Runiczna ruja obca mądrym, powabnym, delikatnym, pięknym Polkom

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Przewidziałem tę sytuację, gdy po rozkręceniu protestów, podpuszczeniu głównie nastolatek, licealistek, studentek, promotorzy ci z cienia oraz organizatorki ugrają swoje, "ukonstytuują się" samozwańczo jako władza protestu, zaś "wspieracze" tacy jak Trzaskowski, Dulkiewicz i inni udadzą się na ...samoizolację!

Samoizolacja, czyli podpuścić, wyprowadzić na ulicę, a sami w ciepełko.

Numer stary jak świat, a konkretnie jak... Adam Michnik#, który tak zachował się w marcu 1968, gdy w apogeum strajku młodzieży studenckiej nagle ..."zachorował" rzekomo na grypę.
Wieść gminna niosła, że nie tylko najadł się czosnku i cebuli, ale też się nimi wysmarował, aby lepiej odgrywać obolałego, chorego i niezdolnego do wsparcia buntu studentów!, gdy miał wyjść z domu na protesty pod UW.

I mamy deja vu!

Trzaskowski już w izolacji.
Kto następny w boleściach?

Ciekaw jestem, czy już im zorganizowano specjalną bańkę?, specjalne miejsce eliminujące coronusa covid!, aby bezpiecznie przeczekać zarazę, tak jak dla Gates, Soros, Zukenberga.
Czy Tusk też już jest w takiej bańce w Brukseli?

Spodziewam się niebawem, że liderki spod znaku runy hitlerjugend samo wyizolują się!.
Kasę już mają, stanowiskami się już obdzieliły, dobierając psiapsiólki z warszawki na lukratywne stołeczki przyszłego...rządu!
A będzie co dzielić, bowiem te aborcyjne zbrodniarki, antycywilizacyjne maszkarony od lat są finansowane przez różne zagraniczne firmy.
Wystarczy przejrzeć oświadczenia majątkowe choćby W. Nowickiej, szwindlowatą działalność dewelopperską M. Lempart i jej ojca w Wrocławiu z kamienicą za bezcen w tle!
Typowa cwaniara lewicy, łasa na cudze!

Młodzież na ulicy, z tzw spontanie niechaj marznie, tapla się w deszczu, wyje, ryczy, wyzywa, maże po kościołach, atakuje katolików, bezcześci nawet pamięć po wymordowanych w Stuthoffie.
Potem ci uczestnicy protestów wrócą do domu, dokonają raczej nieświadomie spontanicznie! reszty, zarażając swoich rodziców, rodzeństwo, a dziadków w szczególności.

I w tym ostatnim przypadku kolejna korzyść dla zwolenników cywilizacji śmierci, w tym rajfurek aborcyjnych, naturalna, wręcz bez kosztowa eutanazja najsłabszych, najstarszych, schorowanych, wszak Gates mówi o max. 1,5 mld ludzi na Ziemi.

Zamierzone, zaplanowane diabelstwo totalne, dwa w jednym; aborcja dzieci poczętych, nienarodzonych i eutanazja seniorów!

Przykład Belgii, Holandii, Szwecji, gdzie wiosną pozbyto się szybko i sprawnie oraz przy niskich kosztach dziesiątków tysięcy seniorów ( bez problemu można to sprawdzić sięgając do prasy) do pod pretekstem niewydolnej służby zdrowia, po prostu nawet nie jechano do zarażonych wiekowych chorych, a opiekunki gremialnie opuszczały domy opieki.

Diabelski Nobel, raczej Gates! w dziedzinie wyzbywania się kosztownej opieki geriatrycznej.

Runa zapożyczona od hitlerjugend zobowiązuje do metody pozbywania się najsłabszych, bezbronnych przećwiczonej nie tylko za Adolfa w Niemczech, vide "dokonania" i eksperymenty np w Szwecji, Norwegii w minionym stuleciu.

Nastroje, głównie wśród młodzieży mocno rozhuśtane, liderki, wspomagacze mogą już sobie kupony odcinać.
Młodzież na ulicach, a one przy sprawdzaniu przelewów!

Przemysł skrobankowy ma duże potrzeby na abortowane ciałka zamordowanych dzieci nienarodzonych.
Nie od dzisiaj wiadomo, że tony ciałek zamordowanych niewiniątek są na skalę przemysłową wykorzystywane, przerabiane m.in. cyt. " Szwajcarska firma farmaceutyczna Neocutis używa w niektórych swoich produktach komórek z ciał dzieci zabitych podczas aborcji – taką oto makabryczną informację podały niedawno światowe media. Niestety, nie jest to jedyny przypadek wykorzystywania zwłok abortowanych dzieci przez branżę kosmetyczna.
Już w 1994 roku „Corriere Della Sera” informowało, że Instytut Merieux w Lionie „przerabia” każdego dnia kilka ton ciał nienarodzonych dzieci, dostarczanych nie tylko z Francji, ale i ze Wschodu. W kartach przewozowych było wpisane: „odpady porodowe”. W „Quotidien de Paris” ukazała się z kolei reklama: „Ampułki C z ekstraktem z ludzkich embrionów zapobiegają odwadnianiu skóry”.

