Nadchodzi! Nowa rasa panów- tęczowi nadludzie

Obrazek użytkownika antysalon
Idee

Piekielne...gates!

Gates of Hell!

Nie tylko piekielni: Gates, Zukenberg, Soros szykują światu tzw nowy porządek, antycywilizacyjne rozdanie.

A nam?
Cóż nas chrześcijan, katolików czeka?

Sacco di Roma w odmianie ...tęczowej?
Gułagi?
KL?
Pavulon?
Szczepionka zucker-gates?

Nowa rasa panów-nadludzi ukrywana pod wyliczanką-literówką lgbt ma możnych, wpływowych protektorów.

Dyktaturą nadludzi zalatuje na odległość od tej neomarksistowskiej ideologii przykrytej tęczową szmatą.

A spod niej, tej kolorowej szmaty aż wali, aż wali tą zbrodniczą zarazą, tym wszystkim, co przeżyła, czego doświadczyła już ludzkość za sprawą Lenina, Stalina, Hitlera tudzież pomniejszych pokroju Castro, Che oraz im podobnych zbrodniarzy.

Nowa rasa panów, nadludzi szykuje się do dominacji.
Hałaśliwa mniejszość stosuje te same metody co bolszewicy, naziści, komuniści.

Obecna epidemia covida może być wykorzystana przez samozwańczych inżynierów dusz, aby narzucić światu kolejną antycywilizacyjną, brutalną, zbrodniczą i bezbożną ideologię wykorzystując teorię bezbożników Marksa i Engelsa oraz praktyczne metody hiper-ober bezbożnych Żydów#; Lenina, Hitlera.

Nie było w dziejach ludzkości bardziej grożnych przestępców-zbrodniarzy od bezbożników
takich jak Lenin, Stalin, Hitler, Mao czy Pol pot!, a przed nimi prekursorów nowożytnich zbrodniarzy-wychowanków encyklopedystów- oświeceniowców-krwawych jakobinów i ich popłuczyn.

Dzisiaj do rozprawy z cywilizacją chrześcijańską szykują się kolejni; Gates, Soros przy pomocy instytucji ponadnarodowych jak UE! pod pozorem, pretekstem obrony praw tzw mniejszości, cokolwiek by to znaczyło!

Mniejszość!
Wulgarna, wyuzdana, amoralna.
Hałaśliwa i brutalna, tak samo jak onegdaj bolszewicy, naziści, komuniści, hitlerowcy domaga się nie tylko praw, których rzekomo nie ma!, domaga się la siebie roli dominującej, chce narzucić swoją wolę większości.

Bill Gates, kilka lat wstecz publicznie wyraził się, że na naszej planecie jest miejsca tylko dla 1,5 mld ludzi!
To co z resztą ludzkości?

Mars, Venus?
Gułagi, obozy śmierci, motyką w tył głowy?

Wszak Marksowi, Leninowi nie tak dawno znów ustawiono pomniki.
Hitlerowi co prawda jeszcze nie, ale obserwując ilość ataków na Żydów w Niemczech, Francji czy UK, to jest to chyba tylko kwestia niedługiego czasu!(?), gdy i on wróci na place i ulice.

Skoro aborcja, to już za mało!, to może sama ...szczepionka wystarczy, aby zmniejszyć populację?

Pozbyć się elementu niepożądanego, niechcianego i kłopotliwego obciążającego matkę Ziemię, a pozostawić tych wartościowych, nową rasę panów, tęczowych nadludzi zaliterkowanych w lgbt!
Plus Gretę Tunberg oraz garstkę aktywistów, smarkaczy od piątkowego klimatycznego strajku?

Gates ostro pracuje nad uratowaniem świata, zapewne na początek pomniejszonego o kłopotliwych dla takich jak on...chrześcijan, a katolików w szczególności.

Brr!
Ciarki nie tylko mnie przechodzą, gdy słyszę, że jego fundusze wykorzystuje się do opracowania ...szczepionki na covid 19!
Aż wali we mnie... krematoryjnym swądem!, ten raj, Eden wg Gates'a!

Zanim do tego dojdzie.

Mark Zukemnberg dokona w podległym jemu imperium totalnego przeakcentowania Drzewa Zła na Drzewo Dobra. Nie tylko poprzez zabiegi interpunkcyjne, kropki, wykrzykniki, aby zakłócić pierwotne znaczenie tych wyjściowych terminów; czyli dobra i zła!

