Demaskirowka kacapskiego trolla c.d.

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Kiedy pierwszy raz odkryłem prawdziwą twarz blogera uważanego ciągle przez niektórych za „polskiego patriotę” nie miałem pojęcia, jak szybko sam dostarczy mi kolejnego argumentu.

Ostatni rusycyzm w wykonaniu 3j powinien otworzyć oczy niedowiarkom. Otóż próbując za wszelką cenę zdeprecjonować mój tekst https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/uraaaaaaaaaaaaaaaa-moskwa-atakuje pisze:

Hoholi taniec HD

Przyznam, że w pierwszej chwili nie mogłem wyjść ze zdumienia. Przecież każdy użytkownik nawet najprostszego edytora posiada tzw. słowniczek. Wystarczy np. napisać słowo dópa, by zobaczyć podkreślone je na czerwono.

W polskim języku słowo Chochoł za sprawą ś. p. Wyspiańskiego jest powszechnie znane, przynajmniej wśród tych, którzy legitymują się co najmniej średnim wykształceniem.

Zatem nie „hoholi taniec”, a chocholi taniec. Spróbujcie zresztą napisać „hoholi” bez cudzysłowu a przekonacie się, ze edytor h wymieni na ch. I to dwukrotnie.

Czy komputer 3j cierpi na dysgrafię? ;)

 

Tylko pozornie sprawa wygląda na drwiny ze staruszka, który przez lata całe nie opanował tajników polskiej ortografii.

Zupełnie inaczej będzie, gdy zajrzymy do słownika języka rosyjskiego.

Tam polski chochoł oddany jest jako хохол. Przez samo h właśnie. To, że nadrzędna reguła obowiązująca w języku polskim każe ruskie x tłumaczyć jak ch najwyraźniej nie jest objęte świadomością дедушки националистa (dziadka narodowca) z Poznania.

 

To jednak nie jedyna różnica. Dziadzio „narodowiec” z Poznania demaskuje się także w warstwie semantycznej.

 

Dla każdego Polaka, wychowanego za młodu na Mickiewiczu, Słowackim, Norwidzie i Wyspiańskim taniec chocholi symbolizuje uśpienie, bezwolność, niemożność czynu. Słynne miałeś chamie złoty róg weszło na stałe do kultury polskiej.

 

Dlatego dla każdego Polaka zwrot 3j świadczy o zupełnym odlocie umysłowym. Po prostu gdyby 3j był Polakiem to zarzucanie mi „chocholego tańca” świadczyłoby o zaawansowanej chorobie umysłowej.

 

Ale popatrzcie na to od ruskiej strony.

 

W narzeczu kacapskim хохол jest jednym z pejoratywnych określeń Ukraińca. Jjj zatem w swojej ruskiej głowinie obrzuca mnie błotem, zrozumiałym jednak tylko i wyłącznie dla innych kacapów.

Wg kacapskiego trolika mój tekst jest „tańcem ukraińskim”.

 

Trzeba więcej, by zdemaskować ruskiego agenta wpływu?

 

Przypominam, że w tekście https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/jjj-patriota-byl wskazałem już inny rusycyzm, demaskujący legendującego się jako polski patriota kacapskiego trola.

 

Pisałem:

 

Jjj pisze, że był synem obszarnika ziemskiego.

Jest to w miarę dokładna kalka z rosyjskiego – землевладелец (dosł. władający, zarządzający ziemią). W Polsce, zarówno w okresie międzywojennym, jak i po II wojnie światowej używano określenia „obszarnik” i miało wydźwięk pejoratywny. Trzeba jednak zaznaczyć, że słowo to popularne było w środowiskach lewicujących prawników, natomiast sami „obszarnicy” mówili o ziemianach, posiadaczach ziemskich czy posesjonatach.

Używanie słowa, jakie po wojnie robiło karierę w partyjnej propagandzie, na dodatek w mocno ruskiej wersji, w moim odczuciu wyklucza, by 3j faktycznie pochodził z rodziny ziemiańskiej. Zbyt bowiem było pogardliwe, by jakikolwiek członek rodziny ziemiańskiej dobrowolnie go używał.


Macie państwo drugi przykład.

Jjj nie tylko, że pisząc wali rusycyzmy, ale na dodatek myśli zupełnie po kacapsku.

 

Niech was nie zmyli jego aktywność „patriotyczna”.

To stary chwyt, rodem z NKWD, w Polsce znany również. Przypominam, że obecna blisko związana działalnością z prezydentem Warszawy Trzaskowskim działaczka LGBT niejaka Jolanta Lange była tajną współpracowniczką SB, rozpracowującą od środka NZS. Ten pierwszy, nie ten fasadowy, powstały dopiero w okolicach okrągłego mebla. Oboje wraz z mężem (także agent) słynęli z radykalnego języka. Jak się okazało było to cechą wspólną wszystkich prowokatorów, umieszczonych w NZS i Solidarności. Jak ktoś jeszcze nie może skojarzyć – Jolanta Lange wówczas nosiła nazwisko Gontarczyk (TW Panna).

