Bezbożne Ż(ż)"ydy z Doliny Krzemowej z... maczugą

Obrazek użytkownika antysalon
Idee

Jaki postęp!
Z maczugą!, płynnie z Doliny Krzemowej do jaskini kamienia łupanego.

Drobne przypomnienie; bezbożne Żydy, takie określenie usłyszałem od mojego gościa, Michaela w r.1991, którego jako dyrektor Elany przyjmowałem kolacją biznesową w naszej firmowej restauracji na toruńskiej Starówce.
Michael ( starszy ode mnie z 50 l.), jako nastolatek wraz z młodszą siostrą cudem uratował się z bolszewickiego pogromu w Rosji. Na ich oczach bolszewicy wymordowali całą ich dużą żydowską rodzinę, a on z siostrą w szoku przepłynęli Dniepr! mimo iż przedtem nie ...umieli pływać. Poprzez Polskę dotarli do Niemiec, gdzie ich rodzina poradziła im, aby emigrować do Ameryki, gdyż w Niemczech też będzie grożnie dla Żydów. Bezbożnymi Żydami określał mój gość Michael tak teoretyków komuny; Marksa, Engelsa oraz morderców takich jak Lenin i Hitler. Twierdził, że bezbożne Żydy są zagrożeniem dla światowej cywilizacji, dla ludzkości.

I jakże aktualne i celne, jest to określenie, gdy niejaki Zuckenberg do spółki z podobnymi sobie, m.in. bezbożnym Sorosem wypadli z Doliny Krzemowej i wtargnęli, przejęli brutalnie jaskinię kamienia łupanego!, waląc użytkowników tweetera, facebooka po głowach maczugą cenzury.

Taa! a ileż oni prawili jeszcze w niedalekiej przeszłości o wielowymiarowej wolności; prawach człowieka, wolności naukowej, wolności słowa, wolności mediów!
Jak to pięknie wielokrotnie przypominali, ganiąc władze Iranu, komunistów chińskich, V. Putina, Erdogana, dyktatora Korei Płn.

Dosłownie zachłystywali się perorami o wolnościach wszelakich.

I co mamy? jaką wolność nam szykują?

Okazało się, że aby pokonać Donalda Trumpa, spółka beżbożnych Żydów w bardzo szerokim rozumieniu tego słowa oraz potencjału!, dogadała się z bezobjawowymi katolikami, reprezentowanymi m.in. przez Joe Bidena, Nancy Pelosi( D. Trump publicznie zwał ją ....wiedżmą, diablicą!)użyła wszelkich metod, chyba nawet z fałszerstwem włącznie (?), aby wygrać wybory.

Żadnych zahamowań tak ze strony bezbożnych jak ...wspomnianych wierzących, podobno katolików.

Jak bezbożny z wierzącym!, cóż za ekumeniczny sojusz!

Nad Wisłą od lat te same zabiegi, manewry.

Beżbożne Żydy, żydokomuna skupiona przy Michniku, Smolarze, wokół redakcji na czerskiej, całe dekady za pan brat , EKUMENICZNIE! z "katolikami" ( onegdaj jeszcze nie istniał termin bezobjawowy!) z Tygodnika Powszechnego, z tymi z Więzi!
Finalnie pseudo katolicy z Obłudnika, Więzi utracili wszystkie barwy ochronne, nie mogąc już dalej się maskować, otwarcie, oficjalnie stali się przybudówką Agory, czerpiąc środki od Sorosa.

Beżbożność tej sorosowsko-michnikowo-smolarowej ( staram się zachować... parytet wpływu) zarazy, jej wulgarna, antycywilizacyjna antychrześcijańskość w niczym nie przeszkadza nie tylko niewierzącym księżom; pokroju; Wierzbickiego, Bonieckiego czy Lemańskiemu, Sowie oraz innym współuczestniczenia w heretyckiej na wskroś... CZERSKIEJ POSŁUDZE, powodując zagubienie i demolkę słabo zorientowanych katolików.
Bezbożna czersko-smolarowa trzódka, ma też wierne wsparcie klasycznie bezobjawowego Hołowni! i jemu podobnych, zagubionych oraz zmanipulowanych naiwniaków.

Zostawmy te opłotki, płotki bezbożnictwa.

Albowiem na naszych oczach, Bezbożne Żydy pokroju Zuckenbega, Sorosa, Gate'sa ze swymi akolitami rodzaju Bidena chcą dokonać gwałtu na wolności słowa.

Jeśli to im, tym bezbożnikom, się powiedzie, to w dalszej kolejności czeka nas totalne już zniewolenie, pozbawienie elementarnej wolności.

Baa! może nawet B. Gates zrealizuje swoją makabryczną mrzonkę, że na kuli ziemskiej, na naszej Matce Ziemi, ma być miejsce tylko dla ...1.5 mld ludzi!

