A jednak sekta. Zawisza Niebieski rozszyfrowany

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Rozszyfrowanie Zawiszy Niebieskiego nie było specjalnie trudne. Wymagało jednak trochę czasu.

Przyznam, że drwiący uśmieszek tego anonimowego do wczoraj admina polskojęzycznego portaliku od pewnego czasu działał mi na nerwy.

Ale to, w odróżnieniu od wielu innych, zmusza mnie do działania.

Po kolei zatem przedstawię wam, jak ustaliłem imię i nazwisko Zawiszy Niebieskiego.

 

1.

 

Założyłem, że nick Z. Niebieski będzie ograniczony tylko do bieżących potrzeb. Jeśli już udałoby mi się zdemaskować tego blogera muszę poszukać pod innym nickiem.

Jak pewnie już nie pamiętacie, Husky 10 czerwca 2019 roku opublikował tekst Cała prawda o Faralu vel Zawiszy, którym równo zaorał nadętego admina polskojęzycznego portaliku.

Warto odświeżyć sobie pamięć o „dokonaniach” tego blogera.

https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

 

O dziwo, Zawisza przyznał się do tego, że używał nicka Faral.

W zasłoniętym komentarzu do ww. tekstu pisał:

Zacznijmy od ram czasowych. Ostatni mój tekst pod Nickiem Farał datowany jest 21.02.2012. Pierwszy tekst pod Nickiem Zawisza 26.02.2012 i dotyczy finansowania Kościoła metodą jak w Niemczech (…).


Podkreślenie moje.
 

Prawda, że to już proste? Trzeba po prostu szukać pod nickiem Faral.

 

2.

 

Na szczęście Faral alias Zawisza Niebieski nie jest zbyt płodnym autorem. Po kilkunastu próbach wyszukania w możliwie najprymitywniejszy sposób, bo za pośrednictwem wujka Google’a udało mi się odnaleźć stary tekst Farala pierwotnie opublikowany jeszcze na Nowym Ekranie (z automatu przeszedł na 3Obieg.pl)

Bądź głupi, społeczeństwo tego wymaga.

Ten tekst dodatkowo został opublikowany na portalu Wolne Media 6 lipca 2012 roku.

https://wolnemedia.net/badz-glupi-spoleczenstwo-tego-wymaga/

 

Ale nie tylko tam.

 

4 lata wcześniej Faral opublikował go w gazetce wydawanej przez „prawdziwego chrześcijanina” zwanego pastorem, czyli niejakiego Pawła Chojeckiego.

 

W numerze majowym (2008 r.) Idź pod prąd! na stronie 6 znajdujemy ten sam tekst. Tyle tylko, że opatrzony już imieniem i nazwiskiem autora.

Co więcej, tekst zawiera dopisek, że był wcześniej publikowany na portalu interia360.pl.

Jeśli ktoś zapomniał, przypominam, że Zawisza Niebieski przechwalał się publikacjami na tamtym nieistniejącym już dziś portalu.

 

3.

 

Nie ulega już wątpliwości, że Zawisza Niebieski alias Faral jest tą samą osobą, co podpisany imieniem i nazwiskiem autor Idź pod prąd!

A zatem Zawisza Niebieski tak naprawdę nazywa się

 

Cezary Dobrowolski.

 

Co łatwo można sprawdzić pod tym adresem:

 

http://idzpodprad.pl/gazeta/iPP_2008_nr_046.pdf

 

4.

 

To nie jedyny tekst opublikowany przez Cezarego Dobrowolskiego w gazetce pastora Chojeckiego.

 

A zatem, co oczywiście stanowi moje domniemanie,

 

Cezary Dobrowolski alias Faral alias Zawisza Niebieski jest także członkiem Kościoła Nowego Przymierza.

 

To tłumaczyłoby jego filorosyjskość i promowanie antypolskich materiałów propagandowych.

 

Cechą wyróżniającą ten Kościół jest bowiem fanatyczna nienawiść do UE, USA, NATO oraz niszczenie polskich wartości narodowych.

Poza tym chamstwo wypowiedzi, bezpardonowe ataki na przeciwników, łącznie z ujawnianiem ich danych personalnych.

Dokładnie tak, jak czyni to na niepoprawnych Cezary Dobrowolski i…. Rebeliantka.

Zanim więc ktoś zalajkuje kolejny paszkwil Zawiszy Niebieskiego niech pamięta, że kryjący się pod tym nickiem Cezary Dobrowolski jest członkiem agresywnej sekty.

