Wszystko dla dobra ludzkości...

Obrazek użytkownika faxe
Świat

 

Według Instytutu Finansów Międzynarodowych oczekuje się, że do końca roku globalny dług wzrośnie do rekordowego poziomu 277 bilionów dolarów. Większość ogromnego wzrostu deficytu światowego ca 15 bilionów dolarów w ciągu tego roku to reakcje rządów i korporacji na pandemię. Rządy wykorzystują bezprecedensową okazję do zwiększania bieżących wydatków, które nie generują realnych korzyści ekonomicznych, czego rezultatem będzie nadal rosnące zadłużenie po ewentualnym zakończeniu kryzysu pandemii. Wzrost będzie niewystarczający do zmniejszenie obciążenia finansowego rachunków publicznych. Wskaźnik ten osiągnie wg szacunków ekonomistów do około 365 procent światowego PKB.

Reakcja rządów na wi rus ma tragicznie realne skutki przede wszystkim dla Kowalskich i rodzin na całym świecie. (Tutaj podaję dane z USA, ponieważ polskich nie ma) Osiem milionów Amerykanów więcej niż w zeszłym roku żyje obecnie w biedzie, ponieważ miliony miejsc pracy zniknęły i nigdy nie powrócą. Dane z witryny Yelp podają, że 60% firm, które zostały zamknięte z powodu wi rusa, zostało zamkniętych permanentnie. Ludzie, którzy wcześniej walczyli, toną, a wielu z tych, którzy należeli do komfortowej klasy średniej, desperacko próbuje utrzymać się na powierzchni.

Dla 12 milionów Amerykanów i ich rodzin - te Święta Bożego Narodzenia nie będą wesołe. Przedłużone płacenie zasiłków dla bezrobotnych, które pozwoliło wielu utrzymać się na powierzchni, wygasną jeszcze w tym miesiącu. Następnie 1 stycznia wygasa moratorium na eksmisje, co może skutkować masową falą eksmisji w pierwszej połowie 2021 roku. W tej chwili, według nowego raportu głównego ekonomisty Moody's Analytics, zadłużenie najemców mieszkań – czynsz i media - to 70 bilionów dolarów. W cieżkiej sytuacji są też właściciele domów. Część z nich spłacała pożyczki hipoteczne dzięki wynajmowaniu części domu. Bez tych pieniędzy stracą domy.

Wiadomości z frontu walki z wi rusem

Na wyspach Brytyjskich z fanfarami ogłoszono V - Day. Pierwszą szczepioną była 91 letnia pani, a drugim pan o nazwisku William Shakespeare. Propaganda napracowała się wyszukując tego pana, aby pierwszy dzień festiwalu kłucia był zabawniejszy. Przy okazji tego PR festiwalu nie zabrakło premiera Borysa Johnsona, który fotografował się i gratulował bohaterom, zapytany przez Shakespeare, czy będzie następny śmiejąc się powiedział, że będzie jednym z ostatnich.

Chyba miał rację. Dzień później już było mniej zabawnie, dwóch brytyjskich pracowników służby zdrowia miało gwałtowną reakcję alergiczną wkrótce po podaniu szcze pionki – wysypka, duszności i gwałtowny spadek ciśnienia. Obecnie ich stan jest stabilny. Brytyjska Agencja ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej wydała ostrzeżenie dla alergików[i].

https://www.businesstoday.in/sectors/pharma/covid-19-vaccine-uk-watchdog-issues-allergy-warning-over-pfizer-jab/story/424379.html

[1] https://www.baumhedlundlaw.com/prescription-drugs/gardasil-lawsuit/gardasil-deaths/

Przy okazji znalazłam taką statystykę dotyczącą producenta. „ P został ukarany grzywnami w wysokości ponad 4,7 miliarda dolarów od 2000 roku do dzisiaj - za fałszywe informacje i badania, nielegalną lub niezatwierdzoną promocję, zagraniczne praktyki korupcyjne, a także ponad 103 miliony dolarów za „naruszenia bezpieczeństwa leków lub sprzętu medycznego” i ponad 34 miliony dolarów za „nielegalny lobing i łapówki”.

