Pedały są fajne!

Obrazek użytkownika gps65
KawiarNIA

Napisałem na moim blogu kilka notek, w których krytykuję polityczny homoseksualizm. Poniżej w PS są odnośniki do nich. Gdy dokładnie zrozumiecie to, co twierdzę, to zauważycie, że ja tych odmieńców nie krytykuję, nie potępiam, nie wyrażam się negatywnie. W zasadzie to ja ich i wszystkich innych odmieńców lubię. Wolę ludzi niestandardowych. Nie krytykuję ich odmienności, ale ich polityczne postulaty i działania.

       Moja żona ostatnio polubiła jutubowy kanał dwóch facetów. Nie wiem, jaką oni mają orientację seksualną. Może oni są po prostu studentami, którzy za długo ze sobą mieszkają, a malują sobie paznokcie i mają kolczyki gdzie popadnie, bo tak lubią. Ale oni chyba są klasycznymi pedałami - plotkują jak dziewczyny i interesują się głównie dziewczyńskimi problemami. No i dobrze!

       Nie oglądam ich, bo mnie te ich infantylne problemy nie interesują. Ale to, co prezentują, nie tylko toleruję, ale akceptuję! Uważam tych „pedałów” czy kolegów, czy śmieszków, czy przyjaciół, za ważnych i twórczych - tak samo istotnych jak disco polo!

       Kultura disco polo nie ma ambicji politycznych. I konfederata, i pisowiec, i peowiec, i eseldowiec, i peeselowiec, i razemowiec, i wiosnowiec, może lubić Zenka, Stachurskiego, Sławomira, Dodę, Akcent, Weekend etc. Więc póki homoseksualiści nie są kreowani na siłę polityczną, to są tak samo OK. Póki ich postulaty sprowadzają się do tego, by zrobić coś fajnego z innymi, coś śmiesznego, dziwnego, artystycznego, szokującego etc. to ich wspieram, dam lajka.

       Kochajmy pedałów, bo oni, tak jak wszyscy inni dziwacy, wnoszą koloryt w nasze życie! Każdy z nas jest jakoś dziwny, każdy oczekuje zrozumienia - i każdy z nas chciałby tak jak pedały szokować, prowokować czy wzbudzać zainteresowanie.

       Ale jeśli pederastia ma być użyta politycznie, to moja tolerancja się kończy - kończy się też akceptacja. Gdy pedały założyły lewicową partię, to przestały być fajne. Podam prosty przykład, do czego prowadzi wykoślawiona polityczna poprawność. Napisałem na jednym z moich kont na fejsbużycy tak:

       „Mam na fejsbużycy trollkonto. Więc przyjmuję na nim do znajomych kogo popadnie i zapraszam kogo popadnie. Więc mi się nastręczają osobniki, które zachęcają do koleżeństwa tym, że im mogę wylizać cipkę czy włożyć w odbyt - wprost i jawnie tak piszą - a jako zdjęcie profilowe dają pornomodelkę. To jest masowe - to jest akceptowane i propagowane przez fejsbużycę - ona za to z pewnością bierze pieniądze. To są pewnie profile prowadzone przez jakichś alfonsów. To nie łamie jej standardów. Ale jak u siebie napiszę, że pedały są zboczone, to mi wlepia karę za łamanie jej regulaminu”

       Fejsbużyca mi to trollkonto zbanowała i napisała, że złamałem jej standardy tym tekstem. Obraziła się, bo napisałem "pedał". Ale gdy mi nastręczała te dziwki, których alfonsi mi piszą, że mi cipkę wyliżą, albo odbyt spenetrują, to jej standardów nie łamią. Bo oni płacą, a ja nie? To jest ewidentna pedalska poprawność polityczna powodująca cenzurę. W tym momencie tolerancja się kończy i pedałów nie lubię. No bo te porąbane standardy fejsbużycy wylobbowały pedały. Wszystko można skrytykować - tylko nie pedałów. Takie pedały nie są fajne.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:12)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika olononame nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

cyt: "To są pewnie profile prowadzone przez jakichś alfonsów."

To mogą być profile/automaty, stworzone przez animatorów NWO do deprawacji wszystkich pozostałych użytkowników tych nieszczęsnych produktów społecznościowych. Stworzenie, zautomatyzowanie działań takiego robota w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego problemu, żadnej przeszkody.

