Dlaczego w Polsce musi powstać Partia Niezaszczepionych

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

… i dlaczego jest mi obojętne, które służby ją założą.

Partia Niezaszczepionych musi powstać dlatego, że jest na nią zapotrzebowanie.

Wśród Polaków istnieje znaczny odsetek ludzi, którzy nie tylko nie zgadzają się z szytą nie tyle grubymi nićmi, co postronkami (i dlatego rozłażącą się w szwach) wspólną, rządową i „opozycyjną”, mejnstrimową propagandą, na temat nietoperza który wywołał grypo podobną infekcję.

Infekcję, dodajmy, rzekomo niemożliwą do wyleczenia lekarstwami, a jedynie masowym aresztem domowym, zbankrutowaniem prywatnych przedsiębiorstw, ogłupieniem dzieci i młodzieży szkolnej oraz wyszczepieniem preparatami, za które producenci nie biorą odpowiedzialności,

i skutkującą finalnie – posłaniem do piachu już ponad 100 tysięcy niekowidowych chorych, których socjalistyczni zamordyści pozbawili dostępu do onkologów, kardiologów, gastrologów, i wszelkich innych lekarzy specjalistów, z tymi pierwszego kontaktu włącznie,

***

Tak już jest, że ludzie rozsądni stanowią w tzw. społeczeństwie demokratycznym mniejszość, którą różni, socjalistyczni doktrynerzy, na wszelkie możliwe sposoby terroryzują, jako niebezpieczną dla socjalistycznego geszeftu.

I tacy, rozsądni ludzie, odmawiają udziału w rytuale niewolniczym, w którym zamiast nadstawienia szyi pod obrożę, wymagane jest nadstawienie ręki pod strzykawkę.

Na początku przyjmuje to formę biernego oporu:

po prostu nie rejestrują się w wyznaczonych dla swej kategorii wiekowej terminach.

Potem, nagabywani – mówią, że przecież chorowali już na tę niby-grypę i są w jedyny, skuteczny, bo naturalny sposób uodpornieni.

Kiedy się jednak okazuje, że socjalistyczni zamordyści planują szczepienie dzieci (w tym niemowląt), opór bierny zaczyna przybierać formę groźnego warczenia:

tak reagują nawet zwierzęta, których potomstwo jest zagrożone.

Ale gdy na mównicę wychodzi Kniaź Nowogrodzki i w kwestii wyszczepu pogłowia (bo my dla nich jesteśmy pogłowiem) zbiera mu się (jak to ze starymi autokratami bywa) na szczerość i do swojej opryczniny wali bez ogródek:

„Jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody nie przekonają, to od tego jest państwo jako organizacja przymusu”

to samo warczenie już nie wystarczy.

Owszem, wersja pt. Iwan Groźny to to (jeszcze) nie jest,
ale Jarosław Niebezpieczny – i owszem, i nie ma co sobie tłumaczyć, że powiedział to człowiek, które potrafi założyć buty nie do pary, ale nie potrafi ich wyczyścić, bo nawet bez butów można normalnym ludziom zrobić krzywdę, jeśli się dysponuje milicją (nie poprawiać – policja, to była przed wojną), specnazem z Sanepidu, że o pazernych kmiotach z Woronicza i Wiejskiej nie wspomnę.

***

Jedyną obroną przed kolejnymi fanaberiami zlewaczałego arystokraty, jest powstanie Partii Niezaszczepionych, która zgarnie tyle % głosów, ile będzie potrzeba do wysadzenia z fotela dziwaka, który bardziej od ludzi kocha norki i swymi niekonwencjonalnymi (eufemizm) działaniami chce popsuć wspólny, zgodny, magdalenkowy interes, jakim jest spokojna, wieloletnia juma na masie upadłościowej po PRL-bis i … zgarnąć całą pulę dla siebie.

Dlaczego akurat służby mają tę partię zakładać?

Nie żartujmy – a niby kto?

Kowalski z Nowakiem?

Najszczerzej (nie ma to jak rozmowa przed ukrytym mikrofonem) wyjaśnił tę kwestię Narodowy Bankster, który towarzyszom po kielichu (i banksterskiej profesji), w krótkich, banksterskich słowach wyjaśnił:

wszystkie banki to służby!

A banki, to poważne instytucje, przy których partie polityczne to jacyś podch…. podwykonawcy, tak że ten…

Owszem. Są tacy, którzy wierzą w cuda – na przykład takie, że Ciocia Magdalenka dawała koncesje na zakładanie partii politycznych (z posagiem w postaci atrakcyjnych nieruchomości, wydawnictw, preferencyjnych kredytów – a nawet sekretarki) swoim zaprzysięgłym wrogom,

ale to są właśnie ci, biegnący w upał z namordnikiem na twarzy do punktu wyszczepień i entuzjastycznym okrzykiem:

teraz ja! Ja! Ja!