FDA regulator amerykański od m.in. szcze pionek jeszcze nie wydał licencji (9.12), ale publicznie zaaprobował szcze pionkę 8 grudnia, więc jest to kwestia kilku dni.

Tego samego dnia FDA poinformowało również, że 2 osoby (w III fazie badań?) zmarły. W tej fazie brało udział 170 osób.

Z podsumowania spotkania FDA z producentem dowiadujemy się m.in;

Najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi były reakcje w miejscu wstrzyknięcia (84,1%), zmęczenie (62,9%), ból głowy (55,1%), ból mięśni (38,3%), dreszcze (31,9%), ból stawów (23,6%), gorączka (14,2);

ciężkie działania niepożądane wystąpiły u 0,0% do 4,6% uczestników, występowały częściej po dawce 2 niż po dawce 1 i generalnie rzadziej występowały u uczestników w wieku 55 lat (≤ 2,8%) w porównaniu do młodszych uczestników (≤ <0,5%), bez znaczącej nierównowagi między grupami badania. Wśród zdarzeń niepożądanych odnotowano liczbową nierównowagę czterech przypadków porażenia Bella w grupie zaszczepionej w porównaniu z brakiem przypadków w grupie placebo, chociaż cztery przypadki w grupie grupa szczepień nie reprezentuje częstości wyższej niż oczekiwana w populacji ogólnej.

Z wyjątkiem częstszej, ogólnie łagodnej do umiarkowanej reeakcji u uczestników w wieku <55 lat, profil bezpieczeństwa był ogólnie podobny we wszystkich grupach wiekowych.”

Skuteczność szczepionki w opanowaniu transmisji wirusa. Wykazana wysoka skuteczność przeciwko objawowemu zakażeniu może przełożyć się na ogólne zapobieganie przenoszeniu wirusa w populacjach o wystarczająco wysokim spożyciu szczepionek, chociaż możliwe jest, że jeśli skuteczność przeciwko bezobjawowemu zakażeniu była niższa niż skuteczność w przypadku objawowego zakażenia, bezobjawowe przypadki w połączeniu ze zmniejszonym noszeniem maseczek i niezachowaniu dystansu społecznego może skutkować znaczną ciągłą transmisją. Konieczne będą dodatkowe oceny, w tym dane z badań klinicznych i stosowania szczepionki po wydaniu pozwolenia, aby ocenić wpływ szczepionki na zapobieganie wydalaniu i przenoszeniu wirusa, w szczególności u osób z bezobjawową infekcją”

Agencja FDA lingo naukowe przetłumaczyła na język potoczny i to jest najważniejsza informacja! - „ od szczepionek nie oczekujemy zapobiegania infekcjom, a jedynie modyfikowania objawów (u osób) zakażonych. Wszyscy oczekujemy skutecznych szczepionek, które zapobiegną poważnym chorobom w przypadku zakażenia. Trzy protokoły metodyki badań szczepionek - Mo , P zer i A Z, nie wymagają zapobiegania poważnym chorobom, a zapobiegania umiarkowanym objawom, które mogą być tak łagodne, jak kaszel lub ból głowy.” [ii]

https://www.businesstoday.in/sectors/pharma/covid-19-vaccine-uk-watchdog-issues-allergy-warning-over-pfizer-jab/story/424379.html

 

Komentarz do powyższych informacji

Innymi słowy zapewnienia rządowych decydentów z premierami, prezydentami etc. i z ministrami zdrowia na czele, którzy trąbili od początku pan demii, że tylko szcze pionka powstrzyma zarazę, okazało się jednym wielkim picem! Od szcze pionek od początku nie oczekiwano żadnego zapobiegania zarażeniu, czyli transmsji patogenu!

Jaki jest w takim razie sens szcze pienia? Jaki jest sens wprowadzania do komórek miliardów ludzi kodu RNA wir usa, jeśli od tej niebezpiecznej i niezbadanej procedury nie oczekuje się nawet zatrzymania jego rozprzestrzenia? Świat oszalał i to jest zaraza tysiąckrotnie niebezpieczniejsza dla gatunku ludzkiego niż zaraza, z którą walczymy.