 

I walcząc z wrogiem religijnego geszeftu nie zawaha się szerzyć nawet najbardziej prymitywnego fejka.

Dokładnie tak, jak udająca uniesienie religijne Rebeliantka.

 

9.10 2020 r.

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:8)

Komentarze

https://antykomunista.neon24.pl/post/149286,cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

Czy i tym razem wyprze sie faktu ......czyli matki i ojca

Jest do tego zdolny

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647484

To proszę jeszcze mnie rozszyfrować. Jak się nazywam i do czego należą?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1647487

A jest was dwóch?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1647489

Nie wiem czy Zawisza/faral to Dobrowolski.Wiem na 100% że do końca istnienia portalu Interia 360 administratorem (jednym z wielu) był Cezary Dobrowolski.Temu nikt nie ma prawa zaprzeczyć.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1647588

Humpty to kremlowski agent. Prawda?

Stale zaorywane trolliki odchodzą od zmysłów by jakieś pomówienie skonstruować, by jakimś fejkiem rzucić ale dziś Humptuś wykazał się taką głupotą iż nazwanie kretyna określeniem Humpty, to byłaby obraza dla kretyna. Dzięki temu tekstowi byłem laureatem dorocznej nagrody Interii360. Pod tekstem wyraźnie napisano, że jest to przedruk z Interii360, co dla Humptusia jest dowodem iż należę do jakiejś tam organizacji. Widzieliście większego "pustostana umysłowego". Moje teksty są nie raz przedrukowywane bez mojej wiedzy. Nigdy tego nie zakazywałem, bo piszę by szerzyć wiedzę a nie po to, by walczyć o jakieś prawa autorskie. Pisanie nie jest moim zawodem a tylko jednym z wielu hobby. Podpowiem wam, kolejną "moją organizację". Jestem członkiem "turbosłowian", bo swego czasu pan Białczyński na swym portalu również mój tekst przedrukował. Ten poziom głupoty jest dobitnym dowodem, że Humpty to agent Kremla, tylko tam takich "ęteligentów" przyjmują.

Szanowni panowie, za wasze dzielne działanie, za poświęcenie czasu, by wykryć kto tak was pięknie zaoruje i waszą przenikliwość zostaliście uhonorowani. 

A co najśmieszniejsze z całej tej historii, tutejsza agentura dołożyła wiele pracy by powiedzieć iż moje teksty są bezwartościowe, że jestem głupi, by pałować moje tekstu i nagle Humptuś potwierdza moje osiągnięcia, że moje teksty uznawali za wartościowe ludzie niezależni. Ja nie muszę się chwalić jak Tezeusz "milionami" czytelników, Humptuś to za mnie zrobił. Miłego weekendu "głuptaki". Dla mnie będzie miły, bo już mi wesoło.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647491

pochwalić zajęciem 1 miejsca w konkursie recytatorskim pn. Kraj Rad - Ojczyzna postępowej ludzkości w 1976 roku. ;)

Faktycznie, bycie blogerem interii to nobilitacja - Dobrowolski prawie jak Mickiewicz albo przynajmniej Eliza Orzeszkowa. ;)

Prawie jednak robi wielką różnicę. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1647516

Wierszyki, raporty po rosyjsku to pana specjalność, (w  tym konkursie to pan brał udział? Bo ja wierszyki po rosyjsku ostatni raz na lekcji rosyjskiego w podstawówce recytowałem) nie raz zapominał pan przełączyć klawiatury i po rosyjsku pan na forach pisał. Pisanie na Interii (szczególnie, że wtedy jeszcze była w polskich rękach) to znacznie większa nobilitacja niż pisanie donosów na Polaków, niż trollowanie portali mający na celu pomagać Polakom, którzy popadli w kłopoty. No ale teraz piłka po pana stronie, gdzie pana teksty publikowano?

Ale nic, trochę sobie o agenturze na polskich portalach porozmawiamy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647520

pokazujesz to publicznie. Więc krótko - parchu. Masz czas do wieczora na usunięcie wszystkich wpisów powstałych w wyniku nielegalnego przetwarzania danych osobowych byłych dziennikarzy Nowego Ekranu. A poza tym masz wpłacić 10 tys. zł na najbliższe schronisko dla zwierząt.