Algorytmy profilowania osobowości pracują, generując wręcz idealny obraz każdej persony na np twarzoksiążce. Jestem ciekaw, jak wygląda ten wygenerowany obraz Twojego trollkonta, musi być jak odbicie w krzywym zwierciadle, jak zagadka do rozwiązania :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631161

- proces wybielania się Żydów faktycznie trwa na całego.

Był już tu poruszony temat o cenzurowaniu Biblii aby wymazać z niej winę Żydów za ukrzyżowanie Pana Jezusa. Oni nie widzą swojej winy w złym postępowaniu i nie chcą przeprosić za to co zrobili tylko chcą to co zrobili wymazać z historii.

Takie znaleźli wyjście z sytuacji. To dlatego tak się z nimi różnimy i tak nam z nimi nie po drodze.

Zrobili to w obawie o utratę władzy i krociowych zysków bo tak naprawdę to są ich dwa bożki: władza i pieniądze i zrobią dla nich wszystko, zabiją nawet najbliższych a to prawdziwa przestroga dla Świata.
Z nami jak widzicie też się nie liczą wogóle ani z naszymi świętościami atakując Kościół Katolicki bez zachamowań.

My kłamstwem się brzydzimy a u nich to "chleb powszedni" (patrz. stacja TVN).
My mamy rycerskie zasady a u nich "cel uświęca środki" i wszystkie chwyty dozwolone aby ich było na wierzchu. To oni pracując w polskich Sądach ferują te tak bulwersujące wyroki.

Okazało się że przy pomocy kłamstwa które jest wszechobecne u Żydów "żydowski ogon" zamerdał "amerykańskim psem" i fałszywie odkarżając Irak o posiadanie broni chemicznej napadli na niego posługując się potęgą militarną USA.

Nie ma nic gorszego jak udany szwindel który zachęca autora do robienia następnych.
Do takiej frustracji Żydzi przed wojną doprowadzili Hitlera - wynik wszyscy znamy.
Oni dziś się nie za bardzo boją bo na całego zawładnęli USA i to oni tak zaciekle przy pomocy jak zwykle fałszywych oskarżeń atakują Prezydenta USA D.Trumpa.

Coś mi się zdaje i graniczy to z pewnością że zamach na J.F.Kenedyego to ich robota. Żydzi znowu budząc do siebie niechęć świata (w Niemczech już leją ich na całego)- muszą sobie zdawać sprawę że jak dojdzie do konfliktu światowego to USA nic im nie pomoże bo w każdym kraju dojdzie wtedy do linczu Żydów tak jak to już było kilkukrotnie w historii.

Wszyscy widzą że trwa przez nich zawłaszczanie gospodarek wszystkich krajów świata a to na 100% spowoduje wybuch kolejnego konfliktu.

Zobaczycie co się będzie działo na Ukrainie za kilka lat jak się Ukraińcy połapią że Żydzi ich rolują jak nas za balcerowicza, geremka i lewndowskiego. Tam cały czas trwa masowe przejmowanie majątku narodowego i robią to lepiej i szybciej niż Polsce.

Zdaje się już uwolnili sprzedaż ziemii :-D

Żyd Sekielski z tefałenu dlatego kręci te antypolskie paszchwile aby upiec kilka pieczeni przy jednym ogniu.

1)Atakować Polaków i Kościół Katolicki który on chorobliwie nienawidzi i tak zniechęcać Polaków do wyznawania wiary.

2) Pokazywać naszą wiarę w negatywnym świetle - pośrednio uderza w J.P.II.

3) Ten parszywy tchórz i prowokator kryjąc się za kamerą ma nadzieje na odwet Polaków a to ma posłużyć do pokazania nas jako antysemitów i osłabiania Polski na arenie międzynarodowej.

A ja ci mówie ty parszywa kanalio że prędzej wyciągniesz te swoje parszywe kopyta i udusisz się precelkiem niż nas Polaków zniechęcisz do wiary chrześcijańskiej.
Znowu za te prowokacje dostaniecie w pysk bumerangiem "aż wam wszystkie zęby wylecą" czego już doświadczaliście wielokrotnie w historii.

Taki będzie wasz smutny finał zanim Pan przyjdzie sądzić żywych i umarłych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1631172

JKM to już dawno zdefiniował: są homosie (nieszkodliwi) i geje (szkodliwi) :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Yy2wicdtL28 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1631371