Głosujmy na Andrzeja Dudę!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Drodzy Niepoprawni, Blogerzy, Czytelnicy! Możemy różnić się w szczegółowych ocenach politycznych i światopoglądowych. Jedni są na przykład radykalnymi liberałami gospodarczymi, inni interwencjonistami czy solidarystami, a inni lubią rozwiązania socjalne. Mamy demokratów, monarchistów, katolików, ateistów itp. Różnimy się - to dobrze! Natomiast jedno jest pewne i niezmienne - głównym spoiwem naszej wspólnoty jest Polska i Naród! Wszyscy troszczymy się o Polskę - jej powodzenie i właściwy rozwój!


Być może zabrzmi to patetycznie, ale w niedzielnych wyborach zadecydujemy właśnie albo za Polską Dudy i jej stabilną ścieżką wzrostu i rozwoju, albo za wasalizmem Trójkąta Weimarskiego, którego odnowienie publicznie i jawnie zapowiedział Trzaskowski.

Zagłosujemy albo za Polską naszych Dziadów i Rodziców - tradycyjną, dumną, posiadającą własną, piękną tożsamość i historię. Alternatywą natomiast jest Polska neomarksistowska - zboczona, zepsuta, pogryziona agresywnym uściskiem zębów zachodniego "postępu". 

Oddamy głos albo za ludźmi niekompetentnymi w zarządzaniu, którzy finanse publiczne państwa doprowadzili do skraju przepaści lub za tymi, którzy wyprowadzili budżet państwa na prostą i zlikwidowali prawie deficyt, pomimo wprowadzenia rekordowych programów socjalnych!

Opowiemy się za spokojem i bezpieczeństwem na ulicach polskich miast, wiosek, albo za importem agresywnego islamu!

Wybierzemy albo Polskę uczciwą i solidarną albo mafie vatowskie okradające nas z setek miliardów złotych.

Zagłosujemy za etycznym i spokojnym rozwojem i edukacją naszych dzieci w szkole. Alternatywa? Masturbacja od wczesnego przedszkola i ofensywa agresywnego lobby LGBT.

Wybierzemy Polskę Pileckiego, Inki i Żołnierzy Wyklętych albo Polskę Urbana, Cimoszewicza, Balcerowicza i Sorosa...

Argumenty mnożyć długo, ale chyba wystarczy... Kto mądry ten zrozumiał. Kto głupi - nie zrozumie nigdy.

Drodzy Polacy Wybierzmy Polskę!

Do ostatniej chwili przekonujmy rodzinę, przyjaciół, znajomych, walczmy o dużą frekwencję. Nie wstydźmy się i nie bójmy się walczyć o Polskę - są nas przecież miliony. Nawet jeśli mieszkacie w dużych, zdominowanych przez lewackie PO miastach - odwagi! :)

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:24)

Komentarze

Co tu więcej komentować - stek idiotyzmów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4
#1638278

Każdy juz dawno opowiedział się po jakiej stronie stoi i o jaką Polskę walczy. Ja się odpowiedziałem w wielu napisanych przeze mnie materiałach, które publikowałes nad swoim portalu. W niedzielę wraz z rodziną i znajomymi głosujemy na Andrzeja Dudę.

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1638280

dyskutować. Namawiam jeszcze konfederatę aby nie oddał nieważnego głosu a głosował na Dudę. Nie wiem co zrobi ale to już jego problem.

Pozdro,

Piter

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1638283

12.07.2020 głosujemy dla Nich i za Nich
Za tych pomordowanych na nieludzkiej ziemi w 1941 i w 2010 roku.
Jesteśmy Im to winni.

10.07.2020

 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638284

Szczerze? Nie wierzę w przypadek losowy. Mogę się mylić, ale.