Jak mam „umiarkowane objawy, kaszel i ból głowy” to biorę syrop ziołowy, herbatę z sokiem malinowym lub z mniszka, piję wywar z kości lub rosół z kurczaka z czosnekiem, witaminy itd. i do łóżka wypocić toksyny produkowane przez bakterie czy wirusy. W każdym domu była i pewnie jest jakaś „procedura” na „zapobieganie” takim umiarkowanym objawom. Czy to jest kołtuństwo?

W miarę jak rozpoczęto szczepienia na wyspach brytyjskich, pojawiają się poważniejsze pytania, podsycające „konspiracyjny” sceptycyzm, bezpośrednio kwestionujący narrację, że szcze pionki zostały dokładnie i odpowiednio zbadane przed dopuszczeniem ich użycia, a odpowiedzi nie udzielają ani przedstawiciele producetów ani rządzący, ani instytucje mające pieczę nad bezpieczeństwem zdrowia obywateli. Nie szukją odpowiedzi także media mainstream. Scenariusz jest identyczny po obu stronach Atlantyku. Masowe potępienie i ośmieszenie sceptyków, którzy zadają niewygodne pytania. Zamiast merytorycznych wyjaśnień i debaty, odpowiedzią są epitety – kołtuństwo, prawicowcy, faszyści a nawet słyszałam określenie ... bioterrorysci. Ten ostatni epitet definitywnie przystaje do tych na drugim biegunie.

Oficjalna ogłoszona cenzura na krytykę polityki „pan demicznej” rządów w tym codziennych statystyk „zachorowawań” (które de facto są pozytywnym wynikiem testu) i zgonów (które są liczbą wszystkich zgonów a nie zgonów na zarazę) przez Twittera, FB, Google włącznie z Bloggerem, YT, by wymienić najważniejsze i brak praktycznie miejsca na głosy krytyczne. A to sprawia, że część obywateli nie ufa ani producentom, ani narracji rządowej, ani ekspertom rządowym. Nie trzeba być epidemiologiem czy wirusologiem, ba nie trzeba być nawet lekarzem, aby używając z zdrowego rozsądku dojść do wniosku, że te wszystkie informacje jakimi faszerują nas Kowalskich od marca nie trzymają się zwyczajnie kupy. Eksperci zmieniają radykalnie swoje „naukowe” opinie z dnia na dzień w zależności od zmiany oficjalnej narracji, potrzeb politycznych etc. Czy można się dziwić, że teorie konspiracyjne „wyrastają” jak grzyby po deszczu?

Wystarczy zadać sobie trud zweryfikowania informacji jakimi nas faszerują, aby potwierdzić, że to wielkie kłamstwo jest kontynuowane ze zdwojoną energią, kiedy szczepionki są gotowe, kupione i zapłacone. Unia kupiła szczepionki dla wszystkich członków i rozdzieliła. Trzeba więc szczepić. Beate Hartinger-Klein, austriacka minister, która 4 grudnia przewodziła unijnej radzie ministrów zdrowia, napiętnowała Polaków, jako najbardziej szcze pion kowo sceptycznych po Bułgarach i Lotyszach. bo szcze pienia ochronne to jeden z najbardziej skutecznych środków przeciw chorobom, jakim dysponuje medycyna. Tyle tylko, że akurat te szczepionki te nie chronią przeciw chorobie jak wynika z oficjalnych dokumentów! Pani Hartinger-Klein była niedoinformowana co do oczekiwań jakie postwili szcze pionce producenci, a kupujący je zaaprobowali, m. in. UE. W tym gremium była także ta pani, był także polski minister od zdrowia.

W dyskusji zostały przywołałane statystyki dotyczące skuteczności tych preparatów. Między innnymi była mowa o raku szyjki macicy wywoływanego wi rusami HPV (jest ich kilkanaście). „W UE co roku wykrywa się około 33 tys. przypadków raka szyjki macicy i odnotowuje około 15 tys. zgonów z powodu tej formy raka”. [iii]

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/181209517-Polska-antyszczepionkowym-liderem-w-UE.html?fbclid=IwAR3xvXQJldH5rfY3rRuEfbtAw-d6HAKtRe3GTVLLG6XqDLAX5AI1WhNPW3c

To nie był najlepszy przykład, aby przekonywać do szczepienia.

