KOALICJA WIOSENNO-JESIENNA

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

111

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Polacy zrobią im z dupy

Jesień...średniowiecza

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1594770

Polacy to może im z d. faktycznie zrobią jesień, ale czy to się przełoży na oficjalny wynik to już niestety wcale nie jest takie oczywiste.

Patrząc bowiem na wyniki ostatnich wyborów do PE - jeśli po doliczeniu głosów z małych wsi drastycznie spadło Konfederacji to nie sposób uwierzyć, że tak samo, albo i jeszcze więcej, nie spadło pedroniom. A jednak ktoś ich na siłę za uszy przytrzymał aby tylko przeszli i zaistnieli - bardzo wyraźnie widać, że komuś mocno zależy na zaszczepieniu tego wirusa w Polsce i na naszej scenie politycznej. Sprawa tym prostsza, że jak dotąd za manipulacje jakoś nikt u nas jeszcze nie trafił nawet do aresztu, że o długoletnim kryminale nie wspomnę...

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1594837

- to Trzaskowski, Biedroń i inni wariaci zachęcają do uczestnictwa w paradach zboczeńców i eskalacji ich żądań aby mogli zaspokajać swoje podniety.

Czy Naród to wytrzyma i czy nie dojdzie do samosądów ? - napięcie rośnie z dnia na dzień. To przez nich dochodzi do tak straszliwych zbrodni bo dają przyzwolenie na manifestacje zboczeńców aby ich wynaturzenia stały sie normą. Tak chcą zniszczyć polskie społeczeństwo.

Gdyby nie Policja to tego mordercę obdarli by żywcem ze skóry.
Tu link:
https://niezalezna.pl/276079-morderca-10-letniej-kristiny-uslyszal-zarzuty-tlum-ludzi-chcial-zlinczowac-zwyrodnialca

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1594880