Pamiętaj, sekciarzu, że znam twój PESEL i firmę (KRS nie tai na razie takich informacji).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1647523

koniec życia? Na schronisko dla zwierząt co roku płacę ten 1% i to wystarczy, ale opowiadaj bajki, ja będę się dalej śmiał z idioty, co mu się wydaje, że jest kimś. I pamiętaj, jak pierwszy się zgłaszałem jako sprawozdawca z twojego procesu. Wyobrażasz sobie jakie będzie tutaj trolli wycie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647542

nie pozna twojego neofickiego nazwiska. Więc powoli i metodycznie zaprowadzę cię tam, gdzie od lat jest twoje miejsce.

Do Pruszkowa, a konkretnie do Tworek.

Z proletariackim pozdrowieniem, kałmuku. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1647545

napisz, to z czekoladką przyjadę. I, że też takie ... prawnikami zostają. No ale cóż się dziwić, patrząc na nasz sejm. Tam większość to prawnicy.

Ale na twym miejscu, to już bilet do Moskwy bym kupował. Warto poszukać ochrony u długoletnich przyjaciół, dla których tyle pracowałeś. Może gdzieś w piwnicy pospać dadzą, bo w Moskwie zimy mroźne. :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647546

u Admina, jak go lżą. Uważajcie na sekciarską prowokację.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1647549

Przecież dowody są oczywiste, pismo, którego trudno podważyć. Nie motaj się, bo tylko pośmiewisko z siebie robisz. Takich jak ty, to ja się nie boję, dwa zdania i wyjesz zaorany. Każdy tu wie, kim jesteś, oszczercą, kłamcą i kapusiem. Wspaniała postać jak na możliwości Jerzyka. :)

Widzisz, jaki ja jestem prawdomówny, mówiłem, że wywodzę się z drobnej szlachty i tak jest, mówiłem, że trolle będą wyć i wiją się i wyją.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647553

czarek-POtworek

uciekł ze Tworek. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1647568

Obiecalem ci leszczu z bardachy Richarda vel Kangura że zrobimy ci tu że sprzedajnej dupy jesień średniowiecza?

Pamietasz Czareczku

I wiedz jedno, nazwisko to dopiero ułamek tego co z tobą tu zrobimy.malutki ułamek

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647564

Już ogłosiliście,  że upadł, a działa i to dobrze działa. Takie to wasze "pewne informacje", tylko się śmiać. Marzyło "szambo24", że uda się portal zniszczyć, jak zniszczyłeś portal pomagający Polakom, ale za krótkie rączki, nawet twoje przyjazne stosunki z lewakami nie pomogły.Gdyby głupota umiała latać, to wasze grono za Boeing 787MAX by robiło.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647522

Czy jednak przyszedł przekaz z Łubianki?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1647525

Już 10.10 z czego byś żył. Na Neon był problem z odnowieniem certyfikatu, a to sprawa techniczna.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647533

Więc nie pitol. Poza tym o konieczności opłaty poinformowali was min. miesiąc przed terminem płatności.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1647534

Przecież już ogłosiłeś upadek portalu, odejście Astry i wiele innych ośmieszających cię rzeczy.

O mnie też się nie martw, za to pilnie obserwuj skrzynkę pocztową. Pewna miła osoba będzie chciała z tobą długo i dość nie miło podyskutować, kto wie, czy nawet nie kilka latek ci to nie zajmie. Ale co zrobić, jak ktoś jest za głupi by zrozumieć jak głupi jest.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647537

I myślę, że nie tylko na tym portalu nie jestem w tym odosobniony. Natomiast polecałbym ci zacząć martwić się o siebie. Z pionierskim pozdrowieniem, kałmuku. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1647538

Majac takiego Tattte przyznał byś się do nazwiska

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/86642

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647565

Za krótko byli Polakami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1647570

Więc myślicie, że każdy z tej "branży", innych nie widzicie. Rozumiem, że w Gleywitz to mogło być inaczej, tata folksdojcz, syn donosiciel, no ew. wersja Gustlika z 4 pancernych, uciekł od Niemca, by z komunistami Polskę Ludową budować.  No chyba, że tate ma problem Raymunda Kaczyńskiego "Boże chroń Polskę przed mym synem trollem i donosicielem"

Każdy Warszawiak wie, że pożydowskie mieszkania na Szmulkach zajmowała warszawska żulia, a takie środowiska poznasz nie po akcencie a po dialekcie rynsztokowym. Wyraźnie, za krótko byliście Polakami, jak wiadomo niektórzy nawet nie czuli się w obowiązku spłacić wykształcenie jakie w Polsce otrzymali, i zaraz uciekli, by w Wielkiej Brytanii Toy-Toy'e szorować, ale za funciaki a nie "nędzne złotówki". No ale sądząc po wypowiedziach i języku podatnik polski niewielkie koszty poniósł, podstawówka +, co najwyżej.

