Dzban. I tyle

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Bloger Krispin zarechotał donośnie. Niestety, kolejny raz okazuje się, że to śmiech idioty.

Przyłapany na upowszechnianiu głupawego fejka wzorem starych post-sowieckich prowokatorów Krispin postanowił odwrócić zarzut. Oczywiście on jest w porzo, głupcami zaś są wytykający mu jego własną głupotę. Jak już ktoś zapomniał tak właśnie funkcjonowała propaganda za ostatnich sekretarzy.

Niestety prawdy nie da się zagdakać nawet najdłuższą grafomanią.

Przypomnijmy raz jeszcze – forumowy wesołek (a przy okazji kapuś) podaje link do wypowiedzi „doktora”, polskiego na dodatek, pracującego w Niemczech.

Problem w tym, że tego „polskiego doktora” w Niemczech… nie ma.

Można sprawdzić w bazie, z której to korzysta każdy wyjeżdżający na dłużej do Niemiec. A i tzw. nasi Niemcy, często też ich potomkowie, chętnie z usług ich korzystają, więc jest ona uzupełniana na bieżąco. Zależy też na tym samym lekarzom, bo im więcej pacjentów, tym większy geld. ;)

Proszę spróbować zatem samemu i odszukać Piotra Rubasa, „polskiego doktora”, tu:

https://www.polscylekarze.org/baza-lekarzy

Tylko nie zapominajcie, by wrzucić Niemcy!

Celem przetestowania skuteczności można wkleić nazwisko kogoś, kto po ukończeniu medycyny wyjechał do Niemiec i tam praktykuje. I będzie na 100%, oczywiście jeśli nie odciął się zupełnie od Polaków (ja osobiście takich nie znam; wątpię, by „dr” promowany przez Krispina zmienił od razu narodowość).

Ponad wszelką wątpliwość przedstawiany jako Piotr Rubas osobnik nie jest „polskim lekarzem” w Niemczech.

To wcale nie oznacza jednak, że ktoś o takim imieniu i nazwisku w Niemczech nie funkcjonuje. Ba, nawet prowadzi praktykę lekarską.

Niestety dla antyszczepów, jest to zupełnie inna osoba.

Natomiast Piotr Rubas, ten zwany „polskim doktorem” przez „Mendia Narodowe” to stary (oczywiście nie wiekiem, ale stażem) neo-onrowiec.

Pod poniższym linkiem znajdziecie filmik z 2013 r., na którym dla odmiany bawi się w historyka. Po 7 latach jest już natomiast medykiem. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=pzKHyRi69tM

Toż to prawdziwie renesansowy umysł, niczym u Krispina, choć jak sądzę o wiele lepiej zna matematykę. ;)

Zaś kolejny ślad wykluczający tożsamość „polskiego doktora” Piotra Rubasa i arzta Piotra Rubasa znajdziemy na stronie księdza Tadeusza Isakowicza – Zaleskiego.

Wśród podpisanych pod kolejnym antyszczepionkowym apelem znajdujemy Piotra Rubasa, studenta VI roku medycyny. W tej chwili jest więc co najwyżej stażystą.

Proszę samemu sprawdzić. Tutaj.

http://isakowicz.pl/archiwum/index.php?page=news&kid=121&pkid=181

 

Jak widać Krispin to wyjątkowy dzban, nawet jak na standardy antyszczepów.

Na zakończenie wypada więc zadedykować mu śląską bajkę o herbacie:

Kajś się taki, giździe, ooloong?

 

Pyrsk!

 

23.03 2021

 

 

Ps. Na fotografii tytułowej podpis pod apelem ks. Zalewskiego.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:14)

Komentarze

Materiał na 5 w punkt i celnie. Antyszczepionkowcy to zwykli tchórze trzęsący swoimi strachliwimi dupami. Wkrótce Covid ich dopadnie i będą błagać i wyć ale z własnej głupoty. Zaszczepiłem się Astrą Zeneka zero problemów, zero powikłań i czuje się bezpieczniej. Ba po szczepieniu  pojechałem.na narty. A piepszenie tych antydzczepionkowcow zawsze miałem gdzieś i  ich  nigdy poważnie nie traktowałem .

