Obóz płomienych dzierżawców monopolu na patriotyzm, czyli PiS i jego wyborcy

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Napisanie tego artykułu skłoniło mnie zachowanie wyborców PiS-u jak i sam PiS i traktowanie ludzi którzy też są patriotami, ale mają inne poglądy i inne wyobrażenie na Wolną Polskę jak PiS i jego wyborcy. Bo nie chcą by Polski rząd jeżdził do Jzraela i przepraszał za Polską ustawę o IPN, nikt na świecie tego nie uczynił, a PiS stał się prekursorem tej hańby i poddaństwa wobec innego kraju.  Jak równierz by nie wydawał miliardy dla żydów i ich interesów w Polsce i banderowców z Ukrainy, a te pieniądze przeznaczył na cele w Polsce. I dla tego Narodowcy nie mogą być patriotami??? Bo sprzeciwili się PiS-owi i jego antypolskim kierunkiem! A PiS mając TVP w swoich rękach, wykrzykuje że tylko PiS i jego wyborcy to patrioci. Otuż nie i ludzie coraz częściej zastanawiają się, co z tym PiS-em jest nie tak.

 

Anarchia, chaos i rokosz sędziów z SN, to efekt pomocy Dudy i jego wetom o sądach z cichym poparciem PiS bo nawet nie protestowali w obronie swoich ustaw i siedzieli  cicho jak mysz pod miotłą.

Ta ochrona żydo-komuny w togach i tej Politycznej, przyniosła gorzkie i cierpkie owoce w postaci że dalej karani są patrioci za obronę dobrego imienia Polski, a parasol ochronny jaki stworzył Duda dla żydo-komuny. nie pozwala by ich postawić przed sądem, za ich zdrady i przewinienia względem Polski.

Na Polskich ulicach znowu pojawią się nazwy komunistycznych zbrodniarzy, a nazwy ulic z Polskimi Bohaterami znikną, bo je żydo-komuna wyrzuci do śmietnika, a PiS nic nie ma do gadania.

I tu znów kłania się weto Dudy który zawetował ustawę degradacyjną by żydo-komuna w mundurach nie została rozliczona i zdegradowana, bo mu żal zrobiło się bohatera ZSRR odznaczonego orderem Lenina generała Hermaszewskiego.

A PiS pokazał już swój patriotyzm w Białymstoku i we Wrocławiu, gdy pozwolił Policji by pałowała patriotów, gdy protestowali przeciwko sodomitom, którzy znieważali symbole chrześcijńskie, które dla nas wierzących są święte i jak we Wrocławiu gdy patrioci świętowali 101 rocznicę Niepodległości.

Tak że słowa Bóg, Honor, Ojczyzna które wypowiadacie, to tylko slogan w waszych ustach pisane na wodzie. Bo Boga nie macie w swoich sercach, bo dalej pozwalacie by zabijano dzieci nienarodzone, nie chcąc uchwalić ustawy antyaborcyjnej, w czym łamiecie Prawa Boga, bo ta obecna ustawa pozwala na zabijanie dzieci nienarodzonych. A honor straciliście jadąc do Izraela i przepraszaliście żydów za Polską ustawę, oraz pozwalając by żydowski kneset obradował w Polsce. A Ojczyzna to na pewno nie Polska dla was. Wszystko robiliście by nie naprawić Polski.

Wasz czas dobiega końca i skończy się wasza dzierżawa i monopol na patriotyzm.

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:22)

Komentarze

Wszystko.o czym piszesz to pokłosie rządów SLD oraz PO i PSL

Wypisz wymaluj ich polityka. Proponuje literaturę przedmiotu.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

Tezeusz

#1611875

Wybacz Marek , że krótko...

Piszesz  "Wszystko robiliście by nie naprawić Polski."...

Wiesz...

Był taki "facet", któremu ze wszech miar uwierzyłem, który głosił rzeczy wtedy niepojęte , a które zrozumiałem znacznie później.

"Niech zstąpi Duch Twój, i odnowi oblicze ziemi... Tej ziemi"...

