Wolność, równość, braterstwo, vs jeb.ć kler i wypier…ać

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Rewolucja Francuska wygenerowała hasło : wolność, równość, braterstwo, sama rewolucja jak to rewolucja jest czymś złym, niosąca za sobą brak wszelkich reguł, krew i łzy.

Same hasło jest szczytne,  ale rzeczywistość jest brutalna.

Wyrok TK był pretekstem  ataku Hunów, na chrześcijańskie wartości, w co graj lewactwu. Tragedią jest to , że lewactwo wykorzystuje w dużej mierze młodych ludzi, w tym nastolatków/nastolatki, którzy z bluzgiem na ustach  atakują co ciekawe kościół , który nic nie ma wspólnego z orzeczeniem TK, a stanowisko kościoła w sprawie aborcji jest znane od dawna.

Hasłami tej dziczy nie są żadne konstruktywne propozycje, a ściek w postaci haseł trzymanych w rękach bardzo często młodych kobiet; jeb..ć  kler, wypier…ać,  jeb.ć  PiS, to jest wojna, piekło kobiet, itd.

Co ciekawe, główny atak w dużej mierze gówniarzerii,  jest skierowany na KK, który de facto, nic nie ma wspólnego z wyrokiem TK, oraz PiS, chociaż pod listem do TK, podpisali się posłowie zarówno PiS, jak i PSL i Kukiz 15.

Innym niepokojącym zjawiskiem jest to, że kościołów, które są nie tylko miejscami kultu, ale często zabytkami, są profanowane, przez wypisywanie na ich murach wulgarnych haseł.

Zarówno na profanowanie kościołów które są zabytkami jak i zakłócanie mszy są paragrafy i mam nadzieje, że sądy zajmą się tymi sprawami.

Niepokoi mnie jeszcze jedna sprawa, dlaczego kościołów muszą  bronić nie zawsze grzeczni chłopcy, ale patrioci broniący wartości, kibice piłkarscy, a służby w tym Policja jest mało widoczna, która nie zawsze działa skutecznie, co rozzuchwala tę atakującą kościoły i katolików gówniażerię,  która jest kierowana głównie przez lewicę/lewactwo przy wsparciu liberałów z PO.

Jeszcze jedno, wydarzyła się rzecz niesłychana, stało się coś na co się nie odważyli ani  zaborcy, ani hitlerowcy, ani, komuniści, ale zdecydowało się lewactwo i homosie wraz z niektórymi posłami z opozycji. 
      
                                                                                                                             
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Materiał w punk. Daję 5 !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1649911

Miło mi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1649916

Nawet w najtańszym burdelu w Hamburgu nie zobaczycie tak nędznego sortu jak te szmaty na tym zdjęciu. Jeszcze skrobać się chcą.

Po czym? Po kiju od mopa?

 

W całej Polsce w tych bolszewickich zadymach o aborcję bierze udział ok 0,1% mieszkańców naszej Ojczyzny, z czego połowa to lesby i pedały oraz ludzkie odpady

 

ps.

Tym wyszperanym patafianem nie martw się.Zrób tak jak zrobił to mój kolega w kasynie don Koali

 

@stroiciel patafianów 08:11:47

Kasuję ciebie śmieciu i won z mego bloga na zawsze.

 

kula Lis 69 26.10.2020 08:27:34

.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1649962

Szacun dla Kula Lis

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1650019