 

3j tak samo próbuje być radykalnym „patriotą”.

 

Na szczęście co rusz spod narodowej sukmany wystaje mu kacapska kufajka.

 

Na pohybel zdrajcom i ruskim trollom!

Niech żyje Polska!

 

4.06 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:19)

Komentarze

Mój Word podkreśla, ale nie podmienia z h na ch.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1633018

po rosyjsku prowadził. Próbujecie się Rosjanie kamuflować innych o rosyjskie korzenie oskarżając i myślicie, że "naród głupi wszystko kupi" :)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1633025

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1633026

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tkst z czywstych pwdów spłwł Z. Nbsk njk Ptr. l t był d przwdzn.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1633027

rozmawiałeś z AS, czyżby ona tak jak ty była etniczną rosjanką? No popatrz, popatrz jak nam się wyłania grupa rosyjskich trolli.Tylko czy ty ze słowiańskich Rosjan, czy też z tych chazaraskich? 

Stara metoda agentury, zarzucić innemu, że on to np. rosyjski troll po to by ukryć swoje pochodzenie. Nie na darmo Polacy mówią, że złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1633047

I hohole dowody, wypierdziane z tyłka HD

Poznali się ludzie na tobie Mośku.

U mnie 3200 wejść.

A u ciebie Mośku 700 wejść i ból zadka i zgrzytanie zębami. A na ból zadka, zadzwoń do jazgota, on ma aptekę to ci na hemoroidy powie który lek.

Bo czym bardziej będziesz zaciskał dupsko z nerwów, to ból będzie większy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5
#1633034

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zrsztą cóż c węcj pzstł? w pgrdz Plków, lkcwżn w Rsj.... Plj dlj. Tylk pljsz pd wtr. Młj ncy bmyśln kljnj zmsty, &qt;kłk&qt;. ;)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-10
#1633035

Tylko pytanie, czy pastewny czy cukrowy???

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1633036

hahahahaa HD znów znalazł "dowody" jak był w ruskim więzieniu - normalnie prawie identycznie jak z "pajacowaniem" ;D

Ps. a mi podkreśla i hahaha i chachacha ;)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1633048

Określenie chocholi taniec doskonale pasuje do aktywności HD.

Chochoł, to symbol uśpionego społeczeństwa

Chocholi taniec - wyraża konkluzję o niemożności realizacji idei niepodległościowych.

Winą za taką stagnację umysłową autor "Wesela" obciążył inteligencję, uciekającą od realnej aktywności patriotycznej i społecznej w sferę aktywności artystycznej.

Ewidentnie HD robi na portalu za lokalnego wodzireja chocholego tańca. Prześladuje ludzi zainteresowanych prawdziwą wolnością i niepodległością Polski, ustawicznie pisze ordynarne paszkwile na prawdziwych patriotów, z diabelską satysfakcją donosiciela poszukuje antysemitów, wspiera totalitarny system prawny, naśmiewa się z przedsiębiorców zabiegających o uczciwe warunki do prowadzenia działalności gospodarczej,  walczy o wolność zniesławiania konserwatywnych nauczycieli akademickich przez studentów-genderowców, promuje rozwody, drwi z poważnego traktowania religii katolickiej, etc.

Jjj słusznie dokonał rekapitulacji jego działań. Z takimi ludźmi jak HD nigdy nie zbudujemy suwerennego państwa.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1633051

Humpty Dumpty 4 Czerwca, 2020 - 20:36

" Jjj Rosja Putin KGB ruski troll agent wpływu zdrajca" co z pierwszej ręki masz wiadomości od MOSAD-u??? Czy Putin ci tajne wiadomości przysłał, na mój temat??? Hi hi.

Tylko taki tępak, troll i dzieciuch nie ogarnięty emocjonalnie, może takie fantasmagorie i bzdety wypisywać, bo ból dupska duży.

Tak dalej oraj się sam i wypuszczaj z tyłka swoje rewelacje, na mój temat.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1633060

Kiedy piszę komentarz do czyjegoś artykułu to edytor niczego mi nie poprawia - wielka szkoda. Dlatego nie wiem czy błędy ortograficzne są dowodem na kacapowatość. Z drugiej strony... słowa angielskie poprawia więc może jednak jest to oznaką że język polski nie jest u danego delikwenta ustawieniem domyślnym? Czyli może jednak kacap? Byłby to jednak totalny brak profesjonalizmu więc... kacap amator?

Jeszcze do około 6 lat temu bardzo łatwo było rozpoznać rosyjskich troli po jednym rusycyźmie którego mentalnie nie byli w stanie się wyzbyć. Pisali mianowicie "w Ukrainie". Rosjanin nawet dobrze mówiący po polsku nie był w stanie przełamać się i napisać "na Ukrainie". W ich świadomości jest to zwrot pejoratywny więc jechali po rosyjsku.

