Awantury wokół Kuby Wojewódzkiego

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

 Zaczęły się one od dyskusji po filmie Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało",  Reżyser wspomniał w niej o pewnym celebrycie, który gustował w nieletnich chłopcach, urządzał castingi na swych kochanków i wybierał zawsze najmłodszego.  Latkowski nie wymienił jego nazwiska, ale jeszcze przed końcem programu odezwał się Kuba Wojewódzki i zaczął grozić sądem.  Nikt już nie mógł mieć wątpliwości, iż chodziło własnie o niego.  Co więcej, Wojewódzki przestraszył się i wynajął ochronę.  Portal wMeritum.pl  napisał {TUTAJ(link is external)}:

  "„Super Express” informuje, że gwiazda TVN wynajęła ochroniarza i porusza się pancernym autem. – Wojewódzki najwyraźniej zaczął bać się o swoje życie. Gwiazdor zatrudnił profesjonalną ochronę – czytamy na stronie se.pl.".

  W dzisiejszej [30.05.2020] notce Toyaha {TUTAJ(link is external)} przeczytałam:

  " A zatem, tak zresztą jak wspomniałem we wspomnianym felietonie, to co pokazuje nam Latkowski to skoro już nie cała prawda, to przynajmniej droga do niej. I kiedy to piszę, muszę wspomnieć o wiadomości, którą otrzymałem od Kamiuszka oraz przesłanego linku, który nas prowadzi do czegoś, co zarówno pod względem realizacyjnym jak i czysto informacyjnym przewyższa produkcję TVP o głowę, jeśli nie o dwie, czy trzy. Film, o którym Kamiuszek mi pisze, że wisi na Youtubie od trzech dni i pies z kulawą nogą się na jego temat nie zająknie, to jest coś, co z jednej strony zarówno Latkowskiego jak i jego sponsorów odstawia na bocznicę, a z drugiej pokazuje w sposób absolutnie bezlitosny to, czego mieliśmy tak naprawdę nie wiedzieć, pomijając jakieś niewinne tak naprawdę plotki.

        Popatrzmy więc na to co póki co można oglądać na Youtubie i zobaczmy jak bardzo to jest ważniejsze od tego całego zamieszania z filmem Latkowskiego i tych wszystkich w gruncie rzeczy tanich grepsów wałkowanych w koło tu i tam. No i powtórzmy słowa Kamiuszka: „Wisi to od trzech dni i cisza”. A jeśli komuś przy tej okazji zrobi się smutno, to obiecuję, że osobiście pozostaję w pełni solidarny.".

   Chodziło tu o zwiastun reportażu "Bestia z TVN'u" zapowiadanego przez Andrzeja Tykwę.  Już w nim było wiele informacji o seksualnych bezeceństwach Wojewódzkiego.  Nie jest prawdą, że zapanowała zupełna cisza.  W dniu 28 maja w portalu Niepoprawni.pl ukazała się notka blogera Husky "Bestia z TVN'u" {TUTAJ(link is external)}.  W dyskusji komentatorzy zastanawiali się, czy ten film nie jest tylko fejkiem.  Dziś natomiast ukazało się oświadczenie owego Andrzeja Tykwy {TUTAJ(link is external)}, który teraz twierdzi, że była to prowokacja mająca pokazać, jak łatwo jest kogoś opluć.  Pierwsze komentarze na jego temat na Wykopie {TUTAJ(link is external)} głosiły:

 "Czyli co się stanie, jak szkalujesz celebrytę z pieniędzmi i prawnikami..."  oraz "posmevacek 5 godz. temu
Gość zrobił głupotę życia, grozi mu pozew i bankructwo - mówi że to była PROWOKACJA XD".

  Wydaje się, że ani prawnicy, ani ochrona, ani też pancerny samochód nie uratują już reputacji Kuby Wojewódzkiego.  Raczej ją pogorszą.  W końcu facet sam się wkopał - trzeba było siedzieć cicho i udawać, że to nie o niego chodziło.  TVN powinno wziąć to pod uwagę.  Mogłoby to też zainteresować panią ambasador Mosbacher, która tak żarliwie broniła TVN.  Dobrze jest wiedzieć, w obronie czego się występowało.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

że po tym jak wtykał polskie flagi w psie odchody jego program nie zbankrutował, a on sam nie poniósł za to surowej kary.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1632357

Nie.

Nie moge opisac swoich uczuc kiedy widzialem jak to bezczelne bydle wtykalo polskie symbole w psie gowna.

Do tej pory nie moge sie uspokoic na tamto wspomnienie.

I to to, zrobilo wielka kariere w drugim PRL. 

Na jakiej zasadzie?

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1632369

g.....o w pancernym samochodzie.

TO jest dopiero sensacja!

I jeszcze z goryla ochroną.

Musi we wszystkim samej PRAWDY 

racja............

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1632858

pisałem kilka razy, że prezentuje poziom małoletniego blokersa z przedmieścia miasteczka na Ziemiach Odzyskanych. Dlaczego tam właśnie, ano dlatego, że w Kongresówce działa wielopokoleniowa społeczna opinia i poziom (nawet blokersów) jest o niebo wyższy. Silenie się na młodzieżowy slang tego podstarzałego typa wygląda co najmniej żałośnie.

Skąd zatem TVN daje mu czas na audycje prowadzone na tak nędznym poziomie. Oczywiście, nawet niezależnie od zainteresowania widowni mocodawcy sypią srebrnikami temu, który najbardziej wrogo odnosi się nie tylko do władzy PIS, ale też do Polski, do religii, do powszechnie wyznawanych wartości. To wszystko wpisuje się w walkę z polskością, walkę z narodem, który chce się wyzwolić z postkolonialnego jarzma, do którego został wprowadzony przez postkomunę z Kwaśniewskim i III RP z Tuskiem na czele...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

 Janusz 40

#1632421