, agresywny, z testosteronem, ma znacznie większe szanse na przetrwanie i przekazywanie genów.  Plemiona które nie mają dużej proporcji agresywnych osobników wykrztałciły się jedynie na niektórych wyspach Polinezji. Tam gdzie nie musiały stykać się z innymi grupami i walczyć o przetrwanie, ani nie były narażone na ataki drapiżników, bo takowych tam nie ma.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1641487