COVID-19. Wielka Zmowa

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Marian Hemar wielkim poetą był. Okazuje się, że antycypował naszą epokę.

Zanim jednak zacytuję jego słowa popatrzmy przez chwilę na… NP.

Oto świeżo upieczona blogerka NP Alina (z racji na wyraźne wschodnie ciągoty nazywanej St...Aliną) w oczywisty sposób bałwanieje do kwadratu, jak można to określić cytując Józefa Szwejka.

W poście pod własnym tekstem przestrzega nas następująco:

SZCZEPIONKI NA COVID-19 SĄ BRONIĄ MASOWEJ ZAGŁADY I MOGĄ ZMIEŚĆ LUDZKOŚĆ Z POWIERZCHNI ZIEMI

https://niepoprawni.pl/comment/reply/158872/1665394

Niestety, jej rozpaczliwe ostrzeżenie, zawarte w poście pod własnym tekstem wydaje się być jak najbardziej szczere.

Blogerka podaje link do strony niejakiego Dakowskiego. A zatem podążmy za jej wskazówką.

I tak oto trafiamy na tłumaczenie aglojęzycznego tekstu byłego lekarza Vernona Colemana (stąd dr przed nazwiskiem podobnie jak u Oparenki. Nie ma to jednak nic wspólnego z posiadanym stopniem naukowym i w Polsce nie powinno być stosowane), w którym aż gęsto od grożących rzekomo zagrożeń.

Otóż Coleman pisze o Planie Zagłady, przy którym Holocaust pozostaje incydentem nie wartym nawet wzmianki:

Wiemy, że złowroga elita, promotorzy Agendy 21 i Wielkiego Resetu, od początku zamierzali zgładzić 90% - 95% światowej populacji.

Ale się nie udało, więc liczba ofiar może być mniejsza. To jednak i tak nie chroni nas przed TRAGEDIĄ:

Niestety, obawiam się, że jest prawdopodobnie zbyt późno, by uratować wielu z tych, którzy otrzymali szczepionkę. Miliony zostały skazane na zagładę i obawiam się, że wielu umrze po kolejnym kontakcie z koronawirusem.

Ale coś poszło bardzo źle z planami elit.

W rezultacie wydaje się, że ci z nas, którzy się nie zaszczepili, również znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Powinniśmy utrzymywać nasz system odpornościowy w doskonałym stanie poprzez rozsądne odżywianie i przyjmowanie suplementów witaminy D. I być może, w pewnym momencie, będziemy musieli trzymać się z dala od tych, którzy przyjęli szczepionkę. Obawiam się, że są oni teraz bardzo realnym zagrożeniem dla przetrwania ludzkości.

Już od bardzo dawna ostrzegam przed niebezpieczeństwami szczepionek na COVID-19. Wiem, że w istocie nie powinno się tych preparatów nazywać szczepionkami (by to umożliwić, zmieniono oficjalną definicję szczepionek), ale jeśli określam je “terapią genową”, to ci, do których próbujemy dotrzeć, i którym powiedziano, że są to szczepionki, po prostu nie zorientują się o co mi chodzi.

Prawie dokładnie rok temu ostrzegałem, że jednym z powodów wyolbrzymiania ryzyka związanego z koronawirusem jest ustanowienie obowiązkowego programu szczepień.

Były lekarz prostymi, żołnierskimi jak ongiś u Jaruzelskiego słowy, wskazuje na przyczyny istniejącej jego zdaniem mistyfikacji:

Fałszywa pandemia COVID-19 została wykreowana po części dlatego, żeby znaleźć pretekst dla szczepionek - a nie po to, by szczepionka powstała jako rozwiązanie rzekomego zagrożenia stwarzanego przez COVID-19.

Od miesięcy ostrzegam, że eksperymentalne szczepionki są niebezpieczne i wywołują wiele potencjalnie śmiertelnych skutków ubocznych. Mylą się celebryci i wielu lekarzy dodających otuchy. Słusznie wskazywałem, że szczepionki mogą zabić więcej ludzi niż COVID-19.

Ale teraz wydaje się prawdopodobnym, że szczepionki mogą być w przyszłości odpowiedzialne za śmierć setek milionów ludzi, którzy nie zostali zaszczepieni.

Linku nie podaję, kto chce, ten znajdzie.

Prawda, jakie to przerażające?

Miliony skazane na zagładę; na szczęście jest Dakowski, (St)Alina, Krystyn, Rebeliantka i jeszcze paru, by pokazać nam grożący sPiSek.

Trzeba tylko otworzyć uszy i przetkać oczy. Albo odwrotnie, w każdym bądź razie jakoś tak… ;)

Jak już zdążyliście się zorientować cierpię na daleko posuniętą tomaszowatość. Innymi słowy – nie uwierzę, jeśli sam nie dotknę.

Okazuje się, że wystarczy tylko poszukać informacji o autorze tego wstrząsającego tekstu, mającego zdemaskować nowy Powszechny Plan Zagłady.

ZONK! Były lekarz Vernon Coleman (rocznik 1946 – czyli 75 lat) jest jednym z największych w Wielkiej Brytanii oszołomów.

