Walka o sądy i demokrację, czyli absolutna degeneracja pseudoelit IIIRP

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

   Tego, co dzieje się w ostatnich dniach nie sposób nazwać inaczej, jak absolutną, dramatyczną słabością i bezradnością

państwa polskiego. Nie mam na myśli słabości rządu i całego obozu sprawującego władzę. Na myśli mam poziom bezradności i bezsilności demokratycznej władzy wobec zdegenerowanych, całkowicie zdeprawowanych sitw i układów polityczno - biznesowych wspieranych bezczelnie przez tzw "wolne sądy".

   Polityczne "elity" ochraniane przez wyrosłe na komunistycznym garnuszku "nadzwyczajną kastę" i "wolne" media, dały zarówno rządzącym, jak i całemu społeczeństwu jasny komunikat :

    "Jesteśmy nie do ruszenia i łapy precz od naszych interesów! A jeśli będziecie próbowali naruszyć nasze wpływy, jeśli będziecie próbowali cokolwiek zmieniać, utrącimy wam łapska - bo to my i tylko my mamy prawo do rządzenia "ten krajem""

   Tusk, bezczelny, wyrachowany człowiek, dał swoim ustawionym naprędce z TVN wywiadem sygnał nie tylko sędziom, którzy zajmują się sprawami "oligarchów" spasionych na "teoretycznym państwie". Dał sygnał swoim kolegom, że sprawuje opiekę nad bezkarnością i nietykalnością organizacji zwanej Platformą Obywatelską.

    Były ( o zgrozo! ) premier RP dał jasny sygnał rządzącym, że ci mogą sobie "fikać" do czasu, a kiedy przesadzą z normalizowaniem sytuacji w Polsce, która przez tuskową sitwę traktowana była jak prywatny folwark, cała machina UE szybko zrobi porządek, a jeśli trzeba, nie będzie szczędzić środków, aby przywrócić w Polsce "platformerski" ład.

    I tak oto, prawdziwą władzę w Polsce sprawuje "nadzwyczajna kasta", która wodzona na pasku postkomunistycznych elit, realizuje jedynie cele i zadania wyznaczane przez mocodawców, za głupców mając naród. Dla ogromnej części Polaków, nie ma jak widać znaczenia fakt, że Nowak to polityczny cwaniaczek, który w poczuciu całkowitej bezkarności i bez białych rękawiczek, robił bezczelnie lewe interesy deponując kilka milionów w domowych skrytkach...

    Sędzia, która uwolniła dziś tego cwaniaczka, w głębokim poważaniu ma składaną przez siebie przysięgę oraz wizerunek wymiaru sprawiedliwości w odczuciu Polaków. Czyżby dostała rozkaz, aby wypuścić Nowaka na wolność, bo ten lada moment może pęknąć pogrążając Tuska i resztę jego ferajny?

    Samo występnie Tuska w TVN nie wymaga głębszej analizy, aby dojść do wniosku, że stacja stawiła się w pełnej gotowości na jego polecenie, a sama tyrrada byłego (tfu!) premiera RP była grubymi nićmi szytą ustawką.

    Porażające nie jest to, że ten wyrachowany, bezczelny antypolak, który tchórzliwie chowa się za spódnicą Merkel, śmie dziś strofować, krytykować i pouczać polski rząd w każdym niemal obszarze.

    Porażające jest to, że ogromna rzesza Polaków jest tak zacietrzewiona w nienawiści do PiS, że gotowa jest opluwać nie tylko Polskę, ale i zdrowy rozsądek, tylko po to, by móc trwać w alternatywnej rzeczywistości tworzonej od dziesięcioleci przez postkomunistyczny, mafijny, polityczno - medialny konglomerat.

    Dawno już skleiłem sobie zdanie "

"Polacy nie nienawidzą PiS dlatego, że wierzą PO. Oni wierzą PO by móc nienawidzić PiS"

     Wierzą więc, niejednokrotnie wbrew sobie, wypierając rzeczywistość ze świadomości, tylko dlatego, że Tusk i postsowieckie media, niewiarygodnie głęboko zakorzeniły w nich najpierw kompleksy, a potem poczucie wyższości, które w strachu przed pęknięciem "mydlanej, TVNowej bańki" zamieniają w coraz bardziej agresywną nienawiść...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

TVN udoskonalił metody Gobbelsa w niewyobrażalny sposób, co widać głównie w Warszawie, po wyborach... 

Moi znajomi z niedowierzaniem słuchają, kiedy im mówię, że tuż (miesiąc, dwa) po uruchomieniu TVN, sygnał telewizji moskiewskiej w Warszawie został wyłączony. Nie widzą związku. To było dawno, kiedy telefonia komórkowa była w powijakach. Telewizja np. moskiewska jednym słowem mogła uruchomić swoich warszawskich "ludiej" do konkretnych antypolskich działań. Dziś tę funkcję pełni oficjalnie, ostentacyjnie wręcz, TVN i TVN-24. Nie wiem, kto dał im koncesję i nie wiem, czy ktokolwiek odważy się tę koncesję niebawem zakończyć i nie przedłużyć.

Co do użytecznej sędzi, która zwolniła Sławku Nowaku z Białołęki. Zastanawiam się, czy po rozkazie, jaki został wydany przez Tuska za pomocą TVN-24, znalazłby się jakiś polski sędzia, który wydałby inne orzeczenie? Podejrzewam, że bałby się ryzykować własne życie.

