Wielka hipokryzja PiS-u

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Wystąpienie marszałka seniora Macierewicza na otwarciu posiedzenia X kadencji sejmu było wielce patriotyczne. Mówił o zagrożeniach ze strony nowej genderowej lewicy i walki z tymi ideologiami. Ale co z tego???

 


Ten sam marszałek senior Macierewicz wraz z grupą 177 posłów z PiS-u parę godzin później głosowali na towarzysza z PZPR Czarzastego, by tenże towarzysz mógł zostać vice marszałkiem sejmu. 

Mało tego, PiS zwąchał się z komunistami pokroju towarzyszy Czarzastego i Zandberga i zrobił z nimi geszeft, dając stanowiska:

 1) aborcjonistce Magdalenie Biejat z partii Razem na przewodniczącą sejmowej Komisji Rodziny i Polityki Społecznej, - zgodnie z katolickimi hasłami jedynej prorodzinnej i broniącej życia partii PIS! Maski opadły....

2) Joannie Scheuring-Wielgus z SLD na wiceprzewodniczącą sejmowej Komisji Kultury, - to już nie tylko filosemityzm ale tęczowa antykultura.

Ponadto wypowiedź premiera Morawieckiego podczas jego expose w sejmie o dzieciach, wzbudza wiele wątpliwości, iż będą prawnie chronione. Moim zdaniem, - myślał o dzieciach, które już się urodziły.

Natomiast nic nie wspomniał o ochronie dzieci w łonach swoich mamuś. Obecna ustawa pozwala na zabijanie dzieci nienarodzonych do 12 tygodnia ich świętego życia danego przez Boga.

PiS wzbrania się przed uchwaleniem ustawy antyaborcyjnej. Jakie są tego powody, to tylko Pan Bóg i PiS wie.

Jak chcą bronić młodych Polaków przed LGBT i ideologią gender - zgodnie ze słowami J. Kaczyńskiego, gdy vice premier J. Gowin zapowiedział, iż otwiera drzwi uczelni dla ideologów gender??? Sorosa i Gowina wolność słowa na uczelniach ma promować gender i LGBT przez czerwonych i lewackich wykładowców. Oni to mają zabić miłość do Boga i Ojczyzny studentom.

Hipokryzja PiS-u, premiera i prezydenta RP osiągnęła apogeum!

Bajki pokroju: Bóg, Honor, Ojczyzna - mogą wciskać u siebie na PiS-owskich zebraniach.


.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:24)

Komentarze

Mogę zrozumieć twoje rozczarowanie PiS-em, ale wiesz zapewne, że polityka to umiejętność osiągania założonych celów, a nie - zdolność trąbienia o tych celach.

Konfederaci, jak na razie, są jak "rycząca krowa" - mleka z tego raczej nie będzie. A ich  "wożenie się" na ideologii antypisizmu to działanie wspólne z platformersami i ich akolitami (dla ANM słowo pochodzenia greckiego "„akólouthos” – „towarzyszący, idący za kimś”), które jest absolutnie wbrew polskiej racji stanu.

To ciągłe szukanie i podkreślanie "fałszywych kroków" PiS-u - to już obsesja.

W dodatku - w wykonaniu ludzi bez wykształcenia (Winnicki, Bosak).

Poczekaj trochę, bo może się okazać, że dopiero rozczarujesz się ufając tym konfederatom.

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1609795

....tak myślą tylko żydzi. Polityka to troska o dobro wspólne...to tak na marginesie, do wiadomości dla tych "wykształconych"....bo ci bez wykształcenia to wiedzą.

"Ryczączący byk"...którym jest PiS mleka nie daje...ale wystarczy pociągnąć za ogon...i posypią się pieniądze zabrane polskim podatnikom

Do tego potrzebny był specjalny minister finansów...do specjalnych zadań, który też jest bez wykształcrenia ...ale to żydom i żydówkom nie przeszkadza.

Wszyscy mówią, że urodził się w Londynie, minister finansów Tadeusz Kościkowski jest dla PiS jak Rostowski dla PO.

To będzie bardzo znane nazwisko, nie raz będziemy go przeklinać, tak samo jak Balcerowicz. najistotniejsze jest to, że nie mamy już wcale Polaków na stanowiskach w polskim rządzie.

To City of London Corporation - Właściciel Polski - desygnował go na to stanowisko.

