Dziobanie pikielhaubem. Z pruskim czepidłem, szpikulcem w .....!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

W miejsce tytułowych kropek, jako autor zaakceptuję każdy dowolny termin, dookreślenie!

Richtig! to szpikulcowate pruskie czepidło traktowane jest wręcz z szacunkiem przez wielu tzw polskich polityków.

Jedni odnoszą się do tego pruskiego szpikulca z wielka estymą z głupoty, jednakże ci ze sfery nadwiślańskiej opozycji totalnej z wyrażną podległością.

Ba! odnoszę takie wrażenie, że niektórzy z nich, wręcz nie zdejmują go na noc, zasypiają w pikielhaubie, traktując go jako swoistą wiernopoddańczą ...szlafmycę!

Jak choćby Donald Tusk, któremu polskość tak mocno uwiera, ale szpikulec już nie, nawet w czasie snu.

Radosława Sikorskiego też uwiera niemiecka bezczynność, ale pikielhaub wcale!

Ci pomniejsi nie aż tak mocno deklarujący co rusz swoją proniemieckość, a raczej wręcz progermanizm zafundowali sobie taki erzatz- Uberzugi.

Niemniej najgorliwsi jak; Tusk, Sikorski, Trzaskowski, Rozi von Tantaradei zum Hohen und coś tam, występują bez żenady, otwarcie w wypolerowanych wersjach pikielhaubów, jakby kirasjerzy kanzlerine Angeli!

R.Trzaskowski*, modelowy leń, wałkoń IIIRP, zaniedbujący na co dzień sprawy Warszawy, wykazuje, demonstruje wyjątkową energię, zapał, gdy otrzymał szpikulcowate zlecenie od cdu oraz rządu niemieckiego, aby zorganizować w ....obozy! polską młodzież, czy raczej zapędzić ją do ...obozu!
I bezrefleksyjnie, nie bacząc jak bardzo żle kojarzą się nam Polakom te ich niemieckie obozy!, planuje młodym Polkom i Polakom ...lagery jako przyszłość!

Jeden z ojrowatych, zapewne jest gotów nawet na wersję zdawałoby się z pozoru bardzo ektremalnie ( pochodne od ekstrement) drastyczną (?) z pikielhaubem w .....!, byle tylko zaszkodzić np kopalni Turów, Polakom oraz polskiemu rządowi.

Poseł peło ze Śląska, Gramatyka** też bez oporów nadział na swój swój wypolerowany łeb szpikulca, dowodząc w tvp info, że woli szwabskie fundusze cdu od pieniędzy z Polskiej Fundacji Narodowej!

Genau!

Po co nam CPK, skoro Trzaskowski woli lotnisko pod Berlinem!
A na jaki ...Tusk!, nam złotówka, skoro Donald ma konta w ojro!

I można by tak zu weiter wymieniać, wymieniać tych z osobna lub zusamen do kupy od Tuska, przez Rozi und zdRadka po Trzaskowskiego, którzy paradują, dumnie obnoszą się na galowo zakuci w pikielhauby na swych antypolskich łbach, deklarując wiernopoddańczo, że oni są zusammen fur Deutschland!

Niestety, aż hadko patrzeć, gdyż do tego grona przystąpił też prezydent USA, J. Biden, który odwołując decyzje poprzednika D.Trumpa, też przystroił się pikielhaubem, aby Putin, Schraeder oraz byli agenci stasi mogli już położyć te ostatnie 100 km rur na dnie Bałtyku.

Paradna to ....obrzydliwość, gdy obecny prezydent pierwszego mocarstwa światowego, rozmienia na drobne prestiż Ameryki, dziobiąc pruskim szpikulcem w dumne "Make America Great Again".

pzdr

* Mając wiedzę o niestety nędznej i nikczemnej przeszłości jego matki, jako bardzo aktywnej donosicielki do sb jako TW Justyna, można by chyba uznać, że mógł odziedziczyć tę skłonność po niej i gen donoszenia chyba nie powinien dziwić(?).

** Ciekawym po której stronie walczyli o Górę św. Anny jego dziadkowie?, że fundusze niemieckie są temu posłowi tak miłe.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Nie wiem, czy ci wszyscy renegaci zdają sobie sprawę z pogardy jaką się cieszą u ogółu Niemców.. Niemcy jak Żydzi  póki potrzebują wynoszą pod niebiosa, ale z jaką pogardą wyrażąją się o takich marnościach jak Frau Gräfin sowieso, Tusk czy nawet o szlesierach! Byłem często przy takich deklamacjach i niekiedy nawet mnie przepraszano. Nie było za co, bo pluskwę możesz tylko zdepnąć. Przykre to wszystko, a najbardziej to, że ich po polityki wprowadzili głupi Polacy. Zresztą to samo można powiedzieć o celebrytach rodem z PZPR, SB i czort wie skąd jeszcze. Tak już u nas jest. A szkoda. 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1672036

Szanowny Pan zakłada,że wszelakim kreaturom spod znaku Grafiny von Panzerfaust przeszkadza uczucie pogardy jakim są obdarzane ze wszech stron to jest Szanowny Pan w błędnym błędzie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Dariusz

#1672055

"...to jest Szanowny Pan w błędnym błędzie."

 

Wg klasyka powinno być: "w mylnym błędzie".

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1672084

,ale pozwoli Pan ,że teraz ja wykreuję się na klasyka bez uzurpacji  do praw autorskich.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Dariusz

#1672092