W tym zwolnieniu jest jedna DZIWNA RZECZ. Otóż nie pamiętam takiego przypadku, żeby podejrzany (tu S. Nowak) wyszedł z aresztu PRZED WPŁACENIEM KAUCJI (tu 1 000 000 zł). Nikt w mediach nie dziwi się temu DZIWOWI NAD DZIWAMI. Czy może to ja nie pamiętam podobnego przypadku?

Przypuszczenia jednego z blogerów, że Nowak ucieknie z Polski mogą w tej chwili się realizować.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1668533

Dlaczego podczas drugiej Wojny Światowej "kula w łeb" za zbrodnie, zdrady i inne wrogie działania przeciw Polsce były "moralnie uzasadnione", a teraz nie? Przecież "toczy się wojna", którą normalnemu społeczeństwu i Państwu wypowiedziała "'totalitarna, lewacka, międzynarodowa, opozycja". Mamy moralne prawo do skutecznej obrony..Jeżeli sędzia staje po stronie przestępstwa, przestępca kpi sobie z prawa, prowokator pluje i rzuca kamieniami w policjanta - to musimy zastosować takie środki obronne, których wrogowie się przestraszą!! Bicie pałą "wulgarne baby" to za mało..Sędziowie albo będą "sprawiedliwi", albo powinni natychmiast"odejść".. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1668570

- a przynajmniej bardzo mocno można go osłabić - nawet teraz przy niekorzystnym klimacie wspierania tych antypolskich togowych bandytów przez bolszewicką UE której jest bardzo "na rękę" słaba Polska a najlepiej dla nich jak by nas wcale nie było -

- tylko na litość Boską trzeba coś robić !!!!

A robić nikt nic nie będzie pnieważ FSB, WSI, Mossad wciągnięli aferą SKOK-ów w bagno część działaczy PiS-u i inne odłamy prawicy i lewicy i chcąc pociągnąć linkę "zapadni" PiS sam siebie pociągnie "za ogon".

Taka jest bolesna prawda.

To się zrobiła matnia nie do ruszenia bo "pożarty chleb jest trudny do oddania".
Wiedzą o tym wszystkim togowe zbóje i stąd ta gra w "koci łapci" z obecnym Rządem (nie)rządem.

Wpie*szyli się po uszy w to złodziejstwo i nie ma już wyjścia z tego dołu.

Ten marazm i to ku*estwo będzie trwać przez dziesięciolecia.

Kaczyński musi odejść i przekazać władzę silniejszym i dynamiczniejszym ludziom bo jest już za słaby (i fizycznie i psychicznie) - i skleroza go pokonała (nie komuna) - i jest zbyt bojaźliwy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1668575

     Mamy  POwoli kroczący w Polsce Zamach Stanu. Tym razem prym wiedzie sędziokracja. Podejrzewam, że za niedługo uruchomią następne elementy destrukcji państwa. Czas wszelki na radykalne posunięcia. Nie tak dawno na Słowacji pozamykano podobną do naszej, hucpę sędziowskiego bezprawia i jakoś szczególnego wrzasku nie słyszeliśmy. Czas na radykalne zmiany, bo niedługo pachołki sowieckiej spuścizny, wystawią Polskę na licytację.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1668583

- specjalne grupy uderzeniowe i wykonywały by egzekucje (wyroki kary śmierci) - na tych antypolskich bandytach.
Oni już się niczego nie boją bo mają góry pieniędzy z łapówek.

Widzę że Polski Rząd prześpi naszą niepodległość a ich bezradność coraz bardziej mnie przeraża bo czeka nas rozbiór.

Działania wszystkimi dostępnymi metodami winne być podjęte natychmist bo za chwilę będzie za późno.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1668584

Aktywność karTuska, budzi trwogę - na buziach niewiast (niewjazd) "sądownictwa" , prezentujących - POlityczny nie wjazd sprawiedliwości - do praw "sądOwo" prawNicowanych...

Nicowanie praw -> odwracanie praw na lewą stronę, (jak wyświeconych niewieścich tog - odwracanych na lewą stronę (lewackimi "praworządnościami" ...

- POlega (kolegialnie zalega) - na -> nie ściganiu zbrodni "funkcjonariuszy publicznych" -> (patrz art.44 - od 1997 - nicujący Konstytucję RP...)

Dzieje Państwa kształtują - (za podatki Podatników "Państwa Prawa") - immunitetOwo wykształceni ZŁOdzieje...

- POlitycznie POwoływani do "oczywistego" niweczenia kapitałów życiowych -Pracowników Społeczeństwa Polaków...

- Między innymi - zawodowo znającymi  zbrodnie "Łowców Skór"...

- ORGANi(c/z)owanych - od 1997 roku - wraz z Konstytucją RP.., której wyRazami jest preTekst art.44...

- SROMotnie panujący nad niewieścimi ucieczkami przed sprawiedliwością - zawodowych przebierańców ...(byli... są tacy) - w "sądowniczo" nicowanych togach do tuszowania wieści prawdy (niewieścimi tuszkami) do nicowania (cmena(l/r)nymi donicami ) - Praw Obywatelskich ...

- Polaków - od 10 IV 2010 roku - smoleńsko POzbawionych prawdziwego przedstawiciela - prawnych obowiązków RPO...

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1668618