Siostry śmierć; rodem od króla Heroda i dr'a Mengele ...też!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Król Herod oraz dr Mengele mają wiernych naśladowców na polskich ulicach.
Siostry śmierć, najgłośniejsze, najbardziej wulgarne, hałaśliwe i agresywne są te siostry śmierć, siostry rodem od króla Heroda, dra Mengel.

Siostry z piekła rodem.
Prymitywny język, wrzaskliwe, wyuzdane, obsceniczne.

Siostry!, tak się do siebie zwracają, tak siebie zwą, te wulgarne czarcice od pioruna, spod znaku runy hitlerjugend.

Mam takie przekonanie, bo już niestety nie wrażenie! że na naszych oczach, na polskich ulicach w ramach tego rzekomego spontanu, tej kobiecej wkurzajki, odbywa się przyspieszone szkolenie oraz nabór do antycywilizacyjnej, morderczej formacji śmierci króla Heroda i brygad dra Mengele.

Podpuszczone, wynudzone i wkurzone nastolatki, studentki i nie tylko one często nieświadomie ( część z nich niestety z przekonania) stały się kandydatkami na mięso armatnie do formacji śmierci spod znaku pioruna, a dokładniej runy hitlerjugend.

Siostry!, tak się do siebie zwracają, tak siebie zwą te wulgarne czarcice od pioruna, spod znaku runy hitlerjugend.

Siostry śmierć.

Cyt. :"Dwie studentki medycyny, Adrianna Palus i Karolina Stachowiak, groziły w mediach społecznościowych przyszłym pacjentom którzy sprzeciwiają się zabijaniu dzieci. Teraz mogą mieć przez to poważne kłopoty.

Obie kobiety studiują na poznańskim uniwersytecie medycznym. Palus w 2019 roku startowała do sejmu z list Lewicy oraz jest koordynatorką Wiosny Kobiet w Poznaniu.

Kilka dni temu do internetu trafiły screeny, które miały być zrobione na jednej z zamkniętych grup na Facebooku kilka miesięcy temu. Dyskusja na nich dotyczyła pacjentów, którzy są przeciwnikami aborcji. Palus zadeklarowała, że lecząc takie osoby będzie stosowała metody, które sprawiają więcej bólu. “Niech no ja sobie zapamiętam te buźki… Jeśli któreś do mnie trafi w oddział, to choćby wszędzie były zielone i różowe weflony, to z podziemi k*rwa wyciągnę biały” – napisała dodając później, że biały wenflon jest największy, więc jego wkłucie jest najbardziej bolesne.

W kolejnym wpisie zasugerowała, że takim pacjentom może intencjonalnie podać zbyt dużą dawkę leku, co może być śmiertelnie niebezpieczne. „Na górze róże, na dole bzy. Miałam dać miligram, a dałam trzy” – stwierdziła. Druga kobieta natomiast stwierdziła, że u niej tacy pacjenci będą musieli czekać na wizytę po kilka godzin."

Jak wiadomo, w hitlerjugend poprzez specjalnie opracowywany program, metodycznie już kilkunastoletnie Niemki i Niemców szkolono, wychowywano w nienawiści, do ról przyszłych strażniczek # KL oraz esesmanów w zbrodniczych formacjach waffen.

Planiści, finansiści oraz moderatorzy tzw strajku kobiet nieprzypadkowo przyjęli nie tylko graficzną symbolikę zbrodniczej hitlerowskiej runy oraz wulgarny, pełen przemocy, pogardy język od bolszewików oraz hitlerowców.
To zamierzony zabieg służący z jednej strony obniżyć, sprowadzić niemal do wulgarnego dna poziom tych "spacerów", agresywnych, wulgarnych zachowań w przestrzeni publicznej.
Z drugiej zaś przerazić, zaszokować wręcz tą rynsztokową wymową-agresją i zastraszyć tym klimatem, agresją Polaków.

Odnoszę wrażenie, że chyba po części jakby osiągnęli ten cel organizatorzy rozpasanych, wulgarnych, krzykliwych "spacerów".
Ta wrzaskliwa wulgarność niektórych z nas zszokowała.

Wracam do ulicznych sióstr dra Mengele, które bezwstydnie, bez skrępowania wypowiadają się o prawie do powszechnej, nieskrępowanej, totalnej aborcji na życzenie.

Morderstwo na życzenie, na pstryknięcie palcami na koszt podatnika.
Bo takie jest życzenie tych sióstr!, sióstr śmierć!

Siostry, albowiem tak o sobie mówią, tak się do siebie zwracają te wulgarne lemparcico/suchanówki!, siostry śmierć!
Jak te studentki medycyny, otwarcie deklarujące pogardę dla obrony życia oraz planujące z premedytacją nie tylko zadawanie cierpienia kobietom, które stają w obronie niewinnych; dzieci poczętych a nienarodzonych.
Ba! nawet swoisty ...pavulon! w formie "delikatnego" przedawkowania podawanego leku!

