Co pierwsze? Szojring buch czy Biedroń w brzuch?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Kura czy jajko? odwieczne to pytanie, co pierwsze, już dawno zdezaktualizowało się za sprawą geniuszy, potęg intelektu, którzy na wyprzódki starają się przebić Gretę Tunberg ( de domo Soros).

Okazuje się, że woda z kąpiącym się dzieckiem ma taką niesamowitą hydrologię, że znalazła się w brzuchu pośliczki Szojring.
Czy zahaczyła też o Wielgusową? tego na razie nie wiemy.

I co na to Robert Biedroń?, a tym bardziej ...oczko wodne, czyli mała retencja.

Za oknem na nasze szczęście tylko odpryski szalonej Laury, która dewastuje Zatokę Meksykańską i w Polsce też wiele bałaganu i szkód poczyniła.

Lato okazało się bardziej łaskawe od prognoz oraz oczekiwań totalnych.

Pierwej deszcze uratowały i tak mocno zachwiany bilans wodny, a tym samy rolników oraz ich plony.

Potem 12 lipca, 6 sierpnia do końca uświadomił bezzębnej opozycji oraz jej wielomilionowej lemingozie, że Polacy jeszcze mają dobra pamięć o tuskaczowej demolce i czym byłby powrót zmerkalonej recydywy.

Dla niej, opozycji tudzież najwierniejszym lemingom kanikuła tego lata, to rzecz obca; zero luzu, nadal pełne napięcie i ta wyrazista wredota wypisana na twarzach.

Na szczęście większości Polakom aura dopisała; słoneczko, upały, morze, jeziora, rzeki, lasy, góry.
Wszędzie tłoczno, gwarnie; całe rodziny.

Wypoczywali z dala od bełkotu Budki, judaszowskiego uśmiechu Schetyny, żółci na twarzy Tuska.

Ten się śmieje, kto ma zęby!, co rusz przypominał nie tylko Budce Grzegorz Schetyna, reklamując swoje górne inplanty i ta jego, Schetyny szuflada śniła się wielu totalnym nie tylko po nocach.

Donald Tusk też nie ustawał i jak wredna teściowa ćwirkał tzn. mendził z Brukseli, co rusz doprowadzając niemal do rozpaczy w kratkę kierownictwo koalicji.
Był szczególnie złośliwy wtedy, gdy po obfitych brukselskich biznesowych kolacjach musiał sobie walić dubeltową lewatywę.
( Znajomy gastrolog, mocno orientujący się w poletku polityki nadwiślańskiej twierdzi, że z jego obserwacji wynika, że były premier jest mega złośliwy szczególnie wtedy, gdy dotyka go ostra obstrukcja i musi ratować się podwojoną lewatywą. W DWSzejku była jak pamiętam skuteczna na to metoda; lewatywa, przeciąg, rycyna).

Tegoroczna kanikuła miała też przypadek szczególnego ...ekumenizmu, gdyż rabin z księdzem katolickim
zakwestionowali nie tylko Stary Testament!
Dla nich chłop to baba, a kura to kogut.
I dokonali gwałtu-samogwałtu na własnym rozumie, zmieniając ad hoc płeć spryciarza-cwaniaczka-bandyty z marksistowskiego skłotu, który otrzymał dwumiesięczną sankcję aresztu za pobicie i zniszczenie mienia.
Bezobjawowy katolik, objawowy konferansjer ITI, Szymon też przechodzi przyspieszony kurs giender, aby w roku 2050, czyli za 30 lat! nad Wisłą zatrzepotała szmata w kolorystyce plażowego leżaka.

Brrrr!

Co prawda sezon ogórkowy tym razem dla ogórka ( Polska ma największe uprawy, lideruje przed Rumunią i Hiszpanią ) nie był za łaskawy, ale idiotyzmami sypnął mocno.

Były kandydat na prezydenta, prezydent Warszawy, niejaki (nijaki) Trzaskowski demonstracyjnie nie wziął udziału w obchodach 100 lecia pogonienia bolszewii spod Warszawy, a potem i dalej!
Gdzie był w tym czasie/
Podobno razem z Abdulem wypasali kozy na jednej z wysepek.
Można i tak!
Zapewne 1 września razem z Dulkiewicz, Jaśkowiakiem, Sutrykiem zalegną w ogródku przy Placu Zbawiciela
i wysłuchają odczytu jak to wredni ksenofobiczni Polacy brutalnie traktowali Nazi, przybyłych z Venus w pokojowych zamiarach.
Może nawet ufundują ławeczkę gen. Guderianowi, jak to Adamowicz uczynił w Gdańsku dla G. Grassa -ochotnika esesmana ze zbrodniczej Waffen SS.