Zwolennik Polski bezgotówkowej. Jego życiorys zaczyna się w roku 1997...co wcześniej robił...? Może tarnawska wie?

https://www.youtube.com/watch?v=EfAqVNSQnMs

 

 

 

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-13

Verita

#1609805

Zastanawiam się, kiedy padną w Pani tekstach cytaty i słowa wytrychy w Jidysz...
Ma już Pani jakąś konkretną datę, czy goje (dla KT słowo określającego nie żyda) muszą do tego dojrzeć ?...

PS. Przepraszam, popełniłem faux pas (dla KT gafa, nietakt, wtopa, wpadka), przecież Pani tarnawska doskonale zna znaczenie tego słowa...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9
#1609810

kto dyskutuje z [@#$%&*()] traci czas, nerwy i sam sobie szkodzi. Od kiedy zaczęłam omijać śmierdzącą kałużę - milej mi na niepoprawnych, choć statystycznie - więcej tu miłośników starszych i mądrzejszych, niż Polaków.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7
#1609817

Co do starozakonnych na blogu - sam się już zgłosił niejaki Wilk na Kacapy. Tarnowski podobno. Może na temat jidysz będzie Pan miał partnera do dyskusji.

A jakże mógłby Pan popełnić faux pas - cierpiąc na braki męskich cech chłopa?

Ta pańska przylepność do tematu, te perseweracje (obstawanie przy czymś) - powtarzanie o mnie kłamliwych opinii to też może być choroba. Z łagodniejszych np. choroba otępienna lub umysłowe upośledzenie. Nie będę się pastwić!

Ukłony,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1609837

Nie zgadzam się z twoim wywodem, z komunistami nie wchodzi się w komitywę, bo grzechy komunistów przechodzą tez i na Ciebie, skoro to robisz w celach politycznych, by osiągnąć cel polityczny.

To tak jakby napluć na Polaków, których zabili komuniści i ich torturowali, trzeba mieć honor, a tego zabrakło pisowi, bo go wypluł jadąc do Izraela i się kajał na kolanach przed żydami, za Polską ustawą o IPN.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
#1609815

To PiS, a właściwie zlepek trzech ugrupowań rozczarował polskich patriotów. Rozczarował tych, którzy głosowali na nich mając nadzieję, że obietnice dane w czasie kampanii zostaną spełnione. Część została spełniona, lecz zbyt wiele nie zostało. Obecni przywódcy zawiedli także część swoich własnych posłów, a część nawet zdradzili, szczególnie zdradzonym czuł się Jan Szyszko. Uważam, że to J. Kaczyński, jak i M. Morawiecki wyrzucając go z rządu na żądanie Macrona, przyczynili się do jego zbyt wczesnego odejścia z tego świata. Dla niego był to straszny cios, tym cięższy, że od swoich.

Obecny rząd zawiódł także Polonię i to nie tylko wtedy, gdy ta walczyła o pozostawienie Pomnika Katyńskiego w Jersey City na jego obecnym miejscu. Wtedy zarówno rząd, jak i nowojorski konsulat stanęli razem z wrogami Polski przeciwko Polonii. Piszesz Katarzyno, że polityka to umiejętność osiągania zamierzonych celów, określeń jest kilka, Twoje jest jednym z nich. Zamierzonych celów nie osiąga się jednak nigdy na klęczkach, tak prowadząc politykę można jedynie ośmieszyć się, pozdzierać skórę z kolan i doprowadzić do kalectwa, siebie i państwo.

W Twoim komentarzu z dnia 13-go listopada nazwałaś Krzysztofa Bosaka gówniarzem, a Roberta Winnickiego, „winniczkiem”. Czy podoba się Tobie nazywanie J. Kaczyńskiego „kaczorem”? Zapewne nie, więc skąd taka pogarda, a może i nienawiść do tego patrioty? K. Bosak ma 37 lat i uważam, że nie zasłużył na taki „przydomek”, nie tylko ze względu na swój wiek, ale przede wszystkim z tego powodu, że ten „gówniarz” wygrywa pojedynki z doświadczonymi politykami i dziennikarzami, ma dużą wiedzę i mówi płynnie piękną polszczyzną, bez stękania i nikt nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, co dla polityka jest dużą zaletą.