Publikacja luty 2020. Korzyści i szkody wynikające ze szcze pionek przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV): przegląd systematyczny z meta-analizami danych z badań i raportów z badań klinicznych. Lars Jørgensen, Tom Jefferson, Peter C. Gøtzsche

„Po 4 latach obserwacji (tyle czasu trwały badania przed dopuszczeniem szcze pionek na kilka wi rusów HPV) szcze pionki przeciwko HPV zmniejszyły liczbę prekursorów raka związanych z HPV i procedur leczenia, ale zwiększyły poważne zaburzenia układu nerwowego (analiza eksploracyjna) i ogólnie inne szkody. Ponieważ uwzględnione badania miały głównie na celu ocenę korzyści i nie były odpowiednio zaprojektowane do oceny szkód, stopień, w jakim korzyści wynikające ze szczepionek przeciwko HPV przeważają nad szkodami, jest niejasny. Ograniczony dostęp do raportów z badań klinicznych (oceniano 24 z 50, które miały być oceniane) i danych z badań wraz z formularzami opisów przypadków uniemożliwił dokładną ocenę.[iv]

https://systematicreviewsjournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13643-019-0983-y

Kiedy 21-letnia córka państwa Tarsell zmarła niespodziewanie w 2008 r., wkrótce po otrzymaniu szczepionki Gardasil HPV, rodzina obwiniała szczepionkę za tragedię i podjęła kroki, aby pociągnąć do odpowiedzialności producenta szczepionek, firmę Merck. Dowiedzieli się, że ich córka zmarła z powodu arytmii wywołanej odpowiedzią autoimmunologiczną na szczepionkę HPV. Prawo chroni producentów szczepionek w USA przed pociągnięciem do odpowiedzialności za obrażenia spowodowane przez szczepionki od 1986r, więc rodzina złożyła pozew przeciwko Sekretarzowi Zdrowia i Opieki Społecznej USA. Po wielu latach w sądzie rząd przyznał, że rodzina udowodniła, że Gardasil spowodował śmierć córki. Rodzina dostała odszkodowanie od... de facto podatników amerykańskich, a nie winowajcy.

Strona iternetowa kancelarii prawniczej. „Być może słyszałeś, że szczepionka Gardasil przeciwko HPV jest powiązana z licznymi skutkami ubocznymi. Coś, o czym możesz nie wiedzieć: według National Vaccine Information Centre setki osób zmarło po podaniu szczepionki Gardasil. Adwokaci z kancelarii Baum. Hedlund. Aristei & Goldman reprezentują osoby, które odniosły obrażenia po otrzymaniu szczepionki Gardasil. Jeśli Ty lub członek Twojej rodziny doświadczyłeś niepożądanej reakcji ze strony Gardasilu, możemy pomóc.”

Dodam, że kancelarie prawnicze specjalizujące się w uzyskiwaniu odszkodowań za szkody z powodu działań szczepionek, leków i błędów lekarskich w USA, biorą calkowite ryzyko finansowe prowadzenia sprawy – prowadzą sprawę pro bono do momentu wyniku – jeśli wygrają dostają 30-40% od wygranej, jeśli przegrają dostają zero. A sprawa ciągnie się latami. Wielu prawników specjalizujących się w takich sprawach ma także wykształcenie medyczne. Czy prawnicy, to naiwniacy i debile, którzy pracują za darmo, bowiem ta szczepionka jest bezpieczna! [v]

https://www.baumhedlundlaw.com/prescription-drugs/gardasil-lawsuit/gardasil-deaths/

I kilka ciekawostek;

Estonia i WHO opracowali wspólnie elektroniczny certyfikat szczepienia

https://www.who.int/news-room/feature-stories/detail/estonia-and-who-to-jointly-develop-digital-vaccine-certificate-to-strengthen-covax

Drugi etap wypłacania pomocy finansowej w USA : Demokraci proponują zwolnienie środków na pomoc dopiero po zaszczepieniu na COVID-19

https://www.usatoday.com/story/money/economy/2020/12/06/unemployment-benefits-coronavirus-covid-19-bill-no-stimulus-checks/3852130001/

Sąd Apelacyjny w Lizbonie orzekł tydzień czy dwa temu, że namnażanie nie jest wiarygodnym naukowym testem przy wykrywaniu najsławniejszego współczesnego patogena.