W podobny deseń, a nawet gorzej walnął nieoceniony polityczny półgłówek JKM, przepraszając Rosjan ( w imieniu Polaków) za Dzierżyńskiego, bolszewickiego zbrodniarza, przybocznego Lenina.

Niezawodne w pluciu polskojęzyczne der-die łonety oraz paskudna rzepa też czujnie-szczujnie na posterunku paktu Ribentrop/Mołotow.

Aż strach się bać!, co też wypichcą w rocznice Solidarnośći oraz zaatakowania Polski przez Niemcy 1 września 1939?

Boluś, czyli znaczy się Lech Wałęsa TW Bolek jak zwykle w ... kosmicznej formie.
Rolę Jana Pawła II w powstaniu Solidarności już wygumkował.
Podobno na dniach zrobi też ...porządek z R. Reaganem.
Zdolny jest ten czekista pełnym...Bolkiem!

Na koniec głupoty tylko pozornie małokalibrowe.

Odwiedziłem moje rodzinne Mazury- Giżycko, które przygarnęło naszą rodzinę, gdy w 1958r. rodzice zdołali nas wywieżć ostatnią okazją z sowieta.
Od ponad 50 lat mieszkam w Toruniu, ale staram się co roku tam być minimum dwa razy; latem oraz na Wszystkich Świętych.
Czuję się tam wspaniale.
W tym roku z dziećmi i wnukami, którzy zasmakowali w wind surfingu.

Niestety głupot na wodzie w nadmiarze.
Bez uprawnień można wynająć mocne jednostki.
Bandyckie wręcz zachowanie tych co poniektórych na skuterach, motorówkach z potężnymi silnikami.
I bezmyślnych żeglarzy; nawalonych sterników i bez kamizelek na jachtach, tak samo na motorówkach.
Wczoraj na J. Tałty, przy czwórce w skali B., taki jeden bez kamizelki wypornościowej wypadł za burtę i ...po nim.

pzdr

P.s.
A propos TW! Chodzi mi po głowie taki pomysł, aby obniżenie emerytury jak ub i esbekom rozszerzyć ustawą na TW! Wszak bez nich UB i SB czy IW byłaby mniej skuteczna w niszczeniu Polaków patriotów.
Wtedy nie tylko; Cimoszewicz, Belka, Rosati, Olechowski, Boni i ...Lech Wałęsa choć po trosze odpokutowaliby za swe draństwo, za kapowanie, za donoszenie na kolegów.
Do tej myśli skłoniło mnie obecne bezczelne zachowanie, m.in. wpisy w mediach społecznościowych jednego toruńskiego kapusia z UMK, obecnie profesora na innym uniwersytecie, który jako TW za paszport, wyjazdy kapował, donosił.
Być może też i na mnie, gdyż ta esbecka szmata (tak ich oceniali i traktowali esbecy, z pogardą) bywała u mnie akademiku, a potem już w domu, gdy pracowałem już w Elanie.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

No proszę

Kiedyś w Tworkach dawali pensjonariuszom normalne szlafroki , a teraz takie fikuśne gustowne i seksowne koszulki. Służba Zdrowia jak widac idzie z postępem .Pedalstwo też. Pani Kasia jest chyba zadowolona , że wychowała takie coś co jest COŚ I NIECOś

z neta

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642394

Torunianin z urodzenia. Zauważył biały proszek na ramieniu, sądził, że to łupież!, a to sproszkowane swoje mózgowe! Sypnęły mu się.
pzdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1642402

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642408

Ja jeszcze do 4 września na urlopie, ale z przyjemnością i uśmiechem przeczytałem Twój tekst. Wiele ciekawych spostrzeżeń ciekawie i rubasznie przedstawionych. 

Ja jakoś odniosę się do tego: "Dla niej, opozycji tudzież najwierniejszym lemingom kanikuła tego lata, to rzecz obca; zero luzu, nadal pełne napięcie i ta wyrazista wredota wypisana na twarzach". 

Nie wiem, ale jakoś jestem w stanie niemal w 100% wskazać zawsze totalniaka zanim w dyskusji otworzy swoją mordkę i zanim będzie przedstawiony. Ta wredota i nienawistne napięcie jest od razu widoczne. 

Pozdrawiam jeszcze wakacyjnie

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1642410

z tymi pieniędzmi, gdyby zabrać wszystkim ujawnionym z dokumentów TW? Gdyby jeszcze tytuły i prawo nauczania innych. Wystarczyło by na  Pomnik Bohaterów Wojny z bolszewikami wreszcie? Czy doczekam?

5/5 to za mało za wpis, ale co tam ;-))

pozdrowienia

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1642475

Henryka Krzywonos, Dorota Wellman,Marcin Kierwiński, i Ryszard Kalisz  przeprowadzą strajk przeciwko wprowadzeniu podatku cukrowego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642750