Lewicowi cyfrowi giganci próbują przejąć władzę nad światem

Obrazek użytkownika elig
Idee

  

Tu nie chodzi tylko o cenzurę i o same USA.  Zaczęło się od blokady kont Donalda Trumpa na Twitterze {TUTAJ(link is external)} i Facebooku  Okazało się nagle, że szef Facebooka, Zuckerberg jest potężniejszy od urzędującego prezydenta USA.  Tłamszeni w serwisach społecznościowych konserwatyści przerzucili sie na Parlera.  Lewicowi giganci podjęli natychmiastowa kontrakcję.  Czytamy {TUTAJ(link is external)}:

  "Amazon wypowiedział w niedzielę swoją platformę internetową prawicowemu serwisowi społecznościowemu Parler. Wcześniej serwis usunęły ze swoich sklepów internetowych Apple i Google. Prezes Parlera John Matz przyznał, że aplikacja zostanie prawdopodobnie zamknięta na dłużej, niż pierwotnie przewidywano.
W związku z działaniem cyfrowych gigantów Parler stracił możliwości dalszego funkcjonowania. (...) CEO Parlera John Matze przekazał, że aplikacja zostanie prawdopodobnie zamknięta na dłużej, niż pierwotnie przewidywano. Poinformował też, że po tym, jak Amazon odmówił serwisowi dalszego dostępu do usług hostingu w chmurze AWS, firma szukała innych dostawców, jednak nie udało się z nikim porozumieć.
"Działanie Amazona, Google i Apple spowodowały, że większość pozostałych sprzedawców również zrezygnowała ze swojego wsparcia dla nas. A inni dostawcy, którzy mają wystarczająco dużo serwerów, aby nas obsłużyć, zamykają przed nami swoje drzwi. Mówią, że nie chcą z nami współpracować, jeśli Apple czy Google nie wyrażą na to zgody. Gdy uda się nam powrócić, niezwłocznie wszystkich o tym poinformujemy" - napisał, cytowany przez Bloomberg John Matze. Zastrzegł, że przerwa w działaniu serwisu może potrwać nawet tydzień.".

  Widać z tego wyraźnie, że lewicowi giganci chcą przejąć kontrolę nad CAŁYM INTERNETEM i sprawować w ten sposób władzę nad światem.  O ich zamiarach świadczą też inne informacje.  Oto wczoraj dowiedzieliśmy się, iż:

  "W piątek rano CNN ogłosiło, że pracuje nad usunięciem kanału Fox News z anteny i wyeliminowaniem tej firmy z rynku. Wielu prominentnych Demokratów, w tym urzędników, popiera te wysiłki. Pracownicy CNN skontaktowali się już z sześcioma głównymi operatorami telewizji kablowej w tym kraju, którzy przenoszą nasz sygnał do waszych domów. Naciskali na nich, aby odrzucili Fox News” – informuje dziennikarz Fox News Tucker Carlson." {TUTAJ(link is external)}".

  Lewica dąży więc do monopolu informacyjnego.  Politycy wszelkiej maści mają do wyboru dwie możliwości - albo rozbiją wzmiankowane wyżej monopole informacyjne, albo staną się igraszką w ich rękach - demokratyczną fasadą bez znaczenia.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:14)

Komentarze

... jak lewizna zmonopolizuje obieg informacji ... to może to tylko przyspieszyć wywrócenie tej lewej wieży Babel . Dopóki jednoczy ich wspólny wróg Trump ,to działają razem  , gdy przyjdzie do podziału glob-łupu ... błysną sztylety.  W kotłowanie rozpoznanie gdzie  tech-Cezar ,a gdzie tech-Brutusy ...  oj może nie być łatwo .

Igraszki w czworoboku : Lempart - Suchanow - Dziemianowicz-Bąk- Szutowicz to mogą być wyjątkowo niewinne  w porównaniu do potencjalnych  tech-wendett  pod ukradzionym symbolem tęęęęęczy .

System może jeszcze się  nie domknął ,ale nie ma co się łudzić , wszystkie szczeliny będą blokowane , pacyfikowane ,wykupywanie itd. . Gdy wieko się szczelnie zamnnie ,zatrzaśnie  ,to wtedy wewnętrzne  ciśnienie ...  . Chyba taki "determinizm" jest . Trump właściwie jak sienkiewiczowski Kmicic może powinien powiedzieć "Naści piesku kiełbaski (...)"  i  czekać na finałową scenę "Meanig of Life" według Monty Python Flying Circus . Bo "appeasement" apetytów tych tech-gigantów się raczej nie uda . 

