Цезары - новая культура

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kultura

Kiedy piszę o polskojęzycznym portaliku mimo woli palce same wyszukują tłumacza google’a tak, by można było tytuł przełożyć od razu na sowiecką inter lingwę, czyli na rosyjski.

 

To tylko słowa wyjaśnienia kierowane do Cezarego Niebieskiego, admina dzielnie walczącego z Polakami.

 

Jako ten, którego krytyczne teksty pod adresem „opiniotwórczego” polskojęzycznego portaliku są żywo czytane przez NEon-ową wierchuszkę z przyjemnością odnotowuję, że po arcie Неон24. Мы все здесь поляки u oparowych zaszła zmiana.

Antypolski i antybiałoruski paszkwil zleciał z bannera, w miejsce jego natomiast dyżurny admin Cezary Niebieski wkleił tekst Cezarego Niebieskiego pod jakże gorzkim tytułem: Lepiej wypić szklankę wody niż zrobić z siebie

Nie tylko mój ulubieniec postanowił wszcząć krucjatę o zaprzestanie mowy nienawiści czy jak tam w końcu ją zwał.

Co prawda na razie tylko wobec osób homoseksualnych. Biorąc pod uwagę metrykalny wiek Zawiszy należy przypuszczać, że lżenie innych i publicznie pomawianie a także rozpowszechnianie powstałych w ubeckim stylu fejków Cezary będzie kontynuował.

Jedyny wyjątek stanowią ludzie homoseksualni. Brak mowy nienawiści wobec polskich patriotów, katolików, ojców rodzin, przedsiębiorców, wyborców PiS itp. Cezary Niebieski alias Zawisza Dobrowolski widocznie zachował sobie na kolejne wcielenia. ;)

 

Wielki admin wali zatem pryncypialnie:

 

Jak wiemy, są teksty pisane bardziej emocjonalnie i czasami słowo wykraczające poza ogólnie uznawane za kulturalne są dopuszczalne, ale tekst nie może być wylewem jadu skierowanego przeciw osobom o innych poglądach czy też preferencjach. Tu kilka przykładów z tekstu: „Jeżeli żydolewackim profesorom…” Na jakiej podstawie autor stosuje to określenie? Jeśli autora lub też prof. Czarnka nazwę autorem „żydoprawackim” to będzie prawidłowe?

Ogólnie przyjętym określeniem dla osób homoseksualnych jest właśnie „homoseksualni”, a nie „pederaści”, „pedały” itd. itp. Jak wiadomo w Polsce homoseksualizm nie jest prawnie zabroniony, za to przypisywanie osobom homoseksualnym zboczeń w stylu zoofilii, pedofilii jest tak samo zgodne z prawdą jak przypisanie Kościołowi zboczenia pedofilii. Są jednostkowe przypadki, ale badania naukowe nie potwierdzają jakoby zoofilia była powiązana z homoseksualizmem i tak samo może występować wśród osób homoseksualnych jak i heteroseksualnych. Teksty w stylu "Lewactwo i różne śmiecie rowerowe" wskazują iż autor ma duże problemy, ale może niech w tej sprawie wypowiedzą się osoby bardziej kompetentne.

 

No zacząłbym klaskać. Gdyby nie jedno ale… Otóż Zawisza Niebieski jeszcze dzisiaj wychwalał rzekomy patriotyzm byłego na szczęście blogera NP który słynął z wyzywania tych, co nie lubi, różnego rodzaju odmianami słowa żyd. W jego odczuciu bowiem „żyd” było obelgą gorszą nawet od staroafroamerykańskiego określenia motherfucker.

 

Żydzi jako obelga tak, ale wara od pedałów!

 

Swoją drogą jestem ciekawy, jak Zawisza określa czynność wykonywaną przez rowerzystę.

Gejowanie?

No to wszystkiego najlepszego. Idź Czarku do sklepu rowerowego i poproś o geja.

Co najwyżej dostaniesz z liścia od krewkiego sprzedawcy.

Albo wciągnie cię na zaplecze.

 

16.10 2020

 

 

Ps. A swoją drogą szanowna młodzieży ten akurat tekst Zawiszy Czerwonego (pardon, chyba pomyliłem kolory?) moim zdaniem jest jego najlepszym, przynajmniej za ostatnie 1,5 roku, jakie spędziłem już na NP.

Przede wszystkim widać, że autor nie kopiuje cudzych poglądów, ale pisze sercem. Widać więc jego szczerość.

Szkoda jedynie, że ta jego asertywność dotyka tak wąskiej dziedziny, jaką jest homoseksualizm.

Wyczulony na odczucia homoseksualistów pozostaje zupełnie głuchy na odczucia katolików czy polskich patriotów. Drwi z innych, a jednocześnie oburza się, gdy ktoś całkiem nieświadomie jak Kula Lis dotyka go w najbardziej intymne miejsce.

 

Pora więc Czarku na zrewidowanie polityki NEon24. Ranicie Polaków, gwałcicie podstawowe zasady prawne.

Przemyśl to. Artem na NEon24 właśnie dowiodłeś, że nie jesteś tylko bezmyślnym bydlakiem na służbie Putina, ale stać cię na refleksję.

