TYLKO DUDA!!!

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Nadaje się do tego, by być prezydentem Polski.  Udowodnił to w czasie swojej pierwszej kadencji, podczas której sytuacja w naszym kraju wyraźnie się poprawiła.  Jego konkurent, Rafał Trzaskowski, od półtora roku jest prezydentem Warszawy.  Jego urzędowanie to pasmo klęsk i katastrof, poczynając od słynnej awarii Czajki, a kończąc na wypadkach miejskich autobusów, prowadzonych przez naćpanych kierowców.  Trzaskowski to pechowiec, przyciągający nieszczęścia.  Pisałam o tym {TUTAJ} w notce "Człowiek - porażka, czyli o prawdziwym Jonaszu".

  Wczoraj [9.07.2020]  w programie "W tyle wizji" {TUTAJ(link is external)}  Stanisław Janecki i Rafał Ziemkiewicz poświecili ostatnie pięć minut właśnie owemu pechowi Trzaskowskiego ilustrujac to wymownymi zdjęciami.

  Należy zdawać sobie sprawę z tego, że prezydenta wybiera się na pięć lat.  Jeśli wybierzemy nieudolnego pechowca, to przez cały ten czas będziemy musieli znosić skutki jego działań.  Dlatego apeluję do wszystkich:  nie rób Polsce na złość - nie głosuj na Trzaskowskiego!!!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

2 dni po udzieleniu poparcia Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, przez znanego gdańskiego piekarza Grzegorza Pellowskiego, gdański magistrat cofa mu zlecenia na wypieki.

Piekarz bez zlecenia, niepełnosprawna pozbawiona wsparcia, tysiące zrywanych banerów, obrona agresji z ust kandydata. A na wiecach mówi o uśmiechaniu się do siebie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638268

Wszystko w Warszawie Trzaskowskiego jest niemieckie- autobusy miejskie- firma niemiecka, wypożyczalnia rowerów też niemiecka. Dla polskich firm w stolicy nie ma miejsca.
Czy Polska po wyborach też ma być niemiecka, a my mamy jechać do Niemiec na szparagi?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1638299