Ludzi jest za dużo

Obrazek użytkownika gps65
Świat

Ludzi jest za dużo. Potrzebna jest depopulacja. Trzeba ludzi jakoś zredukować. Ale ludzie tego nie słuchają, nie rozumieją - mnożą się na potęgę. Tak jest średnio statystycznie. Ale gdy popatrzymy na ludzkość w podziale na nas, rdzennych Europejczyków i naszych potomków w Ameryce czy Australii, oraz na Murzynów, Arabów i Hindusów, to się okazuje, że nas ubywa, a przybywa na potęgę Murzynów, Arabów i Hindusów.

       Więc jeśli słusznym jest zabijanie ludzi poprzez aborcję i eutanazję, oraz promowanie ułomności seksualnych utrudniających prokreację, takich jak różne LGBT, oraz stosowanie innych nowoczesnych mechanizmów ograniczania płodności, jak zatrute szczepionki czy sztuczne wirusy, to trzeba to stosować przede wszystkim wśród Murzynów, Arabów i Hindusów, a nie w stosunku do nas, nieprawdaż?

       Nas ubywa, co jest słusznym i ekologicznym trendem. Więc dlaczego atak depopulacyjnego lobby jest skierowany w nas, a nie w Murzynów, Arabów i Hindusów? Dlaczego to nam należy ograniczać płodność, to my mamy stosować antykoncepcję, a nie Murzyni, Arabowie i Hindusi?

       Jeśli jesteś feministką, wegetarianinem, elgiebetowcem, osobą wrażliwą, empatyczną, lewicową, ekologiczną, niebinarną, widzącą jak ludzkość niszczy naszą matkę Ziemię, czyli po prostu jesteś mizantropem, to musisz jakoś nas, ludzi, zwalczać, niszczyć, zabijać. Słusznie w tym celu zapisujesz się do różnych lewicowych organizacji walczących z cywilizacją białego człowieka. Ale zastanów się nad skutecznością swojego działania! Powinieneś zacząć od wybijania Murzynów, Arabów i Hindusi - a nas, białych, prawicowych rasistów, powinieneś użyć do tej masakry jako narzędzia, które cię wspomoże w pierwszej fazie planowanego pogromu.

       A gdy już wymordujesz tych najbardziej płodnych, czyli Murzynów, Arabów i Hindusów, to dopiero wtedy uweźmij się na nas, wtedy nas pognęb i pozabijaj. Zniszczenie nas w pierwszej kolejność spowoduje gwałtowny wzrost ludności na Ziemi, więc to jest bez sensu.

       A tymczasem ty, głupku, robisz na odwrót - nas zwalczasz najpierw, a promujesz, wspierasz, dotujesz Murzynów, Arabów i Hindusów. Póki masz wpływy i ich za darmo utrzymujesz w Europie czy Ameryce, to oni ci nadskakują - ale jak tylko stracisz polityczną władzę, to cię zabiją - bo nie jesteś Murzynem, Arabem czy Hindusem.

       Albo ty ich, albo oni ciebie. Murzyni, Arabowie i Hindusi przykryją cię czapką. Więc jeśli na poważnie myślisz o depopulacji, to musisz się stać rasistą i wspierać rasistów. Musisz w pierwszej kolejności depopulować Murzynów, Arabów i Hindusów.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:4)

Komentarze

Bo poważne autorytety naukowe szydzą oficjalnie.

(A nieoficjalnie portkami trzęsą.)

Z oskarżania Chin i Rosji.

I  tu w sukurs przychodzi konkluzja z mojej notki w NE.

"I smjeszno i straszno"  będącej wcześniej tutejszym komentarzem.

Że to tylko narzędzie rozciągniętej w czasie ekspansji Chin.

W ewentualnym sojuszu z Rosją.

A oni tam planują na stulecia.

I potrzebna był choroba która wybije "dekadencki Zachód".

W ciągu paru dziesięcioleci.

Bo HIV miał zbyt mały zasięg a SARS, zbyt agresywny, osłabiający się.

I powodował szkody wśród swoich.

A  potem przyjdą oddziały Chińskiej Armii.

Oczywiście w ramach Misji Humanitarnej.

I wybiją do nogi resztówki po "białych diabłach".

Bo tak własnie nas nazywali.

I zapewne między sobą nazywają do dziś.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1648211

Jeszcze hipoteza rodem ze "Starożytnych Kosmitów".

Rasa Nefilim czy innych Annunaki czy jak tam zwał, znowu potrzebuje do czegoś armii zdyscyplinowanych , posłusznych biotobotów.

Najlepiej szkolonych do tego od tysiącleci.

Zgadnijcie, kogo?

A w tajnych europejskich i amerykanskich bazach są środki by im zagrozić.

I wredny nie skłonny do współpracy z najeźdźcami biały człowiek.

Dlatego nie można spowodować by się połapano i zorganizowano akcję prewencyjną.

Być może wspólnie z ich wrogami.

Chodzi o to by się nie połapali.

A jeśli, to będzie za późno.

Dlatego zasiali z Przestrzeni wirusa o działaniu rozciagniętym w czasie.

Jednocześnie zabezpieczając swą siłę roboczą.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1648213

Nie martw się o depopulację Afryki i Azji  - siły postępowe pracują tam pełną parą, tylko mniej o tym mówią.

WHO kastruje Afrykę za pomocą szczepień. Czy w Polsce jak Kenii szczepienia to eksperymenty medycznefilm o tym

 Kościół katolicki staje w obronie mieszkańców Afryki. Udało się zablokować szczepionkę, która w efekcie miała wysterylizować ponad dwa miliony nieświadomych niczego kobietartykuł o tym

Pod pretekstem szczepień sterylizują miliony dziewcząt w Afryce artykuł o tym

A  nad depopulacją Hindusów pracują sami Hindusi: Dr Pran Talwar z Narodowego Instytutu Immunologii w New Dehli, w Indiach, widzi populację, jako epidemię, którą można pokonać przy pomocy szczepionek.  artykuł o tym

(...) Wielokrotnie różne kraje donosiły o epidemiach paraliżu u dzieci po szczepieniach Gatesa, niektóre wytoczyły mu nawet o to procesy.  film o tym

Kursywą oznaczyłam  teksty pochodzące z  zalinkowanych artykułów/ filmów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1648216