Świat naukowy podniósł klangor - to potwarz dla nauki i nieodpowiedzialność sędziów. Co nielekarze mogą wiedzieć? Wszcząć postępowanie dyscyplinarne; i nie słyszę, aby nasi juryści stanęli w obronie niezawisłości sędziowskiej i niezależności sądu w Lizbonie.

MHRA UK odpowiednik FDA ­- na początku listopada na swojej stronie internetowej ogłosiła przetarg - Pilnie poszukiwane oprogramowania do elektronicznego przetwarzania spodziewanej dużej liczby zgłoszeń niepożądanych reakcji na leki/szcze pionki.

Testy - Wynalazca metody namnażania DNA (Karry Mullis), za który to wynalazek dostał nagrodę Nobla, przez lata (od momentu kiedy zaczęto ją stosować do wykrywania HIV, co zniszczyło życie tysięcy osób, fałszywą diagnozą) apelował aby nie stosować tej metody do pseudonaukowych testów. Tutaj wypowiedź wynalazcy.[vi]

https://www.bitchute.com/video/xybjDya9bMXn/

Namnażanie DNA i RNA jest produkcyjną techniką laboratoryjną -, zdolną do replikacji sekwencji DNA miliony i miliardy razy, a nie jako narzędzie diagnostyczne do wykrywania wirusów. Ale najważniejsze jest to, że testy stosowane do identyfikacji tzw. osób chorych przypuszczalnie zakażonych wi rusem nie mają złotego standardu, z którym można by je porównać. To jest fundamentalna kwestia. Testy, aby określić ich czułość i specyficzność - porównuje się ze złotym standardem. Na przykład w przypadku testu ciążowego złotym standardem jest sama ciąża. Albo, gdybyśmy mieli nowy test na zakażenie bakterią gronkowca , to złotym standardem jest posiew krwi, znany i stosowany od dziesięcioleci, możemy więc porównać ten nowy test ze starym.

W przypadku omawianego wi rusa nie mamy złotego standardu. W pierwszej kolejności wymagana jest izolacja wi rusa, ponieważ musimy wiedzieć, skąd pochodzi RNA, dla którego kalibrowane są testy. Każdy wirusolog wie, że oczyszczenie cząstek - czyli oddzielenie obiektu od wszystkiego innego, co nie jest tym obiektem jest niezbędne.[vii]

Fenner. Medical Virology, 1986, s. 9

Izolacja jest niezbędnym warunkiem wstępnym do udowodnienia istnienia wirusa, a tym samym do udowodnienia, że ​​RNA z danej cząstki pochodzi z nowego wirusa. Metoda namnażania jest niezwykle czuła, co oznacza, że ​​może wykryć nawet najmniejsze fragmenty DNA lub RNA - ale nie może określić, skąd te cząstki pochodzą. Należy to wcześniej ustalić. [viii] https://www.nytimes.com/2007/01/22/health/22whoop.html

Załączam cztery badania, na podstawie których świat domniema, że nieznany, nowy wi rus jest przyczyną największej katastrofy i tragedii współczesnego świata, wraz z odpowiedziami na pytanie skierowane do badaczy przez dziennikarzy OffGuardian – czy jako dowód, badacze mogą przedstawić zdjęcia z mikroskopu elektronowego, że w ich eksperymentach in vitro pokazane są wyizolowane wirusy?[ix]

Leo L. M. Poon; Malik Peiris. “Emergence of a novel human coronavirus threatening human health” Nature Medicine, Marzec 2020
Odp: Malik Peiris, Maj 12, 2020Obraz przedstawia wirusa wyrastającego z zainfekowanej komórki. To nie jest oczyszczony wirus”

Myung-Guk Han et al. “Identification of Coronavirus Isolated from a Patient in Korea with COVID-19”, Osong Public Health and Research Perspectives, luty 2020

Odp: Myung-Guk Han, Maj 6, 2020 Nie mogliśmy oszacować stopnia oczyszczenia, ponieważ nie oczyszczamy i nie koncentrujemy wirusa wyhodowanego w komórkach ”.