George Soros nie tylko zaleje Europę kolejnymi milionami nachodżców, wpompuje miliardy w gazety, redakcje pokroju czerska, wiertnicza oraz fundacje tzw. różnorodności.

Zaś Ursula von przy pomocy durnowatych szmalcowniczek: Janki, Rózi też von oraz obwiesi; Halicki tudzież Sikorski będą terroryzować, szantażować grożbą odebrania funduszy kraje UE nie godzące się na dyktaturę nowej rasy panów, tęczowych nadludzi!

Czy ten zaplanowany w chorym i bezbożnym umyśle zbiorowego antycywilizacyjnie Antychrysta, żądnego pomieszania elementarnych pojęć- szatański algorytm, zaprzeczenia Dekalogu się powiedzie?

Obecna sytuacja, negatywne konsekwencje coronusa mocno osłabiają morale, pozycje obrońców cywilizacji chrześcijańskiej i sprzyjają jej wrogom.

Mocno pogubił się Kościół jako zbiorowość wiernych, a hierarchowie od Watykanu poczynając po proboszczów w szczególności.
Dzisiaj w kościele OO Jezuitów, w intencjach Mszy św czytanych po homilii, trzy razy było o matce ziemi, ekologii, ale ani razu o Matce Boskiej! Niestety!, ojcowie po rozdaniu Komunii Św znowu pobiegli... myć ręce! A czymże tak się ...ubrudzili?

O zgrozo!
Szaleństwo za balaskami trwa.
Czyste bergholizmy!
Czyli jak mówi nie tylko abp Lenga; sternik łodzi Piotrowej bardziej martwi się o los...bażantów i płatków różanych sypanych przez dziewczynki w trakcie procesji Bożego Ciała niż o los chińskiego, prawdziwego, niezależnego od komunistów kościoła.

I jak tu przeciwstawiać zmasowanym atakom szefom bezbożników: Gatesa, Zukenberga, Sorosa oraz tym pomniejszym zliterkowanym z lgbt?

Nowa rasa panów, tęczowych nadludzi szykuje się do władzy, do dyktatury!

A my?

Za komuny, w czasach ciężkich, ba! momentami wręcz mocno beznadziejnych, w moim środowisku antyjaruzelowym, pocieszaliśmy się, dodawaliśmy sobie otuchy m.in. słowami starej piosenki śpiewanej
pod zaborami: "Choć nasze ziemie marne, trzeba siać"!

Taa!

Bezbożnicy ante portas!

Znów to aktualne.
Ciągle aktualne, choć siewców nie za wiele!
Nawet wśród tych, którzy winni nimi być z ...powołania i złożonych ślubów.

"Trza siać! choć nasze grunta marne. Trza siać!
..."

pzdr

# na pocz. lat 90, pracując w toruńskiej Elanie, gościłem kilkakrotnie Mickell'a ; sędziwego biznesmena z NY, który w r. 1918 cudem ocalał z bolszewickiego pogromu Żydów. Na oczach kilkunastoletniego chłopca i jego młodszej siostry czerwonoarmiejcy wymordowali ich rodzinę.
A oni, zdołali cudownie uciec!; w szoku nie umiejąc pływać!, w strachu ...przepłynęli rzekę.
I tak się uratowali, potem dostali się do Ameryki. W trakcie kilku biznesowych kolacji rozmawialiśmy
o komunizmie, Leninie, Niemcach, Hitlerze o ich zbrodniach! O prl'u. Do dzisiaj mam w uszach jego słowa!:"Panie dyrektorze! nie było większych zbrodniarzy w XX w. od bezbożnych Żydów"!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Komentarze

"Byłam taka ładna ale ten" typ" tego nie docenił "

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1645961

,

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1645963

Tu nasz dziennikarz w drodze powrotnej z delegacji

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1645965

...jak demoralizujący efekt miało wypuszczenie Margota z aresztu. Ta mała wandalica była "gotowa odpowiedzieć przed sądem, za niszczenie mienia". Odpowiedzieć tak, jak ten Margot? Czyli bez konsekwencji? W areszcie w osobnej celi. o którą ów Margot prosił? Wyjść z poręczenia rabina i księdza KUL? "Odpowiedzieć", żeby potem opowiedzieć, jak fajnie było brylowac w mediach, jako kolejna bohaterka dnia?