:-)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1658270

W zyciu nie myslalam, ze teraz to wwlasnie my bedziemy emitowali na swiat wiadomosci:

"Dzien dobry, tu radio Wolna Ameryka, nadajemy z Polski. Zapraszamy na wiadomosci z USA"

:-))

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1658279

Za wcześnie "kraczesz", teraz zaczyna się walka, Amerykanie bardzo nie lubią gdy im ktoś dmucha w kaszę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1658295

... los państwa o nazwie USA i interesy gobalnych korporacji ,to dawno się już mocno "rozjechały" . Bidon zdaje się obejmie urząd jako reprezentant globalistów , ale  rota przysięgi którą złoży , stanowi co innego  . Jeżeli przez lata kadencji nie wykroczy ,nawet przy życzliwiej,przychylnej dla niego interpretacji ... to będzie sukces ... USA  . Natomiast rozruchy pod logo Right-LM ,to byłoby spełnienie najdalej idących oczekiwań Angeli , Władymira i Xi ... Więc lepiej uważać. A problemów dla POTUS-a  w miarę , na miarę glob-hegemona to ... w najbliższym czasie ... raczej nie zabraknie .

Niestety znoszenia "dmuchania w kaszę" przez szemranych typków się nie uniknie , tylko  chyba tak  trzeba to przyjąć w ramach rozwijania "cierpliwości" i "ewangelicznej miłości nieprzyjaciół". Takie prawicowe ograniczanie spirali "odpłacania pięknym za nadobne" . A jak to dekonspiruje tę "szemraność" . Syzyfowy trud uwiarygadniania , niegodnych wiarygodności jest czymś nie do przecenienia . Także pozwala snuć przypuszczenia co do "twardych" i "miękkich" "nieprzyjaciół" Mk 3,28-30

Jak obywatele USA naważyli sobie piwa ... (głosując i/lub/oraz/albo(niepotrzebne skreślić)  źle pilnując wyborów) ... to będą je przez najbliższe cztery lata pili .

:-)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1658304

Blokada kont prezydenta Trumpa to był zaledwie początek. Teraz CNN z politycznymi zausznikami żądają usunięcia FOX NEWS z oferty na platformach kablowych. Zapowiadane są również pokazowe procesy wytaczane zwolennikom Trumpa. To się nie mieści w głowie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1658287

Internetowy terroryzm lewaków może obudzi śpiące narody...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1658297

Czy mogłabyś, a raczej czy zechciałabyś rozgłosić ideę zbudowania polskiej platformy społecznościowej. Takiego, polskiego odpowiednika FB i TT.

Proszę Cię nie z w swoim interesie, gdyż nie mam konta na owych "gadaczkach", ale będąc Polakiem widzę problem, który w przyszłości może zaszkodzić naszemu krajowi i staram się coś zaradzić.

Jesteś osobą powszechnie znaną i czytaną w blogerskim świecie, stąd moja prośba, może trochę niestosowna, albo nawet bezczelna, ale no cóż ... istotna. Przyjmij proszę mój pomysł jako swój i podnieś go po blogach podpierając Swoim autorytetem. To przecież niewiele kosztuje, a może przynieść nam korzyści.Jestem pewien, że się da, da się zrobić fejsbuki i tłitery po polsku.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i podobnie myślących.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658301

"mini-sterstwo prawdy" czyli giganci  internetowi na straży "poprawności"- Orwell w najczystszej  postaci : ..."i kłamstwo stało się prawdą"...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1658308

KSIĘGĘ KSIĄG. 

Cytat będzie króciutki, ale w NIM Sama PRAWDA i TYLKO PRAWDA 

oto on, cyt: DIABEŁ WIE, ŻE MA MAŁO CZASU koniec cytatu.

A drugi cytat, troszkę dłuższy, dotykający treścią swą już bardziej szczegółowo, tego co ma nastąpić. cyt: A NA POCZĄTKU BÓG ZNISZCZY TYCH, KTÓRZY NISZCZĄ ZIEMIĘ koniec cytatu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658483