Lempart z Klemą, już trzaskają kasę!, a Pierdziszewo niechaj ...runa trzaśnie!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie tylko feministkom z Pierdziszewa #( dowolne miasto, miasta w l.p. lub m., nazwa własna bardzo pojemna, rozumiana do oporu, bez granic ale w granicach IIIRP ) nie odpowiada dyktatura Lempart, z taką jedną Klem'ą##, na dodatek bezgłówkową.

Jak było do przewidzenia, grupka cwanych krzykaczek, w rewolucyjnej konwulsji, samozwańczo ogłosiła się władzą,

Uznały, że skoro darły ryja najgłośniej, najwulgarniej, to im właśnie się należy przywództwo pod znakiem hitlerowskiej runy, szyldu zapożyczonego od hitlerjugend.

Jak wieść po sieci niesie!, po takiej uzurpacji, piorun czyli runa strzeliła w niejednym większym i mniejszym Pierdziszewie IIIRP.

Wszak one, te babochy, babuny z wielu Pierdziszew(wów) IIIRP,, waliły parasolkami w policjantów, też darły mordy, ryje, nie gorzej od Lempartowej, nie ciszej od Klemy Suchanow!, nie mniej wulgarnie, ordynarnie niż te z warszawki!

I co?

Zachłanne stołeczne czarcice, nie tylko jednego nędznego Boniego im pożałowały!, lecz także nawet w konkursie pocieszenia odmówiły wycieńczonego covidem sodomity Rabieja, mimo, że aktualnie luzak, bez przydziału!

Te, tam w alejach, na rondach, placach na rozdrożach, mogły wręcz sobie przebierać i wybrać niejednego esbeckiego kapusia, a Rabieja choćby umownemu Pierdziszewo-Olsztyn, tudzież Pierdziszewo- Poznań, sknerowate, zachłannne lampucery poskąpiły.

Cóż więc mają robić te z Pierdziszewa'(wów?, czym ukoić żal opuszczenia?
Chyba tylko pozostaje im przeprosić wyzywanych policjantów, a następnie świadomie coś, nawet covidusa czy szwanzę podłapać!

Liczyły na ...drapane!
A tu!, żopa w cwietach!, nulla! niczewo!, gdyż warszawka zgarnęła całą pulę!
Nawet ...Boniego!

Jak żyć?

Rozpacz w kratkę!
Marta odmłodzona o pokolenie w gazetach, w fotkach z klasy maturalnej, a im każą dalej narażać się na gaz pieprzowy oraz kpiny kibiców Lecha czy Stomilu!

Miało być pięknie, inaczej,...

A tu znów po staremu.
Kicha!

Dla tych z Warszawy nie tylko luksusowy lokal 450 m kw. w dzielnicy rządowej, na Wiejskiej za bezcen, po 15 zł za m., lecz także bonus, zagwarantowany przydział.... CHŁOPA!
Poważnie!, to nie fake!, ani f...!
Real!
Co prawda nie dopowiedziano, czy lesbijkom, tym od trans bi, be i qee oraz od or not to ....bee też?, ale fakt to bezporny...., że.
Cytuję dosłownie samą najPrawdziwszą Prezydent: " Jestem zwolenniczką tego, by był równy dostęp dla kobiet do mężczyzn" - powiedziała dziś w RMF FM Małgorzata Kidawa-Błońska.

Szczyt bezczelności! tym w stolicy przydział każdej chłopa po równo! nawet tym od be or not to be!, a tym, nie tylko w prowincjonalnych Pierdziszewach co?
Wiadomo! wyrymujcie sobie!
G....!
Czyli, co zdaje się mówić warszawka Pierdziszewom?
A wy tam na prowincji, to je......!, a wy......!

Miało być tak pięknie i po równo!
Wyszło jak zawsze!
G....!

Feministyczne mięso armatnie, podpuszczone nie tylko przez sorosa, michnika, smolara!, dalej ma na ulicach ryja drzeć, walić łacha, zdzierać buty, wykrzykiwać wulgarne wy...., je.....!, i łazić po deszczu z hitlerowską runą aż do u.....o wirusa!

Czyli każdemu swoje!

Rewolucjonistki Lempart z Klemą już się nachodziły, wywalczyły swoje! i jako zasłużone kombatantki czeszą kasę w ciepełku na Wiejskiej, a tym w Pierdziszewach po... staremu!
Bida z nędzą!
Pozostają im parasolki, tektura z durnymi napisami oraz "dzielne" wspominki, jak to wulgarnie zwyzywały policjantów, zdemolowały swój kościół parafialny, księdza pobiły, a babcię z dziadkiem pod respirator wysłały!