Polska, to nie lodówka, ani telewizor, tu niczego nie da się naprawić, tu trzeba "Odnowić oblicze ziemi... Tej ziemi"...

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2
#1611876

Pełna zgoda, nie mam daru krasomówczego i pióra A. Mickiewicza, ale wiem jedno, gdy nie ma Boga to nie ma nic.

Ile razy nazwali Ciebie czerwoną onucą, albo kacapskim agenciorem choć Ciebie absolutnie nie znali i dla tego napisałem ten artykuł, że my też jesteśmy patriotami choć mamy inny pogląd jak PiS

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1611878

Bo Ty Marek piszesz  zupełnie inaczej... 

Ty piszesz sercem, a to potrafią tylko nieliczni. W takich tekstach  serce zawsze kroczy przed piórem...

Pozdrawiam. 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1611892

Czyżbyś tych co rzygają tutaj bolszewicka nienawiścią do Żołnierzy Niezłomnych uważał za polskich patriotów?! 

Wypada zatem życzyć jeszcze bardziej zażyłych z takimi stosunków.

 

w rozkwicie

 

oślepionego "patrioty"

żałosne życie.

chazarski moralizm

w rozkwicie!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

jan patmo

#1611890

i to nie wazne czy lewica czy tzw.prawica PISdzielska jesto to ta sama szemrana antypolska banda jak sie okazalo.
Maly dykataorek Kalksztajn w swoim mniemaniu juz jest Napoleonem, tyle ze to karzel polityczny i generalnie ograniczony czleczek, jego obecny sukces polega na klakierach i lansowaniu przez beton PISdzielski, ktory znalazl se zatrudnienie dozywotnie jako p,osly na sejm i tego zatrudnienia pilnuje.Wystarczy sie cofnac pamiecia (Poalcy mja bardzo krotka pamiec)ze Kaczynski mial same kleski i wpadki i co do wyboru politykow na najwyzszych szczeblach wspone tu chociazby o Marcinkiewiczu, Sikorskim, Giertychu, itd.nie mowiac juz o oddaniu wladzy PObolszewi za darmo na 8lat.Terazniejszy PIS to PO/PIS w zydowskim wydaniu z pajacem szabesgojem jako belwederskim rezydencie.
PIS wygral wybory dzieki tylko PO, no bo juz nie bylo na kogo glosowac - tak sobie PObolszewia nagrabila ze nawet lemingi przeszly na druga strone.Ale tylko ntak Kalksztajn mogl wygrac bo jako opozycja tylko zacierali rece jak PO rozwalala Polske nic nie robili - w mysl zasady im gorzej Polakom bedzie tym lepiej PIS wyjdzie w wyborach.
Nie zapomne jak PIS psy wieszal na zydzie z Londynu Icku Rostwoskim nie mineli duzo czasu, a mamy nastepna kopie tamtego tez z zyda z z Londynu od puszczania Polakow w dziurawych skarpetkach.
Ataki Kaczystow i osobiscie dykatorka na Banasia potwierdzaja tylko sitwe PISu z reszta wspoludzialowcow okraglostolowych ,ktorzy wspolnie okradaja Polske.Banas wdepnal tam, gdzie jest teren zaminowany i tylko kwestia czasu kiedy wyleci w powietrz ,bo UKLAD ma sie dobrze i nie pozwoli,aby dokonanao jakis zmian -juz Leper probowal -powiesili go jak psa i nikt ani z lewa ani prawa nie podejmuje tematu.Dlatego tez dla PISu nie PO jest najwiekszym wrogiem tylko KONFEDERACJA i polscy patryjoci comaja Polske w sercu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1611923

