zbyt długi tekst na koment Gawriona, więc pełny cyt. z 2007

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

" Putin i Miedwiediew kopiują metodę Hitlera; atak , potem klamstwa .
Karty podstawowe
Pokaż(aktywna karta) Edytuj
antysalon - 11 Sierpnia, 2008 - 22:36
Obrazek użytkownika antysalon
Świat
Rosja od miesięcy usiłowała wplątać, wkomponować rząd niepodległej Gruzji w awanturę kaukaską. To nie jest żaden konflikt Osetyńczyków czy Abchazów z Gruzinami. Autonomia jaką mają te społeczności w ramach Gruzji, zakres wolności im danej mogłaby być wręcz modelowym rozwiązaniem dla wielu krajów wielonarodowościowych! Rosja niezmiennie, systematycznie prowokowała od lat 16 i ten konflikt został sprowokowany przez Rosję. Rosja nie może się pogodzić z utratą terenów tranzytowych na którym leży także Gruzja. Nawet opozycja gruzińska/ z wyjątkiem agentury rosyjskiej!/ popiera prezydenta i nie uważa kroków militarnych podjętych przez niego za prowokację. Rosja od czerwca była już gotowa do tej wojny! Czekała i doczekała się udzielając "proletariackiej, sąsiedzkiej pomocy narodom uciskanym " przez Gruzinów. Nawet najwięksi, najwierniejsi przyjaciele Rosji i Putina będą mieli wielki kłopot aby znależć usprawiedliwienie dla interwencji zbrojnej w Gruzji. Na szczęście Polska, i kraje bałtyckie w lot pojęły te sytuacje i dokonały lapidarnej ale jednocześnie trafnej, ostrej oceny agresji i uznając Rosję za agresora! Chwała za to panu prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Czy to wszystko otrzeżwi rząd Tuska i zmusi go do jednomyślnej, jednolitej polityki wobec Rosji? Czy wreszcie Tusk zacznie poważnie myśleć o naszej flance wschodniej, tarcza!? Jak daleko jeszcze zabrnie Rosja? Jaka zachowają się kraje zachodnie? Czy to będzie powtórka z Monachium?
Jak zachowa się światowa opinia publiczna? Putin /chyba nikt nie ma złudzeń, że Miedwiediew to tylko wydmuszka-wańka-wstańka!/ zachowuje się jak Hitler po zajęciu strefy zdemilitaryzowanej w Nadrenii i Anschlussie Austrii i Czech! co do tego nie ma złudzeń. Atak w momencie Igrzysk Olimpijskich nie pozostawia złudzeń do czego jest zdolny Mongoł ubrany w garnitur Armaniego!
Czy wolny świat znajdzie dość chęci, siły ,determinacji i konsekwencji aby uratować Gruzję przed losem Czeczenii??
A czego możemy się spodziewać w Polsce od agentury sowieckiej tej świadomej/ służby, armia, biznes, dziennikarze/ i tej rodem od użytecznych idiotów. wystarczy poczytać salon 24 tam aż roi się od tej swołoczy!
pozdr
p.s
1.Dziękuję tym wszystkim z którymi mogłem komentować naszą , polską rzeczywistość na salon 24. To była przyjemność, być w Waszym towarzystwie! To był kawałek normalnej Polski, nie tej z III RP!
2.Dziękuję za słowa protestu po zbanowaniu mnie i za solidarność!
Oczywiście nawet do głowy mi nie przyszło aby pisać do redakcji salonu o przywrócenie mi prawa powrotu na to forum! Nie czuje się winnym. A mój ostatni tekst napisany wczorajszego ranka o "agenturze" o sowieckich wpływach po ataku na Gruzję w moim odczuciu był główną przyczyna zablokowania mnie, gdyż mimo ostrości, pikantności mojego języka staram się zawsze być z dala od ścieku.

Ocena wpisu:
0
Brak głosów
googleplus0 0 0 New
antysalon - blog Dodaj komentarz 3792 odsłony"

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

o który mój koment chodzi?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668170

czyli przypomnienie moich początków na NP niż odniesienie się do Twoich uwag tam zawartych.

pzdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1668171

rozumiem. Jak ten czas leci.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668176

Prezydent Lech Kaczynski wszystko wtedy przewidzial.

Jezeli mu dzis ktokolwiek nie oddaje honoru, to jest sam sobie winny.

Historia lubi sie niestety powtarzac.

Patrze ze smutkiem i jestem pelna obaw w stosunku do tego jak Rosja atakuje Ukraine.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1668225

... bo tak pijecie sobie Panowie z dziobków nad tekstem sprzed 13 czy nawet 14 lat, więc chętnie bym się dowiedział co to za uroczystość. I jak się ma cytat z 2007 roku do zdarzeń z 11 sierpnia 2008 roku z godziny 22.36   Dziwne. Jestem daleki od złośliwości, po prostu pytam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1668278

wlewam w dziób, w swój oczywista. Zaś od innego dziubka, szczególnie zaś takich jak Dziubka Kamil, to z dala!
Dzioby i dzióbki mam za sobą, to wtajemniczam cię; sierpień 2008; Gruzja, Rosja, Putin,
Kwiecień 2021. Ukraina, Rosja, Putin.
22.36, to chodzi o czas środkowoeuropejski (letni).
Łapiesz?

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1668372