Przesadzam? czyżby?
Problem? dla bezbożnego szataństwa żaden!

O'bama już to przećwiczył za pośrednictwem WHO w Etiopii, gdzie zaszczepione kobiety nie mogą zajść w ciążę.
A któż to taki? kto był v-ce presidentem O'bamy? czy aby... nie samże...Joe Biden?
I'snt

Szczepionki!!!
Strach się bać! aczkolwiek Janda, esbeki oraz różniste TW z grupu "więcej niz zero" wyszły na ochotnika przed szereg, przed lekarzy.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), regularnie chwali się rzekomym „wyeliminowaniem polio” za pomocą szczepionek, wydaje się, że jest dokładnie odwrotnie. Ich trwająca od dziesięcioleci kampania mająca na celu wykorzenienie polio, zabija obecnie dziesiątki niewinnych młodych ludzi mieszkających w biednych krajach.

I uwaga! "w 2019 r. rząd Etiopii nakazał zniszczenie 57 tysięcy dawek doustnej szczepionki przeciwko polio typu 2 (mOPV2) zaraz po podobnym wybuchu polio wywołanego szczepionką.
Należy zauważyć, że doustna szczepionka przeciwko polio jest wpychana ludności afrykańskiej przez Global Polio Eradication Initiative (GPEI), konsorcjum wspierane i finansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.
.

Obecnie pierwsza eksperymentalna szczepionka COVID-19 jest testowana na populacji afrykańskiej za pośrednictwem GAVI Vaccine Alliance, innej organizacji finansowanej przez Gates Foundation. Duża próba na ludziach odbędzie się w Afryce Południowej, zarządzanej lokalnie przez Uniwersytet Witwatersrand w Johannesburgu – kolejną instytucję finansowaną przez Gates.

Pytanie zasadnicze!, po co Zuckenbegowi, w domyśle takim ludziom jak Gate3s, Soros cenzura w sieci?
Czy to tylko epizod?, do ogrania Donalda Trumpa?
Po części tak!, Trump im, bezbożnym żydom mocno wadził, przeszkadzał.
Jednakże plan jest szerszy.

Covid już zdemolował nasze życie, gospodarkę, finanse,

A co po covid'zie?

Przejęcie władzy, nowe rozdanie.

Tym bezbożnym inżynierom dusz potrzebna jest władza totalna nad nami.
Rząd dusz.
Władza na naszymi umysłami.
Totalna manipulacja naszymi umysłami.
Władza nad informacją, jej zaplanowane dozowanie.
Czyli zminimalizowanie zdolności do samodzielnego, krytycznego myślenia.
Poprzez tweeter, faceebook oraz inne kontrolowane strony, portale podawanie papki, obezwładniającej, miazgowatej papki, ogłupiającej sieczki.

A potem już tyko podanie "szczepionki", po której Gates wreszcie odetchnie, 1,5 mld ludzi na ziemi!
Czyli nastanie nowa cywilizacja, umownie można by ją nazwać " Gates, Zuckenberg, Soros....."
Czy ci macherzy, "inżynierowie" jeszcze zdąża Bidena obdarzyć eliksirem życia?
Czy będzie on im jeszcze potrzebny?

Przesadzam z tą wizją?, pewnie trochę tak!
Ale wystarczy skupić się na tym co wyczynia Soros, który od kilku lat demoluje Europę poprzez szeroko rozumiane patronowanie, w tym finansowanie niekontrolowanego zalewu migrantami naszego kontynentu.
Cel? obalić, zniszczyć cywilizację europejską.

Co potem?

Nieważne, skoro podobni jemu, niszczycielscy bezbożnicy jak teoretycy Marks, Engels oraz ....PRAKTYCY; ci do krwawej rewolucji francuskiej, Lenin, Trocki, Hitler na etapie planowania i niszczenia zapewne nie kłopotali się szukaniem na nie odpowiedzi.

Cel bezbożników prosty.
Zniszczyć "stary świat"!

O nowy zadba już Zuckenberg, Gates, Soros..
Ośmielam się sądzić, że oni, raczej nie widzą w nim miejsca dla obecnie utylitarnych ich celom; Bidena czy Pelosi!
Michnik ze Smolarem też nie powinni liczyć na to, że znjadą się na liście Zuckenberga , Gatesa.

Co grożniejsze?

Covid?, czy mutant Zuckenberg/Gates?

Jedno i drugie!

Covid-uważnie , krytycznie śledzić akcję szczepionkową, analizować oraz kontrolować efekty i skutki uboczne.

Na to drugie, cenzurę, można dużo szybciej się uodpornić!
Wystarczy po pierwsze świadomie, gremialnie dać nogę z ich tweeterów, facebooków oraz im podobnego zmanipulowanego barachła!