Wan Beom Park et al. “Virus Isolation from the First Patient with SARS-CoV-2 in Korea”, Journal of Korean Medical Science, February 24, 2020
Odp: Wan Beom Park, Marzec 19, 2020„Nie uzyskaliśmy mikrografu z mikroskopu elektronowego pokazującego stopień oczyszczenia”.

Na Zhu et al., “A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China”, 2019, New England Journal of Medicine, February 20, 2020
Odp: Wenjie Tan, Marzec 18, 2020 „(Pokazujemy) obraz cząstek wirusa w osadzie, a nie oczyszczonych”

         Gubernator Florydy zażądał 4 grudnia natychmiast od laboratoriów dokumentów wszystkich testów PCR wykonanych w tym stanie. Przypomnę, że Ron DeSantis zdaje się, że w sierpniu, po konsultacji z nieżależnymi ekspertami, przeprosił obywateli Florydy i zarządził natychmiastowe zniesienie wszelkich restrykcji, anulowanie wszystkich mandatów i kar administracyjnych i zwrócenie pieniędzy obywatelom, którzy je zapłacili.

https://twitter.com/DBrozeLiveFree/status/1335663105142091778

I reakcja na Twitterze https://twitter.com/BusyDrT/status/133537946021267865

Pani Little, legalna prostytutka , pozywa stan Nevada, aby ponownie otworzył domy publiczne. Burdel „Rancho Zajączków”, w którym prcowała jest zamknięty od 17 marca, pomimo ponownego otwarcia innych firm mających „bliskie kontakty” z klientami.

Sąd w Nevadzie nakazał prokuratorowi generalnemu stanu odpowiedzieć na pozew Little w ciągu 30 dni.

„Byłoby zrozumiałe, gdyby gubernator pozostawił wszystkie mające bliskie kontakty biznesowe zamknięte. Jednak fakt, że salony masażu, gabinety kosmetyczne, usługi towarzyskie i inne nieistotne interesy zostały ponownie otwarte, prowadzi Sąd do przekonania, że decyzja gubernatora o utrzymaniu zamknięcia burdeli, to po prostu rażąca dyskryminacja legalnych prostytutek Nevady.”[x]

https://www.yahoo.com/lifestyle/nevada-legal-brothels-closed-amid-pandemic-sex-worker-suing-153217382.html

 

[i] https://www.businesstoday.in/sectors/pharma/covid-19-vaccine-uk-watchdog-issues-allergy-warning-over-pfizer-jab/story/424379.html

[iv] https://systematicreviewsjournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13643-019-0983-y

[vi] https://www.bitchute.com/video/xybjDya9bMXn/

[vii] Fenner. Medical Virology, 1986, s. 9

[viii] https://www.nytimes.com/2007/01/22/health/22whoop.html

[ix] Leo L. M. Poon; Malik Peiris. “Emergence of a novel human coronavirus threatening human health” Nature Medicine, Marzec 2020
Odp: Malik Peiris, Maj 12, 2020Obraz przedstawia wirusa wyrastającego z zainfekowanej komórki.
To nie jest oczyszczony wirus”

Myung-Guk Han et al. “Identification of Coronavirus Isolated from a Patient in Korea with COVID-19”, Osong Public Health and Research Perspectives, luty 2020

Odp: Myung-Guk Han, Maj 6, 2020 Nie mogliśmy oszacować stopnia oczyszczenia, ponieważ nie oczyszczamy i nie koncentrujemy wirusa wyhodowanego w komórkach ”.

Wan Beom Park et al. “Virus Isolation from the First Patient with SARS-CoV-2 in Korea”, Journal of Korean Medical Science, February 24, 2020
Odp: Wan Beom Park, Marzec 19, 2020„Nie uzyskaliśmy mikrografu z mikroskopu elektronowego pokazującego stopień oczyszczenia”.

