Bumerang antyszczepionkowców

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Okazuje się, że zwolennicy nazywanego doktorem i epidemiologiem emerytowanego lekarza medycyny Zbigniewa Hałata (71 lat) za nic mają oświadczenie jedynych kompetentnych w sprawie szczepień ludzi w tym kraju. Nie powinno to dziwić, wszak fanatyzm ma to do siebie, że każe odrzucać każdą racjonalną wypowiedź, jeśli choćby tylko o ciut różni się od wdrukowanych przekonań.

Skoro jednak 29 profesorów wspartych piątką doktorów habilitowanych na wiarę nie zasługuje, przybliżmy teorie, jakie bez wątpienia zastąpiły w mózgach hałatowców racjonalne rozumienie świata.

1.

Ta teoria należy chyba do najbardziej rozpowszechnionych. Oto nad Wisłą i kilkoma innymi rzekami, Bugu i Nysy nie wyłączając, ma już niedługo zaistnieć inne Państwo. Tyle, że trzeba zrobić tu trochę miejsca:

Żydowskie ludobójstwo szczepionkowe na Polakach idzie pełną parą.

Jak donoszą portale internetowe szczepienia masowe Polaków stały się już codziennością. Czy naprawdę ludzie tak bardzo chcą się szczepić? Czy naprawdę nie ma już w Polsce żadnej siły zdolnej przerwać to żydowskie ludbójstwo na szeroką skalę? Chyba już wszyscy widzimy kto najbardziej nawołuje do szczepień (ŻYDZI!), chyba już wszyscy widzimy kto domaga się coraz więcej szczepionek i to w trybie pilnym, chyba już widzimy że obecne rządy nie cofną się już przed niczym byle nas Polaków wymordować!

(…)

Czyż nie widzicie że Żyd nas morduje, że Żyd nas wykańcza biologicznie i że w zeszłym roku namiestnicy żydowscy w Polsce u władzy zamordowali już około 50 tys. Polaków? To są szaleńcy! Oni nie cofną się przed niczym! A my co? Czekamy biernie na śmierć?

Tako rzecze samozwańcza „prezydentka” Teresa Garland, znana nie tylko z „polskiego” portaliku, ale i z tego, że swoje równie głębokie przemyślenia co rusz wysyła na prywatne maile osób uważanych przez nią za wpływowe w jakimś tam stopniu.

Co więcej, prezydentka przedstawia nam hierarchię świata:

… jeśli amerykański żołnierz zabije Polaka, nie ponosi żadnej odpowiedzialności, a na odwrót jeśli Polak zabije Amerykańskiego żołnierza czy amerykańskiego cywila to będzie sądzony w USA gdzie poniesie za to karę śmierci. Umowa o pobycie wojsk amerykańskich w Polsce, nie uwzględniła odpowiedzialności Żydów za zabicie Amerykańskiego żołnierza, co oznacza że Żyd będzie mógł zabić żołnierza amerykańskiego bez żadnych konsekwencji.

Powyższe arcymondrości wyczytać można na „polskim” portaliku.

2.

Ba, poza powyższym, wietrzącym w pandemii COVID-19 spisek żydowski, istnieje również wizja kary bożej, jaka została zesłana na Ludzkość:

Pismo Święte naucza, że choroba jest wynikiem grzechu - łamaniem Przykazań Boga.

Grzech i choroba to jedno i to samo. Podobnie odpuszczenie grzechów, uzdrowienie i zbawienie to jedno i to samo.

Dlatego TYLKO Bóg może nas Uzdrowić-Zbawić NIKT inny!

Pan Jezus kiedy chodził po ziemi ODPUSZCZAJĄC GRZECHY - UZDRAWIAŁ chorych, przywracał wzrok niewidomym, wskrzeszał umarłych...

Dlatego, aby nie chorować musimy nie grzeszyć, czyli spełniać Przykazania Boga.

A skoro grzeszymy, potrzebujemy Zbawiciela, bo tylko On może odpuścić nam grzechy!

Szczepionka nie jest Zbawicielem, więc nie może spowodować, abyśmy nie zachorowali, bo nie odpuszcza grzechów!

Wierzenie, że szczepionka zabezpieczy nas przed chorobą jest wiarą w ANTYCHRYSTA.

Szczepienie się jest przyjmowaniem znamienia Bestii, jest składaniem pokłonu szatanowi.

Zastanawiam się tylko, czy jak autorka powyższego tekstu złamie nogę, to czy kuśtyka do lekarza, by jej założył gips, czy też rozbiera się do naga, wyjmuje zza kredensu pejcz i biczuje się do krwi, śpiewając przy tym psalmy? A jak już d… i plecy pokryją się odpowiednio krwawymi pręgami noga trach!!! zrasta się z powrotem.