W ten sposób demaskowąłem ich i podawałem to jako niezbity dowód na to kim są. I to był mój błąd - nagle przestali bywać "w Ukrainie". Naczelny trol wydał instrukcje i jak nożem uciąć od pewnego dnia wszyscy oni jeżdżą na Ukrainę zamiast do Ukrainy. Jedyni którzy teraz tego zwrotu używają to są bogu ducha winni Ukraińcy, ale to jest zrozumiałe -w ich języku tak się mówi. Smutne natomiast jest to że niektórzy młodsi Polacy, nawet w głównych mediach, zaczynają powtarzać po Ukraińcach i mówią W Ukrainie! Na zwracaną im uwagę twierdzą że obie formy są poprawne ha ha ha! I pomyśleć że przez pierwszych 40 lat mojego życia nie usłyszałem nawet jeden raz by Polak powiedział "w Ukrainie". Czekać tylko aż Polacy zaczną mówić "w Węgrzech", w Mazowszu, we Śląsku i w Pomorzu...

Na szczęście jest inna rzecz która zawsze zdradzi rosyjskiego trola i to w 100%. Nie podzielę się tym jednak z oczywistych powodów - to tak jakby pokazać Niemcom klucz do ich Enigmy. Zrosztą... kto ma wiedzieć ten doskonale to wie.

 A ja jedynie żałuję że ten tekst nie został poprawiony przez polski edytor. Aż ciarki przechodzą ile musi roić się w nim błędów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1633164

chyba jedyne co nas różni to pogląd na prawo do posiadania broni. Być może po ostatnich rabunkach, podpalaniach i atakach bandytów na niewinnych ludzi, oraz bezsilności policji zmienił Pan zdanie. W tej chwil lawinowo rośnie ilość podań o prawo do posiadania, a w sklepach z bronią brakuje amunicji, sam to sprawdziłem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1633182

Niestety ale tutaj zdania nie zmienię. Strzelam z przyjemością ale tylko na strzelnicy i tam też wypożyczam broń. Albo idę ze znajomymi z których każdy ma po 20 różnych gnatów (poważnie).

Co ciekawe - nawet ci moi znajomi zaczynają zmieniać zdanie i widzą największy problem Ameryki właśnie w potopie broni.

Mam tyle złych doświadczeń z tym związanych że nawet nie będę zaczynał. No i nie znam NIKOGO kogo broń uratowała z opresji. Natomiast na odwrót, gdzie była powodem tragedii - takie przypadki znam. Miejscowość w której mieszkam, a raczej jego dzielnica gdzie jestem jedynym Polakiem, praktycznie nikt tutaj nie posiada broni mimo że większość to rodowici biali Amerykanie. Od czasów tych zamieszek policja krąży u nas non-stop. To ich zadanie by zapewnić nam bezpieczeństwo. Czuję się prawie tak bezpiecznie jak w Kanadzie gdzie mieszkałem. Również po nocach włóczę sie z psem po parkach i lasach i nawet do głowy mi nie przychodzi że pistolet cokolwiek by zmienił. Kiedy nie masz 100% pewności że pociągniesz za cyngiel, jesteś znacznie bezpieczniejszy nie mając pistoletu. Jeśli dojdzie do sytuacji że poczuję potrzebę posiadania broni by zapewnić sobie bezpieczeństwo to możesz być pewiem - jeszcze tego samego miesiaca spakuję graty i przeprowadzę się do Polski.

Polecam to wideo: https://www.youtube.com/watch?v=1VNwVlgPlqg

Dave myli się w nim w sprawie powodu dla jakiego rząd pozwolił, a nawet zachęcał (!) by obywatele mieli broń, ale co do reszty dosyć dobrze oddaje rzeczywistość.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1633306

A ja myślałem, że dziadek pochodzi z Tyrolu. I jodłować mu się zachciało - hoho-li, hoho-li, holi, holi ho li!

No tak... twoja wersja jest dużo lepsza. No to mamy ruską zużytą wtykę. Z nienawiścią do Ukraińców i Chazarów jednocześnie, co wskazuje, że nie jest litwakiem, tylko oryginalnym, semickim żydem. Na dodatek również z nienawiścią do "kułaków", czyli jakichkolwiek rolników - niekołchoźników. A teraz na dodatek w poważnym stanie paranoi. Ja się wyłączam - jest gorszy od koronawirusa.

Ale popatrz jaka tu silna grupa jego współplemieńców: panie - Patria i Rebeliantaka; panowie - ten komiczny Zwisiak Różowy vel Lesio 1, Romcio od USi i ten Solidny od X. Czyli piątka. A nie są to tu ich całe siły.

Więc uważaj - połączone siły FSB i Mossadu mogą być groźne.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1633316