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawiedzony został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Piszesz na leonku.I dobrze.Twoja decyzja i Twoja sprawa.Nawet gwiazda zostałeś.
No tak jest coś o faszystowskim PIS-ie to i nawet Twój najlepszy od lat przyjaciel Ruszkiewicz cię chwali i docenia.Ba, nie tylko on, ale całe stado prawdziwych patriotów.
Ciekawi mnie jak fantastycznie się czujesz w otoczeniu tych co z radością wypowiadają się o Grudniu 70r czy Stanie Wojennym w 1981r.Są tam dwie notki w tym temacie naszego kolegi Husky.Pewnie czytałeś komentarze tych parchów mylnie nazwanych człowiekiem.Ale i jeszcze jedno, jakoś nie widzę choć jednego Twojego komentarza pod tymi wpisami, ba, jednego słowa oburzenia.Nie wstyd Ci.A może i w tym temacie zmieniłeś "zdanie"
Znamy sie lata i trochę to przykre co?
No ale jak się wejdzie między wrony musisz krakać jak i one

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1611944

Nie szukam wsparcia czy poklasku.Daje sobie radę sam....od lat
8-)))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

White Lives Matter

#1611947

A tutaj na NP wyzywają mnie od czerwonych śmieci, kacapskich agenciorów i mamy alkoholiczki i innych przykrych dla mnie wyzwisk.

Czy choć raz publicznie stanełeś w mojej obronie i coś napisałeś, by bronić mego dobrego imienia, choć jak sam mówisz znamy się wiele lat, to siedziałeś cicho i nie chciałeś się ośmieszyć i wyłamywać z grupy, broniąc "oszołoma" który inaczej myśli jak wy wyborcy PiS-u, choć dobrze o tym wiesz że też jestem Polskim patriotą jak ty.

I choć dobrze wiedziałeś że tępię czerwonych bydlaków i żaden zemnie czerwony, to napisałeś do swoich kolesi z ławeczki, by ich uświadomić kim jestem???

Tam na NEonie nikt mnie nie ubliża choć piszę to co tu na NP. i gwiazdą się nie czuję, tu i na NEonie, bo za cienki jestem.

Tam piszą i Janusz z Gdyni, Husky, AS i jakoś ich nie potępiasz, a do mnie masz jakieś pretensje i żale i próbujesz mnie zawstydzić że piszę na NEonie, a przecież tu i tam są ludzie niegodziwi, jak na każdym portalu.

Tylko według ciebie, kto popiera PiS, ten może i ma prawo oczerniać i wylewać hektolitry pomyj na innych, tylko dla tego że wspiera PiS.

"Znamy się lata i trochę to przykre co?
No ale jak się wejdzie między wrony musisz krakać jak i one"  mogę to tobie śmiało Zawiedzony zadedykować twojej postawy wobec mnie na NP.

Gdyby tak Ciebie na NP wyzywali jak mnie, tobyś zobaczył moją reakcje, dla tych co CI ubliżają i nawet gdy byli by to moi koledzy.

Więc zastanów się co ty piszesz, chyba że dążysz do konfrontacji między nami, co mnie bardzo smuci że takie mniemanie po tylu latach masz o mnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1611951

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawiedzony został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Do żadnej konforntacji nie dążę.Nawet przez myśl mi to nie przeszło
Wyraziłeś zdanie i  na tym kończę.Choć niesamk pozostał

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1611961

No właśnie, choć niesmak pozostał.

Ja nigdy o tobie coś podobnego nie napisałem, na tym forum, a ty o mnie tak, więc to u mnie niesmak pozostaje po twoim wpisie.

No śmiało i nie krępuj się i nazywaj mnie czerwoną onucą od Narodowców, jak to twoi koledzy czynią.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1611964

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawiedzony nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Piszemy o dwóch różnych sprawach.
W nosie mam kto kogo popiera i dlaczego. Mnie tylko chodziło o wpisy gdzie atakowany jest autor który zamieszcza prawdę historyczną.I tak się dziwnie składa że dziesiątki razy podkreślasz swój patriotyzm, czego ci nigdy nie odbieram.
Ale pisać o sobie to jedno, pokazać na co dzień to drugie.I tego mi tylko brakuje.Właśnie tam gdzie pamięć o pomordowanych jest dla nich obiektem kpin i drwin.gdzie negowane jest zwykle poczucie sprawiedliwości.
To ostatni komentarz w tej sprawie i mam nadzieję że to uszanujesz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1611967

http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1611957