A może by tak... dopierdolić Urbanowi?

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

    Zasadność postawionego pytania rzecz jasna skorelowaną jest z wypowiedzią ten podłej, komuszej, żydowskiej kreatury jaka została udzielona prowadzonej przez innego Żyda pt. A. Szechter (brata sędziowskiego bandyty; obecnie na emigracji w Szwecji) GAZECIE WYBORCZEJ; zdecydowanie trafniej nazywana GÓWNIANĄ GAZETĄ.

Popieram demolkę i profanacje i namawiam !!!! do większego radykalizmu. Moje rady dla ruchu LGBT: dopierdolić katolikom! Dopierdolić nacjonalistom! Dopierdalać biało-czerwonym!”

Wymiar kary za podżeganie i pomocnictwo - art. 19 k.k :

Sąd wymierza karę za podżeganie lub pomocnictwo w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo.

 

Urban w bezdyskusyjny i oczywisty sposób podżega pedalstwo do czynów sprzecznych z prawem !!!

Zatem do dzieła Panie Ministrze Ziobro !!!!

To wszak przestępstwo ścigane z urzędu.

Symptomatycznym jest fakt, który J. Urban (vel Urbach) podkreśla, że GW po raz pierwszy od 30 lat zdecydowała się na przeprowadzenie z nim wywiadu co pozwala na konkluzję, że jest to dobry znak, bo znaczy, że przyszła koniunktura na Urbana.

Tow. Urban ma nomen omen świętą rację wywodząc powyższe, albowiem ten stary zramolały starzec (przed 90-tką) ma właśnie wespół zespół z GW znaczący wkład w deprecjonowanie wyznawanych przez większość Polaków (nie polactwa) wartości skrótowo ujmowanych hasłem: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Powyższy wieloletni z całą premedytacją realizowany przez Urbana proces deprecjacyjny to po prostu element szerszej strategii politycznych sekt spod znaku pedalstwa-lewactwa wobec polskiego Narodu i jego demokratycznie wybranym parlamentarnym przedstawicielom.

Tenże proces – co pozostaje oczywistą oczywistością jest wspomagany jurgieltniczą forsą skierowaną do wyznawców TARGOWICY przez innego równie jak Urban wiekowego Żyda o zabarwieniu ungarskim tj. masona G. Sorosa.

Jakież to „znamienite” żydowskie trio tworzą w/w „osobistości”(z lubością i orgazmem na swym licu, występującym na ich czołach potem oraz widocznym ustawicznym mozołem) kreujące permanentnie nofom, postempakofom filozofię życia !!!

„Zakute łby”, czyli współczesne polszewickie „rycerstwo” zapewne nawet nie usiłuje dociec, że tolerancja tego stanu rzeczy oznaczać musi finalnie bezpowrotne wykreślenie dorobku cywilizacyjnego w jakim współuczestniczy z Zachodem polska (nie „polacka”!!) populacja. Zachowanie tegoż „rycerstwa” skorelowane jest zatem z jakże adekwatną konstatacją : po nas choćby potop.

BRAWOOOOO WYYYYY!!!!!!

 

Pozostaje w tym miejscu odpowiedzieć pozytywnie względnie negatywnie na postawione w tytule pytanie: dopierdolić Urbanowi, czy też nie.

Banalną jest konstatacją z cyklu : rób jak uważasz, każdy medal ma dwie strony, albo tak, albo tak; bez jednoznacznego wskazania, nie czyń drugiemu co Tobie nie miło, etc……

Teoretycznie zatem uwzględniając powyższą banalność – każde rozwiązanie może być trafne, albo wręcz przeciwnie.

 

Subsydiarnie zatem należy przywołać Pismo św. i słynną formułę:

Jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi (Mt 5,39).

Jeśli zatem ktoś depcze największe i najświętsze twoje dobro, twój honor osobisty, nie reaguj tak, jak reagują wszyscy: rozlewem krwi, kalumnią, wytoczeniem procesu itd. ale odpowiedz wyrozumiałością, a nawet miłością, która pozwoli twemu przeciwnikowi zrozumieć, iż tak pragniesz jego dobra, że gotów jesteś poświęcić dla niego drugi twój policzek, to znaczy narazić na szwank dalszą swoją reputację.

Z jednym wszak zastrzeżeniem: nadstawianie policzków nie może być infinitywnie akceptowalnym bez zastrzeżeń procesem, ale jednorazową abolicją.

Wszystko zatem jasne : pragnąc jeszcze odnieść się do tytułowego dylematu pozwólmy naturze dokonać swojego niepodważalnego eschatologicznie weryfikalnego dzieła, nie dopierdalajmy więc Urbanowi co dla niego nie będzie akuratnie największym zmartwieniem, bowiem sado-masochistycznie na to dopierdalanie właśnie liczył.

