Zminusowana ( mniej niż Zero) przyzwoitość posła PiS

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Grupa minus ZERO przyzwoitości coraz szersza i żadne barwy klubowe, partyjne tu nie obowiązują.

Zminusowana przyzwoitość tak ma!

To grono cwaniaków o przyzwoitości minus zero tak ma!
Menele IIIRP.
Albowiem uważają oni, ci cwaniacy, że im się to ...NALEŻY!

Otóż NALEŻY!

I po zaszczepieniu się poza kolejnością, po pozbawieniu miejsca komuś bardziej należnemu ( medykom, paramedykom, seniorom) niż im!, użyją wszelakiej, nawet najbardziej POKRACZNEJ ekwilibrystyki słownej, łącznie z ordynarną krętacką obroną zachowania, którego zwyczajnie nie da się obronić!

Przerobiliśmy to już przy okazji afery w WUM, gdzie rektor tej uczelni po kumotersku stworzył listę beneficjentów wśród znajomków od aktorów przez b. esbeków, po TW etc.

Po raz kolejny okazuje się, że nieprzyzwoitość nie ma barw partyjnych, ani sympatii politycznych.

To grono poza, jakby uniłobuzerskie.

Łobuzy, to najdelikatniejsze określenie tych osób, którzy spod lady, poza ustaloną kolejnością się zaszczepili, skorzystali z układu, ze sklepiku za "żółtymi firankami".

Tak jak wspomniałem, ta, tym razem szczepionkowa łobuzeria, nieprzyzwoitość ma co prawda przeróżne barwy, odcienie, poglądy, ale łączy je, ich!, tych cwaniaków to samo!

Poszli na wydrę, na krzywy ryj!

Najświeższy przypadek toruńskiego posła Zbigniewa Girzyńskiego z PiS tylko dokumentuje moją roboczą tezę, że nieprzyzwoitość ma charakter ponad, taki unipojemny, omnia pojemny!

Niestety ten poseł po raz kolejny pokazał swoją cwaniacką twarz, czy raczej, właściwie bezczelną ...gębę!

Wszak mam jeszcze w pamięci jego poprzednie "wygibasy" z poselską kilometrówką w rozliczeniach biletów lotniczych, wożenie mamusi do Paryża połączone z jego służbowym tamże wyjazdem oraz nie tylko rozbicie głosów listy prawicowej w wyborach do senatu w r. 2015 w regionie toruńskim.

Trzeba też pamiętać, jakie straty medialne, wizerunkowe i %%, poniósł PiS w tamtych wyborach 2015r., po aferze posła Girzyńskiego oraz jego dwóch jego współcwaniaków , tak samo pazernych na kilkaset złotych rozliczanej kilometrówki! ( szacuję to na utratę od 0,5% do nawet 1% mandatów, a to czyniłoby na plus w owej kadencji b. wiele).

Onegdaj to jego, to posła Girzyńskiego zachowanie bardzo mnie ( zapewne nie tylko )zniesmaczyło.
Szczególnie zaś jego pazerność na te marne w sumie pieniądze wynikające z różnic cen biletu lotniczego do kilometrówki za używanie prywatnego samochodu do celów służbowych.
Marne!, albowiem z jego deklaracji majątkowej posła wynika, że biedy nie cierpiał i nie tylko na chleb mu nie brakło!

A jednak połasił się na pieniądz publiczny!
Tłumacząc się tym, że po pierwsze, regulamin sejmu nieprecyzyjnie to ujmował, a po drugie, że inni posłowie ze wszystkich opcji tak samo to rozliczali, czyli darli kasę z naszych podatków!

Dzisiaj tenże poseł tak tłumaczy swoją uprzywilejowaną poza kolejność : " "Nikogo o żadne pierwszeństwo w kolejce nie prosiłem i w żadnym wypadku nie zaszczepiłem się poza kolejnością. Otrzymałem stosowne skierowanie oraz termin i miejsce szczepienia wystawione przez Ministerstwo Zdrowia"

Prezes Jarosław Kaczyński, gdy sprawa ta wyszła na jaw natychmiast zawiesił tego posła w prawach członka PiS!

Co prawda MZ określił to tak; "To jest zachowanie niegodne i rodzi sytuację podobną do tej, którą mieliśmy na WUM. To są takie tłumaczenia z kategorii pięciolatka. Jest to sytuacja absolutnie nieakceptowalna i mam nadzieję, że zostanie wyjaśniona. Z tego co wie, UMK ma wydziały medyczne, ale te szczepienia powinny być przeznaczone tylko i wyłącznie dla tych wykładowców."
Minister zdrowia wyraził też nadzieję, że "szybko wyjaśni się jakim mechanizmem zostało to zrobione".

Ja zaś, mimo iż jestem też wiekowo grubo przed takimi cwaniakami jak już zaszczepiony poseł Girzyński, ( ale nie palę się do punktu szczepień), to nie w swoim imieniu, ale tych, którzy czekają cierpliwie ( wiem, że niektórzy nawet b. niecierpliwie!) oceniam to jednoznacznie!

Girzyński jest paskudnym typkiem, cwaniaczkiem w rodzaju tych partyjniaków, esbeków, wojskowych oraz ich rodzin, którzy w czasie awarii Czernobyla w ostatnich dniach kwietnia 1986r, wepchali się nawet przed przedszkolaków i uczniów, aby poza kolejnością ochlać się* ...płynem Lugola!

Poseł Girzyński oraz ta cała sfora-czereda cwaniaków, którzy skorzystali z układu, poza kolejką, na chama, na wydrę, na krzywy ryj się zaszczepili, niczym!, dosłownie niczym się nie różnią od tych uprzywilejowanych, którzy onegdaj w prl bez żenady dopadli do wodnego roztworu czystego jodu w jodku potasu, opracowanego przez Jeana Lugola w roku 1829 nie bacząc na to, czy wystarczy go przedszkolakom, dzieciom, młodzieży.

I to musi wybrzmieć jasno, brutalnie!

Poseł Z. Girzyński oraz jemu podobni cwaniacy, to kategoria zminusowanej przyzwoitości.

Cokolwiek onże, ten poseł ( tudzież jemu, tak samo bliscy moralnie cwaniacy spoza kolejki!) jeszcze dopowie w obronie swego niecnego, ba! wrednego zachowania, będzie go tylko jeszcze bardziej pogrążać!

Tego nie da się obronić!

To paskudna, wręcz parszywa kategoria!

Zminusowana przyzwoitość!

pzdr

p.s.
Poseł Girzyński po raz kolejny dostarczył amunicji do ostrzału PiS.
Żadne przeprosiny z jego strony czy ew. wolontariat nie będą w stanie skompensować strat tak jego własnych, jak tych wizerunkowych PiS.

* opowiadała znajoma pielęgniarka z polikliniki, że domagali się...dolewki!, żądali na zaś! większej dawki!!! tego płynu ponad wyznaczoną, ustalona normę!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Nie wiem czym sie  kierowala komisja weryfikacyjna PiSu przyjmujac w swoje szeregi taka miernote jaka jest girzynski.Kilku podobnych do niego juz wylecialo ale ilu jest jeszcze tych poukrywanych darmozjadow cwaniaczkow i podobnych do girzynskiego?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1659721

maski, będą spadać następne. Coraz wyraźniej widać kto kim jest.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1659726