LGBT to nie ludzie

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

TVP bardzo ładnie pokazuje, na czym polega manipulacja TVN-u.

       "LGBT to nie ludzie. (Bo to jest ideologia. Ideologia to nie ludzie, ludzie nie są ideologią. LGBT to definicja ideologii, a nie grupy ludzi)" - to jest sens wypowiedzi Jacka Żalka, posła PiS. Można z tym dyskutować, może to nieprawda, ale nie ma w tym niczego obraźliwego. Ale TVN i inne lewackie media, zamiast dyskutować, podważać nieprawidłowość definicji, interpretują to tak: poseł PiS powiedział: "LGBT to nie ludzie. (Bo to podludzie, to gorszy sort)". Takie przeinaczanie sensu wypowiedzi to manipulacja godna pogardy - ale to działa, wielu ludzi się na to nabiera. To jest złe.

       Ale jeszcze gorsze jest to, że ta technika przeinaczania przekazu, którą TVP ujawnia i słusznie potępia, jest podstawową metodą stosowaną przez samą TVP - oni to robią codziennie w swoich programach propagandowych. Słyszymy wyrwane z kontekstu wypowiedzi przeciwników politycznych władz danej stacji i dostajemy wytłumaczenie, które jest przeciwne do tego, co polityk chciał przekazać. Tak robi i TVP, i TVN. TVP złośliwie przeinacza wypowiedzi polityków PO, a TVN złośliwie przeinacza wypowiedzi polityków PiS. Póki jest taka symetria, to pluralizm medialny jest zachowany.

       Ale najgorsze jest to, że i TVP, i TVN, czyli media docierające do większości Polaków, tak samo przeinaczają wypowiedzi polityków Konfederacji. To pluralizm niszczy. Dlatego nie ma w Polsce wolności słowa.

       Gdyby wszystkie partie w Polsce miały swoje media mające taki udział w rynku medialnym, jaki te partie mają udział w parlamencie, i te media prowadziłyby propagandę zachęcającą do ich partii i manipulujące wypowiedziami przedstawicieli innych partii, to nikt oczywiście nie mówiłby prawdy, żaden przekaz nie byłby obiektywny, ale pluralizm by był. Ale nawet tego nie ma w Polsce.

Grzegorz GPS Świderski

PS1. Nie jest mi żal Żalka. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Propaganda jego partii niszczy przeciwników nieuczciwą manipulacją, to i on stał się ofiarą takiej samej manipulacji drugiej strony. Jeśli to potępiają, to potępiają sami siebie.

PS2. Notki powiązane:

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Raczej tylko fragment tego materiału. Kobieta bała się, że rozmówca rozjedzie ją i cała tę ideologię, albo kompletnie nie rozumiała co się do niej mówi.

Cyt: " Ale jeszcze gorsze jest to, że ta technika przeinaczania przekazu, którą TVP ujawnia i słusznie potępia, jest podstawową metodą stosowaną przez samą TVP - oni to robią codziennie w swoich programach propagandowych..." Żeby tylko przeinaczanie przekazu! We wszystkich kanałach TVP widać tylko PAD, czasem jakąś wpadkę kontrkandydata ujawnią. Otwieram wieko kompostownika w ogrodzie, a tam... PAD!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634430

Przestałem komentować pańskie teksty bo są powierzchowne - np. pojawia się w nich symetryzm. W życie realnym jest albo tak albo nie, nie ma tak i nie. Proszę mi pokazać jakąkolwiek wypowiedź  postkomunisty, która trzyma się kupy ima jakikolwiek związek z prawdą. TVP  prezentuje jedynie fragmentarycznie "dorobek" tej hołoty, pełny obraz jest znacznie gorszy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1634607

Oni przeinaczają wypowiedzi swoich przeciwników politycznych - postkomunistom nie przeinaczają, bo to ich sojusznicy. Przykładów mi się nie chce wybierać - tego jest zbyt dużo. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1634642