Nic się nie stało

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

No i znów wybory nic w Polsce nie zmieniły. No bo oczywiście od dawna wiadomo, że gdyby wybory miały coś zmienić, to by zostały zakazane. Socjaldemokratyczna banda czworga nadal dominuje w polityce. Układ okrągłostołowy trwa. Nadal będziemy żyć w drugiej komunie. Nadal władza będzie nas hodować jak bydło. Nadal socjalizm będzie nas niszczył. Nadal centralna władza będzie się wtryniać w najdrobniejsze sprawy Polaków. Nadal większość tego co wypracujemy będzie nam odbierane i marnotrawione. Nadal urzędnicy będą decydować o naszym życiu w większym stopniu niż my sami.

       Dobre jest jedynie to, że jest szansa, że Konfederacja zdobędzie przyczółek w Sejmie. To daje nadzieję, że za cztery lat może być lepiej. Gdyby konfederaci dostali te swoje kilkanaście mandatów w Sejmie, to oczywiście nic nie zmienią, nie powstrzymają notorycznego psucia prawa. Ale przynajmniej będą patrzeć na brudne łapy władzy i ich krytyczne mowy sejmowe zostaną zapisane w annałach polskiego parlamentaryzmu jako jedyny głos rozsądku początku XXI wieku.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:15)

Komentarze

A potem Konfederacja zniknie. Przecież ich ideą było tylko "załapać się" do Sejmu.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1606086

A co będzie w maju?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1606093

co im wolno wiedzą!

 

w kieszeni lichwiarza

siedzą

co im wolno wiedzą!

 

PS W maju będą łapać muchy, by nie wypaść z wprawy w ćwiczeniu się z wolnych zajęć! A ponieważ Korwin śpiewa tylko na lichwiarską nutę, na majówkach będą mu wtórowali jego wierni chórzyści (chóru Korwinowa)!.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1606123

Zgadzam się, że PiS siedzi w kieszeni lichwiarzy. Ale nadal nie wiem co się w maju zmieni.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1606126

Wypadałoby w końcu zauważyć, że śpiewki Korwina są dosłowną transmisją lichwiarskich tub! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1606131

A konkretnie jaka śpiewka? Proszę o przykład.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1606147

dlaczego zwycięzcy zamiast z radości złagodnieć nadal jątrzą. Jak ne putin to lichwiarz.... ośmieszają się.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

CISZA

#1606180

i własnie przez takie swoje postępowanie są tak "wielce" zwycięzcy - ale pretensje oczywiście do "garbatego"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1606185

Dlaczego nie cieszy się Prawdziwa Katoliczka cisza ze zwycięstwa ugrupowania Prawdziwego Katolika Korwina, i zamiast z radości złagodnieć, ona  nadal jątrzy? Przecież z Biedroniem, Czarzastym, Schetyną i Kosiniakiem - Kukizem macie 9 milionów głosów, a wejście Polski do strefy rublowej coraz bliżej - zgodnie z programem partii Prawdziwych Katolików... ośmieszacie się.

Wiem, że to jeszcze za mało dla Was Prawdziwych Katolików, rozczarowanie, że dziś nie rządzicie razem z resztą bisurmanów, a rządzą "rozdawniczy złodzieje, pasożyty żydowscy z Pisu" - jak ich wyzywają po katolicku, Prawdziwe Katoliczki i bracia Prawdziwi Katolicy Konfederaci.. 

A tak na marginesie, czy Prawdziwa Katoliczka cisza działa zgodnie z programem Prawdziwego Katolika Korwina, który zamiast rozdawnictwa, jakim są emerytury,  proponuje Prawdziwym Katoliczkom lepienie i sprzedaż pierogów, aby zarobić  na swoje utrzymanie, czy jednak Prawdziwa Katoliczka wybiera "pisowskie rozdawnictwo"?

 

P.S. Och. Prawdziwi Katolicy narzekający ciągle w komentarzach jak to są tu traktowani, minusowani przez "żydowskich pachołków" i z tego powodu jęczący, walczący, prawdziwie  chrześcijańscy, znoszący tortury jak ich lider Korwin - Prawdziwy Katolik sami minusują "żydowskich pachołków"?

W sumie to logiczne.

Gdyby słowami można było rwać szaty, pewnie Prawdziwi Katolicy od Korwina rwali by je na strzępy w ramach sprzeciwu...lepiąc pierogi.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Hoyt

#1606187