W komentarzu, na który teraz odpowiadam, napisałaś: W dodatku-w wykonaniu ludzi bez wykształcenia (Winnicki, Bosak). Winnicki ukończył Uniwersytet Wrocławski, a Bosak co prawda chociaż studiował na dwóch to żadnego nie skończył, ale czy dlatego można uważać, że nie ma wykształcenia? Ilu mamy posłów w sejmie, którzy mają nawet doktoraty, ale nie mają wiedzy, nie potrafią się nawet wysłowić i szkodzą Polsce. Czy poseł bez wyższego wykształcenia jest automatycznie posłem bezwartościowym? Zgadzam się w 100% z tym co napisał Marek, ale na ten temat zamieszczę w tych dniach osobny komentarz.

Posłuchaj Katarzyno co mówi W. Gadowski w swoim ostatnim Komentarzu Tygodnia, przypominam, że jest to człowiek, który posiada dużo większą wiedzę niż my, na temat tego, co dzieje się za kurtyną politycznej sceny (ma informatorów). Jest to też człowiek, który namawiał do głosowania na PiS.

Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=Za78xsW-IUY

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1609855

Komentarze Gadowskiego bardzo sobie cenię, co wcale nie oznacza, że ze wszystkimi się zgadzam. Mnie, podobnie jak Ciebie mocno rozczarowała - zawiodła postawa polskich (PiS-owskich) władz zarówno w sprawie pomnika katyńskiego w New Jersey jak też w stosunku do pana ministra Jana Szyszko. Że nie wspomnę - wobec pani premier Beaty Szydło. Wydaje się jednak, że tzw. pola swobody w polityce międzynarodowej i wewnętrznej - mamy bardzo niewiele. A co do wszelkich informacji i informatorów - istnieje ogromna część "informacji niejawnych", których najlepiej nawet poinformowanym ujawniać nie wolno. Obawiam się, że za wieloma posunięciami Rządu - "stoi" czynnik finansowy.

Jeśli natomiast mówimy o wykształceniu - Bosak jest wyszczekany i arogancki, a poza tym - doskonały w osiąganiu "zamierzonych celów". Tylko - kto rzeczywiście wie, co to są za cele? Jego "występ" w sputniku - wszyscy jego zwolennicy łatwo usprawiedliwiają. A ja - nie umiem usprawiedliwić, chyba wytłumaczyć jednym - miał cel (własny, ale nie polski). A jego prymitywny atak na Kaczyńskiego - to może "dobro wspólne"? Zarówno Bosak jak Braun mówią to, co może im przymnożyć "punktów" u pewnej grupy wyborców. Za to - unikają wypowiedzi, które mogłyby tę "punktację" obniżyć. Zauważ, że teraz zaczęli atak na obecnego ministra finansów (też zresztą z wykształceniem niepełnym wyższym). Jednak - ani słowa na temat min. Czaputowicza, choć poprzednio tak ostro atakowali min. Waszczykowskiego (o niebo lepszego, od tego ostatniego).

I ostatni "popis" Brauna - na temat "zdrady", z powodu "obcych wojsk". I entuzjazm Moskali - po tej wypowiedzi.

Oczywiście - są tacy którzy nadal myślą kategoriami "kurica nie ptica, Polsza - nie zagranica", zwłaszcza że Moskwa zagarnęła 72% terytorium I-szej Rzeczypospolitej. Toteż sowieckie wojska w Polsce "zdradą" nie były?

Mieliśmy różnych aliantów. Z wyjątkiem Węgier - wszyscy byli wobec nas nielojalni - bez skrupułów sprzedawali nas, nawet gdy w konsekwencji - ponosili sami straty. Nie jesteśmy obecnie silnym państwem. Nasi "partnerzy" w Unii to na ogół nasi wrogowie, w najlepszym razie - obojętni - "neutralni". Amerykańskie wojska w Polsce to biznes dwustronny, chociaż nie widać, żeby min. Czaputowicz zabiegał o "zrównoważony bilans" w tym interesie. Ale wypowiedź Brauna - to jest własnie zdrada. Amerykanie, jak dotychczas - dotrzymywali swoich międzynarodowych umów.

Zauważ, że obecny Rząd jest z wielu stron, permanentnie atakowany. Działania Rządu idą, m. in. w kierunku zmniejszenia obszaru natarcia. Aktywność Konfederacji - poszerza front ataku. Jeżeli ten Rząd upadnie (bo takie wydają się założenia Konfederacji), to nie Konfederacja na tym wygra. Straci Polska, stracą Polacy, wygrają szumowiny z tzw. totalnej.

Wiesz, że Polska to moja miłość, moja troska. Toteż wszelkie pro-sowieckie wystąpienia polityków będę "punktowała", a z politykami, którzy taką postawę reprezentują - będę walczyć. Dopóki żyję.