PS wandalico, ukryj teraz swoje lico

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1645986

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646001

proletariuszki wszystkich krajów połączcie się. Najlepiej gdzieś daleko.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1646019

Działacze LGBT uważają siebie za uprzywilejowanych, bo tego nauczyły ich kasty sędziowskie. Im wolno zakłócać ruch uliczny, niszczyć cudze mienie, publicznie się rozbierać, wykonywać demoralizujące gesty. Bardzo dobrze, że dostała w ten głupi paskudny pedalski łeb, gonić pedalstwo i pedofilstwo z Polski. Po tym gazie jest ładniejsza, niż przed. A swoją drogą zboczeńców trzeba nowiczokiem nie pieprzem, to jest lekarstwo na ta hołotę, aż do skutku. Obrzydliwe i agresywne stwory. Każdy napadnięty ma prawo do samoobrony nawet jeśli agresorem jest kobieta która do tego chwali się ową napaścią! Każda akcja budzi reakcję tak to już jest! Pani nazywa się Dominika Arendt-Wittchen. Arendt po dziadku ze strony Mamy Marii, a Wittchen po mężu. Spoliczkowana to Magdalena Klim - tzw. Ruda z KODu, też aktywistka. Jeśli idzie o tzw. aktywistki to, jeśli atakują porządek prawny Państwa i obywateli są dla mnie terrorystkami. Wysyłajcie kasę tej fundacji. Nikt inny nie działa w Polsce tak radykalnie i stanowczo jak oni. I nikt inny nie doprowadza do furii lewackich „aktywistów” do tego stopnia, a to najlepszy dowód, że robią dobrą robotę. Tutaj jest mowa o jednym samochodzie i zdarzeniu, ale jak poczytacie ich stronę i zapiszecie się na listę mailingową to zobaczycie ile robią. Na to wszystko potrzebna jest kasa. Oni obecnie robią więcej w sprawie zwalczenia ideologii LGBT i lewackiego neożydomarksizmu niż polski rząd. A bandytów i żydolewackich nazioli napadających na samochody i ludzi należy traktować gazem pieprzowym bez uprzedzenia! A najlepszy dowód na jej szlachetne intencje to ucieczka z miejsca zdarzenia w momencie, gdy wezwana została policja. Genialne! Tego się nie spodziewała, a już szykowali kolejny lincz zapewne! Powstrzymać to szaleństwo! Brawo fundacja! Tak trzymać! A jeszcze dziś wysyłam darowiznę i to już szósty raz! Ludzie oni naprawdę ciężko i ofiarnie walczą. Przyłączcie się. Krok po kroku idziemy wszyscy śladem USA. Oni są o krok od ogólnokrajowej wojny domowej, która wg mnie wybuchnie po wyborach prezydenckich, i to niezależnie od ich wyniku. U nich też zaczynało się od prowokacji, potem szarpanin, potem gazu, potem noży , potem broni palnej aż po to co widzimy dziś. Problem w tym, że u nas nie mamy dostępu do broni jak mają Amerykanie, więc nie jesteśmy w stanie się tak bronić przed tęczowym i czarnym bydłem jak w obliczu bezczynności policji robią to zwykli obywatele USA. Np. prawdziwy bohater Kyle Rittenhouse. Czas na zmiany prawne pozwalające na dostęp do broni i jej użycie w obronie własnej. Gdyby taki Margot czy Maja Wojdyła podczas tego rodzaju napaści posmakowali ołowiu w ramach obrony własnej, od razu w przyszłości tęczowa dzicz zastanowiłaby się 2 razy. A jeśliby sami przyszli z bronią … well, marzę o tym by spróbowali. Jestem za dostępem do broni np tak jak w Hiszpanii (nie koniecznie jak w USA bo tam na stanie ludzie mają w prywatnych rękach czołgi, ciężkie karabiny maszynowe czy działa przeciwpancerne). Posiadanie broni NIE JEST ŻADNYM PRZYWILEJEM - JEST PRAWEM CZŁOWIEKA! W RP można mieć bez zezwolenia broń czarno prochową czy też jej repliki .. miała szczęście, że ktoś jej nie „wygarnął” z Colta Navy( można mieć bez zezwolenia) bo w przyszłym tygodniu był by jej pogrzeb.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1646044