Zaś liderki, Marta z Klemą, co prawda sądząc po ich wypowiedziach, obie mocno niezbyt główkowe, ale nie na tyle, aby nie podsumować przelewów na koncie.

One już są wygrane, ugrały swoje!

Tylko one, gdyż te pozostałe, te ogłupione, otumanione mięso armatnie, wulgarna miazga podjudzona, podpuszczona, wyległa na ulice nadal są w punkcie wyjścia!

Znów wyjść, pójść na ulice?, bluzgać? ryczeć?
W imię czego?
Czy też, tym razem pójść po rozum do głowy, włączyć myślenie?, widząc jak przedmiotowo, modelowo zostały wykorzystane.
Kobiety wykiwane na perłowo!
Oszwabione!

Cwana warszawka wybrała ciepełko, luksus, wygodę i przelewy!

A co zaś zrobią te liczne...uliczne!, wykiwane, wykorzystane jako mięso armatnie, te z Pierdziszewa (wów) IIIRP?

Wybór mają!

Odważą się na swój przetrenowany, ulubiony gest, ze środkowym palcem w roli głównej?
Czy raczej na bardziej..."literacką wymowę" w deseń: A j.... was pies i małe pieski też?

pzdr

# Pierdziszewo, termin zapożyczyłem samowolnie (od K. Feusetta?), oznacza każdą miejscowość, od prezydenckiego; Wrocławia, Poznania, po mieściny na poziomie wójta czy sołtysa, gdzie otumanione nie tylko feministki, tudzież naiwne małolaty dały upust swej wulgarności.
## Klema, zacisk główkowy – rodzaj zacisku przykręcanego śrubą, np. zacisk umożliwiający dołączenie do akumulatora kabli zasilających, lub zacisk mocujący szynę do torowiska.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

Niestety tak to wygląda.

Czasami odnosze wrażenie, że ta Lempart czy Kidawa i pozostałe wściekle macice za wszelką cenę chcą zrobić konkurencję rosyjskim tirówkom

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651765

Jak tak możesz obrażać tirówki!

One są ładne, a te klemy z lempartami... Dno i wodorosty, a poniżej - jeszcze jedno dno ;).

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1651769

Marta Lempart @MartaLempart

Koleżanki z pod znaku pioruna, pamiętajcie że nie jesteśmy same, za nami stoi cała Europa, koleżanki z Niemiec też nas popierają, nawet piosenkę dla nas mają, trzymajcie się wojowniczki, rządy PiS muszą ulec

https://twitter.com/i/status/1327293630684540928

https://twitter.com/MartaLampart/status/1327293630684540928

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651771

nie mówiąc o innych kosztach; spłacenie alfonsa, haracz drogówce, etc.
Lempart to inwestycja co prawda wysokiego ryzyka, ale krezusa sorosa oraz jego utrzymanki; michnika, smolara stać na te wydatki.
To fundusz celowy, aby rozchwiać nastroje społeczne, obalić rząd i osadzić znów tych z po, psl, sld, którzy zagwarantują dalsze systemowe okradanie Polski. A po ostatnich 5 latach jest naprawdę co grabić.

pzdr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1651788

Lempart zablokowała Gozdyrę. „Wygląda na to, że ja też mam wy…ć”

Gozdyra opublikowała w mediach społecznościowych tzw. Screenshot, na którym widać, że liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marta Lempart zablokowała ją na Twitterze.

„Wygląda na to, że ja też mam wy....ć. Za chwilę p. Marta każe to uczynić większości, okopie się w swoim szańcu i tam założy oddzielne państwo. A na końcu zostanie w nim sama” – pisze Gozdyra.

https://www.tysol.pl/a56551-Lempart-zablokowala-Gozdyre-Wyglada-na-to-ze-ja-tez-mam-wy-c#.X66pTo-gCp8.twitter

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651778

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651781

niezwykłej desperacji R. Petru z grudnia 2016r., gdy zaryzykował swoją karierą polityczną, decydując się na egzotyczną exkursję.
Otóż, gdy atakuje mnie z sieci fotka z wulgarną prymitywną, obleśną panią z w..... oraz je.... na ustach, to wczuwam się chyba dość dokładnie w ową sytuację b. szefa "N".
Wyobrażam sobie, jakie rozterki przeżywał wtedy p. Ryszard od " 6 króli", gdy miał do wyboru, spędzić okres świąteczny w przytomności takiej choćby Lubnauer! ( na dodatek z nawalonym Nitrasem! co on brał? i chyba nadal bierze?, tylko toksykolog może orzec) lub być z dala od Kasi L., nawet za taką cenę.

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1651782

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652162