Ja akurat w odróżnieniu od was nie z UB-eków ród swój wiodę a rodzice byli inżynierami, ja też, więc wśród waszych ich nie szukajcie, nie ten sort. Problemów z onucami, pamiątce po dziadkach o których ciągle tu omawiacie nie mam.

Miłej nocy, "prawdziwe poliaki", po kursach. Czy wszystkie donosy zaplanowane na dzień dzisiejszy już napisaliście?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647589

Rozumiem, że twoi rodzice byli takimi samymi inżynierami, jak Opara doktorem?

Ale nie martw się, neofito. W poszukiwaniach dotarłem nawet do Semi-Gothy. Już niedługo będziesz mógł wiedzę uzupełnić, choć raczej w twoim przypadku będzie to raczej wspomnienie. ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1647595

Pochodzi z wiejskiego zadupia, trochę przed jaruzelem wyjechał do wsiawy i już miał się za miastowego inteligencika, a tyle się nagada, jaki to on warszawiak. podobno jak pierwszy raz miał wejść po schodach, to ze strachu chodził na czworakach i oszczędzał na kupowaniu gazet, bo nie palił ani się nie podcierał.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647612

Pamietasz jak ten tuman chwalil sie tu dyplomem... 

Pokazalem leszczowi taki sam......z neta

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647614

Czarek, maly atlancie, już nie wiem jak ciebie nazwać : szują, łajzą, podlcem, mendą, parszywcem, łachudrą, gnidą? Sam sobie wybierz. Wszystko pasuje do ciebie..... nie kłam obłudniku , bo czajka ci z gęby cieknie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1647587

Trzeba powiedzieć, że dobrze do ciebie i tutejszego "szamba24" pasują. Nadal nie powiedziałeś, kim byłeś na polskim portalu Neon. Czyżbyś był kolejną wirtualną postacią któregoś z nielicznych nawet tu trolli? Popatrz, jak pięknie bagienko tu się wije i wyje. Donosiciele, piewcy dialektu rynsztokowego. Cały przegląd tego sortu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647593

Czarek...nie chowaj się w okopach Niepoprawnych.pl tylko dawaj z trollowaniem u Riccardo don Koalla.Pojawily się tam teraz jakieś młode leszcze na zapleczu bardachy  Leon23 więc trzeba im przyrządzić rybę po grecku....czyli zrobić im z dupy jesień średniowiecza a z jelit skakankę .Osci będą potrzebne przy akupunkturze dr.Kangura 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647599

Tak naprawdę wielu z nas tym wiedziało od dawna. Ale gratuluję dziennikarskiego śledztwa pomysłu i sprytu.Jestem pod wrażeniem.

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1647500

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam ....tak skomentowała to pewna osoba która od kilku m-cy zna jego nazwisko.Z pewnych przyczyn oficjalnie zrobić tego nie może.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647505

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/wniosek-do-administratora-portalu

Ubocznie zaznaczam, że całą notkę oceniam negatywnie, jako przejaw kalumniarskiej działalności Humpty Dumpty na tym portalu.

Z wieloma poglądami Zawiszy Niebieskiego się nie zgadzam, o czym on wie, natomiast sugerowanie, że jest członkiem sekty jest nadużyciem kompromitującym Humptego Dumpty.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1647524

Masz ludzi za idiotów czy tylko projektujesz?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1647526

A ty donosiłeś na Polaków jako przedstawiciel lichwiarzy, na co są dokumenty. Masz ludzi za idiotów, Humptusiu - kapusiu?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647529

Lepiej zbieraj kasę na pieski.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1647531

Znajdź i pooglądaj dokładnie, jeśli potrafisz je zrozumieć, bo na razie to jakoś kiepsko ci wychodzi.

A swoją przynogawkową sunią to sam się zajmij. Ja finansuję te pieski w schronisku, co jeszcze pana nie znalazły. Tylu pieskom ilu mogę dać opiekę w domu dałem. No ale mój jest znacznie inteligentniejszy od twojej suni.