W konsekwencji udzielmy temu osobnikowi (może osobniczce??) naszej dobrodusznej absolucji i temat powinniśmy uznać za zamknięty.

Zgodnie z kolokwialną konstatacją o ostatnich podrygach zdychających z braku tlenu ostrygach złóżmy temu osobnikowi (nie osobniczce, chociaż kto wie?) także funeralne życzonka : sit tibi terra levis.

 

I to byłoby na tyle jak onegdaj konkludował śp. prof. J.T. Stanisławski.

 

fot. youtybe

5.09 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:9)

Komentarze

Ten "Goebbels stanu wojennego" obraża publicznie Polskę, szydzi i drwi z religii katolickiej i patriotyzmu. Medialnie terroryzuje bezkarnie opinię publiczną. Nie wziął się jednak znikąd. Jest ohydnym wytworem politycznym i medialnym PRL, a wcześniej żydowskiego środowiska rodzinnego.Ale kres jednak jego bliski.Wcześniej czy później,(raczej wcześniej),zdechnie to ścierwo.Problem w tym że ma "godnych" następców choćby taki słynny dziennikarz Z.N czy jego mąż Spiryto

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643434

W Prokuraturze Krajowej pracuje prokurator prokurator Artur Kassyk, o którym dziennikarze mówią, że rozpracowywał podziemie niepodległościowe, w tym wspólpracował z grupą rozpracowującą Bł. księdza Popiełuszkę.

Miłosierdzie ma swoje granice. Jezus mówił, a owszem, o nadstawianiu drugiego policzka, ale to wydarzenie w swoim celu miało doprowadzić do refleksji agresora.

Oto słowa Pana Jezusa: „Kto nie ma miecza, niech sprzeda suknię swoją i kupi” (Luk. 22:36b, BW). „Oni zaś rzekli: Panie, oto tutaj dwa miecze. A On na to: Wystarczy” (Luk. 22:38, BW).

Są granice ataku, które można znieść.

 „Wszyscy bowiem, którzy miecza dobywają, od miecza giną” (Mat. 26:52b, BW) - to jest stwierdzenie ryzyka.

 „Setnik Korneliusz, mąż sprawiedliwy i bogobojny, cieszący się uznaniem całego narodu żydowskiego…” (Dzieje 10:22, BW). Jak zatem pogodzić jego pobożność z faktem noszenia miecza? -można połączyć pobożność, z faktem noszenia miecza.

Miecz ocalił żydowski naród. Tymczasem dosłownie rozumiany pacyfizm z pewnością zabije naród Polski:

Miecz strzeże dostępu do drzewa życia (1 Mojż. 3:24)

Miecz jako symbol wymierzania ludzkiej sprawiedliwości (Rzym. 13:1-5)

Wielu mężów Bożych było ludźmi używającymi aktywnie miecza: Abraham (1 Mojz. 14:14-16), Jozue (Wyjscia 17:13), Samuel (1 Sam. 15:33), Eliasz (1 Król. 18:40), Dawid (1 Sam. 23:4-5, 1 Sam. 25:13).

Boże przyzwolenie na noszenie miecza i zaprawiania się do sztuki wojennej (Ps. 18:35, 144:1).

Źródło: https://trybun.org.pl/2015/10/09/czy-wierzacy-w-chrystusa-ma-prawo-do-obrony-swojego-zycia-rodziny-kraju/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1643436

To niektórzy protestanci mają hopla co do literalnego rozumienia wersu o kupieniu miecza.

Setnik bywa wzorcem protestantów w mundurówce ale i są nawiązania w LGBT, w końcu miał umiłowanego sługę.

Czytaj "trybuna" na własne ryzyko, nie zakrztuś się i nie zgłupiej zbytnio, opinie w środowisku strzeleckim i religijnym są raczej znane, przynajmniej dla zainteresowanych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643438

gorszym". Pod tym względem zły ze mnie chrześcijanin. Kiedy ktoś mnie uderzy w policzek przynajmniej próbuję go kopnąć... ;)

Jednak w przypadku Urbacha obojętność będzie najwyższą karą. On pragnie zaistnieć za wszelką cenę. NIE z początkowego triumfu pierwszych lat III RP zredukowane zostało do roli takiego jakiegoś lewacko-tęczowego fanzinu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1643439

...do kolesi z ruchu LGTBe. W sumie dośc trafnie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1643560

Rzadki gatunek. Jesienna Pszczoła Kodownica łac. Apes Codorum Vulgaris

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643630

Był taki w starożytnym Rzymie. Autor m. in. Sztuki kochania.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1643638