Debata Trump - Biden, czyli dwaj zgryźliwi tetrycy

Obrazek użytkownika elig
Świat

  

Zarwałam noc z 29 na 30 września 2020, aby obejrzeć debatę prezydencką miedzy urzędującym prezydentem USA, Donaldem Trumpem, a byłym wiceprezydentem z czasów Obamy, Joe Bidenem.  Była ona bardzo interesująca choć nie w taki sposób, jakiego się spodziewałam.  Myślałam, że przedstawią oni po prostu swoje dotychczasowe osiągnięcia i plany na przyszłość.  Nic z tego.

  Obaj dyskutanci skupili się na tym, by pognębić rywala.  Biden kazał Trumpowi się zamknąć, nazwał go klaunem i próbował obciążyć go odpowiedzialnością za ofiary pandemii.  Trump zapewnił, że Biden nie ma pojęcia o prawie i porządku.  Wypominał mu słabe oceny w szkole i stwierdził, iż jest on niemądry.  Dopytywał się też o 3,8 mln dolarów, jakie syn Bidena miał jakoby otrzymać z Moskwy.  Nad dyskusją próbował zapanować Chris Wallace, prowadzący spotkanie dziennikarz Fox News.  Obszerną relację z tej debaty można znaleźć {TUTAJ(link is external)}.  Na uwagę zasługuje także opis sporządzony przez blogera Zbyszka {TUTAJ(link is external)}.  Zbyszkowi bardziej podobał się Biden a mnie Trump.

  Gdy patrzyłam na tę debatę, przypomniała mi się od razu amerykańska komedia "Dwóch zgryźliwych tetryków", o kłócących się wiecznie staruszkach.  Biden i Trump byli bardzo podobni do bohaterów tego filmu.  Pomyślałam też o dwóch starszych panach z "Muppet Show", którzy docinali wszystkim i sobie nawzajem.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Debata Trump - Biden, czyli trzej zgryźliwi tetrycy

ten trzeci to  Chris Wallace

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646323

Jestem spokojny o wygraną Trumpa.

To czerwone zombie do następnej debaty rozpadnie się na kawałki.

 

Mumifikacja za życia?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646351

Moim zdaniem W. Cejrowski w radiu WNET najlepiej z dotychczas słyszanych przeze mnie komentatorów i dziennikarzy zdał relację i przedstawił wnioski z debaty Trump-Biden.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1646372