 Dotychczas - nie mogę dostrzec pozytywnego planu dla Polski w programie Konfederacji. Tylko takie "czepianie się", jak w mini-skali demonstrują na tym blogu niektórzy  upier*liwi blogerzy.

A nawiasem - Winnicki studiował, chyba nawet kilka kierunków, na Uniwersytecie Wrocławskim. Nie słyszałam o tym, żeby jakieś studia ukończył. Może jestem niedoinformowana. I jakichś wielkich osiągnięć politycznych - propolskich - ani jego, ani Bosaka ani nawet "Mikiego" dotychczas nie zauważyłam. Bo, jak na razie, obecne wejście tej grupy do parlamentu jest chyba osiągnięciem największym. Biorąc pod uwagę wiek tych polityków - nie są to raczej osiągnięcia oszałamiające. Mnie obecna postawa Konfederatów raczej napawa obawą. Choć wcale nie jestem"zabitą pisówą". Zobaczymy, zapewne dość szybko - co dalej.

Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam, również całą Twoją Rodzinę,

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1609936

Kiedy patrzę hen, za siebie w tamte lata, co minęły...Co straciłam z własnej woli, a co diabli wzięli...  5 lat temu zmarnowałam głos!

A ile się namaszerowałam w miesięcznicach smoleńskich! I co panie Kaczyński? Gdzie buńczuczne "zwyciężymy!"? [pan faktycznie wykiwał Polaków, ale nie o takie zwycięstwo nam chodziło. W swojej omnipotencji ani razu nie zagonił pana Andrzeja do comiesięcznego Marszu]

Najbardziej mi żal Radia Maryja i Telewizji TRWAM. Powinny tam zawisnąć tabliczki: SPRZEDANE!

Rechoczący na sali sejmowej Gliński i Czaputowicz - przykry widok szpetnych twarzy, z których spadły maski.

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-9
#1609798

Niepoprawnym też spadają maski.

Te zmarnowane 5 lat można odrobić...byle nie zmarnować życia...

https://www.youtube.com/watch?v=LqEmDpLp3cU

Pozdrawiam  Markową...i Marka

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-10

Verita

#1609806

... to odnoszę wrażenie, że wysłałaś już swój rozum na zimowe i świąteczne ferie :-( Nie za wcześnie???

Gdybyś słuchała RM i oglądała TV Trwam częściej, a także czytała informacje z ich portali internetowych, to zauważyłabyś, że te stacje "dają popalić" - ale kulturalnie ekipie rządzącej przede wszystkim za zaniechanie prac nad ustawą antyaborcyjną, za brak stawiania oporu "latarnikom" LGBT w przedszkolach i szkołach oraz umożliwienie "studiowania" (czyt. propagowania) ideologii gender na wyższych uczelniach (vide: minister J. Gowin).

 

Satyr 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1609808

Łagodne połajanki Ojca Dyrektora pod adresem zdradzieckich praktyk PiS-u - to jak klaps liściem kapusty zamiast natychmiastowego odwrócenia kierunku w prawo. Pewnie poprosisz mnie o uzasadnienia, fakty, etc. Internet od tego aż huczy, łatwo znaleźć.

Nie wiem, czy został zawarty układ?

Gdzie potępienie drapieżnych i bezczelnych roszczeń organizacji żydowskich?

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8
#1609813

To liść kapusty podany królikowi do chrupania.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9

Verita

#1609818

"Kto jest za? (1-2 sek przerwy) Ktojestprzeciwktosięwstrzymałdziękuję!" 

Dla ułatwienia dodam, że to nie kurs szybkiego mówienia :-)

Podpowiem jeszcze, że pani ta "uczyła się o Katyniu z przedwojennych książek"

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1609856

... byłem zaskoczony i skonsternowany. Czegoś takiego nigdy wcześniej nie widziałem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

...

#1609896

wyją psy

płaczą koty w tęsknocie

o wy dzikie zwariowane tańce

szczęście nasze psie wilcze i kocie."

Taki jazz-band na Niepoprawnych, w wykonaniu mrówek, wilków, warczących Miarkowych, miauczących Verita-sów...

Niezłą mamy tutaj orkiestrę, tylko - kogo ta orkiestra reprezentuje? "Stworzył nas jazz" - to chyba to!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1610000

"zaklinacze węży
musimy się łączyć rozłączać
giąć i przechylać i prężyć
jak dwie kobry, które rozhuśtał
dziki flet zaklinacza węży"...

