W Niemczech Hitlera pisali na sklepach Żydów, dzisiaj totalni piszą na biurach PiS

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dzisiaj rocznica „Kryształowej  nocy” , czasu, kiedy to hitlerowscy naziści na sklepach należących do Żydów,  pisali wulgarne hasła w stylu  „jude raus” „ jude” itp.

Ogarnia mnie smutna konstatacja, po ponad 80 latach od czasów hitlerowskiego faszyzmu, niestety sytuacja powtarza się w Polsce.

Tak jak Niemcy nienawidzili Żydów, tak opozycja nienawidzi PiS. Objawia się to starymi sprawdzonymi przez hitlerowców metodami.

W celu zastraszenia członków ZP,  podaje się adresy niektórych posłów, w tym posłów wychowujących niepełnosprawne dzieci ( jak w przypadku  poseł Milczanowskiej), gdzie zmanipulowana dzicz w tym dużo młodych osób, robią „małpią muzykę” pod mieszkaniem pani poseł, mało tego, podaje się prywatne adresy sędziów TK ( jak w wypadku sędzi Pawłowicz), co na to RODO, co na to policja i prokuratura, przecież to niezgodne z polskim prawem, czy w Polsce mamy państwo prawa czy anarchię?

Podobnie dzieje się na ulicach, gdzie kilkanaście osób potrafi położyć się na pasach i tamować ruch, co robi policja, dlaczego na to pozwala?

Wracając do paraleli „ Nocy Kryształowej” i obecnych działań dziczy wypisujących wulgaryzmy na biurach PiS w całym kraju, głównie w miastach rządzonych przez PO, gdzie jest wręcz zachęcanie i przyzwolenie na takie ekscesy.

A mało mądra prezydent Gdańska Dulkiewicz, fotografuje się na tle sprofanowanych biur posła PiS Sellina czy europoseł PiS Fotygi  w centrum Gdańska, mało tego składa swój podpis na banerze powieszonego na frontonie budynku co jest uwiecznione na zdjęciach.

W hitlerowskich Niemczech oprócz sklepów atakowane i bezczeszczone  były synagog. Również ataki na miejsca kultu miały miejsca w Polsce, gdzie dzicz atakowała kościoły , przerywała msze w tym min. trzepnięta poseł Joanna SW.

Tylko zdecydowana postawa wiernych w obronie kościołów zahamowała fale ataków na kościoły, teraz tylko pod osłoną nocy jak szczury, bezczeszczą pomniki i malują na kościołach wulgarne hasła.

Możemy sobie wyobrazić co by się działo w Polsce gdyby lewica, lewacy i liberałowie przejęli władzę w Polsce.

Te bojówki wykorzystane by były do rozprawienia się z kościołem i ludźmi inaczej myślącymi niż lewactwo,  po społu z liberałami. 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

kto ma wypierdalać?

 

to lewacki faszyzm

Polskę chce zalać

kto na jego drodze

ma wypierdalać!

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1651290

To lewacki faszyzm ma wy....ać.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1651300