Olać ich!

Olać Zuckenberga, Gatesa!

Po drugie wysilić szare komórki, stworzyć nowe niezależne serwisy i zostawić Gatesa, Zuckenberga niech się zaface;ują i zatweet'ują aż się zamozaćwierkają na sicher!

Ja mam tych bezbożników tam!, gdzie ...mam!

pzdr

"na wypadek oskarżenia o antysemityzm
p.s.
usunąłem zdublowany wpis" Ekumenizm..." o tej samej treści, jako efekt chochlika anonymusa.

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)

Komentarze

cyt.za PCh 24:
" Sąd w prowincji Chincha oraz Pisco (południowo-zachodnie Peru) stwierdził, że trwającą pandemię COVID-19 wywołali najbardziej wpływowi ludzie świata – podają lokalne media. Wśród odpowiedzialnych za wybuch zarazy prowincjonalny peruwiański sąd wymienił m.in. Billa Gatesa, George’a Sorosa i ród Rockefellerów.

W dokumencie zacytowanym przez portal LP czytamy, że sąd prowincji Chincha i Pisco stwierdził, iż COVID-19 powstał w wyniku inspiracji elit kontrolujących świat, co doprowadziło do paraliżu całego świata.

Wśród winnych zaistnienia pandemii wymieniono w procesowym piśmie Gatesa, Sorosa oraz rodzinę Rockefellerów. Zasugerowano też, że grono odpowiedzialnych za globalny problem jest zdecydowanie większe.

Hiszpańska agencja EFE podaje, że wydane pismo jest pierwszym dokumentem instytucji państwowej na świecie winiącym za pojawienie się COVID-19 osoby należące do grona najbogatszych ludzi"

Read more: https://www.pch24.pl/zaskakujaca-opinia-sadu--pandemie-wywolali-bill-gates--george-soros-i-rodzina-rockefellerow-,81328,i.html#ixzz6jdgv4VeE

pzdr

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1658577

Na frondzie.pl potwierdzenie mojej tezy" " Nie zapominajmy, że wśród największych morderców najnowszej historii byli Żydzi – takie słowa nie zostały napisane przez żadnego z polskich dziennikarzy, tylko opublikowane na łamach izraelskiego portalu, Ynet News. Autorem poruszającego tekstu jest Sever Plocker, publikujący również na łamach… Gazety Wyborczej.

Autor tych słów to Sever Plocker – publicysta i dziennikarz izraelski polskiego pochodzenia, wicenaczelny dziennika „Yediot Ahronot”, który w przeszłości przypominał ciemne karty w historii swojego narodu. Pisał, że Włodzimierz Lenin powołał do życia policję polityczną – Czeka, która zmieniała nazwy – GPU, NKWD aż do KGB. To w jej szeregach służyło wielu zbrodniarzy żydowskiego pochodzenia."

więcej tamże

pzdr

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1661196

- spod okupacji Izraela.

Może rozesłać listy do ambasad na całym świecie aby aktywizowali swoich obywateli do rewolucji w USA w imię wolności i pokoju na świecie i odsunęli tam Żydów od władzy nawet siłą.

Ameryka z zarządem żydowskim doprowadzi do trzeciej wojny światowej.

Nie ma nic ważniejszego na świecie niż wyzwolenie USA spod okupacji Izraela.

Taką samą technikę wrogiego przejęcia kraju jak w USA Żydzi stosują u nas. Nie muszą tu wjechać z czołgami ale sukcesywnie podmieniają naszych na swoich we władzach wszystkich szczebli.

Ich strategia jest skuteczna aby robić to w ukryciu nie ujawniając swojej narodowości. W Krakowie jest wydział na uniwesytecie tylko dla Żydów aby płynnie mówili po polsku i znali naszą specyfikę - to mają być przyszłe władze Polski.

Gdy Wy śpicie to żydowskie termity 24/h na dobę podkopują fundamenty naszej Ojczyzny przy aplauzie i wsparciu Merkel i Putina.

Obraz wydarzeń z 10-04-2010 roku powoli wyłania się z mgły Smoleńskiej.

Z J.F.Kenedym i USA im się udało ale z Polakami sie nie uda. Prawda jest już znana w Rządzie Polskim ale z powodów strategicznych ujawnienie jej jest odwlekane.
Nie wiem czy to dobry pomysł z tym odwlekaniem - mam duże wątpliwości.

Tak zastosowali "znieczulenie" całemu światu że dziś jak Żyda nazwiesz Żydem to jesteś oskarżony o antysemitysm ! to jakaś paranoja ale rozumiecie czemu ma to służyć - zresztą z nich tacy Semici jak "z koziej d**y trąba" - prawdziwi, rodowici Semici to Palestyńczycy,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661213