I dla nich – nie ma już ratunku.
http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/narodowa-hekatomba-niekowidowych-polakow-trwa

http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/jak-kniaz-nowogrodzki-norek-broni

https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-o-przymusie-szczepien-na-covid-19-wiceminister-waldemar-buda-tlumaczy-6653678213142145v

http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/szkoa-liderow-cioci-magdalenki

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja dla Czytelników: w związku z trollowaniem moich tekstów nie odpowiadam na żadne komentarze 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.7 (głosów:16)

Komentarze

... w związku z uporczywym brakiem reakcji, trollowanie wydaje się bezcelowe :-) .

PS.

Jak powstanie partia bezpartyjnych ,to będzie trudno zlekceważyć taką prowokację . A jakie służby,loże,mafie,banki za tym staną to będzie pożywką dla niezdrowych domysłów ale zaangażowanie takich sił będzie budziło poważne wątpliwości ,czy przypadkiem nie jest to przykrywka dla "pieczenia innych pieczeni" niż czysta,bezinteresowna promocja  "bezpartyjnosci zrzeszonej w partię" . Najprawdopodobniej ,jak zawsze w takim przedsięwzięciu , ideowo bezpartyjni od samego początku mają do odegrania tylko i wyłącznie rolę "pożytecznych idiotów" . A ideowo bezpartyjnym to właściwie "zwisa i powiewa" czy jumą zajmuje się "zlewaczały arystokrata" ,czy też inna sitwa ,która od norek woli np. by matka Natura przekopywała mierzeję Wiślaną ,bo nie chce się im łopaty ruszyć . http://youtu.be/e8N6PH3pSCo

:-)

PS2

Do you smell that? Trolling, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of trolling in the evening .

:-)

PS3.

Zaszczepiony ,ale bez zaciągania ... wróć wróć przekonania

:-)

PS4.

Nawigowanie Konfy  (główny zarządca emocji antyszcepionkowych) na ... reż. Agnieszkę Holland "Żeby juma była taka jaka była za Tuska" ,to kierowanie na górę lodową . Jeżeli szanowny nawigator zamelduje później na Nowogrodzkiej "wykonanie zadania" , to pewnie to będzie chwyt wysoce przewrotny i makiawelicznie skuteczny ... ale dla ideowo nastawionych wyborców ... jednorazowy .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1673676

czy kiedyś ktoś odpowie karnie za zmuszanie ludzi do udziału w eksperymencie medycznym?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Szpilka

#1673680

... to nie ma żadnego nakazu / przymusu . A ten "eksperyment" nie wydaje się groźniejszy niż JKM-a co to zamiast zapowedzianego likwidowania koryta , napełnił je fastfood-em :-)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1673681

Coraz bliżej do zmiany zapisów ustawy zasadniczej - Konstytucji RP. Zauważ proszę, że ZP i cała ta reszta zgniłej opozycji PO-KO (z wyłączeniem Konfederacji) jest zafascynowana wyszczypywaniem. Są w tym względzie zgodni i bezkompromisowi. Padały już propozycje i deklaracja tak z jednej, jak i z drugiej strony o przymusie szczepień.
Pełzający totalitaryzm przywdziewa nowe szaty i staje się jasne, że społeczeństwo polskie robi za mięso do eksperymentów medycznych. Właście to już nie eksperymentów medycznych a zaplanowanego i celowego unicestwiania.
Świeży, choć już mocno niemłody prezydent U$A będzie realizował przyspieszenie NWO. Obecny rząd RP będzie się ścigał, tak jak dotychczas, w realizacji najbardziej ohydnej procedury ludobójstwa od czasów doktora J Mengele.
Czy nowa partia niezaszczepionych ma szansę powstać, nie wiem. Wiem, która dziś jest jeszcze nie skażona tym szaleństwem. Konfederacja, w szczególności Ruch Narodowy.

Pod refleksję poddaję porównanie stanu społecznych uwarunkowań życia w Polsce sprzed 2 lat i stan dzisiejszy. Jak reżim zniszczył cały dorobek pokoleń w przeciągu kilkunastu miesięcy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1673682

nie powstanie, bo koalicja zaszszepionych partii, wcale nie tylko tak zwaną ORDYNARNĄ większąścią zaszczepi na siłę każdego niezaszczepionego, nawet jeszcze nienarodzonego, i choćby się ukrywał w puszczy białowieszczańskiej. Przecież przechodziliśmy już przez to w latach 44-56. Sowieci się tylko przeflankowali na zapad. Tak więc czekają nas znowu, w najlepszym przypadku, różne takie Fronty Jedności Zaszczepionego Narodu, Młodzieży Przeciw Wirusom czy też Zrzeszenia Sztucznych Inteligentów.
Jedynym tym razem, jak za sowieckich czasów, będzie problemem przedostawania się do Londynu - znaczy się ... po jakiego zakrzepa?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1673903