I syczeć na wszystko, co nie "po mojemu"

Szanowna "ELUKUBRACJO"...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1610022

...a  w wolnym czasie kształci Misiewicza. 

Rozmowy Niedokończone i Aktualności to PiSowska propaganda. Jedyne co warto słuchać...to bardzo dobre powieści.

4 lata  hołubiło PiSowców....zamiast zorganizować marsz w obronie życia.

RM działało bardzo prężnie gdy chodziło o miejsce na multipleksie...wtedy marsze były sprawnie organizowane.

Widać w obronę  życia nie warto było się angażować.

Teraz , po wyborach coś popiskują na ten temat..ale do wyborów było  cicho ...sza. ...

Szkoda gadać

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-10

Verita

#1609816

Zdaje mi się, że ciężar budowy świątyni położył się kamieniem i przytłoczył sumienie Ojca Tadeusza. Tak zawzięcie promował Dudę - przysporzył mu niepoliczalną, ale potężną ilość głosów. Jak ma teraz uznać, że popełnił błąd? Żal babć i dziadków, którzy dzielą się wdowim groszem z jego rozgłośnią.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9
#1609819

...stanę w obronie RM. Jako jedyna chyba stacja, nadawała przekaz na żywo z Marszu Niepodległości w Wa-wie AD 2019. Od początku do końca. TVP Kurskiego się na to nie odważyła. Mimo, technicznie i organizacyjnie słaby był to przekaz, ale środki i możliwości mają dużo skromniejsze niż TVP.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

...

#1609827

Napisałaś, cyt.: "Zdaje mi się, że ciężar budowy świątyni położył się kamieniem i przytłoczył sumienie Ojca Tadeusza".

Przypuszczam, że Twoja insynuacja dotyczy współfinansowania budowy sanktuarium pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu przez PiS-owski rząd.

Twój brak wiedzy na przedmiotowy temat mnie poraża! Zapewniam Cię, że PiS-owski rząd nie wyasygnował ani grosza na budowę tego sanktuarium! Środki pochodziły od wiernych Rodziny Radia Maryja, Polonii Amerykańskiej (głównie z Chicago, Bostonu, Waszyngtonu i Nowego Jorku), Polonii Ameryki Południowej (USOPAŁ-u - Jana Kobylańskiego), Polonii Kanadyjskiej (z Ottawy i Toronto). Do tego dodam, że projekt architektoniczny sanktuarium wykonał całkowicie za darmo architekt inż. Andrzej Ryczek, który mieszka na stałe w USA.

Jeśli chodzi o sumienie, to "rusz" swoje, bo widzę, że jest ono "przytłoczone" w wyniku czerpania informacji z libertyńskich kłamliwych i oszczerczych mediów.

Satyr 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1609871

>>>Twój brak wiedzy na przedmiotowy temat mnie poraża!<<<

Jeśli możesz przytoczyć udokumentowane liczby bezwzględne - i pokazać - jakie są koszty - i w jakim stopniu pokryte przez jakich sponsorów - przeproszę. Nie sądzisz chyba, ze wieloletnia kampania RM/TRWAM na rzecz PiS-u jest 'naczelnikowi' J. K. obojętna? Że jest niewymierna? Że pozostanie bez gratyfikacji? Że Polacy ślepo uwierzą księdzu Tadeuszowi? Wystawienie pana Andrzeja na najwyższy urząd przy jednoczesnym okrutnym tępieniu Grzegorza Brauna pięć lat temu odebrało mi dech.  Słabo mi się robi jak słyszę te formułki księdza na temat niezależności jego mediów. Nawet Piechociński z PSL harcował w 'rozmowach niedokończonych', ale nie narodowcy.

>>>Jeśli chodzi o sumienie, to "rusz" swoje, bo widzę, że jest ono "przytłoczone" w wyniku czerpania informacji z libertyńskich kłamliwych i oszczerczych mediów<<<

 Przyhamuj, Satyrze. Nie wiesz nic o źródłach moich informacji. Rozgłośnia toruńska stanęła po stronie bandy czworga bez wątpienia. Niesie przed sobą jak tarczę ochronną wizerunek Jana Pawła II. Ma to być rękojmia - ale, czy nasz polski Papież przystałby na to? Czy podobałyby Mu się konszachty Ojca Dyrektora z pewnym sierżantem z Izraela? Na NP była relacja i zdjęcie ze wspólnej kolacji. Czyżby cel uświęcał środki? Oto jest pytanie. Stańmy w prawdzie.

https://www.radiomaryja.pl/informacje/jonny-daniels-czuje-sie-czescia-rodziny-radia-maryja/

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7
#1609878

...satyrycznych  blogerków, skorumpowanych i stowarzyszonych z portalem, którzy czują się władni  podglądania i  poprawiania sumień  oraz  łajania komentatorów  za niepoprawność  względem  PiSu.