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1666197

W związku z akcją masowych szczepień powstał ciekawy paradoks. Otóż wcześniej to antyszczepki demonstracyjnie, z fanatyzmem nie przestrzegały zasad a nawet zarażały bądź groziły tym. Dziś, gdy ludzie są zaszczepieni, to oni będą się bać, że ktoś na nich kaszlnie. Pomyślmy o tych nieszczęśnikach, w co się sami wpakowali- wcześniej nie bali się wirusa, mimo że groził a dziś będą się bać panicznie i to na dłuugo

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1666199

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Będą po prostu powiem dosadnie i mocno "zdychać" za własną głupotę - choć im tego nie życzę. Ale jak to w przysłowiu bywa "Głupich się nie sieje sami się rodzą"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1666200

Zidentyfikowaliśmy ponad 30 polskich portali, które rozpowszechniały dezinformację związaną z COVID19, jednocześnie powtarzając rosyjską narrację. Dziś kilka słów na temat związków Federacji Rosyjskiej z fake newsami czasów pandemii

 

Tylko w lutym 2021 roku polskie portale propagujące narracje antycovidowe uzyskały w sumie niemal 10 milionów unikalnych odwiedzin.

 

Portale z naszej listy w ciągu roku pandemii (luty 2020 – luty 2021) zdobyły również niemal 15 milionów reakcji, którymi mierzone jest tak zwane zaangażowanie użytkowników. Zaangażowanie jest stopniem popularności wszystkich artykułów z danej witryny w mediach społecznościowych na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Określane jest za pomocą narzędzia BuzzSumo, a w jego skład wchodzą:

– suma wszystkich komentarzy, reakcji i udostępnień na Facebooku,
– suma wszystkich udostępnień na Twitterze,
– suma zaangażowania na Reddicie,
– suma wszystkich udostępnień na Pintereście.

 

https://fakenews.pl/badania/ujawniamy-skala-rosyjskiej-dezinformacji-o-covid-19-w-polsce/

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1666211

Ostatnio większość Twoich tekstów jest agresywnymi atakami na innych. Nie na ich poglądy czy oceny, ale na nich samych. Opanuj się, bo z boku wygląda to na jakąś obsesję... Patrzy się na to tak jakby Twojej głowy nie zaprzątały żadne pozytywne przemyślenia, a w najgorszym wypadku nawet neutralne. Opanuj się HD. Strasznie źle się to czyta, ponieważ już po przeczytaniu samego tytułu czy wstępu widać tylko nieopanowaną jakąś nienawiść... Opanuj to, bo to się nakręca, rozkręca.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1666236

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

mgę tż ddć słów klk bydlkch, bndrwcch, wklć klk fłszywk z phtshp... psć swją dzłlnść wydwnczą, chć n m śld nj. Wtdy będz K?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1666238

Napisałem o Tobie, do Ciebie, ponieważ to mi się mocno rzuca w oczy. Ile można być rozsierdzonym na kogoś? Zdarza mi się to samo (tak!), więc wiem że nie jest to przyjemny i pożyteczny stan emocjonalny. Odpuść sobie - życie będzie piękniejsze!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1666242

Doceniam to, co napisałeś.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1666278

Przeświętego Krispina, który wcześniej sprowokował wyzywając od debila, nic takiego nie dotyczy. Jeszcze na bezczela wpadnie z niewinną minką. Rozumiecie, towarzysze- bije wycinanymi wersetami, więc to arcyświęty.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1666288

Zakażony koronawirusem dziennikarz i publicysta Piotr Semka w stanie ciężkim trafił pod respirator.

 

"Właśnie dotarła do mnie informacja o tym, że pod respirator trafił jeden z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce, red. Piotr Semka. Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele" - napisał Mateusz Morawiecki.

"Państwa również do tego zachęcam. Dbajmy o siebie i naszych bliskich i udzielajmy każdego możliwego wsparcia tym, którzy walczą o swoje zdrowie i życie" - dodał premier. 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1666307

 

Wojnę z foliarstwem niepopki przegrywali
Lecz generał Humpty nie załamał się.
Rozpoczął walkę z garstką najwierniejszych
Rozum i godność nie poddały się!

Polska siła
Polski stan
Polska duma
Foliarz down!

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1666352

profesorem, ale generałem jestem po raz pierwszy. ;)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1666356