Na Zhu et al., “A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China”, 2019, New England Journal of Medicine, February 20, 2020
Odp: Wenjie Tan, Marzec 18, 2020 „(Pokazujemy) obraz cząstek wirusa w osadzie, a nie oczyszczonych”

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

MIliardy dolarów ? Miliardy ?

Chyba z zerami coś się panu pokiełbasiło./

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1654743

Dziękuję za wskaznie rzeczywiście pokiełbasiło się

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1654784

Szczepionka genowa = nieznana dotąd - jest pokazywana w mediach jako jedyne antidotum na wirusa - z tym, że nadal nie ma ulotki informującej co się w niej znajduje...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1654807

A jeśli media są zadaniowane i muszą tak pisać? Np w USA wszystkie media łącznie z FOX są sponsorowane (oczywiście w różnym stopniu i częto przez zakamuflowane fundacje) przez eielką Farmę. To są gigantyczne pieniądze.  Już trochę przeżyłam i nauczyłam się, że najważniejza jest informacja. Jak oddzielić plewy od ziarna? Nieustannie trzeba się douczać i używać zdrowego rozsądku i szarych komórek. Ulotki nie ma i nie będzie, ale są opublikowane badania, i nawet nie mając wykształcenia medycznego można się zorientować że 2 plus 2 to nie jest 5 i coś jest nie halo. Link do omówienia tych badań jest w notce. Najważniejsze dla nas laików  informacje zacytowane.

Ten preparat  teoretycznie   (bo jak będzie w praktyce okaże się po dłuższym czasie) działa w ten sposób - wstrzykują m.in. kod genetyczny kłaczka virusa -(zakładamy w dobrej wierze, że jest to TEN wirus bo jak dotąd n ie został wyizolowany)  a nasze komórki będą prdoukowały tego kłaczka wirusa, żeby nauczyć organizm jak się bronić przed tym wirusem. Osobiście wolę ryzyko naturalnego spotkania 3 stopnia z wirusem. życie to w koścu  jest niekończące się ryzyko.

Co do przyszłości tej metody nie mam żadnych wątpliwości, że ta metoda  jest przyszłością. Proszę sobie wyobrazić jakie możliwości otwiera ta metoda!..

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1654867

faxe, piszesz  bardzo  dobre i bardzo obszerne  artykuły,  niestety często zbyt obszerne i zbyt merytoryczne dla  wielu czytelników.

W efekcie  wartościowe treści przechodzą  prawie bez echa, albo 100 rzeczowych, udokumentowanych argumentów .jest potraktowanych  jednym emocjonalnym  zdaniem  komentarza kogoś wystraszonego  pandemią, albo wierzącego w szczepionki wiarą czystą i nieskazitelna, lub filmikiem o tym, że kropelki płynu wsiąkają w szmatki noszone na twarzy.

W powyższym artykule znowu przytaczasz wiele faktów  z paru tematów.. Tak sobie myślę, że może wartoby  było podzielić taki artykuł na  kilka części, a byłby łatwiej przyswajalny dla czytelników i może odniósłby większy skutek?

Tak czy siak podziwiam i dziękuję ,że Ci się chce.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1654814

Wiem, ale moje gadulstwo bierze niestety górę. Dziękuję i będę dzieliła. Ta też miała być tylko o ciekawostkach ale zanim skończyłam wpadłam na to cholerne sprawozdanie FDA i ..wsiąkłam,.Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1654830

Zadłużenie światowe wzrosło do 277 bilionów dolarów(277 000 000 000 000)  (amerykanie napiszą trylionów).

Produkt Światowy brutto szacowany jest na 70-80 bilionów dolarów (70x10 do potęgi 12 czyli 1 i 12 zer).

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

wit

#1654820

Wstyd, że jestem taka niedouczona w tych numerkach. Mówią że mam inne zalety. Do trgo nigdy nie miałam więcej dolarów niż parę tysięcy, długi miały natomiast więcej dołujących zer.  Spieszę edytować notkę i dziękuję. Także pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1654829

Szczepionka dla całej ludzkości:

Ile to będzie kosztowało? „Och, miliardy - miliardy i miliardy i miliardy” - powiedział Duane Schulthess, dyrektor zarządzający firmy doradczej Vital Transformation.„Mówimy o szczepionce profilaktycznej dla całej populacji planety”.