 

 

fot. pixabay

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:11)

Komentarze

Gdy spasiony na ubeckim chlebie wieprz jeszcze POlitykuje pal licho.Ale gdy pedał staje w obronie pedała to jakoś wcale mnie/nas  tu nie dziwi
Solidarność stadna?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648321

To już zaczyna wyglądać na poważny defekt mózgu. ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1648324

Krystyna Rebe Goldblum......... Jakież to romantyczne

.......homoś w spódnicy ? tak dla niebinarnego Dobro...Wolskie(EGO) pytam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648325

w języku w jakim mu kołysanki śpiewała. Jak widać zaorany Humptuś wzywa pomocy "matiuszki" po rosyjsku. No cóż, "Bohaterem Sovietskowo Sojuza" to ty nie zostaniesz, "Carem toże nie budiesz" a miałeś taką nadzieję. Od dawna wiadomo, że dyskusji Polaków nie rozumiesz, ale teraz gdy trzeba stosować maszeczki lub przyłbicę, oglądanie portalu przez przyłbicę i szybę rzeczywiście czytania ze zrozumieniem nie ułatwia. Mmiłej nocy Tawaruszczi Jerzy pozdrowienia dla przynogawkowego, postaramy się kość mu znaleźć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648326

Możesz już przestać im służyć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1648328

Kiedyś to polski szlachcic na okrzyk "wici" ojczyznę bronić bieżał. potem polska husaria wrogów po polu rozstawiała, ale gdy nastali twoi, to uznali,że teraz Polski będą bronić żołnierze "Krasnoj Armii". Pogoniliśmy ich. I znów nastali komuniści i uznali, że polski żołnierz Polski nie obroni, musimy na nasze tereny ściągnąć kolejne obce wojska, tym razem z USraela. Targowica błagała Carycę Katarzynę o wsparcie wojsk rosyjskich, Duda jeździł do Trumpha o wsparcie wojsk USraelskich. Historia kołem się toczy. Ile razy komuna nami rządzi tyle razy polski żołnierz kraju nie potrafi bronić. Po prostu polski żołnierz widząc zdrajców w pewnym momencie stanie przeciw nim. Żołnierz obcy takich skrupułów mieć nie będzie.

Pooglądaj sobie jak pod Kłuszynem twoi wiali przed naszą husarią aż portki gubili, 

Popatrz na chwałę polskiego oręża, twoi nigdy tego nie zaznali

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648331

Genialnie w bardasze Richarda podsumował wpis tego pedała inny administrator.

Cwel broni cwela i za chwilę tenże cwel pewnie napisze notkę w obronie nekrofilii i pedofilii co nikogo w Toy-Toy-u nie zdziwi.To jego sens życia i....bycia.

Pozostale komentarze kelnerów i kelnerek z zaplecza kasyna Leon23 nie pozostawiają najmniejszych złudzeń kim jest ten pederasta

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648339

;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1648351

czymś takim:

Tu dialog w bardziej przyjaznym ci języku.

A jak twój przynogawkowy coś wklei, to dwóch kochających się facetów. A ty na polskim portalu znajomością cyrylicy się chwalisz? Przypomnę ci słowa: "Polacy nie gęsi i swój język mają". A dlaczego po przeczytaniu przez szybę tekstów z Neon przychodzi pisanie po rosyjsku? Przecież najpierw donos do przełożonych w tym języku piszesz. I nie opowiadaj nam, że ci mamusia kołysanki po rosyjsku przez Google translatora śpiewała. Pokazywałeś to w dyskusji jak znakomicie ten język matki znasz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648333

Ale teraz przynajmniej każdy już wie, skąd u ciebie taki damski słowotok. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1648349

Maly atlancie.Czy wiesz czym jest szacunek do własnej osoby.Czy obce jest ci to pojęcie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1648359

różnie może być. o jego szefie też różnie mówią, więc mógł nakłonić swojego pazia cezarego do takich wydziczeń. piękny rysiek zdaje się miał opinię pedalskiego lizusa, w końcu dla otoczenia miał podejrzane układy (wujek w KC) i był zbyt wymuskany. gdy chwilowo wyleciał z uczelni "mieszkał z kolegą". po uczelni wojskowi też go tak prosto kwitowali. tak było też z tym zwalnianiem się z woja- jedyną drogą, by wojsko się go stało pozbyło, było uznanie za nieprzydatnego, czyli nienormalnego umysłowo lub seksualnie. po wyjeździe też grał ofiarę prześladowań, sugerując że to za rzeczy osobiste (bo przecież dysydentem politycznym nie był). w australii również kręcił się w środowiskach homo ale i żydowskich finansistów- przekrętasów (niektórzy powiązani z magnatami finansów a nawet nowojorskimi gangsterami obracającymi kasą). w takie środowiska nie wchodzi się znikąd, biznesów czyli ustawionych kontraktów na podstawie uzgodnień z rautów też się nie da byle komu robić, nawet na dyzmę trzeba wejść w jakieś towarzystwo. zachowania w rodzinie też bardziej pasują do osoby niewiastosceptycznej. nawet po powrocie do Polski, stare plotki odżyły. tak więc niebieski hemeroid pasuje jak najbardziej do swojego pięknego ryśka.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648367

pozdrawiamy niebieską rebeliantkę

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648378

jest tak, jak to dawno założyłem a rzeczywistość przynosi dowody każdego dnia. dla nich te różne hasełka to tylko preteksty.

wiadomo, że niebieski nie powiedział nic, gdy zaczęły się jazdy na linii prawica-homo a aktywował się kodziarsko teraz, by poprzeć list ambasadorów na temat LGBT (kim trzeba być, by poprzeć coś takiego przeciw Polsce a oparte na kłamstwie?) i mieć oręż przeciw Morawieckiemu. akurat go jakieś geje obchodzą, liczy się, że szurek znalazł sobie kolejny pretekst.

zresztą ma coś przeciwko wytykaniu lewactwa a narzeka, jakoby nie można tak obrażać katolików- co jasno powinno pokazać jego poglądy.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648421

Kto broni pedałów.....  tylko pedał

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648442