Bo żeby złamać nogę najwidoczniej musiała zgrzeszyć, zatem tylko pokuta ją mogła uleczyć.

3.

Tak czy inaczej za pandemią (której nb. nie ma wg 80% tych samych ludzi, jednocześnie uważających jw.) stoją Oni.

Generalnie siły Zła – transcendetne lub też żydowskiego spisku. Ba, w Polsce to nawet sPiSku.

Jeśli jednak wskazać rodzimoszurom oczywistą oczywistość, że Izrael należy do krajów, w którym akcja szczepienia antycovidowego jest najbardziej zaawansowana na świecie prócz drwiącego uśmiechu ludzi-którzy-znają-prawdę możemy co najwyżej usłyszeć, że to ściema dla gojów. Rozpowszechniana, ma się rozumieć, przez hasbarę oraz syjonistycznych pożytecznych idiotów.

4.

Tak to wygląda. Człowiek rozumny, choćby nawet pojęcia nie miał o medycynie, genetyce, wszelkich zarazach itp. po zapoznaniu się z argumentacją antyszczepionkowej szurii ma tylko jeden racjonalny wybór.

Otóż trzeba się zaszczepić.

Paranoiczna, popadająca w śmieszność argumentacja antyszczepionkowców powoduje, że w świadomości przeważającej liczby osób grupa ta jawi się jako szajka wrogów racjonalnego myślenia.

Coś pomiędzy tymi, co to na widok burzy zapalają gromnicę a tymi, którzy uważają, że prawdziwy Sławianin nóg nie myje.

Bo przecież stopy obmywa się tylko na ostatnią drogę.

 

A bardziej uczenie - antyszczepionkowcy zrobili wszystko, by osiągnąć coś, co uczenie nazywane jest efektem bumerangu.

Wystarczy tylko zagłębić się w ich argumentację by... nabrać ochoty na szczepienie.

Doprawdy, to o wiele więcej, niż dokonały wszystkie rządy i agendy WHO itp. nawołujące do szczepień.

Czapki z głów….. ;)

 

 

19.01 2021

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:12)

Komentarze

Nic nie mają wspólnego.

Cytuję opinię dr Hałata z "Do Rzeczy":

Ludziom proponuje się program, który nie gwarantuje bezpieczeństwa

Człowiek ma jedno życie, nie patrzymy tutaj na szarą masę ludzką tylko na indywidualnego człowieka. Personalizm jest podstawą medycyny – stwierdził na antenie Radia WNET epidemiolog dr Zbigniew Hałat.

(...) epidemiolog dr Zbigniew Hałat pozostaje sceptyczny wobec samej szczepionki i związanych z nią działań władz. – Zastanawiam się, jak pomóc ludziom, którzy będą poszkodowani przez ten program - eksperymentalny, który miał się skończyć za dwa lata. Pierwsza myśl - z czego ci ludzie się będą utrzymywać, leczyć jeśli zostaną poszkodowani przez szczepienia? – mówił na antenie Radia WNET.

Ekspert krytycznie podchodzi do masowej akcji szczepień z uwagi na wiele niepożądanych reakcji na szczepionkę. Dr Hałat ocenił, że w Polsce panuje pogardliwy stosunek władzy do obywateli. – Proponuje się ludziom taki program, który nie ma w sobie gwarancji bezpieczeństwa pacjenta – wskazał, dodając, iż z góry należy przewidzieć kompensację.

Gość Radia WNET zwrócił uwagę, że w Stanach Zjednoczonych istnieje dokładna lista z podziałem na objawy i godziny ich wystąpienia, jeśli chodzi o powody do otrzymania odszkodowań, podczas gdy w Polsce takie rozwiązania są dopiero zapowiadane. – Przyglądając się legislacji amerykańskiej widzimy, że to nie jest zwykłe powikłanie poszczepienne – mówił.

Dr Hałat mówił też o odgórnym nacisku wywieranym w kwestii szczepień. – Jeżeli z góry się zakłada że program jest skuteczny i bezpieczny (...) to tworzy się pewien nacisk na zawód medyczny – wskazywał.

