Kurdyjski adorator wykiwał guru Merkel

Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Świat

W nocy z 17 na 18 października 2018 spłonęła restauracja „Mangal“ w Chemnitz, której właścicielem był Kurd turecki Mehmet Ali Tomasoglu. Podczas pożaru budynku znajdowało się w mieszkaniach 15 osób.

Media i politycy od razu wiedzieli kim są sprawcy. Sprawcami są naziści.

Naziści rozlali według straży pożarnej 100 litrów benzyny w lokalu. Zamachowcy nieśli 5 kanistrów benzyny. Lokal się doszczętnie spalił. Szkody w budynku wynosiły około 500 tys. euro.

Pan Tomasoglu bardzo szybko i bezproblemowo otrzymał odszkodowanie od ubezpieczenia w wysokości 300.000 euro. Restauracja „Mangal“ została na zawsze zamknięta, a pan Tomasoglu zajął się swoimi dwoma lokalami gastronomicznymi w pobliskim Frankenbergu i udzielał wywiadów tzw. mediom.

 

https://www.bild.de/regional/chemnitz/chemnitz-news/tuerkisches-restaurant-mangal-in-chemnitz-gesprengt-58877088.bild.html

https://www.tag24.de/nachrichten/chemnitz-mangal-wirt-verlaesst-stadt-ali-brandanschlag-restaurant-1114421

 

Po morderstwie Daniela H. przez tzw. uchodźców doszło w Chemnitz do licznych protestów. Z tej okazji pogoniła do Chemnitz 16 listopada pani kanclerz Merkel w towarzystwie premiera landu Kretschmera z CDU. Merkel nie odwiedziła rodziny zabitego przez tzw. uchodźców Niemca lub też np. rodzin zgwałconych w Chemnitz kobiet.

Merkel spotkała się z panem Tomasoglu, ofiarą nazistowskiego ataku.

https://www.google.de/search?q=mangal+merkel&hl=de&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjNo4DjnefxAhV3gP0HHRD3BLMQ_AUoAnoECAEQBA&biw=1536&bih=758

https://tiny.pl/9x7t1

 

„Focus“ doniósł kilka dni temu, że prawicowe podpalenie było oszustwem.

Otóż okazuje się teraz, że to pan Mehmet Ali Tomasoglu rozlał ze swoim znajomym te 100 litrów benzyny w swoim lokalu. Nie było tam 15-krotnej próby zabójstwa. O próbie wielokrotnego zabójstwa nie piszą inne media, bo nie wypada. Dlaczego? Bo sprawca nie jest politycznie poprawny. Pan Tomasoglu żył wówczas 28 lat w Niemczech jako azylant z Turcji. Tomasoglu wpadł, ponieważ policja podsłuchiwała jego rozmowy telefoniczne.

Z internetu poznikały też fotki tego pana z Merkel. Google w ciągu kilku godzin - jak szybko to poszło - wszystko wymazał. I to dokładnie.

W Dreźnie Niemiec który podłożył ogień pod drzwi meczetu, które trochę zostały osmolone i ogień nie doprowadziłby do spalenia budynku, został od razu przez tą samą prasę został określony jako morderca i otrzymał wyrok niecałe 10 lat więzienia (poprzednia notka).

Ciekawe jaki wyrok dostanie pan Mehmet Ali Tomasoglu?

https://www.focus.de/politik/deutschland/chemnitz-rechter-anschlag-war-scheinbar-betrug-gastwirt-narrte-sogar-merkel_id_13494089.html

https://www.bild.de/regional/chemnitz/chemnitz-news/chemnitz-steckte-mangal-besitzer-sein-restaurant-selbst-an-77017360.bild.html

 

Milczący marsz w Weiden w środę 7 lipca 2021. Uczestnicy marszu upamiętnili w

ten sposób trzy ofiary bestialskiego morderstwa w Würzburgu. Panie i panowie siedzący w kawiarniach odwracali głowy w drugą stronę lub patrzyli się z politowaniem na grupkę wariatów.

https://www.youtube.com/watch?v=KdfgGLma_PA&t=99s

W ten dzień odbył się pogrzeb jednej z ofiar. Nekrolog było przedtem widać w całości, obecnie jest zablokowany.

https://trauer.main-echo.de/trauerfall/details/?id=70792

https://www.bild.de/regional/muenchen/qualityassurancetest/bewegende-traueranzeigen-so-nimmt-ihre-familie-abschied-von-stefanie-77007204.bild.html

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)