Wizerunek Jana Pawła II...to nie tylko tarcza ochronna ale wręcz idolatria w RM. Czy nasz polski Papież przystałby na taką obronę życia, jaką prezentuje RM?

Pozdrawiam Markową

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1609909

:-(

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1609809

Za tę informację sam dałeś sobie te plusiki, czy "ekipa" spełniła zadanie ?.
Aż starch się bać, co by się tu działo, gdybyś dla przykładu ..."puścił bąka" ?.
Ekipa wpadłaby pewnie w euforię...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-10
#1609823

się zmienia radykalnie od czasu kiedy ojciec Tadeusz Rydzyk zrobił sobie zdjęcie z pewnym żydem, który pilnuje "porządku" w naszym kraju.

Nie wierzę PIS-owi za grosz. Szkoda klawiatury na uzasadnienie. W wielu tekstach w sieci można łatwo znależć "dorobek"

PIS- u  przez ostatnie cztery lata. Niezrozumiałym jest dlaczego niektórzy na Niepoprawnych są tak wrogo nastawieni do Konfederacji, ludzi którzy pragną wolnej i sprawiedliwej Polski i otwarcie o tym mówią.

Mam wielką nadzieję, że po następnych wyborach będą znacznie silniejszą siłą polityczną

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8

Jerzy

#1609826

To spiseq. 

O. Rydzyk też nie chce bić Żyda.

Podobno nawet nie jest rasistą, masz pojęcie?

Cała nadzieja w Konfederacji no i Putinie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-10

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1609841

amero, to nie oj. Rydzyk zrobił sobie zdjęcie z Danielsem, lecz Daniels z oj. Rydzykiem. Nachalnie do niego się "przytulił".

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1609906

Czy pozwoliłbyś, aby  byle kto się z Tobą fotografował i chwalił się zażyłością? Czy każdy ma prawo opowiadać, że czuje się częścią Twojej rodziny? Człowiek znikąd, Dyzma naszych czasów?

Myślisz, ze ojciec Dyrektor nie zdaje sobie sprawy, z kim ma do czynienia? Położył na szali 25 lat ciężkiej pracy, nadzieje serc wielu, zwłaszcza starszych. Biedne babcie niosące swoje grosiki jako "dar serca', księży redaktorów bohatersko pracujących dniem i nocą - w zasadzie za grosze. Uzbierał się materialny i niematerialny kapitał - jak sądziłam - własność Polaków. Nade wszystko - bezcenna zdolność zorganizowania ogromnej ilości osób z krótkim czasie. A tu widzę - Jonny się przytula..... Dalej dośpiewaj sobie sam.

post scriptum  Kilka lat temu na Mszy lipcowej w Częstochowie, kilkuset tysięczna rzesza "Rodziny RM" została wezwana przez księdza do zwinięcia polskich flag na czas Eucharystii. Wtedy jeszcze tego nie rozumiałam. Oczywiście nie zwinęłam. Bo cóż komu przeszkadzają łopoczące biało czerwone flagi? W Auschwitz - przeszkadzają. Resztę dośpiewaj sobie sam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1609944

Uważam, że się czepiasz oj. Rydzyka. J. Danielsa oj. Rydzyk nigdy nie zapraszał, a gdy ten stanął przy nim to co miał zrobić, narzucić sutannę na głowę i uciekać? Czy Ty byś tak zrobiła w jego sytuacji? Zrobienie sobie zdjęcia z oj. Rydzykiem było chyba zaplanowane po to, aby później takim zdjęciem szkodzić oj. Rydzykowi i jak widać taki plan działa skutecznie, nawet Ty czepiasz się tego.

Czym innym jest zwinięcie flag na czas Eucharystii, a czym innym zabronienie wnoszenia ich na teren obozu w Auschwitz. Ksiądz prosząc o zwinięcie flag na kilka minut obawiał się zapewne o to, że łopoczące flagi mogą przeszkadzać podczas podawania Komunii Świętej, a nawet doprowadzać do upadku ich ziemię. Nie widzisz różnicy?