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638287

.....wszelkiej maści wywrotowców, ludzi zboczonych i tych wszystkich dla których obiektywna prawda, już nie istenieje. Dlatego ja głosowałem korespondencyjnie, już we wtorek 7 lipca 2020 r. i naturalnie oddałem swój głos na Andrzeja Dudę. Zrobiłem sobie nawet pamiątkowe zdjęcie! Rodacy głos oddany na "trzaskającego się na lewicy i liberałach", to bez dwóch zdań wielkie niebezpieczeństwo, to chaos, to droga do piekła, już tu na ziemi. Proszę nie gotujmy sobie tego losu, raz jeszcze! Mało nam jeszcze wstrząsających doświadczeń nazizmu i komunizmu, genderyzm jest jak te dwa diabły, nawet gorszy. To co widzimy bowiem teraz, to tylko reklama, dalej będą tego owoce, czyli: nieczystość, nienawiść, zabójstwa i krwawe wojny. Niech Bóg broni!

Modlę się, by nasz naród nie pogubił się zupełnie, byśmy nie zgłupieli do reszty, otwierając drzwi ojczyzny dla demonicznej ideologii gender. Dlatego jak zawsze gorąco apeluję do naszych sumień: precz z demoniczną ideologią gender, precz ze śmiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzołóstwa, precz z aborcją, precz z pigułką aborcyjną dzień po, precz z autanazją, precz z legalną pornografią, precz z legalną prostytucją, precz z legalnymi klubami go go, precz z upowszechnianiem samogwałtu w szkołach, precz z gloryfikowaniem najbardziej odrażających zbrodniarzy wszechczasów, czyli Bnadery, Szuchewycza, Diaczenki i innych upiorów z ludobójczej OUN-UPA na współczesnej Ukrainie, po prostu precz z szatanem i cywilizacją śmierci!!!

Gawrionie i wszyscy nepoprawni blogerzy, blogerki, nasi sympatycy pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1638288

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Leszek1 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1638443

Patologią indukowaną przez agresywną, totalitarną propagandę, która jak oddech antychrysta zionie na naszą zgubę i zatracenie. Z dwudziestu jeden właściwości i umiejętności, którymi powinien szczycić się kandydat na Prezydenta Polski, Rafał Trzaskowski nie ma żadnej.
Z dwudziestu jeden cech, których w żadnym przypadku mieć nie powinien, ma wszystkie i jeszcze więcej.

A najbardziej brakuje mu kompetencji. Zwykła prosta wada. Nie zna się na prezydenckiej robocie, nie rozumie prawdziwych wyzwań XXI wieku. Nie da się zaklajstrować najtrudniejszych polskich spraw taśmą klejącą.

Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.

Amen

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
0

michael

#1638289

Były pracownik Platformy Oszustów, Michał Dzięba, wielokrotnie mówił mediom, że był świadkiem zażywania narkotyków przez ubeckoesbecki miot i żyda Rafała Trzaskowskiego. Wśród używek wymieniał marihuanę, haszysz i kokainę. Z kolei dziennikarz śledczy Wojtek Sumliński twierdzi, że pederasta Rabiej był swego czasu chłopcem na posyłki w mafii pruszkowskiej. Podkreślał zwłaszcza jego rolę w praniu kasy w Koloseum gdzie był zatrudniony. Jeszcze jakieś wątpliwości z kim mamy do czynienia? Uważam, że blisko 48% Polaków głosujących na tego ćpuna to jakiś piramidalny żart. Kim są ci ludzie? A dlaczego sztab Dudy nie zaproponuje Trzaśniętemu, żeby dobrowolnie poddał się testom na obecność narkotyków w organizmie? Są ku temu wszelkie przesłanki. A nawet jeśli nie sztab to niech to zrobi np. wiceminister Kaleta. Przebadać przymusowo wszystkich w ratuszu! Jeżeli wyjdzie, że ten facet ćpa cokolwiek to należy go natychmiast aresztować i wyrzucić z ratusza! Proste jak drut!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1638350

na Andrzeja Dudę.