Jest takie stare polskie porzekadlo ze,nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.I wobec tego sobie mysle ze polacy po raz kolejny musza dostac ostro w dupe aby oprzytomnieli i poznali swoje miejsce w szeregu zdarzen i wypadkow.Nie tak dawno dostawali po dupie od helmutow i iwanow ostatnio od wojtka spawacza i elektrka kapusia.Niestety zapomnieli o tym bardzo szybko zachlystneli sie zachodem wczesniej nie majac o tym pojecia i dalej nie maja zachwycajac sie smierdzacym hamburgem w promocji z lidla.Liczy sie kasa i cwaniactwo,ktore czasami przekracza usrednione normy cwaniactwa jako takiego a do tego sprzyjajaca sytuacja w wymiarze sprawiedlowosci.Musi sie stac naprawde cos niedobrego aby wrocila normalnosc.Temu wszystkiemu sa przedewszystkim winni ludzie zajmujacy stanowiska decyzyjne.Oni nie chcac narazac sie na krytyke albo klada uszy po sobie albo zaslaniaja sie dyktatem unijnyml.To jest w moim rozumieniu patologia polityczna.Czego bysmy nie poruszyli to nie przekonamy.Przykladem dla nas moga byc Wegrzy i ich przywodca Orban,ktory jakos lepiej sobie radzi z zydowska unia i wlasnymi oszolomami.Na obecnym poziomie cyfryzacji mozna w bardzo latwy sposob pozbawic finansowania wrogich nam fundacji poprzez kontrole i wstrzymanie przelewow finansowych.To samo dotyczy np goowna wyborczego z jej szefem bratem ubowca i innymi szubrawcami stanu nwojennego typu swinia z wielkimi uszami o ktorej sie pisze a nie powinno.Ta kreatura powinna dawno pozostac w zapomnieniu i powoli dogorywac w niebycie.Zydy sa odrebnym zjawiskiem szczegolnie te bezbozne ale jest wspaniala mozliwosc pozbawienia ich uboju rytualnego i niech sobie kupuja za granica albo otwoza wlasna dzialalnosc gospodarcza ale po za granicami polski.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1645967

Nie tylko LGBT i Bill Gates. Oni uderzają wszędzie, w każdej dziedzinie

Ostatnio oglądam filmy na Netflixie. Nie ma bardziej antychrześcijańskiego portalu filmowego -

tam ciągle demony, szatan, itd. zło, które wygrywa.

Komedia o ufoludku - znieważanie chrześcijan 

dramat kryminalny - Zaginione dziewczyny - pentagram w pierwszych scenach.

Dziwnie to wszystko wygląda, a papież Franciszek milczy - pierwszy antypapież od wieków?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1645999

  Witam! Tu trzeba bardzo pilnować, aby przypadkiem, nie wymknął  się zapis w ustawodawstwie, promowania par jednopłciowych, jako pełnej rodziny. Oni nie mogą otrzymać, żadnych dodatkowych praw w związkach, w których udają rodzinę.Tu stanowczo trzeba podkreślić, że rodzina, to ojciec, matka i dziecko (związek kobiety z mężczyzną). To jest podstawowa komórka rodziny. Koniec i kropka. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1646030