W 2019 r. 80 procent dojrzałych europejskich firm biotechnologicznych zostało przejętych przez większe amerykańskie firmy.

Większość ekspertów zgadza się, że jeśli chcemy szczepionki, rządy będą musiały zainwestować duże pieniądze - a także że warto to zrobić. „Trudno docenić koszt zdrowotny, ludzki i ekonomiczny COVID-19, którego można by uniknąć, gdyby istniała szczepionka” - napisał Bruegel.

https://www.politico.eu/article/whos-going-to-pay-the-bill-to-create-a-vaccine/

Obecnie w tekście tego artykułu usunięto już to:

(...)

Szczepionka dla całej ludzkości:

Ile to będzie kosztowało? „Och, miliardy - miliardy i miliardy i miliardy” - powiedział Duane Schulthess, dyrektor zarządzający firmy doradczej Vital Transformation.„Mówimy o szczepionce profilaktycznej dla całej populacji planety”.

W 2019 r. 80 procent dojrzałych europejskich firm biotechnologicznych zostało przejętych przez większe amerykańskie firmy.

(...)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1654821

Politico to jak mainstreamowa tuba jeśli chodzi o ten temat.  Dyrektor Vital Transformation nie  znał jeszcze   oficjalnego  komunikatu   FDA z 8 grudnia, nie wiedział też, że Szwajcaria odrzuci wiarygodność badań trzech kandydatów na szczepienie Szwajcarów  - Pfizera, Modernę i Astro-Zenekę. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1654827

Światowe PKB to ponad 80 bilionów $ wg nazewnictwa m.inn. w Polsce, co w nazewnictwie stosowanym w USA, UK czy Australii,  odpowiada ponad 80 trylionom(krótki bilion to długi trylion).

Polski tryliard(nie triliad) to 1000³ bilionów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1654825

Przepraszam, ale żyję w takim systemie "metrycznym" . i  chociaż się staram zawsze mi się popieprzy. Zapiszę sobie i będę uważała w przyszłości. Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1654828

Kto stoi za Adamem Niedzielskim? (ministrem zdrowia) Stanisław Krajski:

https://www.youtube.com/watch?v=ccV76LT3K-Y

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1654862

Doradcą Niedzielskiego jest prof. K. Simon, człowiek, który nazwał Polaków dziczą tylko dlatego, że nie wierzą w skuteczność tych niesprawdzonych szczepionek. Niestety do tej pory nie został wywalony z rządu, taki to mamy "propolski" rząd.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1654863

Wszystkie hiobowe wieści zebrane do kupy, mówiąc kolokwialnie. Po przeczytaniu chce się wyć. Ale późno, więc może odrobina sarkazmu - jako antidotum...

Żyć albo może nie żyć? 
- oto jest pytanie,
zadane przez Szekspira 
jeszcze przed śniadaniem

dnia tego, kiedy poszedł
spróbować szczepionki,
a miał wpaść do dentysty
na zmianę koronki.

Korona jednak wcale
mu z głowy nie spadła;
żona, że dzwoni do Polski
nawet nie zgadła.

Cześć, Robert, co u ciebie?
Ech, co to za życie...
Pamiętam, kiedy obaj
chasaliśmy w życie.

Powiedz szczerze, Robercie,
czy życiem się szczycić?
Ty wciąż o pierdołach,
a ja myślę o rzyci.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1654864

Dziękuję ! za cudny wierszyk. Nie wiem jaki jest dla mnie odpowiednik rzyci, ale faktycznie może nie zajmować się tymi pierdołami. Nie wiem czy dam radę. Chyba jestem uzależniona a pomocy znikąd służba zdrowia nie działa!

Serdeczności przesyłam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1654869

Nie zastanawiaj się, to problem Roberta :) 

Ty się dalej zajmuj tym, czym się zajmujesz. Może pójdź za radą Wiesiełka, ale idź :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1654882

Simon to .........?
W lutym 2020 - nie ma żadnej epidemii to spisek!
W marcu 2020 - maseczki szkodzą!
W maju 2020 - mam lek na COVID19 !
We wrześniu 2020 - maseczki ratują życie !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654935