Uwaga ludzi przyjmujących komunię byłaby podzielona na trzymanie flag, aby nie upadły, lub aby nie owinęły komuś głowy i na Komunię, której nie wolno opuścić na ziemię. Cała uwaga każdego i myśli powinne być skoncentrowane jedynie na przyjmowaniu Komunii Świętej, a następnie na dziękczynieniu. Tylko tak to widzę, nie przesadzaj, bo w końcu dojdziesz do wniosku, że tylko 1% Polaków i księży to patrioci.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1609946

Wrócę do tej lipcowej Mszy św. w Częstochowie. Był lipiec 2013 roku. Kiedy na wstępie zostaliśmy poproszeni o zwinięcie flag - poczułam trochę przykrość, trochę złość, trochę rozczarowanie. Taki mały wewnętrzny zgrzyt, który właśnie zepsuł mi radość chwili. Bo - pamiętajmy, działo się to pod >uściskiem< rządów PO. Te Msze lipcowe były świętem Niepodległości, radością wspólnego przeżywania religijnych i patriotycznych uniesień. Przypominały się Msze papieskie, Msze księdza Jerzego Popiełuszki, księdza Mieczysława Nowaka w Ursusie. Wcześniej w Częstochowie nie bywało ograniczeń co do flag, a nic złego się nigdy nie stało, żaden komunikant nie upadał na ziemię, flagi nie zawijały się dokoła głów. Jednak powiedziałam sobie w duchu: 'milcz serce, tak ma być, księża mają widocznie jakiś powód'. Teraz przeczytałam w Twoim komentarzu własne myśli. Lecz jest to fałszywa racjonalizacja, a wewnętrzny głos sprzeciwu doceniłam po latach.

Przypomnę ś.p. nikomu nieznanego Andrzeja Gąsiewskiego [lat 29] - 17 czerwca 1983 roku podczas Mszy papieskiej na Stadionie w Warszawie trzymał jedyną zabronioną polską Flagę. Wracał do domu wieczorem kolejką podmiejską. Irminka i Mareczek nie zobaczyli więcej Taty. Nie było sekcji zwłok ani śledztwa.

http://www.bialo-czerwona.pl/stan_wojenny/ofiary.htm

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1609950

Ojciec doktor Tadeusz Rydzyk nie jest młodzieniaszkiem. Niejedno przeszedł - i można raczej Go zaliczyć do kategorii "stary wróbel" którego nie da się nabrać na plewy. Czyżby stracił czujność zadając się z gadziną? Czy może interes? Dla polskich Narodowców nie ma miejsca w RM, które mieni się tak patriotyczną. Czy pamiętasz, by ksiądz Kneblewski, ksiądz Małkowski, ksiądz Pelanowski byli słyszani z tej anteny? RM w słuzbie przemysłu H?

Patrz na uśmiech gada. Zauważcie, jak tłumaczka łagodzi jego wredność. Np. Dżej-Di gada [holocaust] "głęboko podzielił" , ona - "podzielił" etc. Taki wielki przyjaciel, ale po polsku ani be ani me.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1609951

Nie wiem kto do kogo się przytulał, ale przyznasz, że zdjęcie z tym Żydem nikomu zaszczytu nie przynosi. Ojciec Tadeusz Rydzyk powinien moim zdaniem bardziej uważać na to kto chce sobie z nim zrobić zdjęcie.

No ale jeśli ojciec Rydzyk wypowiada się publicznie bardzo negatywnie o Konfederacji to widząc go na tym zdjęciu, co ja mogę sobie o nim pomyśleć? Że rozum szwankuje, lub ktoś go czymś szantażuje? Czyż teraz już jest tak trudno ojcu T. Rydzykowi zorganizować kilkusettysięczną manifestację w proteście przeciw polityce PIS-u odnośnie prawa do życia nienarodzonych? Mam oczywiście wielki szacunek do ojca Rydzyka i księży z nim współpracujących o to, że potrafili zmobilizować wokół siebie część narodu i stworzyć piękne i potrzebne dzieła. Ale od jakiegoś czasu nie podoba mi się postępowanie i wypowiedzi ojca Tadeusza Rydzyka. Mam przecież do tego prawo.