Pozwolę sobie na makabryczne pytanie, mocno podszyte insynuacją!, do której upoważniają mnie dotychczasowe dokonania nie tylko ; Środy, Płatek, Lempart, Suchanow!

Czy już stosują te odmładzające eliksiry na bazie ludzkich embrionów?
Podstarzały Boni też może na nie liczyć.

A Michnik, Frasyniuk też?!
Paniska! autorytety. Mentorzy!
Tak bardzo się przyzwyczaili do łatwego, wygodnego życia i pouczania, a głownie połajanek.
Coraz bardziej się skłaniam do spiskowej teorii, że uwięzienie tych dwóch ( innych tuzów podziemia "S" niestety też!) mogło być częścią szerokiej gry operacyjnej bezpieki oraz wsw.
Taki sobie kamuflaż; trochę odsiedzicie, pocierpicie, czasem karcer i w mordę dostaniecie, ale i tak będziecie męczennikami, wpływowymi.
Uwiarygodnicie się i za kilka lat niczego wam nie zabraknie, będziemy razem rządzić.
Jednemu gazetę, drugiemu tiry, a wy pomożecie nam wybrać Jaruzelskiego.
KGB była przewidująca, a sb jeno ich pionkiem.
I ten moskiewski pionek, porozstawiał inne pioneczki nad Wisłą tak, że do dziś Polska nie może się pozbierać, kto zacz!

Wracam do uniku Michnika z marca 1968r.
W l. 70 poznałem kilku chłopaków z Polibudy warszawskiej, relegowanych z uczelni za udział w protestach marcowych, wziętych w ramach tzw dzikiego poboru do jednostki karnej w Orzyszu.
To od nich wiem o tym cwaniackim uniku Michnika.
Oni protestowali, dostawali pałami, wylecieli ze studiów, bez prawa ich kontynuacji, poszli w kamasze, a tacy jak Michnik przedekowali się!, na grypie, cebuli i czosnku!
Chłopaki nie tylko z polibudy prócz pał, dostali kartę wcielenia do lwp, a złote dzieci z Zatok Świn: z Alei Róż i Alei Przyjaciół wróciły do bananowego trybu życia; w sobotę, a nawet w piątek przed północą z Warszawy Głównej ( już nieistniejącej) do Zakopca na narty, powrót w niedzielę w nocy.
I pisał mgr w więzieniu, gdy inni więżniowie polityczni za prl nawet ołówka i małej karteczki mieć w celi nie mogli. ( Pod celą, nawet Trybunę Ludu jeśli naczelnik więzienia na to zgodę wyraził, to więzień sprzed pół roku lub starszą mógł otrzymać!)
Dlaczego ten wątek spryciarza, dekownika rozwinąłem?
To oczywiste!

Dekownicy! w samoizolacji ( Trzaskowski), w Brukseli ( Tusk), generalicja na tłustych emeryturach ( ci od szantażu o rozlewie krwi) w swych wypasionych apartamentach, a młodzież dalej instruowana, podpuszczana, zachęcana do protestów ulicznych.

To samo czynią niektórzy ( jaka to skala?) rektorzy, profesorowie uczelni, nauczyciele siedząc sobie wygodnie, sterując tym gniewem ludzi młodych.

Metoda na "unik Michnika" jak widać dalej jest stosowana, tym razem naiwna protestująca młodzież co prawda w kamasze nie pójdzie, ale też na narty do Zakopanego chyba też nie!

pzdr

p.s.
Mam świadomość, że b. trudno jest tej podburzonej, niech będzie też wkurzonej młodzieży, połapać się, zorientować, że są przedmiotem, ofiarami wielkiej manipulacji.
Odpowiada im ten protest, popierają go, czują się ważni, potrzebni.
Są w centrum zainteresowania mediów.
Zapewne tak samo trudno ich rodzicom, dziadkom wyperswadować im, że są wykorzystywaniu przez ludzi, ośrodki do brudnej, brutalnej rozgrywki, w której oni, ludzie młodzi nic nie ugrają.
Podobnież zapewne jest z argumentacją o skutkach epidemiologicznych, gdyż są młodzi, wydaje im się, że odporni, a ...starzy, od rodziców po dziadków, to niech w.......!, j......ich!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Jaśnie Wielmożny Korwin już się dawno poznał na nim...
Boni musiał schować swój żydowski "honor" do chałata, poprawić myckę 
Jego była żona Engelking to zd*ira cały czas plująca na Polskę!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1650634

Stale aktualne, żeby było normalnie musi polać się krew. Wypowiadają nam wojnę, ok podejmujemy wyzwanie. Tyle, że to jeszcze nie ten czas, na razie owe bojowniczki grają spektakl "Na probostwie w Wyszkowie", w kabaretowym wydaniu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ess

#1650652

kto w ich imieniu pójdzie na pierwszą linię? chyba tylko imigranci-nachodżcy!, ci lekarze, inżynierowie, technicy, których zaprosiła kanzlerine Angela.
pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1650664