Dlaczego imigranci się nie asymilują - w trzech punktach o tym

Obrazek użytkownika glowiak
Świat

Rzeczą wiadomą jest, iż na zachodzie imigranci nie chcą się asymilować, i sprawiają wiele problemów.

Przyczyn jest kilka, a moje odpowiedzi to mieszanina tego co zasłyszałem, gdyż sam żadnym profesorem nie jestem.

 

Po pierwsze, podstawową tezą jest to, że żeby dana kultura mogła ludzi asymilować, musi im imponować, przedstawiać wielkość dzieła i wartościj. Jednak zachodnia kultura już nikomu nie imponuje, a co gorsze nawet same zachodnie elity plują na swą rodzimą kulturę, wstydzą się jej. Mimo, że kultury arabska czy turańska wcale nie mają mniej na sumieniu niż zachód, jeśli chodzi o niewolnictwo i ludobójstwa (patrz: niewolnictwo w islamie oraz zdobycie Bagdadu przez Mongołów (1258)).

Po drugie, potrzebne są prawo i porządek, by utrzymać ład. To też na zachodzie nie funkcyonuje, bo jak inaczej skomentować to, że policya w szwablandzie boi się rozbić gang imigrancki w obawie przed oskarżeniami o rasizm? Tam też sądy wydają inne wyroki w zależności od koloru skóry, ale w przeciwieństwie do postępowej propagandy, biali są poszkodowani w tym procederze.

Po trzecie, potrzebne są szczelne granice. Bo po co jest granica, skoro przekroczyć ją może każdy, jak we Włoszech czy Hiszpanii? Ja osobiście nie mam nic przeciwko imigrantom, dopóki są to LEGALNI imigranci, czyli pójdą na przejście bądź do polskiej ambasady w swym kraju, i legalnie przyjadą. Imigracya NIELEGALNA to praktycznie wyrok śmierci na państwo, bo jak widać wśród tych nachodźców (=nielegalnych imigrantów) jest bardzo duża liczba przestępców, ściganych w ich ojczystych krajach. Zresztą, jeśli mnie pamięć nie myli, nielegalne przekraczanie granicy, lub pomaganie w jej nielegalnym przekraczaniu to przestępstwo, więc ci biegajcy na granicy, czy rządy zachodnie miałyby kłopoty, gdyby naprawdę była praworządność.

 

Niestety żaden z tych trzech punktów nie funkcyonuje na zachodzie, a nasza łopozycya chce, by u nas też tak było.

I na koniec, to do bojowników opozycyi (tzw lotne brygady), bazgranie na murach ośmiu gwiazdek, genitaliów czy różnych takich to jest działanie wbrew racyi kraju!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Europa oferuje uchodźcom rozwiązłość w każdej postaci. By pokusa była przy tym bardziej skuteczna, obdarowuje ich kieszonkowym. Resztę sobie dokradną.

Ma więc Europa atrakcje na własne życzenie.

---

Znana jest w świecie staropolska gościnność. Gość w dom, Bóg w dom.

By jednak gościnność ta służyła gościowi, gość przyjmuje reguły panujące w domu gospodarza. Gdy gość próbuje gospodarzowi przestawiać meble, przestaje być gościem.

Jeśli Zjednoczona Prawica chce, by Państwo decydowało o ewentualnym przyjmowaniu uchodźców, to tylko dlatego, by nie rozmydliła się konieczna granica między gościem i gospodarzem.

Gość staje się współgospodarzem dopiero wtedy, gdy się zasymiluje.

dratwa3

Vote up!
4
Vote down!
0

Wolność słowa bez odpowiedzialności za słowo staje się słowną chuliganką.

#1654045

Co do kieszonkowego, to kolejnym problemem jest właśnie ... zasiłek dla bezrobotnych.

Nie krytykuję go (żeby mi tego nikt nie zarzucił), i jest on bardzo ważny, jednak zwacam uwagę na fakt, że ci imigranci w krajach zachodnich nawet nie chcą pracować, bo sam ten zasiłek pozwala im przeżyć, i niejednokrotnie jest wyższy niż zarobki w ich krajach rodzimych.

Vote up!
4
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1654052

Ale oni nie przyjechali w zdecydowanej większości po to, żeby pracować, lecz po kieszonkowe.

Jeden z bohaterów filmu dokumentalnego o gangach paryskich mówił, że oni z tymi maczetami to tak z nudów chodzą. Wpadła więc władza na pomysł, żeby im pootwierać świetlice, gdzie mogliby się uczyć rapu.

Od teraz wszyscy paryscy uchodźcy, zamiast zdobywać kwalifikacje zawodowe, będą rapować. Tylko, czy na pewno przestaną się nudzić ?

Zasiłek w społeczeństwie bez kręgosłupa moralnego zawsze jest patologią.

Pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
3
Vote down!
0

Wolność słowa bez odpowiedzialności za słowo staje się słowną chuliganką.

#1654055

tęczowe hybrydy...

 

tęczowa hybrydy

rude lisy

dwie waginy

trzy penisy

 

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1654054

Proszę przeczytać Koran. Wystarczy kilka sur, bo w tej kwestii jest to powtarzane wiele razy.

Vote up!
2
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1654121