– Człowiek ma jedno życie, nie patrzymy tutaj na szarą masę ludzką tylko na indywidualnego człowieka. Personalizm jest podstawą medycyny – podkreślał dalej ekspert. Epidemiolog powiedział, że nawet Światowa Organizacja Zdrowia [WHO] kwestionuje przekonanie, które jest u nas propagowane, jakoby zaszczepieni nie roznosili choroby. WHO oceniło, iż zaszczepieni powinni podlegać takim samym restrykcjom, jak wszyscy inni. Jak dodał, ozdrowieńcy też mogą roznosić wirusa.

https://dorzeczy.pl/kraj/168755/masowe-szczepienia-dr-halat-ludzom-proponuje-sie-program-ktory-nie-gwarantuje-bezpieczenstwa.html

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1658830

Brat już nie jest u niej "sądem najwyższym i trybunałem konstytucyjnym" w jednej osobie? Niepojęte..... ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1658838

a mi nic do tego.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1658842

najbliższa rodzina jej w tym pomaga. A zatem nie dziw się, że jej oczywiste wariactwo może być poczytane za twoje własne. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1658844

Nic mi też nie wiadomo o działaniach wspomagających mojej rodziny, ani o tym, aby był związek między opiniami pani Garland, do których oryginalności ma ona prawo - jak każdy obywatel - a opiniami i stanowiskami w sprawach epidemiologicznych profesjonalisty dr Hałata.

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1658848

Przecież pojęcia nie ma o współczesnej genetyce. Praktykować jako lekarz zaprzestał 40 lat temu z okładem. Owszem, jest publicystą niezbyt wysokiego lotu, potrafi rozbujać różnych szurów, czego jesteś przykładem, ale poza tym mój lekarz rodzinny reprezentuje wyższy poziom. Nie tylko mój zresztą.

A co do twojej rodziny - czyżbym się mylił, że brat twój Janusz został Prezesem Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego z namaszczenia Garlandówny?

Tutaj masz zresztą "dekrety" panny prezydentki:

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/07/26/powstal-spoleczny-trybunal-prawa-naturalnego/

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1658851

https://wnet.fm/2021/01/15/dr-halat-o-szczepieniach-ludziom-proponuje-sie-program-ktory-nie-ma-w-sobie-gwarancji-bezpieczenstwa-pacjenta/

Czym się różni polskie i amerykańskie podejście do kwestii szczepień? Jakie mogą wystąpić skutki uboczne szczepionki? Dr Zbigniew Hałat o naciskach na lekarzy, cenzurze w mediach i propagandzie rządu.

Dr Zbigniew Hałat podkreśla, że naciski z góry wykluczają obiektywność lekarzy. Informuje, że został zablokowany na Twitterze za podanie za Reutersem informacji o 32-letniej lekarce z Meksyku, która dostała drgawek po szczepionce. Stwierdza, że:

"Jeśli chcemy zachować swoją rolę obrońcy wolności na świecie przynajmniej powinniśmy zachować w propagandzie państwowej powściągliwość".

Rozmówca Magdaleny Uchaniuk tłumaczy, że działania niepożądane to przede wszystkim choroby immunologiczne, a także ciężkie objawy u ludzi, którzy byli w fazie wylęgania choroby. Dodaje, iż w przypadku osób, które wcześniej szczepiły się na grypę są właśnie przekonania takie, że te szczepienie [na koronawirusa] może spowodować niekorzystną reakcję organizmu.

Stwierdza, że sama Światowa Organizacja Zdrowia kwestionuje przekonanie u nas propagowane jakoby zaszczepieni nie roznosili choroby. WHO oceniło, iż zaszczepieni powinni podlegać takim samym restrykcjom, jak wszyscy inni. Nasz gość wskazuje, że ozdrowieńcy też mogą roznosić wirusa.

"Opowiadam się za wczesnym leczeniem wczesnych objawów"

Według lekarza skuteczniejszym sposobem walki z koronawirusem jest leczenie choroby podczas wystąpienia wczesnych objawów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1658831

emerytowanym lekarzem medycyny bez specjalizacji. Nazywanie go dr i epidemiologiem w Niemczech groziłoby grzywną do 10 tys. euro. 

Poza tym w Polsce jako lekarz nie praktykował. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1658840

Ale kluczowe jest to, że dr Hałat jest świetnym epidemiologiem, wysoko cenionym w wielu środowiskach, poza niekompetentnymi biurokratami i propagandzistami, of course :)))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1658843

dostępnych źródeł. Hałat nigdy nie robił specjalizacji. Zresztą kiedy? W Afryce nie było u kogo, a w Polsce już nie miał czasu na praktykowanie jako lekarz. Nazywanie go epidemiologiem jest niepoważne. Tak samo możesz nazywać kogoś kosmonautą na tej podstawie, że oglądał w telewizji start jakiejś ruskiej rakiety. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1658846

Epidemiologami nie są genetycy od nowotworów. To nawet nie są specjaliści od chorób zakaźnych.

Szkoda, że w Polsce nie toczy się rzetelna debata o najlepszych metodach zwalczania covid19.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1658855

specjalizacji tym bardziej nimi nie są. 

I w ten oto sposób konczymy temat emeryta lekarza bez specjalizacji Hałata. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1658856