Czegoż trzeba więcej, aby odnależć analogię do makabrycznego szkolenia członków hitlerjugend, którym zalecanoco nie tylko męczenie, lecz zabijanie własnych ulubieńców; kotków czy piesków, aby obniżyć poziom współczucia i przygotowywać ich do pózniejszego bezlitosnego traktowania więżniów w niemieckich KL, katowniach czy też wobec ludności z pacyfikowanych wiosek polskich, rosyjskich, greckich czy włoskich.

Obniżenie progu współczucia, litości.
Wyzbycia się empatii.

Na naszych oczach, w ramach tych rzekomo spontanicznych spacerów, na polskich ulicach ma miejsce, odbywają się przyśpieszone kursy pogardy dla życia, zajęcia z cywilizacji śmierci.

Po deklaracjach sióstr od Mengele, o studentkach medycyny wspomniałem.

Od wczoraj młodsze siostry Lempart, Suchanow oraz dużo młodsze siostry Płatek, Środy, Nowickiej odbyły kolejny etap szkolenia w ramach ulicznej "niedzielnej szkółki ", czyli kolędowanie pod patronatem króla Heroda.

Wszystko to w konwencji zohydzania, w klimacie cywilizacji śmierci, jakże bliskie dra Mengele.

Zabić!
Wyskrobać!

Nie tylko duch króla Heroda oraz dra Mengele przemyka się, przekrada się na polskie ulice.

Okazuje się, że jeden z możnych protektorów tych wulgarnych spacerów, prezydent Warszawy nie tylko zapaskudził naszą królową rzek.
Albowiem dodatkowo jeszcze bardziej....dopaskudził przestrzeń publiczną stolicy ni to świecko, ni to ateistyczno/islamskimi potworko/bohomozami, na które nawet Bierut z Gomułką nigdy nie odważyli się!

Tak więc, te wulgarne siostry od pioruna, spod runy hitlerjugend, jakże bliskie w swoich wypowiedziach, zachowaniach cywilizacji śmierci, cywilizacji z piekła rodem; tej od Heroda oraz dra Mengele, otrzymały przedświąteczne wsparcie prezydenta Trzaskowskiego.

Jako niepoprawny optymista wierzę, że Polacy mimo trudnego czasu zarazy, nie dadzą się ani zastraszyć, ani narzucić sobie tego wulgarnego, antychrześcijańskiego wrzasku cywilizacji śmierci i przeżyją ten czas Adventu oraz Bożego Narodzenia jak przystało na naród, który ponad 1000 lat temu przyjął chrzest.

pzdr

# patrząc na agresywne zachowania oraz wulgarny, prostacki język choćby Lempart, Suchanow, Nowickiej Środy czy Scheuringowej nie muszę nawet nadmiernie wysilać mej wyobrażni, aby stwierdzić, że one, te wymienione bez żadnej charakteryzacji, jako naturszczyki mogłyby grać role esesmanek w KL, strażniczek na Pawiaku lepiej niż aktorki zawodowe.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:6)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Uliczne siostry dr Mengele i gabinetowi bracia dr Szumowskiego ...to jedna rodzina.

Eksperymenty, zwolnienie od odpowiedzialności, potrzebna następna Norymberga?

Część lekarzy uważa, że intubacja może wyrządzić niektórym zakażonym koronawirusem więcej szkody niż pożytku. Zamiast respiratorów decydują się na podawanie tlenu do nosa, zakładanie masek oddechowych lub nawet przekręcanie pacjentów na brzuch, co ma pomagać płucom.

Nadużywanie respiratorów może w rzeczywistości zabijać ludzi, którzy w przeciwnym wypadku mogliby przeżyć.

"Wszystko to w konwencji zohydzania, w klimacie cywilizacji śmierci, jakże bliskie dra Mengele.
Zabić!
Wyskrobać"..., pisze autor.
Zapomniał dodać:
Wyszczepić ! Wyszczepić ! Wyszczepić!

https://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Respiratory-szkodza-pacjentom-z-COVID-19,206251,8.html

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1653804

w gabinecie lekarki

 

specjalistyczny gabinet

prawdziwej lekarki

prowadzi szczepienia

najwyższej marki!  

 

PS Nie tyle w gabinecie prawdziwej, co najprawdziwszej lekarki!  

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1653818

Znalazłem w sieci. "...głupie, puste, smutne i przerażająco brzydkie twarze. Bowiem Sodomę mają w sobie, na sobie i ją obnoszą z wrzaskiem! Brzydota owa, nie w znaczeniu fizycznym, rysów twarzy, ale w nieczystych wręcz facjatach... pornograficznych "

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1653847