Jak podaje wikipedia (anglojęzyczna, korzystam więc z tłumacza google’a):

To angielski teoretyk spiskowy , działacz antyszczepionkowy , zaprzeczający AIDS , bloger i pisarz, który pisze na tematy związane ze zdrowiem ludzi, polityką i problemami zwierząt. Medyczne twierdzenia Colemana zostały szeroko zdyskredytowane i opisane jako pseudonaukowe. Wcześniej był felietonistą i lekarzem ogólnym (GP).

I dalej:

Pisząc dla gazety The Sun w latach 80-tych, Coleman zaprzeczył, że AIDS stanowi poważne zagrożenie dla społeczności heteroseksualnej. Później stwierdził, że AIDS to mistyfikacja , pisząc: „Obecnie uważam, że choroba, którą znamy jako AIDS, prawdopodobnie nie istnieje i nigdy nie istniała”. Takie twierdzenia zostały odrzucone przez środowisko medyczne.

Nie wiem, czy ktokolwiek ze zwolenników Teorii Ludobójczego sPiSku a la Dakowski broniłby tezy, że AIDS nie istnieje.

Szczerze wątpię, by tak było.

Czemu jednak bezkrytycznie powtarzają kolejne oszołomskie brednie faceta uważającego AIDS za wymysł pozostaje słodką tajemnicą ich i im podobnych.

Kiedyś, z okazji kolejnych wyborów, padło hasło, by Żydzi głosowali na Żydów, Polacy na Polaków, chrześcijanie na chrześcijan itd.

I choć zostało zjechane przez postępowców jak mało które po latach widać wyraźnie, że odzwierciedla panujące w społeczeństwie tendencje.

Oszołomstwo za swoich idoli uważa bowiem wyłącznie innych oszołomów.

Niestety, im ktoś wygłasza większą bzdurę, tym więcej idiotów przystaje w zachwycie i słucha z rozdziawionymi ustami.

 

Pora zatem, by powrócić do Hemara. Otóż pisał on, pewnie w porywie natchnienia prawdziwie profetycznego:

Gotowiście na wszystko?
Ha, dobrze, jam też gotów.
Słuchajcie: światem rządzi
wielka zmowa idiotów.

Światem rządzi sekretna
pomiędzynarodówka
agresywnego durnia
i nadętego półgłówka.

 

I to by było na tyle, jak mawiał ongiś prof. Jan Tadeusz Stanisławski.

 

Wykorzystano informacje:

https://en.wikipedia.org/wiki/Vernon_Coleman

 

19/20.03 2021

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:12)

Komentarze

Ci którzy się szczepią,mówią, że robią to dlatego,że boją się o swoje życie i zdrowie.

Ci którzy się nie szczepią,też mówią,że robią to dlatego,że boją się o swoje życie i zdrowie.

To którzy mają rację?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1665716

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

kstrmlnym dtm.

Czym nnym bwm są nwt nzsdnn wątplwśc, czym nnym szrzn flrskch pglądów. t w tk spsób, jkby t był &qt;njwyższ prwd&qt;.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1665720

fiu, fiu!

"Tekst poświęciłem ekstremalnym idiotom" - i dobrze, że się pod nim jako ten max-idiot podpisałeś H-D

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1665727

Jerzy Zięba SZCZEPIENIA CZ.30

https://www.bitchute.com/video/9YjcvETQjdqk/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Alina

#1665728

Alina to specyficzny przypadek, dawniej brylowało tu paru takich ale do tej wybitnie nie dociera jej stan, jak Rebe- co napisze (przeklei), to święte bo w magiczny sposób ma się stać prawdą objawioną. Dzielnie sekunduje jej paru udających normalnych, którzy nieco wyżej stawiają kwestię swego wizerunku, tego jak są odbierani i jaką maską budują dla siebie, by czuć się lepiej. Foliarstwo ponad podziałami. Można im pokazać jawne kłamstwo ale nic nie wpłynie, dla nich to cały świat kłamie, tylko czy wygrają w walce z rzeczywistością? Obecnie chowają się za maską dewocji, by przenieść problem na walkę religijną, swoją droga żałosne, ci ludzie pojęcia nie mają o swej deklarowanej wierze

Niedawno, tydzień temu, znalazłem taki rodzynek od inszej

sytuacja w   "domach spokojnej starości" jest niemal identyczna w całej Europie i Ameryce. Szczepienie w pierwszej kolejności seniorów, zgony, od 25 do ca 35% rezydentów w dzień szczepienia lub w ciągu następnych kilku dni.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665743

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tradycyjną medycynę i zaczął się leczyć wg zaleceń p. Zięby. Jedyny pożytek, że długo nie cierpiał.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1665745

Łżesz jak zwykle, więc ....*************************

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1665759

znowu te lewackie zaklęcia? oj bo krispiny prześwietlą, czy aby na pewno nadajesz się do elitarnego klubu prawicy i rozkażą paść na kolana. podziwianie siwaka, pająka i poręby okaże się niewystarczające. nie wyskrobuj Żyda, Żyd się Polsce zawsze przyda

macie tu, Galino, specjalnie coś dla was, postępowego głosu nowego pokolenia

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665785