I zrobiłam to z czystym sumieniem.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków Patriotów,

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1638290

Moja cała Rodzina korespondencyjnie oddała wczoraj głosy na Pana  Andrzeja Dudę.

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
0
#1638291

Tylko on gwarantuje, że Polska pozostanie Polską...

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1638294

Co się dzieje w Warszawie? Kierowcy komunikacji miejskiej jeżdżą na haju, po burzy zalewane jest pół miasta- woda wybija kanalizacją, oczyszczalnia Czajka nie działa, spalarnia odpadów nie działa, wszędzie awarie.

Czy prezydent Trzaskowski wykonuje swoją pracę i nadzoruje podległe służby, czy zajmuje się wszystkim tylko nie miastem? Po awarii Czajki próbował to przez wiele dni to ukryć.
Pytanie- czy chcemy takiego prezydenta w Polsce, który nie wykonuje tego do czego został powołany?

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1638295

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638301

       Witam! W niedziele czeka nas jeszcze praca. Staramy się z PISu, być w każdej komisji obwodowej, aby przypilnować transparentności wyborów, aby zniechęcić ewentualne próby fałszowania. Jutro jadę na ryby, aby spuścić emocjonalny balon. Trzaskowskiemu życzę, aby wreszcie zamknął ten swój objazdowy teatrzyk cyrku, bo tej szopki Polacy nie kupili. Jego kampania, to kłamstwo, szczucie i chore grożby. Polska, już wybrała Andrzeja Dudę, a w niedzielę, tylko formalność. Będzie chyba frekwencyjny rekord. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1638303

w innej miejscowości niż jestem zameldowany. Mieszkam w takim województwie ,które niestety głosuje anty polsko. Muszę się pochwalić ,że gmina w której ja głosuję i moi znajomi była jedyną gminą w powiecie w której wygrał Prezydent Andrzej Duda. Tera też jesteśmy umówieni i zagłosujemy za kontynuacją Prezydentury Andrzeja Dudy. Jest we mnie ogromna wiara ,że musi w tych wyborach wygrać "normalność". Z Bożą pomocą zwycięstwo pana Prezydenta Andrzeja Dudy !

Serdecznie pozdrawiam..

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1638304

Tu Gawrionie nie ma już czasu odwoływać się do rozumu i przyzwoitości.

PROSTO Z MOSTU

 

https://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/kim-jestes

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1638307

Tylko A. Duda i to wszystko. Mam nadzieję, że ta moja aktywność na rzecz jego zwycięstwa choć przekonała niektórych. Oby i w poniedziałek mam dzień wolny na świętowanie... Jeżeliby sie jednak inaczej stało, to szczerze mówiąc będę zdegustowany naszymi rodakami. Mamy wielka sznasę na długookresowy rozwój naszej Ojczyzny. Czy mamy aż 50% takich, którzy tego nie chcą. Zgroza.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1638308

Biedne przygłupy

"Gówno Wyborcze" oburzone tym, że ludzie 60+ będą mogi zagłosować bez kolejki. Kiedyś była akcja "Zabierz babci dowód", teraz jest "Odbierz babci zdrowie". 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638390

jestem załamany, że tyle osób głosować chce na indolenta w zagranicznej służbie, tylko żeby zrobić na złość. To złe wieści. Mamy tu wielką rzeszę głupoty i V kolumnę. Szkoda. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1638424

 

https://www.youtube.com/watch?v=669Uj5lyJsI&feature=share&fbclid=IwAR1KMxLFIRLHX_n0ipxBKn0n2NvXb537qfYtc5Ga1iIpPD3VZ5x9d0MjWa8

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1638461

Rozmowy ze znajomymi nic nie przynosily, kompletna blokada.

W piatek bylam w "Swietej Lipce" w Sanktuarium Maryjnym" na Warmi i Mazurach.   Jak trwoga to do Boga.

Byc moze pomoglo.

Nasza rodzina w komplecie oddala glosy  na A.Dude.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1638471