Cenzura w internecie i alternatywa!

Obrazek użytkownika hrabiaEryk
Idee

W internecie cenzura zagościła na dobre. W dzisiejszym filmie opowiadam o alternatywnych platformach wobec mainstreamowych platform.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

"Nie odczuwam dumy". Szef Twittera o zablokowaniu konta Donalda Trumpa

Współzałożyciel i dyrektor generalny Twittera, Jack Patrick Dorsey opublikował w środę serię tweetów, w których zaznaczył, że decyzja o zablokowaniu konta Donalda Trumpa był słuszna, ale zarazem "stwarza niebezpieczny precedens".

https://www.polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2657877,Nie-odczuwam-dumy-Szef-Twittera-o-zablokowaniu-konta-Donalda-Trumpa

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1658492

Nie odczuwam dumy... A może to literówka? Nie odczuwam dupy? (przepraszam za wyrażenie) 

Nie potrafili odpowiednio wypromować zdrowej debaty, więc w ogóle debaty nie będzie. To take typowe komunistyczne rozwiązanie problemu. 

"Przyszedł czas, by poważnie zastanowić się nad naszymi działaniami i środowiskiem, jakie nas otacza" - napisał szef Twittera. Słusznie. Ktoś powinien za to beknąć, Nie można usuwać szefów prywatnych firm, ale można je karać gigantycznymi grzywnami za łamanie konstytucyjnych praw obywateli. Może wtedy "środowisko, jekie ich otacza" też się zmityguje.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1658509

- odsunąć Żydów od władzy - za wszelką cenę !

To jest priorytet dla całego, cywilizowanego świata ! - w imię pokoju i wolności na świecie.

Jak tylko powstanie jakiś portal - być może skorzytam "Gab"-a to zacznę agitację zamieszkujących tam Narodów. Musimy się organizować.

Trzeba prezentować tam jakich zbrodni Żydzi dokonali w wojnę (mam trochę materiałów i linki do tematów - z kilkaset bo cały czas dokumentuje ich zbrodnie) - i jak donosili do SS na siebie nawzajem.

Potrwa to trochę - wiem ale zrobię to dla wolnośći Ameryki i Amerykanów tak nam bliskich i naszym wartościom.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658496