te żydolewackie prowokacje LGBT czy też tego żydowskiego brukowca GW?! Wszystkie takie akcje funkcjonariuszy LGBT-nagonek koniecznie muszą być ścigane! Czują się bezkarnie i to coraz bardziej jest widoczne. Tu nie ma się co tłumaczyć, że „się nie angażowaliśmy”, tylko a/ angażować się!, b/ pozywać szmaciarzy do sądu za publiczne obrażanie parafii. Tłumaczenie się to już połowa ich zwycięstwa. Sodomici chcą narzucić większości swoje sodomickie poglądy i zmusić większość do uznania sodomii za normalność. Agentura LGBT na co dzień operuje mową nienawiści do wszystkiego co nie jest uległe deprawacji i zboczeniom. Ich centrale w Berlinie i Brukseli zapewniają im bezkarność i finanse. To lewackie bydło należy traktować jak dziki przenoszące asf…Gonić to pedalskie bydło, z takimi trzeba krótko, walić w ryj od razu. Dość już ich bezkarności (np. zachowanie jakiejś cioty podczas Marszu Powstania Warszawskiego). Dlaczego ten zboczeniec nie został spałowany przez policję? Zboczeńcy WON! Czy działanie wrogie na szkodę Polski i Polaków nie powinno być z całą mocą karane i tępione? Agresję zboczeńców na Polskę i kościół może powstrzymać tylko metodą użytą w redakcji Chalie Hebdo. To co przeraża najbardziej to fakt, że jakiś nikomu nieznany zasmarkany gnój, tylko z racji tego, że preferuje penetrowanie swojego odbytu penisami, ma bezpośrednie łącze do wysokich urzędników UE i na gwizdnięcie decyduje o losie dziesiątków tysięcy obywateli wskazując kogo urzędnicy mają pozbawiać funduszy a w kogo godzić sankcjami. Czy wy wszyscy rozumiecie co nas czeka jeśli nic z tym nie zrobimy? To przecież dopiero przedsmak. Ten „deep state” już teraz sprawuje nielegalny i równoległy system rządów. A co gdyby przejął formalną władzę polityczną w państwie? Nie ostanie się kamień na kamieniu ze świata jaki znamy. Obejrzyjcie sobie ulice Seattle lub Portland by zobaczyć ledwie początek świata, który oni dla nas planują. Powiem otwarcie - i pozwijcie mnie jeśli sobie chcecie. Oni chcą nas zabić, fizycznie wyeliminować nas i nasze dzieci, zrabować nasz dobytek. Pytanie czy chcecie im na to pozwolić, czy jeszcze jesteśmy w stanie ich w tym ubiec.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1646045

wspierającą LGBT. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kierowane przez Marlenę Maląg przekazało dotację w ramach konkursu na Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB). Instytucja zajmuje się m.in. realizowaniem agendy LGBT. Jak sama deklaruje, zajmuje się działaniami na rzecz "zrównoważonego rozwoju" m.in. organizowaniem "GLBT Day", czyli dnia LGBT. Celem tego wydarzenia jest "uświadamianie", czym jest "GLBT" oraz przekazywano "szacunek i tolerancję względem każdego". Ponadto pracownicy FOB są zachęcani do udziału w "innych wydarzeniach promujących GLBT". FOB koordynował też tzw. kartę różnorodności, w ramach której pisano o "orientacji psychoseksualnej" oraz "tożsamości płciowej" jako "przesłankach narażonych na zachowania dyskryminacyjne". Na stronie FOB jest też tekst pt. "Otwierając się na różnorodność - dobre praktyki w zatrudnianiu osób LGBT w Polsce" autorstwa Fundacji LGBT Buisness Forum, założonej m.in. przez byłą poseł Annę Grodzką. FOB otrzymał od ministerstwa 215 tys. zł.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1646046

„Zrównoważony rozwój“ - ideologia globalizmu, to nowa definicja człowieka, która mówi, że człowiek to popęd.

Pojęcie jest na tyle mylące i niejasne, że nawet śp. prof. Szyszko i RM dali się zwieść.
Globalizm zarządzany jest przez naczelną organizację, ONZ.

Zrównoważony rozwój ma doprowadzić do koszmaru codzienne życie.

Koronawirus to też atak globalistów na Wolność i Agenda zrównoważonego rozwoju ONZ

https://www.youtube.com/watch?v=rmyy67uVerM

https://radio.opole.pl/497,811,aldona-ciborowska-o-tym-czy-zrownowazony-rozwoj-

https://www.youtube.com/watch?v=P6wRLtZOHFo

Na jesieni zamiast liści spadać będą globaliści
https://www.youtube.com/watch?v=I7ukB-MPuSU

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1646075

Przepraszam! mała zmyłka, odsyłam do osobnego tekstu
pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1646049

:

Nie bójmy się tych tęczowych ścierw!

Maryja Królową Naszej POLSKI

:

https://www.youtube.com/watch?v=2kbrhmrxvyk

TO oni winni się lękać.

TO oni do piekieł zdążają.

Ogień piekielny pochłonie 

LGBT.

AMEN!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1646146