To do was lewako-faszyści z domieszką ubecką i liberalną.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jeszcze nie tak dawno „specjaliści” od faszyzmu z TVN szukali faszyzmu po lasach a tu patrzcie faszyzm pokazał się jak grzyby po deszczu i to na maseczkach feministek.

Wówczas tort z wafelków ułożonych w kształcie swastyki, być może przez tych co tego faszyzmu szukali był czymś okropnym, po prostu czysty faszyzm, dzisiaj gdy lewactwo, które poczuli szansę po wyroku TK zorganizowali tzw. „Strajk Kobiet” a znakiem graficznym jest germański run w kształcie pioruna, którego używała Hitlerjugend, a podwójny piorun był emblematem Abwery , różnica jest w kolorze tych piorunów już tropicielom faszyzmu nie przeszkadza.

Ponieważ lewactwu zawsze blisko do koloru czerwonego, to piorun jest czerwony, w hitlerowskich runach był czarny.

Kto uczestniczy w tych protestach? W głównej mierze dziewczęca gimbaza produkt edukacji gimnazjów, która w zasadzie nie wie o co chodzi, ale jest okazja do zadymy, techno-dysko na ulicy.

Jaki jest poziom gimbazy zwłaszcza dziewcząt, można zobaczyć na forach, gdzie kilkanaście dziewcząt, wulgarnie wrzeszczy  do księdza „pokaż macice”.

Na innym filmiku, już kobieta mocno dojrzała wrzeszczy nie wiem czy do obrońców kościoła czy policjantów, ty k***o, je***na, pokaż ryja i dalej wiącha.

Hasłami „piękna polszczyzna” wyp****ać,  je*ać PiS, je**ać księży itp. „piękna” polszczyzna  rodem z meliny menelskiej lub spod budki z piwem.

Totalitaryzmom czerwonemu i brunatnemu, zawsze było blisko do siebie, przecież to socjalizm , w Niemczech narodowy, w CCCP wyższa forma socjalizmu, komunizm.

Te dwa totalne systemy do 1941 r. były sojusznikami, potem wystąpiły przeciwko sobie, czym się ten sojusz skończył wiemy, milionami zabitych, zagazowanych, rozstrzelanych, zagłodzonych, itd.

Czym się charakteryzowały te totalitaryzmy, ano walką wiarą, głównie wiarą katolicką, ale w Polsce stało się coś na co nie zdecydowali się Niemcy, czy po wojnie sowieccy komuniści, a w Polsce ich namiestnicy z PZPR wraz ich ramieniem terroru UB/SB.

Nie atakowali kościołów. Ale na to zdecydowała się, lewaczka Joanna SW , która przerwała mszę , były też inne przypadki gdy barbaria wtargnęła do kościołów w czasie mszy.

O takich „drobiazgach” jak malowanie wulgarnych haseł na kościołach pomnikach, w tym JP II czy AK nie wspominam. Nie przypuszczam żeby to zrobiła gimbaza a raczej aktywiści lewaccy, którym Trzaskowski przyznał dotację w wysokości kilku mln zł z zakresu taktyk miejskich a ci są mistrzami w manipulacji i omamiania młodych.

Wulgarne nazywające się przywódczyniami „Strajku Kobiet” panie Suchanów czy Lempart mówią to jest wojna, ale gdy ktoś ze sprowokowanych osób, odepchnie kobietę, ( czego nie akceptuje, ani nie popieram) , to jest krzyk , że biją kobiety.

Mam nadzieje, że emocje opadną a panie Suchanow i Lempart zostaną jak Himilszbach z angielskim.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:6)

Komentarze

Lempart już w drodze na manifestację.

https://twitter.com/i/status/1322178365789474816

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1650319

Tak na prawdę mało mnie interesuje, gdzie jest i co robi Lempart.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1650332

Dylemat Hartmana

Jak  usuwać ciąże z powodu kazirodztwa?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1650339