Jak wziąłem pierwszego psa, oj niż wiele lat temu to było. Poszedłem z nim do psiej szkoły. I tam była taka suczka, w inteligencji podobna do twojej. Głupia niemożebnie, gdy jej pan polecenie dawało to na pana skakała. Siad, niewykonalne, stój też. W rozpaczy właściciel rzekł takie to słowa. Kupił bym sobie kozę, to przynajmniej mleko bym miał. Myślę, że twoje problemy są jego bliskie. Ta twoja suczka niskim poziomem inteligencji się wykazuje, obszczekuje, obsikuje wszystkie blogi, a sensu w tym nie ma. Ale słyszałem taką teorię, że pies się do pana przystosowuje. Może coś w tym jest?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647597

Co potraktuj jako komplement, bo skarżypyta Ruszkiewicz pewnie głęboko jest przekonany o prawdziwości tego tworu.

Jak zresztą powiedziałem Rebe beknie za szerzenie fałszywych pism rzekomo pochodzących z prokuratury.

Ty lepiej czekaj na kolejne rewelacje. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1647598

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647607

przecież wiadomo i są na to dokumenty, że to donosiciel, troll, człowiek co prawdą się brzydzi co gdyby miał choć odrobinę honoru dawno by się stąd razem ze swym przynogawkowym jako spalony wyniósł. Ale tego bez prokuratora nie wyplenisz. Choćby nawet pod tym tekstem dopuścił się pomówienia mówiąc o konkursie recytatorskim. Jak ma dowód na to, niech przedstawi, a jak nie, to mu to rzucam w jego kłamliwą twarz. W życiu brałem udział w kilku konkursach, wystawach muzycznych (w dzieciństwie grałem na fortepianie), fotograficznych, czy też dziennikarskich, ale nigdy recytatorskich. Rosyjskim posługuję się na tyle, że w kawiarni sobie pogadam, ale biegle mówię poza polskim tylko po angielsku. Plecie zaorana agentura co jej ślina na język przyniesie w nadziei, że się coś przyczepi. Ale za głupi jest na to, by coś sensownego wymyśleć.

Ale co powiedzieć o takim pustostanie, co ma napisane jak wół, że tekst jest przedrukiem co twierdzi że ktoś gdzieć pisał?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647528

przesłuchania. Zobaczysz na własnej d... jak wygląda łamanie RODO. Bo za to, że jesteś odpowiedzialny personalnie za szerzenie ruskiej antypolskiej propagandy też bekniesz. Niestety, nie z mojego doniesienia, nad czym szczerze boleję, antypolska gnido.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1647530

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kasyno Leon23 stał się opinotwórczym , niepodległym portalikiem jaczejki postsowieckiej najemnych Jurgieltników w wirtualnym bełkocie polskich merdia-mendiów .Cenzura hard-level

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647596

portal stał się opiniotwórczym na tyle, że Humptuś-kapuś co kilka dni recenzje z publikowanych tam tekstów pisuje. No cóż, nie powiesz, że on robi to z głupoty, prawda? Bo miski nie będzie, a już jak widzisz, Humptuś szuka sponsorów do wkładu do psiej miski.

Nie sprostaliście podstawowym zasadom, by z Polakami rozmawiać, bo kto chce rozmawiać z takimi co zamiast o argumentach zdjęcia z piątkowej imprezy seksualnej męsko - męskiej przynosi. To oglądacie dyskusję Polaków przez szybę.

Ciebie miłość męsko-męska fascynuje, to dobrze, nikt ci tej radości zabrać nie chce. Oglądaj sobie te portale, podniecaj się, skoro dziewczyny ci nie w smak, ćwicz pozycje, tylko nas tym nie "uraczaj". To, że różnicy między portalem polskim a tubą partyjną nie widzisz, nie dziwi mnie. Dla ciebie "prawdą" jest to co przyniesie poranne wydanie "Prawdy", którą SMS z rana z centrali ci podsyłają. Pięknie to pokazuje historia PR3, gdzie PiS-becy sms'ami chcieli rzeczywistość kreować. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1647600

Olewam ciebie i twojego Toy-Toy-a cieplym moczem

Raz jeszcze podziękuj tej burdelmamie że mnie wyrzuciła, tylko dlaczego przy okazji parcha Ruszkiewicza to tego nikt nie zrozumie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647601

Pamiętaj, że komuna uwiodła także etnicznych Polaków.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1647604

Nigdy nie przypuszczałem, że będę miał takiego psychofana

 Czarek jest tak pusty jak kontrabas po koncercie 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647605