Pozdrawiam z okolic Rockford

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Jerzy

#1609977

Byłem kiedyś na spotkaniu z oj. Rydzykiem i wiem, że są olbrzymie siły, które chcą zniszczyć zarówno jego, jak i dzieła, które stworzył. Niestety nie o wszystkim może on mówić, aby nie podawać na "tacy" pretekstów do ataków na niego i tym samym ułatwiać jego wrogom i wrogom Polski "pracy". Loża B'nai B'rith nie kryje się nawet z tym, że jej głównym celem jest zniszczenie oj. Rydzyka.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1609981

Ja to wszystko wiem Romanie, tylko po co im to ułatwiać? Jeśli ich celem jest zniszczenie ojca Tadeusza Rydzyka to przecież zdjęcie to wpisuje się w ten cel, wypowiedz o Konfederacji również.

Czyż ojciec Tadeusz Rydzyk już nie czuje tej siły, która za nim stała i pewnie jeszcze stoi? Tej siły, z którą polscy politycy muszą się jeszcze liczyć. Jeśli nie czuje to nie dziwne są jego ostatnimi czasy zachowania.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Jerzy

#1609985

Powoływanie się na enigmatyczne "ciemne siły", "naciski" usprawiedliwiające paskudne kontakty i wykluczanie prawych Polaków nie budzi zaufania. W tej chwili są ostatnie dzwonki dla księdza Tadeusza o opamiętanie. Czy nie zdaje sobie sprawy, że po zatopieniu Konfederacji przyjdzie kolej na Toruń? czy nie zna Talmudu? Czyż nie zdaje sobie sprawy, ze z diabłem się nie układa?

Zbudowanie Swiątyni kosztem zatracenia duszy - spodoba się Bogu? Zresztą, na Sądzie ostatecznym osądzi to Sędzia Sprawiedliwy. Ja pilnuję swojej duszy, ale wyrazić zdanie mam prawo.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1609993

Co konkretnie złego w zdjęciu z Danielsem, niegodnego kapłana? Kim dokładnie jest Daniels? Jak się mają do tego znacznie bardziej malownicze zdjęcia liderów Konfederatów? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1610002

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1610048

I co tu mamy?

https://pl.sputniknews.com/polska/2019112011382427-braun-obce-wojska-na-terytorium-polski-to-zdrada/

 

No comment

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

White Lives Matter

#1609824

... pluszaku - czy wojska amerykańskie nie są obce? Czy Polska to już kolejny amerykański stan? To są obce wojska, choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-8

...

#1609828

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A mogło być jak było i bracia wasi dalej by tu przebywali w imię internacjonalistycznej przyjaźni z narodem polskim

I komu to przeszkadzało

komu

Ach ten PIS

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

White Lives Matter

#1609829

Za chwilę napiszesz coś w stylu: "A u was to biją murzynów". Zbyt często wspominasz sowiecką okupację Polski. Tęsknisz to tego?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

...

#1609850

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nwrsln nc, dstępn w sprzdży tylk n Krml.

White Lives Matter

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1609853

Zastanawiam się, dlaczego nie dostałeś jeszcze kopa w ten psi zadek, za szkalowanie Polaków.
Pejsaty kundlu...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1609982

Kiepskie manipulacje, ale każdy widzi, co chce.

Widać lubisz powtarzać jak katarynka swoje, może to daje wielką przyjemność lecz obawiam się, że rozumni ludzie widzą swoje.

Widać tez, że nie masz pojęcia o obowiązującej ustawie nt aborcji. Wstyd. Gardłujesz o tym a nawet nie wiesz. Żydzi ukradli wyszukiwarkę? Tak trudno wpisać parę słów i sprawdzić?

Co do hipokryzji, to sprawdź swoich Konfederatów. Jak już znajdziesz wyszukiwarkę, starczy wpisać "korwin+aborcja" 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-10

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1609840

Nawet przez komputer to czuć.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
#1609858

Jjj w pełni masz rację - jednak na potwierdzenie tego zobaczymy co PiS zrobi z ustawą STOP PEDOFILI.

Ps. przyznam też, że nie podobało mi się, że Konfederacja zagłosowała przeciw nowemu rządowi, zamiast wstrzymania się od głosu. Na mównicy krótko tylko powiedzieli o tym co PiS zrobił źle a nic o tym co dobrze. Uważam, ze nie powinni sami się wplątywać w stronę totalniaków i głosować jak oni i powinni powiedzieć, ze dają mandat zaufania wstrzymujac się od głosu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1609864